Click to Visit
Hip-Hop - Fajgyűlölet ?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Diesel e-mail | 2005-01-18 13:34:28 | 76.
Hát éppen erről a "jellem" dologról van itt szó.
Nem a bőrszínről, meg ilyenekről.
Ha ezt nem érted, akkor azt sem, miről beszélnek a többiek.


Előzmény: Real Mc (73.)
casreb e-mail | 2005-01-16 13:36:27 | 75.
az a baj, hogy ezt én is igy gondolom, de az összes cigo ugyanolyan belulrol, kivulrol. Hol erdekel engem, hogy milyen a borszine? Meg milyen zenet hallgat? Ki a fasz mondta, hogy azert utalom, merzt cigany? Nem a ciganyokat utalom azert, mert LEHET altalanositani, mert "sajnos" ilyenek. Mindegyik. Legalabb van kit gyulolni.

Előzmény: Real Mc (73.)
rylb e-mail | 2005-01-11 19:59:54 | 74.
Hát nem tudom!Valakit csak azért utálni, mert más zenét hallgat, más a bőr színe, más a stílusa, más emberekkel barátkozik, stb...!???????????????????????????????????
Real Mc e-mail | 2005-01-11 19:03:26 | 73.
Fajok gyűlölete... Hülyeség az egész. "Csak az számít Te milyen vagy, mert van jó, és rossz ember." Hameg utálsz 1 romát, akkor sem azért kell utálni, mert sötét a bőrszíne, hanem a jelleme, és a "belseje miatt. nem a belekre gondolok:))
na hello

casreb e-mail | 2005-01-09 17:03:25 | 72.
végre egy HOZZÁSZÓLÁS, és nem csak a hozzászarás

Előzmény: Diesel (68.)
casreb e-mail | 2005-01-09 17:01:58 | 71.
ANYÁD A KÖCSÖG TE KIS ROHADT ELBASZOTT PÍSZES BUZI. ANYÁDAT FELAKASZTOM A HUSKAMPORA, FELTÉPEM A KORMEIT, LETÉPEM A TÉRDKALCSÁT, ÉS DARÁLTHÚSSÁ ALAKÍTOM AZ EGÉSZ CSALÁDODDAL EGYÜTT, TE ROHADT BUZI! UTANA AZ EGESZET MEGETETEM VELED! FELGYÚJTOM A KITÉPETT GERINCVELŐDET, LEZÚZOM A HOMLOKLEBENYEDET, AGYONVERLEK, ROHADT PACIFISTA CIGÁNY BUZI GECI! AZ ISTEN BASSZON MEG!!!!

Előzmény: Batman Papa (67.)
casreb e-mail | 2005-01-09 16:58:51 | 70.
Kivétel erositi a szabalyt...
Te nem mondhatod meg, hogy kinek van igaza, foleg nem ilyen kerdesben, mert EZ A TÉMA NEM LEHET OBJEKTIV!!!!!!!!
Ez abszolut szemelyes velemeny, es egyebkent sem azokat a dolgokat elted at, amiket en! Ha igy lenne, nem lenne cigo haverod. Nekem is van egyebkent egy haverom, aki cigany, de o szegyelli, es rapper, plusz amikor megismertem, nem utaltam ennyire a ciganyokat. A CIGANYOK TETTEK AZERT, HOGY GYULOLJEM OKET, DE MEGEGYSZER NEM FOGOM LEIRNI, AZ OSSZES ROHADT TOLERANS PACIFISTA VEGYE A FARADSAGOT, HOGY BELENEZ A KORABBI HOZZASZOLASOKBA!! MIELOTT LEFARASZTANAK AZ ERTELEM MENTES HULYESEGEIKKEL! AZISTENBASSZAMEGMÁNEMHISZEMEL!!!!!!!!!!!! EOISAFHSEFHOIFHOWIFGHSVICVNAI JEF PSE9J FJ ÍFÜÖWUA RWA ÁEÜFUAWEFJPO
KAPD BE!


Előzmény: Skyline-girl (66.)
Skyline-girl e-mail | 2005-01-07 17:46:55 | 69.
Diesel:
Muszáj gunyolódni?
Látom a hibát, de nem fogok minden egyes emberbe belekötni, aki máshonnan való........ha meg valami gondom van velük, azt nem itt mondom el nektek, hanem annak a személynek, aki (akik) számomra unszimpatikussak!!!!!!!!Ennyi!!!


Előzmény: Diesel (68.)
Diesel e-mail | 2005-01-05 06:52:27 | 68.
Ha ez így van, akkor ő nem egy a sok közül, hanem A KIVÉTEL.

Skyline, te batmannal együtt nem látod a hibát, és az összefüggéseket. Hogy mit-miért.
Bár le van itt lentebb írva, nektek az a legegyszerűbb, ha semmit sem ismertek el, és kategorikusan tagadtok.

Ezért ti legalább annyira hibásak vagytok, mint mi. Már ha ez hiba.


Előzmény: Skyline-girl (66.)
Batman Papa e-mail | 2005-01-04 21:53:52 | 67.
Ne hallgas arra a kocsogre,nem tudja mirol beszel,nincs maganal

Előzmény: Skyline-girl (66.)
Skyline-girl e-mail | 2005-01-04 21:38:51 | 66.
Csareb: kurvára nincs igazad, amit a cigányokkal kapcsolatban irtál, de ha te ezt gondolod....a legjobb barátom egy cigány és benne jobban megbizom mint a saját anyámba, nagyon is ápolt, tiszteséges életmodot él, és nem utolso sorban öszinte.
Igaz, ö egy a sok közül, de azt nem mondhatod, hogy nincsenek kivételek.
Na peace


Előzmény: casreb (52.)
Diesel e-mail | 2005-01-03 06:59:10 | 65.
Ki a fasz tudja má azt. Ebbe a telibevert, kibaszottultoleráns, rohadék világba mindenki fajgyűlölő, aki v.kit , v.miért nem szeret.
Mindennek megvan az oka.
Ugyanúgy a gyűlöletnek is.
És rengetegen rossz dolognak tartják, de sz.tem a világ egyik mozgató rugója, és szükség van rá.
Persze a fanatikusság, mint minden másban, ebben is végzetes.


Előzmény: Rappercsaj 14 (64.)
Rappercsaj 14 e-mail | 2005-01-02 13:12:04 | 64.
Én szeretem a feka rappereket! Csak a cigányokat gyűlölöm, akkor szerintetek fajgyűlölő vagyok?
casreb e-mail | 2005-01-01 18:23:14 | 63.
Mostanaban kissé labilis az idegrendszerem, de most egy kicsit kijött.
Ja, csak hogy elkerüljük a felreerteseket, en NEM a tévéből tanulok. Attól ugyis egy elbaszott pacifista lennék.
tsásztok


Előzmény: Diesel (61.)
casreb e-mail | 2005-01-01 18:17:05 | 62.
Meghallgatom, de nekem ne legyen béke, SOHA.
köszönet
Casreb
------
Főgonosz, Antikrisztus


Előzmény: Real Mc (60.)
Diesel e-mail | 2004-12-29 07:11:00 | 61.
Hella Casreb !

Te mindíg ilyen idegbeteg vagy, vagy csak most jött ki?
Addig-addig, míg kiderül, rokonlelkek vagyunk valahol.
Értem, és megértem a vakerod.
Az emberek sz.tem alapvetően nem gonoszak. Csak önzőek, de kibaszottul. Ebből alakul ki a gonoszság. Utálom is az embereket.
Nekem is mindíg azt mondták, hogy sötéten látom a világot, és majd elmúlik, meg kamaszkor, meg szociális háttér, meg ilyenek, de 25 vagyok, és még mindíg nem nőttem ki. Sőt.
Viszont én láttam a háborút, és tudom, hogy nem olyan, mint amit a filmekben mutatnak, meg amilyet az ember elképzel. A rohadó, és égő hús szagát nem adja vissza a tv.
Hidd el nekem, nem jó dolog. Nem jó, de szükséges.
Időközönként.
Ma nincs összetartás az emberek között. A háborúk után iszonyat összetartás van, csak ez elfelejtődik. És akkor van ez, ami most van.

Az emberek nincsenek tudatában, hogy milyen világban is élnek. Talán jobb is.
És akkor jön az, hogy kell-e gyerek erre a világra.
Ha olyan értékek szerint nevelem, ahogy én azt jónak látom, akkor nem ér el semmit az életbe, és nem lesz boldog. Ha meg az ellenkezője, akkor jól fog élni, de egy szar alak lesz.

Na befejezem, mert még 1 csomót tudnék írni, és nem lenne vége egyhamar.

Hella !


Előzmény: casreb (58.)
Real Mc e-mail | 2004-12-28 20:53:26 | 60.
Inkább menj el katonának 1 évre itthon, aztán megtudod mekkora hülyeségeget mondasz.
A "színek harca" számot ugyláccccik senki nem hallgatta meg, ezért leírom a "magyarázatát":"Az emberek azért gyűlölik egymást, mert félnek egymástól; azért félnek egymástól, mert nem ismerik egymást; azért nem ismerik egymást, mert nem tudnak vagy nem akarnak érintkezni egymással. Civilizált társadalomban nincs helye a rasszizmusnak... " De azé' hallgassátok meg!
Béke! neked is casreb:)


Előzmény: casreb (59.)
casreb e-mail | 2004-12-28 14:48:43 | 59.
Plusz amiatt is imadom a haborut, ami ott tortenik! Felfordulas, kaosz, hullahegyek, ver, robbanasok, egy fejveszett orjonges az egesz! Ha kitorne vegre a III. VilágHáború, én tutira elmennék katonának. Parancsot talán leszarva ellopnék par fegyvert, lesből kivegeznek par embert, aztan hagynam, hogy agyonlojenek. Persze, ez kurvara nem publikus, nekem nem celom, hogy barki ismerjen, de veletek ugysem talalkozok soha. Innentol nem szivesen irom le, de leirom. Hogy nem csak a szamat jartatom. Persze lehet ettol fuggetlenul ezt hinni, ahogy ezt is hiszik valszeg sokan. Leszarom. Nem tud izgatni. Egy dolog nem attol lesz igaz vagy hamis, hogy XY elhiszi vagy sem. De nem is erdekel.
csá.


Előzmény: casreb (58.)
casreb e-mail | 2004-12-28 14:42:03 | 58.
vazeg ez az amit marhara utalok!
Mindenki - kivetel nelkul - azt hiszi, hogy ez csak egy ilyen fiatalos hulyeseg, "majd kinovi..."
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!
ELEGEM VAN EBBŐL! NEM. Soha nem volt az! Es ezt szeretem kifejezni!
Az osztalyban a sok gyoker egymas melle hizta a padot, be a terem kozepebe, en meg kurva tavol toluk, egyedul ultem (EGY haverom huzta hozzam kozelebb a padjat, hogy tudjuk levelezni)
Mindenki a kibaszott vilagbeke- marhasagot akarja, senki sem kepes felfogni, hogy:
- az emberek alapban gonoszak (en meg plane)
- soha semmit senki sem fog ingyen adni
- ha megis, azt valamilyen formaban kesobb visszavarja!
Ebbol mar egyenesen kovetkeznek haboruk, mert KELL, es ha lehet INGYEN, vagy a leheto legolcsobban! Ezek utan ra lehet fogni a haborut faszsagokra, pl: biofegyverek, vegyifegyverek, nuklearis toltetek, gonosz politikai vezeto, vallas, stb.
EZ AZ AMI FASZSÁG, DE A MEDIA SEGITSEGEVEL KITUNOEN BEETETHETO A NEPNEK!
Es csak azert mert en meg meg par ember ilyesmiket felismer (vagy csak felismerni vél) attol meg nem biztos hogy egy egeszsegesen fejlodott fiatal az illeto (mint a tobbi). Egy lazadas kortol, nemtol fuggetlen. Nalam a velemenyem ABSZOLUT fuggetlen az eletkoromtol.
Koszonom, hogy elolvastál.


Előzmény: Diesel (57.)
Diesel e-mail | 2004-12-28 06:48:26 | 57.
Biztos forr, az ifjonti, lázongó véred, hogy nem akarsz békét.

Te tudod...


Előzmény: casreb (56.)
casreb e-mail | 2004-12-24 15:01:40 | 56.
Szerintem ezt most hagyjuk, sem idom, sem kedvem nincs leirni a teljes velemenyemet. Az 55. hozzaszolashoz: Ja, ezt hallottam mar, es igaz. Meg minden haboru celja a (minel elonyosebb) beke.
Nekem nem celom
war


Előzmény: Diesel (53.)
Diesel e-mail | 2004-12-23 06:35:24 | 55.
" Ha békét szeretnél,
készülj a háborúra. "


Real Mc e-mail | 2004-12-21 19:39:17 | 54.
Hello!

http://www.pluside.hu/audio.htm

"A józan ész foradalma" című 2000-res lemez, és a 10. track, aminek címe: Színek harca
Ajánlom mindenkinek!
Béke

Diesel e-mail | 2004-12-21 06:52:49 | 53.
Nekem személy szerint semmi bajom a zsidókkal. Nem is sokat ismerek. Amennyit meg igen, és nem szeretem, az sem azért van mert zsidó, hanem mert simán szar alak.

Az viszont nagy faszság, hogy mindenki lehet gazdag, ha 1 picit megerölteti magát. Ezt azért nem gondoltad vér komolyan, ugye?

Nem is a magyar zsidókkal van gondjuk az elleneiknek, hanem pl. az amerikában élőkkel.
Nagyon irritálóan viselkednek, és pofátlanok. Nemtom hallottál-e az aranyvonatról.
Ebben az ügyben is sajnáltatják magukat olyanok, akiknek semmi közük nem volt a szenvedéshez.

Egyébként az, hogy a zsidók "jó üzletemberek", az is egyfajta előítélet, és általánosítás.
Nem lesz valaki attól jó üzletember, mert zsidó vallású.
Viszont annyi előnyük van, hogy ha akar egy zsidó gyerek csinálni 1 üzletet, akkor a közössége segít neki, így sokkal könnyebb dolga van, mint annak, aki egyedül próbálja.


Előzmény: casreb (52.)
casreb e-mail | 2004-12-20 19:27:33 | 52.
Én beszéltem kiirtásról, azaz nem kiírtásról, hanem tömeggyilkosságról. Amit meg fogok tenni.
A zsidókkal viszont komolyan nem tudom, mi bajuk van az embereknek. Azaz annyira értem, hogy jó üzletemberek,---> sok zseton, ---> a csóróbbak utálják őket. Meg azok, akik nem képesek felfogni, hogy ők is lehetnének hasonlóan gazdagok, ha egy picit megerőletnék magukat...


Ja, csak, hogy tudjátok:
- a számítógép "atyja", Neumann János magyar zsidó volt
- Hollywoodot (így írják?!) is magyarok, többnyire zsidók építették fel.
Kérdésem: magyarországon mért általános a "mindenki utálat"?
A cigányok lopnak, csalnak, hazudnak és még büdösek is. Ezt tehát értem (meg ki is veszem a részem ebből). De a többit nem.

soha písz


Előzmény: Diesel (50.)
casreb e-mail | 2004-12-20 19:21:08 | 51.
Ez kurva jó példa. De hol az a három? 2 Indiában, a 3. meghalt.

Előzmény: Diesel (46.)
Diesel e-mail | 2004-12-16 08:03:21 | 50.
Skyline: "Vannak olyanok, akiket már sokat megbasztak olyanok, akik nem olyanok voltak mint ö, és mégsem gyülöli öket..."

Ezzel kapcsolatban kérdeznék v.mit, és asszem, ezt mindannyiunk nevéáben kérdezem: HÖÖÖ ?????

A mondanivalódat nemigazán értem. Ki beszélt itt kiírtásról ?

A romák mentalitásán kell változtatni. Saját maguknak. Ők csinálták a szart. Ha nem tetszik nekik, hogy szarosak lettek közben, akkor húzzák is ki magukat belőle.
A cigányok olyanok, mint a zsidók, abban a tekintetben, hogy soha, sehol nem szerették, és nem fogadták el őket.
Biztos, hogy nem véletlen. Ilyen fokú utálatért tenni kellett, nem keveset.

De ez már megint csak az én véleményem.
V.ki érti, v.ki nem.

Na Hella !



Előzmény: Skyline-girl (49.)
Skyline-girl e-mail | 2004-12-15 13:54:14 | 49.
Diesel:Vannak olyanok, akiket már sokat megbasztak olyanok, akik nem olyanok voltak mint ö, és mégsem gyülöli öket...az is igaz, amit mondtál, de vannak kivételek.
Gondolom, mindegyikőtöknek megvan a maga oka, amiböl ez a gyűlölet fakad, de mit értek el azzal, ha megölitek mindegyiket?
Csak azt, h annak a "fajtájábol" nem fog titeket zaklatni már semelyik...de ami megtörtént, azt a halállal nem tudjátok semmivé tenni.
(Remélem, nem pikkel meg rám egyikőtök sem)
Na peace!
Skyline-girl

Diesel e-mail | 2004-12-14 06:33:33 | 48.
persze-persze...

pffff...


Előzmény: Batman Papa (47.)
Batman Papa e-mail | 2004-12-14 02:30:17 | 47.
ugy lattom megint kemenykedsz...te kis fasz

Előzmény: Diesel (46.)
Diesel e-mail | 2004-12-13 07:11:28 | 46.
Nemtom írtam-e már, de erről Ákos szövege jut eszembe:

"...Aki elvágja a torkodat,
A hírekben, az lesz majd az áldozat.."

Gusztustalan, ez a cigánykampány, ami mostanában (egyre gyakrabban) elénk kerül.

Esélyegyenlőség ???

Majd ha egyenlően kiveszik a részüket a munkából.
És nem mindíg másoktól várják a "sült galambot".

Állati példával élve:

Ha van egy rakat patkány a pincédben és megeszik mindíg a krumplidat (höhö), de van olyan is (100-ból három), amelyik inkább kiássa a földből a kaját (ha kell), akkor is utálni fogod az összes patkányt, és ha pont az a 3.db. kerül eléd, amelyik nem a te kajádat eszi, akkor is agyoncsapod mind a hármat.
Mert utálod a patkányokat.

És aki nem utálja a patkányokat, az azért van, mert az ő pincéjében nincsenek.



Csíkos e-mail | 2004-12-12 23:28:10 | 45.
Holla!
Én sztem fajgyűlölő vagyok!
Vannak olyan fehérek akik olyanok mint a dzsipók, de ha 100 cigból 99 idióta igénytelen buta agresszív AZ BIZTOS!
Pattognak itt h nincs mit enni, de a papi 200kg a mami 120kg tele vannak fuxxal, de minden adón ezek balhéznak, az utcán ezek bandáznak, köcsögölnek..........
Nah én ezért gyűlölöm őket!
Aki nem ilyen az ne is írjon vissza fikázást!
Peace

Kovda e-mail | 2004-12-12 17:45:38 | 44.
Nekem alapvetően semmi bajom a cigányokkal, DE...

Történt valamelyik nap hogy olvasgatom a blikket, és egyszer csak meglátom egy két oldalas cikkben hogy győzike 11 kilót fogyott a metabollal. "ÉS KI A FASZT ÉRDEKEL HOGY EZ A HÜLYE FASZ GECI MENNYIT FOGYOTT EZZEL A SZARRAL"
És ezzel a lendülettel elhajítottam az ujságot és sajnos kiborítottam a forralt boromat...(Életem hibája)

hát igen, erről a cigányrol tudnak két oldalas cikket írni, de azt meg se említik hogy egy 21 éves srác felakasztotta magát a városháza mellett Pakson egy hülye kis picsa miatt aki terhesnek mondta magát...

de amúgy tényleg semmi bajokm velük, csak néha hihetetlen dolgokat látok itt ott.

Kovda

casreb e-mail | 2004-12-12 17:21:35 | 43.
Matol fajgyulolo vagyok! Gyulolom a ciganyokat, mostmar akarmit is tesznek, meszarolni fogok! Elegem van beloluk orokre! Masfel ev!!! Es megcsinalom!
casreb e-mail | 2004-12-10 19:26:49 | 42.
Privet!
Utalom azokat az embereket, akik azt hiszik, hogy a vilag szep es jo. Egyaltalan nem. A sajto a hatalom eszkoze ahhoz, hogy az embereket felrevezesse, es behodoltassa maganak. Persze a 21. szazadban az 1. es a 2. vilagban nem nagyon lehet beszelni igazi hodoltatasrol, mert ott az ensz (amit szinten utalok), igaz, az is csak kepmutatas...
Szeretem tonkre tenni a "hatalom" munkajat, amit az emberekkel tesz. Szanalmasak a politikusok.

Ja, hadd idezzek a Pluside- tol:
"Ok uldozik a kicsiket, mi pedig a nagyokat!"

tsao


Előzmény: Diesel (41.)
Diesel e-mail | 2004-12-10 07:09:41 | 41.
Nono Casreb !
Nem is vagy te oly hülye...

A keresztesháború valóban az egyik legmocsokabb húzása volt a kibaszott keresztény egyháznak.
Már akkor is valami középkori maffiaféleség volt a rendszer.
Csak a körülmények voltak mások.

Ezzel megcsúfolták, és összemocskolták a keresztény tanításokat, amiket az ő dolguk lett volna legjobban, legtisztábban tolmácsolni az emberek felé.

Ugyanezt csinálják most is, csak nem ennyire szem előtt.
A gazdasági fejlődés az első, nem a vallás.
Az csak eszköz.
Az egész vatikánt, ahhoz a faszkalaphoz tudnám hasonlítani, aki "misét" szokott adni vasárnap v.melyik gagyitévében.

Ha ezt még nem láttátok, feltétlenül ajánlom.
Görcsös röhögésban törtem ki, mikor először láttam, és azóta is rámjön, ha véletlenül meglátom.

Na Hella !

casreb e-mail | 2004-12-09 19:50:14 | 40.
Nehogy BÁRKI elhiggye azt, amit a sajtóban lát! (most lázitani fogok!) Szerinted a keresztes haboru komolyan amiatt volt, merthogy Jézuskát kiszögezték egy fakeresztre a zsidok?! NEM.
A kozel kelet kellett. Akkoriban nem az olaj dominalt (mint most Irakban), hanem a kereskedelmi kapcsolatok. Maris lett volna egy obol, kozel van egy csomo minden, ami fontos gazdasagilag (majd leirom reszletesebben is).
Namost a masodik VH mar kissé elgondolkodtatobb. Egyedi velemenyem az az, hogy tortent egy csomo faszsag, amit ra kellett fogni valakire. Nameg "Divide et Impera!" /Oszd meg, és uralkodj/... Nemtudom, mennyien értik ezt a diktatori elvet (amit még Oktavianus alkalmazott eloszor asszem). A lényege, hogy adott egy orszag a kezedben, de nem biznak benned. Mi a megoldas? Ket vagy tobb reszre kell osztani a lakossagot (errol persze nem szabad tudniuk), es egymas ellen uszitod oket. Egyszer ennek segitesz, aztan a masiknak. Errol sem szabad tudniuk, hogy te mindenkinek segitesz.
Eshat, ha van egy kozos ellenseg, es csak az egyiknek kell segiteni, az a legegyszerubb. Foleg amiatt, hogy a zsidok ugyebar jo kereskedok, tele vannak penzzel. Rajuk kellett fogni, hogy miattuk van az aria nemeteknek olyan szar eletuk. Ez persze nem igy van, el kell menni dolgozni, es nem halsz ehen. Az elso VH is legyengitett (majdnem) minden resztvevot, valahogy talpra kell allni. Mert pont a zsidok? Ok voltak keznel... Ez geciseg, de ez a politikaban nem szamit. Athenben meg szamitott, ie. ket- harom ezer evvel. Most nem írok tobbet.
NO PEACE


Előzmény: Skyline-girl (38.)
Diesel e-mail | 2004-12-09 12:17:42 | 39.
Az iszlám sz.tem a világ leghülyébb vallása.
Igazából semmi értelme. Nem mutat utat a helyes élethez, nem ad erőt, meg semmi ilyesmi.
Csak van 1 csomó megkötés, amit csinálni kell, hogy allah jól érezze magát.

És a dzsihad, (szent háború) is 1 értelmetlen, istenfasza baromság.
Az iszlámoknál fasisztább fajta nincs.

Skyline-girl e-mail | 2004-12-08 16:47:46 | 38.
Dustman: ebben igazad van,ha bárki ( és itt nem gondolok konkrétan semelyik fajtára) csak 1 olyan emberbe kötne, aki fontos xámomra, több, mint valoszinü, nem ugy gondolkodnék, mint most...abban is van igazság, h a fajgyülölet undorito, de itt nem olyan pacekokra gondolok, mint ti...neketek gondolom van okotok rá, h ennyire gyülölitek, de pl.: Hitler-nek mi oka volt???
Na peace

casreb e-mail | 2004-12-03 19:16:32 | 37.
Nem, igaza van. Te nem tudhatod, hogy mi lehet ott, inkább hidd el neki.
Vagy költözz ki romániába.
Westside88!
Remélem, hogy a neved nem amiatt 88, amiért általában 88 valami (aki nem érti, annak elárulom, hogy az angol abc- ben a 8. betu H. Neonaci csoportok szoktak alkalmazni, mert ebbe nem lehet belekötni. A HH pedig ugyebar az ismert naci, fhürer- éltető köszönés. Undorító.)
Tehát veled abszolút egyetértek, de hidd el, hogy Mo- n is hatranyos lassan a magyar ember helyzete.

Én nem vagyok fajgyűlölő. A cigányokat mégis utalom, mert tettek érte. Akiket még nem nagyon bírok, azok az iszlámok. Meg is magyarázom, hogy miért:
A Koran (szentkönyvük) tartalmazza Allah egy olyan parancsát, hogy, aki hitetlen (tehat nem iszlam vallasu), azt eroszakkal at kell teriteni, vagy ki kell nyirni. Aszt hiszem, ennek a neve Dzsihad, de nem vagyok benne biztos. Ha ez a hulye torvenyuk nem lenne, nekem abszolut semmi bajom nem lenne veluk.

És nekem ne mondja most senki, hogy én is valami neonáci vagyok, mert az azt jelentené, hogy minden fajt utálok a sejátomon kívül. Ez nem így van. Vannak fekete haverjaim is, és izraelitak is. Veluk mi bajom lenne?! Semmi.

Ja, mégvalami, no ksz! Mit keresel RAP forumon Nox névvel?!!


Előzmény: Nox (19.)
casreb e-mail | 2004-12-03 18:59:07 | 36.
Az ombudsman is meg akar élni valamiből...

Előzmény: Diesel (5.)
Diesel e-mail | 2004-12-01 06:32:08 | 35.
Ebben az egyben asszem egyetértünk.
Én is ezt vakertam.

Az ember a tapasztalatainak az összessége.

Mondja csak nyugodtan akárki, hogy fajgyűlölő vagyok. Ki nem szarja le.

Bár ilyet csak a tapasztalatlan, és ostoba emberek mondanak.


Előzmény: Dustman (34.)
Dustman e-mail | 2004-11-30 14:46:11 | 34.
Nox te azt mondtad a fajgyqlölet a legszemetebb dolog a világon!
De ha valaki utálja a cigányokat vagy akármelyik más népet akkor azt biztos nem azért teszi mert azok olyan jók voltak hozzá. Tegyük fel édesanyád sétál az utcán egymap kizsebelik a cigányok, másnap leköpködik és így tovább a végtelenségig akkor te nem fogod utálni öket?
Mert szeretni kell öket mert olyan jó nekünk hogy ittvannak és rajtunk élösködnek!
Neked lehet hogy jó de nekem nem inkább leszek rasszista mint egy cigóknak nyalós csicska!


Előzmény: Nox (19.)
Diesel e-mail | 2004-11-29 07:09:10 | 33.
Ogli G származása vietnámi és indián. Bár van benne eszkimó, meg jinbuktu is. Meg olaszamerikai, meg még zsidó is.

Mekkora fasz vagy te pókemb... khm...
batman..


Előzmény: Batman Papa (31.)
Batman Papa e-mail | 2004-11-26 23:34:25 | 32.
ja es igen meg van a TKO album

Előzmény: Batman Papa (31.)
Batman Papa e-mail | 2004-11-26 23:33:08 | 31.
bazdmeg az ogli szarmazasa torok es nem alaza a te fajtadat!buzi gyerek

Előzmény: Diesel (13.)
Diesel e-mail | 2004-11-26 06:41:59 | 30.
Én megértem Westside-ot.
Én is úgy utálnám a románokat, ahogy ő, vagy még jobban (bár szavaiból az derül ki, hogy az már lehetetlen).
Az az igazság, hogy már most sem vagyok kibékülve velük.

Ostoba barmok. Nem mind, de a többség igen. Persze nem ismerem mindet, de elég sokkal találkoztam.
Sokat jártam románba "üzleti" ügyben, és ott találkoztam a söpredékkel eleget.
Volt, hogy az agrárparasztok kapával, meg vasvillával rohantak nekünk, amikor hallották, hogy magyarul vakerunk, meg látták a kocsin a magyar rendszámot.

Pedig mi a fasz okuk van rá ????

Az, hogy mi itt nem szeretjük a cigányokat, az arabokat, arra van okunk. A viselkedésük miatt.
Románban, a magyarokkal ilyen probléma nemigen van.
Tehát (megin kérdem), mi okuk van rá ?

Skyline-girl e-mail | 2004-11-25 20:55:02 | 29.
Westside88:igazad van, magyar vagyok és soha nem leszek más...még akkor sem ha megváltoztatom a nevemet vagy felveszem azt az állampolgárságot ahol élek (pl: Amerika)
westside88 e-mail | 2004-11-25 20:44:21 | 28.
na vegre valaki megerti a problemainkat hogy a romanok nagyon kiakarank szoritani, de en nem engedem ugy megmondom nekik hogy ugy elhuznak!es nekem pont ez a celom hogy az Erdely ujra a magyaroke legyen ez ha sikerul azutan mar annyira nem fognak erdekelni a romanok!TE jo fej vagy birlak csak igy tovabb valald hogy magyar vagy es soha de soha ne tagad meg sajat nemzetedet!

Előzmény: Skyline-girl (27.)
Skyline-girl e-mail | 2004-11-25 20:31:31 | 27.
Westside88: Ebbe teljes mértékig igazad van.
Lassan ök uralnak mindent, nekünk meg nem marad semmi.
A végén még az lessz, h mi leszünk az ök rabszolgáik.
De ettöl függetlenül öket is ugyanugy tisztelem (már aki mélto rá persze), mint téged.


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.