Click to Visit
Hip-Hop - Fajgyűlölet ?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

westside88 e-mail | 2004-11-25 20:21:25 | 26.
na de en azert utalom oket mert bepofatlankotak az orszagunkban es teljesen elrontotak, regeben ha valaki megszolat magyarul bezaratak megkinoztak es olyan dolgokat csinaltak hogy amit elsem tudsz kebzelni, mondjuk mostanra mar enyhultek de megmindig itt vannak es probalnak kiszoritani!van okom hogy utaljam oket
Skyline-girl e-mail | 2004-11-25 20:16:44 | 25.
Westside88: azért mert visszataszitonak tartom a fajgyülöletet, az még nem azt jelenti, hogy nem ismerek olyan embereket (itt utalok romákra, vagy bárki más emberre)akiket szivesen kibeleznék.

westside88 e-mail | 2004-11-25 20:16:34 | 24.
ne izguj nem haragszom ez is egy velemeny amit sajnos nem tudok elfogadni !Miden fajt szeretek minden embert legyen az cigany ,zsido ,neger vagy akar milyen de a romanokat utalom!

Előzmény: Skyline-girl (21.)
westside88 e-mail | 2004-11-25 20:14:31 | 23.
figyej legyen velemenyed rolam meg amit mondtam de nem buziz mert nem szeretem!Ez a baj veletek hogy nem tudtok a masik szemszogebol nezni a dolgokat na mindegy en nem vartam el semit csak egy kis megertest !

Előzmény: Nox (19.)
westside88 e-mail | 2004-11-25 20:10:19 | 22.
Ja ebben az egyben igazad van,de en ilyen vagyok utalom a romanokat es ezt senki nem tudja megvaltoztatni!Sokat nem vartam toletek, hogy igazat atok nekem! az a lenyeg en birlak titeket es irigyellek hogy egy olyan tarsasagban eltek ahol a sajat anyanyelveteken tudtok megszolalni es nincs ilyen hogy kisebbseg!Ti nem tudjatok, hogy milyen kisebbsegnek lenni es ellen allni a romanoknak ! hidd el ha itt elnel meg lehet hogy elfelejtened azt is hogy magyar voltal egyszer!En ilyen vagyok hogy erdekel hogy mi van itt es nem tudok engedni a romanak en kimondom hogy mit erzek!ez van csa

Előzmény: Down By Low (20.)
Skyline-girl e-mail | 2004-11-25 20:07:26 | 21.
Nox: Xerintem neked van igazd!
Semmi értelme a fajgyülöletnek, ráadásul visszataszito is!
Tiszteletben tartom más emberek érzéseit és véleményét de ez akkor is szánalmas!
Remélehetöleg senki nem fog pikkelni rám a leirottak végett.
Na Peace mindenkinek!

Down By Low e-mail | 2004-11-25 15:40:45 | 20.
" latam hogy tvben hogy tiltakoztatok a kettos allampolgarsag ellen "

ez az általánosítás a legorbitálisabb hiba amibe manapság az emberek beleesnek...ez az egyik alapja a fajgyűlöletnek is...ha öt cigány megrúgott akkor én a hatodikat is megrúgom...erről ennyit
és honnan tudod te hogy én milyen állásponton wagyok?

inkább hagyjuk...


Előzmény: westside88 (18.)
Nox e-mail | 2004-11-25 12:21:36 | 19.
ember te beteg vagy!a fajgyűlölet a legszemetebb dolog a világon,te meg egy buzi vagy!fújj

Előzmény: westside88 (18.)
westside88 e-mail | 2004-11-24 20:33:31 | 18.
jo ember te elsz itt vagy en akkor meg ne dumaj mintha tudnad hogy mi van itt lehet hogy jo csaj de en csak akkor tudom elfogadni ha magyarnak vajja magat!!!!!!!Decemberben lesz a szavazas a kettos allampolgarsagrol es ez szinte csak rajtatok mulik, de ahogy elnezem ratok sem lehet szamitani mert mind nemmel szavasztok!latam hogy tvben hogy tiltakoztatok a kettos allampolgarsag ellen!Ti Magyarorszagban eltek es magyarnak valjatok magatokat, de az igazi magyarok itt vannak ERDELYBEn akik nem tudnak felejteni hogy hogy probalt a roman eltaszitani minket magyarokat!Hidd el tudom mirol beszelek!tobb felfogas van,de en mig elek mindig ki fogok allni a magyarokert es soha nem fogom a magyar nemzetemet megtagadni!ISTEN ALD MEG A MAGYART!!!!!
Down By Low e-mail | 2004-11-24 16:02:38 | 17.
ez igen...elmondom neked h a barátnőm román származású...de már jó ideje itt él ugyhogy nem sok köze wan a román nyelwhez, kultúrához...tehát ha beszélgetsz wele nem lehetne megállapitani...
de igy, hogy most tudod h Ő onnan származik "kiirtanád"??
ember, ez miyen felfogás?...pfej...bár nem hiszem h ezen te gondolkodtál walaha is...hallottál románokról a híradóban és most útálod őket...

tudod h miről lesz szawazás mostanában...pont azokról az emberekről akik magyar származásúak de romániában kell h éljenek...de miwel ők magyarok ezért welük semmi bajod ugyebár...pedig több közük wan románok mentalitáshoz, életmódhoz, kultúrához,stb mint (h a példát hozzam fel)a barátnőmnek...

csak gratulálni tudok...
pacsi


Előzmény: westside88 (15.)
Diesel e-mail | 2004-11-24 09:32:24 | 16.
Ha mondjuk elolvasnád ezt a topicot, akkor egy pár ok fel van itt sorolva.

Előzmény: westside88 (15.)
westside88 e-mail | 2004-11-23 20:45:35 | 15.
nem tudom mi a bajotok a ciganyokal en birom oket persze nem mindet de akiket nagyon utalok azok a ROMANOK ki kell oket irtani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diesel e-mail | 2004-11-22 07:39:39 | 14.
Na Hella !

Tegnap este volt a homi Friderikusznak a műsora, amiben ferankón le lettek leplezve a gyámhivatalok, hogy megkülönböztetik a roma, és nem roma gyerekeket.
Rejtett kamera meg minden. Ez a megkülönböztetés abból állt, hogy vannak szülők, akik nem akarnak cigány gyereket örökbefogadni, és ezt mondják is. Ekkor a gyámhivatal embere mondja, hogy persze, ez megoldható.
Ez az iszonyatos botrány.

Nemtom, hogy ha nekem nem lehetne gyerekem, és hozzájuk fordulnék, miért kellene nekem azt a gyereket fölnevelnem, akitől ők "nagy kegyesen" meg akarnak szabadulni?
Van rengeteg fehér gyerek is az árvaházakban. Ha én kifejezetten fehér gyereket szeretnék, (amilyen nekem is lenne), akkor miért kell cigány gyereket nevelnem.
Azt mondják, vagy ez, vagy semmi.
És ez lenne a tisztességes ?

Nem hiszem...


Diesel e-mail | 2004-11-22 07:18:34 | 13.
Nemtom, te kit ismersz, vagy kit nem, de nagy újságom van: Ogli G, az roma.
És ha meghallgatnád normálisan a TKO albumot, akkor rájönnél, hogy a fehér ember alázás, igen szembetűnő rajta. De Kicsi Tyson, még nála is durvábban.

Előbb figyelj...
Aztán pofázz...


Előzmény: Batman Papa (10.)
bonnie e-mail | 2004-11-20 16:38:28 | 12.
Hy everybody!
Én teljesen egyetértek veled!Tök reálisan látod a dolgokat!Én a cigányokat sajnálom,de csak a gyerekeket,mert általába a szüleik teszik tönkre őket,és ők cseszik el az életüket!Abból a kis pénzből amit kapnak az adósegélynél(vagy nemtom hol),azt is cigire meg piára költik,nemhogy a gyerekükre költenék!Őket tényleg sajnálom,mert ők semmiről se tehetnek!
peace


Előzmény: Diesel (1.)
Dustman e-mail | 2004-11-20 15:17:26 | 11.
Fajgyqlölet na az van bennem!
Persze nekem is vannak cigány ismeröseim de nem is öket utálom hanem a kötekedös fasz csírákat akik minden emberbe belekötnek, hangoskodnak, és büdösek!

Na csá mindenki!

Batman Papa e-mail | 2004-11-20 08:20:54 | 10.
na nagy kemeny fiu az Ogli G az nem is cigany es mikor ocsarolta a fehereket!

Előzmény: Diesel (1.)
Down By Low e-mail | 2004-11-19 15:41:16 | 9.
Egyrészt nagyobb wolt nálam annyiwal h értelme nem lett wolna...
másrészt meg ha wisszacsapok akkor holnap nem egy hanem tiznöt komáwal kellene szembenézni...
abból meg wégképp nem sül ki jó...

na pacsi


Előzmény: x_X_x (4.)
Sexy Lady e-mail | 2004-11-19 07:41:45 | 8.
Soha nem gondoltam volna, de most egy a véleményünk.

Előzmény: Diesel (6.)
Sexy Lady e-mail | 2004-11-19 07:37:23 | 7.
Nagyon rendes tőled, hogy nem általánosítol! Azt pedig aláírom, hogy vannak olyan cigányok is, akik nem tudnak normálisan viselkedni.

Előzmény: Down By Low (3.)
Diesel e-mail | 2004-11-19 06:56:09 | 6.
Az a helyzet, hogy az egész nem fog változni addig, amíg a cigányok nem változnak.
Ha megszületik egy gyerek (függetlenül attól, hogy roma, vagy fehér) a családi körülményei, környezete, a szülei határozzák meg az életét. Azt, hogy milyen ember lesz. Amit lát maga körül, az neveli.
Ha egy putriban nő fel, alacsony erkölcsi mérce szerint, szülei által butulásba taszítva, akkor hogy várhatja v.ki, hogy felelősségteljes, felnőtt legyen belőle?

Amíg ez nem változik, addig ez így marad, és nem okolhatók ezért a fehérek.
Az ember, a tapasztalatainak az összessége.

Na Hella !

Diesel e-mail | 2004-11-19 06:46:21 | 5.
Most lett divat, hogy a cigányokat, az amcsi feketékhez hasonlítják. Azt mondják, ugyanolyan a helyzet a hátrányos megkülönböztetés szempontjából, mint amerikában a négerekkel. Ezt a cigányok, és persze az ombudsman hangoztatja.

Ez csak annyiból nevetséges, hogy a feketék között rengeteg orvos, ügyész, bíró, és más beosztásokban dolgozó, okos, és tanult ember van, míg cigányok között, itt M.o.-n csak igen elvétve lehet találni roma orvost, meg ilyeneket.

Ezt magyarázzák pl. abban a Tv reklámban is, mikor (biztos láttátok) a fehér, meg a roma kicccsaj megy a versenypályán, és a roma csaj sokkal hátrébb kezdi a versenyfutást.
Asszonggyák, hogy mennyivel nehezebben szerez végzettséget, meg diplomát egy roma.

Nade basszák már meg, tanulni kellene, és akkor kap végzettséget. Sehol sem fogják azért megbuktatni, meg visszatartani a diplomáját, mert ő cigány.
Persze, ha nem veszik fel valahova (suliba, melóba), az a szöveg (már megint): Azér, me cigán vajok.

x_X_x e-mail | 2004-11-19 05:38:17 | 4.
Low. Utána nem picsáztad meg azt a köcsög dzsipót??
Down By Low e-mail | 2004-11-18 18:23:27 | 3.
erre annyit tudok mondani h történt anno welem h egy cigány gyerek kért egy cigit...adtam...azt mondta h wesz kettőt, mondtam neki h egyet adok...egyet adtam leszartam elindultam és hátba rúgott...

nem azért pikkeltem mert megrúgott, hanem mert megwárta amig hátat forditok neki és akkor tette...
ez az undorító...

ettől függetlenül próbálok pozitiwan gondolkodni és nem általánositani...
pacsi


Előzmény: Diesel (1.)
Sexy Lady e-mail | 2004-11-18 10:42:35 | 2.
Én csak annyit szeretnék ehhez hozzászólni, hogy én nem utálom a magyarokat, sőt!!!

Előzmény: Diesel (1.)
Diesel e-mail | 2004-11-18 07:17:21 | 1.
Hella !

Magyarországon fajgyűlölet van.
Elsősorban a cigányokat érinti. Ezt mindenki tudja. Ez így van elkönyvelve. Arról viszont senki nem beszél a médiában, hogy a cigányok is ugyanúgy gyűlölik a fehéreket, mint azok, őket.
És mindezt elfogadottan teszik.

Mikor engedhetném meg magamnak, hogy pl. egy rap számban cigányozzak anélkül, hogy meg ne bélyegeznének.
A Fekete vonat, Kicsi Tyson, Ogly G, és roma társaik, viszont nyíltan szídják a fehéreket, leócsárolják őket, és senki nem mondja rájuk, hogy fajgyűlölők.

Miért van az, hogy ha kimondom azt a szót, hogy zsidó, akkor egyből azt mondják, hogy rasszista vagyok, és 10-szer meg kell(ene) gondolnom, mit, hogy mondok velük kapcsolatban. Persze, csak ha nem akarok balhét.

Ha nem tetszik az, hogy az ide látogató, itt tanuló arab diákok szinte felsőbbrendűen, pofátlanul viselkedenek, szórakozóhelyen provokálnak. Akkor azt is úgy veszik, hogy a fajgyűlölet beszél belőlem.

Szüleinktől, környezetünktől örököltük ezt a mentalitást, vagy a tapasztalat szülte?
Esetleg mindegyik közrejátszik?

Ti hogy vagytok ezzel?
Nem a "büdöscigányok" és "rohadtzsidók" hozzászólásokra lennék kíváncsi.
Mondjuk ki azt amit nem szabad.

Na Hella !


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.