Click to Visit
Hip-Hop - memory of aaliyah (1979-2001)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Aaliyah e-mail | 2002-06-19 22:19:14 | 25.
Ok. Persze. A címem: dijugrato@freemail.hu
Hát igen. Aaliyah és a lovaglás a két szenvedélyem. Egyébként most éppen nagyon boldog vagyok, mert ma vettem meg az Age ain't nothing but a numbert. Már csak a One in a million hiányzik, de az nagyon. Ahol én néztem ott az nem is volt csak kaziban, de már az is elfogyott. Ha más nem nekem is az USA-ból kell hozatnom.
Ha gondolod írj!


Előzmény: lafammia (24.)
lafammia e-mail | 2002-06-13 22:28:22 | 24.
Aaliyah!!
Magyarorszagon nem tudom hogy lehet beszerezni,de itt Amerikaban egy atlagos lemezboltban lattam.Asszem 10$ korul van.Egyebkent mind a 3 lemeze egymas mellett van sot meg a kislemezek is.Tehat minden.Ha gondolod , add meg az email cimed!

Aaliyah e-mail | 2002-06-13 07:44:37 | 23.
Hát igen. Szerintem ez teljesen tönkreteszi az eredeti számot. külön-külön nem olyan rossz, de eggyütt...
Na mindegy. Kár a számért.
Szia


Előzmény: Cleo-P (22.)
Cleo-P e-mail | 2002-06-11 07:38:08 | 22.
Én is ritkán látom azt a számot, de egyébként a végén látszik, hogy a Missy a saját számát is reklámozza benne. Na azért ez pofátlanság!

Előzmény: Aaliyah (18.)
Aaliyah e-mail | 2002-06-11 07:29:03 | 21.
Hát igen! Én is valahogy így érzek. Főleg így, hogy neki sem lesz már több száma, az embernek így teljesen más értelmet adnak a számok, vagy az interjúk. Sajnos, csak ilyenkor értékeljük igazán.
Egyébként én most próbálom megszerezni a One in a million-t és az Age ain't nothing but a number-t, de nemtudom, hogy hol lehet megszerezni. Neked honnan van meg?


Előzmény: lafammia (20.)
lafammia e-mail | 2002-06-09 21:56:44 | 20.
Igen meg van a one in a million is.A try again nekem is nagyon bejon!Ez nekem is kedvencem.Ha meghallom ezt a szamot mindik borsodzik a hatam.kiraz a hideg Gyonyoru es iszonyu erzes.
Aaliyah e-mail | 2002-06-01 21:25:59 | 19.
Neked megvan a One in a million? Nem tudod, hogy hol lehet megszerezni? Nekem is megvan az utolsó CD-je és nekem a We need a resolution, az I refuse, és a Try again a kedvenceim!

Előzmény: lafammia (14.)
Aaliyah e-mail | 2002-06-01 21:23:30 | 18.
Én is hallottam azt a számot. Tényleg nagyon szép. Bár inkább élne és ez a szám nem lenne...
Valamikor kiírtam azt a szöveget, amit a klip elején és a végén mutatnak be és lefordítottam.
Hát én csak egyetérteni tudok azzal, amiket Missy ír. De persze már azt a számot se adják le. Én legalábbis max.3* láttam!!!


Előzmény: Cleo-P (16.)
Cleo-P e-mail | 2002-06-01 15:39:49 | 17.
Igen az MTV Europa-on volt...meg a VH1-on is. Az nap amikor meghallt...szegényke...van róla most angol cikkem és lesz még egy csomó...annyira örülök nekik...:)

Előzmény: eastm (15.)
Cleo-P e-mail | 2002-06-01 15:37:17 | 16.
Egyébként Missy tudod egy számmasl is megemlékezett Aaliyahra. Nagyon szép szám és mutatják benne....

Előzmény: Aaliyah (13.)
eastm e-mail | 2002-05-30 12:32:38 | 15.
Az MTVEUROPE-on? Mert akkor lehet, hogy aznap este tényleg nem néztem tévét, mert én a keddi napig el sem hittem, hogy tényleg meghalt!!!

may she rest in peace


Előzmény: Cleo-P (8.)
lafammia e-mail | 2002-05-30 07:44:45 | 14.
Nekem megvan azutsó albuma.Tényleg fantasztikusra sikeredett.A We need a resolution az egyik kedvencem az albumról.A klipjét tényleg hanyagolják a tv csatornák, pedig nagyon jó.Igazán exotikusra sikeredett.Másik kedvencem a lemezről az I care 4 u.Amikor ezt hallgatom mindig elgondolkodom errőla kegyetlen sorsról.A másik érdekesség az albumon a never no more.Furcsa értelmezést kap így, Aaliyah halála után.Szerintem ez az a lemez ami tökéletesen jellemzi Aaliyah-t.nagyon kevés benne a rap betét, a One in a million-hoz képest.Az az album inkább Missi és Tim Gyártmánya volt.Igaz, az is tutkóra sikerült.Utolsó lemezét mintha teljesen ő írta volna.Méltóan búcsúzott el tőlünk Aaliyah Babby Girl.R.I.P.
Aaliyah e-mail | 2002-05-27 20:35:28 | 13.
Egy ideje én is ezen az új kiscsajon gondolkodom, akit Missy szerzett, de Aaliyah nyomába sem érhet. Valami Tweet a neve. Kicsit "haragudtam" emiatt Missyre, de inkább hálásnak kell lenni neki, hiszen ő sohasem felejtette ki egy koncertjéből sem, hogy megköszönje neki a vele töltött órákat és talán tényleg hálás volt neki és tisztelte is Aaliyah-t, hiszen ő és Timbaland egyengedték az útját. Meghát Missy volt az aki megcsináltatta azt az óriásplakátot, amelyiken Aaliyahra emlékeznek, és ami mára az összes rajongó zarándokhelye lett. Ezt Tweetnek nem csináltatta volna meg.
Aaliyah pótolhatatlan, és ezt ő is tudja.
U.I.: Érdemes beszerezni a CD-t, mert tényleg nagyon igényes munka lett meghát ez az utolsó...sajnos


Előzmény: Cleo-P (12.)
Cleo-P e-mail | 2002-05-26 20:55:17 | 12.
Én is kiváncsi lettem volna, hogy mi történt volna, ha Britel történik ez. Egyébként Missy Elliot már talált a helyére mást, de koránt sem olyan jó mint Aaliyah. Nem mondom, hogy szar, de érződik rajta, hogy csak valaminek a pótlása. Aaliyah albuma sajna nincs meg:(

Előzmény: Aaliyah (11.)
Aaliyah e-mail | 2002-05-25 20:36:35 | 11.
Nem tudom, hogy megvan-e neked a "legújabb" albuma, de mindenesetre azon a legelső szám. Ha nincs, akkor sajnos nem nagyon tudom mihez kötni.
Egyébként iszonyatosan jó lett a klip, de csak 1X adták le az MTV-n, és volt olyan mázlim, hogy az egészet felvettem.
A halála óta nekem is csak az jár az eszemben, hogy miért pont ő....
Az mindenesetre biztos, hogy őt legalább a szakmabeliek elismerték, mert ha pl.Britney- vel történt volna ez, az biztos hogy nagy felhajtás lenne, de senki sem hiányolná őt annyira, mint mi ezt az angyalt!!!!!!!!


Előzmény: Cleo-P (10.)
Cleo-P e-mail | 2002-05-23 18:30:14 | 10.
Az melyik száma aminek a klippjét láttad? Én mostanság azt látom amit a halála elötti napon fejeztek be....Jaj, annyira sajnálom:( Miért a jóknak kell mindig meghallnia? Szerencsére a többui kedvencem még él...

Előzmény: Aaliyah (9.)
Aaliyah e-mail | 2002-05-22 20:49:30 | 9.
Sziasztok!
Nagyon örülök neki, hogy végre olyanokkal is beszélhetek, akik velem eggyütt siratták Aaliyah halálát, de ugyanakkor velem eggyütt örülnek amikor VÉGRE elismeréssel néznek fel rá, mint egy igazi angyalra, hiszen az volt és meg is érdemli, hogy végre megbecsüljék. Az ő emléke is egy igazi legenda a mi szívünkben.
Láttátok már tőle a "We need a resolution" klipjét? Én csak egyszer láttam az MTV-n, de nagyon jó. Nem tudom, miért csak egyszer adták le!

In loving memory of AALIYAH

Cleo-P e-mail | 2002-05-08 19:12:57 | 8.
Egyébként amikor Aalyiah meghallt az MTV-n és a VH1-on egy egész éjszakán át őt mutatták és a klippjeit, régi műsorait, reklám nelkül. Szerintem, te éjszaka nem néztél tv-t.

Előzmény: eastm (5.)
Cleo-P e-mail | 2002-05-08 19:09:46 | 7.
Egyébként az MTV-n nyomtak más műsort is.
Láttam a Rock tha baot! Pont múltkor láttam egy listán. Először láttam, és szerintem nagyon jó! Pont azon a napon hallt meg amikor a klippet befejezték:(


Előzmény: eastm (5.)
Cleo-P e-mail | 2002-05-08 19:09:43 | 6.
Egyébként az MTV-n nyomtak más műsort is.
Láttam a Rock tha baot! Pont múltkor láttam egy listán. Először láttam, és szerintem nagyon jó! Pont azon a napon hallt meg amikor a klippet befejezték:(


Előzmény: eastm (5.)
eastm e-mail | 2002-05-06 10:28:15 | 5.
Hát az sajnos nem volt nehéz, mert a másnapi select 5 perces megemlékezés+1 db videoklip, meg a NEWS NOW kivételével az mtve-n nem volt semmi, a vh1-n volt még 1 BEHIND THE MUSIC a balesetről.
Legalább azon a héten adhattak volna klippeket tőle, ha már máskor nem nagyon adnak, ha már 1 emléknapot nem bírtak csinálni!!!
A "ROCK THE BOAT"-ot láttad már(?),lehet, hogy hülyeség de nekem mindig az jut eszembe amikor látom, hogy ezért kellett neki meghalnia!!!

Love Aaliyah!!!


Előzmény: Cleo-P (4.)
Cleo-P e-mail | 2002-04-30 18:57:40 | 4.
Perrsze, hogy ismertem Aalyiah-t. Sőt amikor meghallt minden műsort végig néztem róla az MTV-n. Ez annyira szomorú! És hát Lisa is pont most halltmeg. Kiadta az első debütálo albumát, a TLC is most állt újra össze. Kegyetlen a világ!

Előzmény: eastm (3.)
eastm e-mail | 2002-04-30 13:17:52 | 3.
Örülök neki,hogy nem csak én ismertem őt ezen az elmaradott Magyarországon, és persze örülök, hogy nem csak én szerettem ezt a kis Angyalt!!!

Szerintem AALIYAH ugyanaz volt itt a földön is mint most,.......................egy Angyal!!!
Love AALIYAH & miss u babe!!!

Lisa "LEFT EYE" Lopes (1971-2002)
REST IN PEACE!

Cleo-P e-mail | 2002-04-25 17:46:08 | 2.
Nem tudom miért pont neki kellett meghalnia, pedig pont most futott volna be igazán:( Szegényke!

Előzmény: lafammia (1.)
lafammia e-mail | 2002-04-22 07:36:48 | 1.
Aaliyah megmutatta nekünk valós, angyali arcát, s megmutatta -a mindenkiben ott lappangó- ördögi természetét a Queen Of The Damned-ben.Nézzétek meg a filmet, de Aaliyah emléke maradjon meg úgy , mint a gyönyörű hangú, arcú, testű fiatal énekesnő.Rest in peace Aaliyah!Sosem felejtünk el!

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.