Click to Visit
Hip-Hop - Westside_Is_The_Best!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Mr.Leathaface e-mail | 2005-05-27 14:55:06 | 36.
Hé Cápali...egy példát mondtam csak te kis kukás!!!!
Számomra ő jelenti a gettó rapet és a wets coastot. ennyi! na csá mester

Cápa e-mail | 2005-05-26 18:31:05 | 35.
hát te se mondtál sokkal többet.Eazy E-nél megállt a tudományod ecsém.

Előzmény: Mr.Leathaface (34.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-05-26 18:14:02 | 34.
Peace All!
Olvasgatom itt a dumákat,a nagy okosságokat,de egy igazi nevet nem olvastam itt,a WEST SIDE topicban...

nálatok Pac jelenti a west-et??
Eazy E! például..
na ő egy gengszter volt,amikor ő nyomult még nem arról szólt a dolog,amiről mostanság...
azok tényle nem ok nélkül ölték egymást és nem studiógengszterek voltak!
nézzetek meg egy Eazy E klippet! Pl.: Real Compton City G's

snoop a nagy westes????:DDDD ja 20évvel ezeleőt...és mi lett belőle???egy majom!Britneyvel csinál klippet????:DDDDDDD

ma már felejtsd el h West - east harcot!!!!a tv-ben te nem fogsz rappet hallani...

Ludacris??? ti miről beszéltek ???? szarabnál szarabb studigengszterek,még azoknak is csííírák...50cent,eminem,jarule,fatjoe meg a többi ratyi...nevetségesek,de el lehet adni,mert divat....
Ha élne Eazy,ez mind nem lenne,az tuti!!!!
halggasátok ezt az együttest: Bpne Thugs N Harmony-de kis ratyik inkább ne keressék ezt a zenét csak az,aki vágta h én most itt mit írtam!!!!!!!!!ennél jobb rap zene NINCS !!!!! számomra...:)

najóvan pattanok
peace! west siiiiiiiide
LőrinC City

suge e-mail | 2005-05-26 15:08:26 | 33.
www.extra.hu/deathrow2000
real gangsta rap

Rap-Man e-mail | 2005-05-21 19:24:23 | 32.
Westside csinálta legkirályabb rappet!!!!!!!!!!!2pac,Suge Knight,Dr.Dre,Snoop Dogg nagy tagok voltak!!!Az East-tesek meg bekaphatják!!Foleg Bigie Meg P.Diddy!!Westsider te is nagy tag lehetsz nem edod meg az email címedet?





















Westside,2pac FOREVER

Cápa e-mail | 2005-03-03 20:39:13 | 31.
és hallgatás közben nem tűnt fel h totál nem keleti hangzású a Three 6 Mafia?Ludacris nyugati hangzású?????ehhh

Előzmény: Rapett (23.)
Rapett e-mail | 2005-03-02 19:59:08 | 30.
nem írok mert megint hülyeséget mondok ez van!


Előzmény: Kill people (27.)
Kill people e-mail | 2005-02-28 20:14:17 | 29.
Ha tudod hol van Banja Luka? Boszniában, ugyanis ott nevelkedtem, ott a rosszabbik részén étem.
Ott is eastra, westre nyomul a rész, csak máshogy, mint New Yorkban. Ott arrafele az eastosok votak a szerb cigányok, meg a bolgárok, a westen pedig a horvátok, bosnyákok, és a szlovénok. Utca nevelt vagyok, most budán élek.
a közösségiházban netezek ilyenkor! Ja, a kereszt apám nem gízdáskodásból, gangster vot.

Csáo!!!


Előzmény: MsMixmastermike (28.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-28 18:06:41 | 28.
mien gettóba lax te wesztszájd-gengsztere???!!! mi az h 2 részre nyomul a rész??!! lol

Előzmény: Kill people (21.)
Kill people e-mail | 2005-02-28 14:35:12 | 27.
kedves rapett!!!Kérlek, mivel nem vok nagy rap myster, ha nem gond kérlek írsz még pár rap cuccot különosztva westre, és eastra. Ja meg még írjá, ha nem gond csukákat, s rappereket!

(Ha nem gond, s remélem nem az)






Csá!!!!!


Előzmény: Rapett (17.)
Down By Low e-mail | 2005-02-27 22:54:08 | 26.
semmi gond

akinek kellett az biztos h értette

neked meg pacsi "nige"...


Előzmény: Kill people (25.)
Kill people e-mail | 2005-02-27 19:35:48 | 25.
Nem étem ezze mit akatá mondani nige az elöbb, a tupac és puffy létrehozásomnál.

Előzmény: Down By Low (24.)
Down By Low e-mail | 2005-02-27 12:39:23 | 24.
öcsém...ha jobban körülnézel találhatsz az interneten olyan oldalt ami azt bizonygatja h a Hungary szó az angol hungry-éhes szóbol eredeztethető...

nem kell elhinni mindent amit a szemeddel látsz...

Cápa... én nem akartam elmondani..q:PP bazme'
q:D

pacsi


Előzmény: Rapett (23.)
Rapett e-mail | 2005-02-27 11:29:16 | 23.
onnan gondolom hogy Big L wes tsidos mert pár számba featólt 2paccel. Ludacris meg egy ilyen west sidos oldalon ott volt a neve meg west sidos hangzású....King T pedig egy dcés gyereknek a megósztásában az est sidos emberekknél volt a neve meg three six maffia is ott volt. Sorry tévedtem ez van...

Előzmény: Cápa (22.)
Cápa e-mail | 2005-02-26 20:53:37 | 22.
én meg a tiedet:)))
Ludacris:south
Big L:east
King T:west
Three 6 Mafia:south

Beírásaid alapján elég sok előadót ismersz.hogy a picsába írhattad azt h Big L nyugati????azé meg lehet állapítani 1 zenéből h mien(E,W,S).a Three 6 meg keleti?????????úristen.inkább írtad volna h 2pac keleti.abban is több igazság van.


Előzmény: Rapett (17.)
Kill people e-mail | 2005-02-26 16:16:52 | 21.
Veled vok teso.A getto-ban lakom, ket reszre nyomul a resz, WEST and east.En westes vok teso!"westsideeee and a pac szelleme len valed"

Előzmény: westsider (1.)
Kill people e-mail | 2005-02-26 16:03:12 | 20.
Aláírom, amit az elöbb vakerátá, met a east-ben azt az egyet imádom, hogy nem nagyarcúak, hanem igazi gangsterek.

Előzmény: Rapett (17.)
Kill people e-mail | 2005-02-26 15:59:02 | 19.
Ja ebben igazad van, még Biggie és tupac is spanok voltak, de azt nefelejtsd el, h ez nekem is kurvára tetszik , meg az igazi west sideosoknak, szóval ennyit a E,W haverságról, ja, és més döfnék egymást.

Előzmény: Cápa (14.)
Down By Low e-mail | 2005-02-26 15:50:15 | 18.
aha...nyugatról nekem is Ludacris a nagyon jó...

huhúúú

pacsi


Előzmény: Rapett (17.)
Rapett e-mail | 2005-02-26 11:46:11 | 17.
rontom kicsit a hangulatot
east side forever!!!!
west sidból csak ludacris Big L meg még pár arc.
Amúgy én eastet meg westet is halgatok.
east side hangzás sokkal jobb.
boccs ez van. Ez az én véleményem
East sideos a wu-tang clan is meg acrobatik is immortal technique is mobb deep is king T is three six mafia is a-fura is
mos def is meg még csomó jó arc.


Előzmény: westsider (16.)
westsider e-mail | 2005-02-17 22:37:24 | 16.
Látod öcsem tökéletesen igazad van...én is hallgatok east-es zenét,csak egy vki van akit nagyon de nagyon rühellek az Puffy,ö az egyetlen east-es gyerek akinek még a nevét sem szívesen hallom ..bór westsideos-nak tartom magam lehet h nem mondok teljesen igazat,foleg west-es zenéket hallgatok de rengeted yoo east-es cucc van amiket bírok és akarmikor szívesen meghallgatom&megnézem.
Na csakó


Előzmény: 213 (15.)
213 e-mail | 2005-02-17 16:30:15 | 15.
It's not about East and West. It's "All tbout the Benjamins". Nos ezen a témán már rengeteg emberrel vitatkoztam. De soha nem tudtunk dülöre jutni. S miért? Mert baszottul nem voltunk ott, kurvára nem vágjuk mi volt csak amit az interneten meg ocska ujságokban olvastunk . 10 portál 10 más vélemény...Na.. http://www.origo.hu/szorakozas/zene
/20020912atupacgyilkossag.html ez csak egy amit hirtelen kerestem, de 1 közös, (ha nem csak bámulod a betüket hanem olvasod is) csak a pénz miatt volt minden. Köszi Suge. Egy kurva Wessyde-os voltam örök életemben s nyomtam a Fuck East, ezt mai napig nem tagadom. De meguntam mindig csak a fasz háboru, s pár fontos ember elment.(Bár legbelül mindig a Nyugat számit) Akkor lett tele a tököm amikor már Biggie is meghalt (nem igazán csiptem de feturingokon kurva jo volt a szoló szarjai meg nem igazán jöttek be). De meg érte? Nem. Nem, hiszem. De ez kurvára az ő dolguk. Én a zenéjüket hallgatom s, nem mondhatom hogy ful szar az east mert nem igaz. Tudom most már mindenki Westes? már aki divatbol nyomja, de elsőre nem lehet meg mondani hogy ki fake-ass ,s ki nem. (De az eminem és társai mondjuk sokat elárul:). De az east is ott van habár más. Nekem beállt a fülem a westre még a kicsit spanyolos westre is (a Kurva Mexicoiak:) és mégis hallgatok eastet nem nagy üzemben, de tolom.
Pac és Biggie ide nem kell több. Köszi Suge.
Szoval ennyi igazán röviden.

(De Combs rühellem, s a délieket se csípem, eddig elég távol áll tőlem a zenéjük.)

Cápa e-mail | 2005-02-17 15:28:11 | 14.
igazából nem értem mit akarsz mondani.meg mien kívülállók?
de pl. Mack 10 és Fat Joe utálták egymást.mer east-west ellentét volt.aztán rájöttek h hülyeség,és azóta haverok.
u.ezér utálta Kurupt és Nore egymást.aztán rájöttek mien fasza gyerek a másik.
ennyit az E-W ellentétről.


Előzmény: westsider (13.)
westsider e-mail | 2005-02-14 19:15:02 | 13.
Csako ocsem hat igazad van sok szempontbol..csak azt is vedd figyelembe h azok aki egyutt nyomattjak a (az East meg a West-es ) eloadok azok szinte mar kivullalok sehova sem tartzonak ugy igazan....lehet h regen igy volt de ma mar egyre tobb kivulallo lessz es igy megint visszamegy az East meg a West ellentet a regi idokbe h csak utcai niggerek kozott lessz es a vilag semmit sem fog tudni rola..na csako

Előzmény: sabdog (10.)
Cápa e-mail | 2005-02-12 17:55:14 | 12.
köszönjük ezt az építő jellegű hozzászólást

Előzmény: Labello (11.)
Labello e-mail | 2005-02-11 19:20:04 | 11.
TUPAC FOREVER
sabdog e-mail | 2005-02-08 09:15:47 | 10.
Szerintem már nincs is ilyen ellentét a két oldal között.
Vegyük sorjába a dolgokat.
Egy nagyon jó példa erre Kurupt és Roscoe, a két testvér.
Hiszen mindenki tudja hogy ő Philly szülötte.
Az első albumán ami ugye dupla volt, két részre osztotta East & West sidera.
A producerek is járkálnak ide-oda:
Scott Storch a The Rootsnak (szintén Philly) volt a billentyüse például.
Dr. Dre is dolgozott keleten (Nas, Jay-Z, Busta, Eve).
Keletröl is mennek nyugatra: Redman, Eve, Prodigy stb.
Szerintem inkább a Beefekröl szól az egész.

sabdog e-mail | 2005-02-08 09:15:44 | 9.
Szerintem már nincs is ilyen ellentét a két oldal között.
Vegyük sorjába a dolgokat.
Egy nagyon jó példa erre Kurupt és Roscoe, a két testvér.
Hiszen mindenki tudja hogy ő Philly szülötte.
Az első albumán ami ugye dupla volt, két részre osztotta East & West sidera.
A producerek is járkálnak ide-oda:
Scott Storch a The Rootsnak (szintén Philly) volt a billentyüse például.
Dr. Dre is dolgozott keleten (Nas, Jay-Z, Busta, Eve).
Keletröl is mennek nyugatra: Redman, Eve, Prodigy stb.
Szerintem inkább a Beefekröl szól az egész.

sabdog e-mail | 2005-02-08 09:15:38 | 8.
Szerintem már nincs is ilyen ellentét a két oldal között.
Vegyük sorjába a dolgokat.
Egy nagyon jó példa erre Kurupt és Roscoe, a két testvér.
Hiszen mindenki tudja hogy ő Philly szülötte.
Az első albumán ami ugye dupla volt, két részre osztotta East & West sidera.
A producerek is járkálnak ide-oda:
Scott Storch a The Rootsnak (szintén Philly) volt a billentyüse például.
Dr. Dre is dolgozott keleten (Nas, Jay-Z, Busta, Eve).
Keletröl is mennek nyugatra: Redman, Eve, Prodigy stb.
Szerintem inkább a Beefekröl szól az egész.

Márky-PaPa e-mail | 2005-02-07 11:00:02 | 7.
Csumy! Végre itthon vagyok. WESTSIDE NIGGAZ 4LIFE! Aké t legnagyobb mester: 2PAC (R.I.P.) és Dr. Dre! Na peace, éljen a Vadnyugat!
westsider e-mail | 2005-02-06 05:38:20 | 6.
Egyes szempontokbol igazad van hogy tenyleg nagy hulyeseg az East- meg a Westside kozotti harc. De ha kicsit jobban utanajarsz a raptortenelemnek akkor talan megtudhatnad hogy miert is alakult ki,az elejen csak versenyeztek,hogy ki csinal jobb zenet ,kesobb jott az irigyseg (pl. Puffy aki leutotte es kirabolta Tupacot igy elso szamu ellenseg lett es mivel Puffy Eastside-os volt es Tupac Westside-os hat johet a harc) ez csak egy pelda volt de ez a dolog visszanyul 60 evvel korunktol. Na csovi...
casreb e-mail | 2005-02-04 21:24:48 | 5.
Nekem a West Coaston több kedvencem van, de nagyon nagy faszságnak tartom ezt az egészet. A rokker, meg a pánk veri a Rappert az örsön. Ez is faszság. Nadehogy egy rapper lelőjön egy másikat, csak, mert máshol lakik? ez nem valami szemfelnyitó szöveg, hanem kifejezem, hogy ez:
- szánalmas
- felesleges
- különösebb okok nélküli
Ez EGY VÉLEMÉNY, nem objektiv igazság, a sok értelemtől duzzadó koponya meg most ne kezdjen el anyázgatni. Mert ez csak EGY vélemény.
köszönet

pécsi e-mail | 2005-01-29 21:17:26 | 4.
csá én West-es is vok!NAGYKANISZA az igazi Nyugat szentem is 2PAC akirály vagyis volt!!!
PEACE

westsider e-mail | 2005-01-28 22:13:50 | 3.
Na szeve,es merre van ez a fasza hely hogy ott mindenki westsideos??!!!
Hot popec hely lehet...
Na Tupac legyen veled!westsideeeeee

TiTÁN e-mail | 2005-01-28 16:40:10 | 2.
2pac peace westside.westcoast.veled vagyok a west tagokkal.itt ahol vagyok itt mindenki westside-os.
WESTSIDE TESTVÉR.2pac a legnagyobb.
mc TITÁN


Előzmény: westsider (1.)
westsider e-mail | 2005-01-26 21:14:56 | 1.
Szasztok!
Nah irjon mindeki velemenyt a westsiderol, foleg westside testvirek irjanak ......
Nah Westside is the Best!! Tupac 4eve...


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.