Click to Visit
Hip-Hop - Graffiti
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Gun Doggy e-mail | 2006-08-26 19:20:10 | 92.
Nos a Graff a Hip-Hop műfaj egyik eleme szerint van nyilvántartva tehát szerintem nem küln müfaj a müfajban az underground meg a subkultura zenéjérül szol tehát nem játsza a teve meg a rédió és nem ugrálja körbe elton John hanem inkább az igazi rappesebb "fajzatoknak":P szol akik értik.
WÁgod????


Előzmény: zenn (90.)
zenn e-mail | 2006-08-26 17:50:30 | 91.
másik... hogy az underground az zenei stílust is jelent?
zenn e-mail | 2006-08-26 17:42:38 | 90.
Nosss nekem lenne egy óriási próblémám.. a helyzet az hogy nekem úgy rémlett hogy a graff szó a hip-hop műfajon belül egy stílust is jelent... nem csak a graffitit... most mi az igaz?
Daniboj e-mail | 2006-08-24 22:42:12 | 89.
MEGNYÍLT!!!

USA STYLEZ
Szekesfehervar Suto u 6
hiphop és sportruházat
Sean John, G-Unit, k1x, Phat Farm, Urban Classics, Lugz etc...
nyitva h-p 11-18
sz 11-14
30 / 2121579
www.rapcity.hu

Foszfor e-mail | 2006-08-18 21:26:52 | 88.
csátok!!!!!

mask1 e-mail | 2006-08-16 23:04:02 | 87.
hallod...


nekem is van pár rajzom de azt ne mondd nekem, hogy nem buktál még le...

akkor abba nincs nagyon élvezet:d

igaz, rendőrök még nem kaptak el de kergettek mán,

mióta festegetek fogytam 10 kilót kábé:D
nekem ez az élvezet benne különben járhatnék legálozgatni is....
mondjuk ott meg crossolnak...




Kemény nemzetség squad,

HCN


Hardcorenation


Pe a ce

DeeLock e-mail | 2006-07-29 09:43:37 | 86.
mit írsz?? csak azért mert nagyba üzöd az ipart, és még egyszer se buktál le..
:D
egyszer ugyis lebuksz.
ezt tapasztalatból mondom...
énis próbálom nagyba üzni, közbe még lófaszt se értem el, és kaptak már el... tettenérés voolt jobbanmondva...
és még csak páréve nyomom...


Előzmény: spoontag (84.)
spoontag e-mail | 2006-07-24 11:57:31 | 85.
müvészet ha jo küldöd de rongálás ha már bántja a szemet

Előzmény: rylb (1.)
spoontag e-mail | 2006-07-24 11:55:13 | 84.
sztem ha v.ki lebukik akor az igazi balfasz lehet en keményen üuöm az ipart de nem buktam még le


Előzmény: B.Rabbit (80.)
Shady__08 e-mail | 2006-06-16 21:03:12 | 83.
Fiygu....
nem voltak nálam papirok...
kitaált adatokat nem mondhatok mer ő a rádiótelefeonján keresztül beszélt vkivel,és az meg nézte a gépen hogy mi van...szal ha rosszat mondok simán kiderül,még nagyobb baj.
meg hát még 2en ott voltak,ők se tudtak volna mit mondani....

Mike65 e-mail | 2006-06-16 15:51:22 | 82.
dikk ménem mondtad hogy nincs nálad a papírjaid és bediktálsz hamis adatokat, nem lehetsz ennyire balfék, sztem meg lehet nem is kapsz semmit, civilben voltak és csak rádilyesztettek jóesetben
Shady__08 e-mail | 2006-06-16 14:02:47 | 81.
Kösssz!
jah geci,ez egy akkora köcsög egy rendőr,aki itt van a környékünkön!!nagyon geci.
Most mondok róla egy igaz kis történetet:
Ittak a feleségével,a feleségét elküldte vhova autóval,és utána ment,és kifizettette vele a pénzt itas vezetés miatt!!!
még megkérdezek pár graffes haveromat hogy itt győrbe menniyket szoktak kérni.
na köszi azé!
csáá
písz
fuck cops:D

B.Rabbit e-mail | 2006-06-16 12:14:48 | 80.
Pénz bírság!!
Hát szerintem ilyen 20.000-40.000-ig lenne a "reális" (bár szerintem te 5000ft-os kárt se okoztál).
De hát ilyenkor aztán minden szart kitalálnak szal SOK SIKERT!!!


Előzmény: Shady__08 (79.)
Shady__08 e-mail | 2006-06-15 20:59:57 | 79.
SZEVASZTOK
Most ez nem kérdés,vagy ilyesmi,de mondjatok vmit.
Ma mentem az unokatesommal,meg egy haverommal és volt nálam egy kanna!Na és amikor egy út melletti "posta" felirattal rendelkező táblára irtam,utána,mentünk 20 métert,és hátulrol,két rendőr/polgárőr biciklivel civilben megállitott.
a kannát elkobozták,minket felirtak,én vagyok az elkövető.azt mondták hogy unokatesomnak pestről ide kell jönnie(győrbe)a szüleivel,kihalgatásra geci!meg a haveromnak is.Asszem levélen értesitik őket.Nekem vmi birósági tárgyalástis magyaráztak,és én is kapok levelet,engem is behivnak,meg pénzbirságot mondtak,meg hogy majd az a rendőr személyesen is odajönhozzánk,házhoz.
Meg még egy út melletti szürke oszliopra fujtam,ez a kettő,króm kanával.
MONDJATOK VMIT,BE VAGYOK PARÁLVA!
MIRE LEHET ILYENKOR SZÁMITANI??!!
irjatok lécci!!!
písz
pacsi

B.Rabbit e-mail | 2006-06-15 12:49:05 | 78.
Én nem mondtam h. szar én csak azt nem szeretem mikor beletegalnek a graffitikbe!!
Maga a graffiti az szép


Előzmény: Mascez (77.)
Mascez e-mail | 2006-06-14 10:07:25 | 77.
Figyelj B.!!!!!

Ma hajnali 2-kor menj le a vasutállomásra, fess egy Whole-traint, aztán rájössz, hogy ez k***a jó!!!

B.Rabbit e-mail | 2006-06-07 17:23:33 | 76.
Jó figyelj itt aki amit leír az nem biztos h. úgy is van.Nekem ez a véleményem.
ENNYI


Előzmény: Mascez (75.)
Mascez e-mail | 2006-06-07 10:26:51 | 75.
"a vonaton is csak az a baj h. az ablakot is leffújják,mert ha csak a vonat fémrészei kapnának a jóból akkor azzal nem lenne semmi gond szerintem"

Azért az nem teljesen így van öcsém!


Előzmény: B.Rabbit (74.)
B.Rabbit e-mail | 2006-05-31 17:42:10 | 74.
Nem a graffitikkel van a baj bár abban igazadvan h. buszra nem kéne bár én azon még nem láttam de általában abban van esztétikai hiba h. a sok barom belettagel a sokszor művészi szinten megrajzolt graffitikbe.ÉS a vonaton is csak az a baj h. az ablakot is leffújják,mert ha csak a vonat fémrészei kapnának a jóból akkor azzal nem lenne semmi gond szerintem mert én mondjuk szivesebben nézem a jól sikerült graffitiket mint a hosszú kék snassz vonatot!!

Előzmény: aladar (25.)
Mascez e-mail | 2006-05-31 13:21:57 | 73.
FUCK OFST!!!
50 Cent G e-mail | 2006-04-26 16:31:34 | 72.
Ok,majd szolj hogy milyen lett:)

Előzmény: Mascez (71.)
Mascez e-mail | 2006-04-26 10:00:40 | 71.
Max a vázlatokat pakolom fel azzal, de az egészet nem szeretném azzal csinálni!
De megfogadom a tanácsod 50 Cent G!:D


Előzmény: 50 Cent G (70.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-25 17:07:38 | 70.
Gondolj amit akarsz,te mondtad h a spray vastagon fest,de zsirkréta is jot csinál.csak ötletet adtam.

Előzmény: Mascez (64.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-25 17:05:47 | 69.
:D

Előzmény: Mascez (66.)
Cs.Kate e-mail | 2006-04-25 13:14:00 | 68.
jah! igazad van!!! :D

Előzmény: Mascez (66.)
F.D. e-mail | 2006-04-25 13:12:37 | 67.
Egészségedre:))

Előzmény: sexgyilkos (65.)
Mascez e-mail | 2006-04-25 12:44:54 | 66.
Mi meg Téged szarunk le magasból!

Előzmény: sexgyilkos (65.)
sexgyilkos e-mail | 2006-04-25 12:03:39 | 65.
bIROM A GRAFFITIT,DE A HIP HOPOT MAGASROL LESZAROM!!!!
Mascez e-mail | 2006-04-24 12:29:29 | 64.
Áááá, valahogy nem tetszik ez az ötlet!
Te most komolyan azt mondod, hogy kezdjek el zsírkrétával festegetni?


Előzmény: 50 Cent G (52.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-14 18:11:12 | 63.
Kovda röhögj bazdmeg:((

Előzmény: Kovda (54.)
maffia.com e-mail | 2006-04-12 19:56:48 | 62.
:DDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Tiya (61.)
Tiya e-mail | 2006-04-12 19:54:43 | 61.
ha ennyire vagod akkor biztos te vagy a köcsögük...:DDDDD

Előzmény: a.t.i. (60.)
a.t.i. e-mail | 2006-04-12 16:14:55 | 60.
szóval mégegy buzi!Fogj kezet kovdával!

Előzmény: Young Buck (59.)
Young Buck e-mail | 2006-04-12 15:56:51 | 59.
ÉÉÉNNN???
DEHOGY!:D:D


Előzmény: a.t.i. (58.)
a.t.i. e-mail | 2006-04-12 15:52:53 | 58.
Mijen kedves vagy!Tán te is buzi vagy?

Előzmény: Young Buck (57.)
Young Buck e-mail | 2006-04-12 15:51:02 | 57.
Mit zaklatod már szegényt???

Előzmény: Kovda (56.)
Kovda e-mail | 2006-04-12 15:49:00 | 56.
:DD

Előzmény: a.t.i. (55.)
a.t.i. e-mail | 2006-04-12 15:42:23 | 55.
LEGALÁBB MEGHALTÁL?ANNAK ÖRÜLNÉK!LEGALÁBB NEM ZAKLATNÁL,TE BUZI!

Előzmény: Kovda (54.)
Kovda e-mail | 2006-04-12 15:40:14 | 54.
:DDDDDDDDDDDd
Most borultam le a székről...:D

kovda


Előzmény: 50 Cent G (52.)
Young Buck e-mail | 2006-04-12 15:34:20 | 53.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Előzmény: 50 Cent G (52.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-12 15:30:07 | 52.
Csá mascez!Szerintem először hülyén hangzik,de probáld meg zsirkrétával,(valami márkással)festegetni.Én is kiprobáltam falra,és fasza lett

Előzmény: Mascez (51.)
Mascez e-mail | 2006-04-12 10:07:47 | 51.
Na, akkor remélem tudsz nekem tanácsot adni!
Amíg én festettem, szinte csak bombákat, meg ilyen hasonló kurva nagy graffokat készítettünk!Elég volt hozzá a spray, nem voltak annyira aprólékosak!
Amit viszont otthon szeretnék majd festeni, azt elég aprólékosra terveztem!
Ecsetet használjak?Mert szerintem a cap-ből még a legvékonyabb is elég kaksi, az fröcsög mint az állat!
Viszont ha ecsettel festek, akkor meg milyen festéket vegyek?

Aki tud, létszi segítsen!
Előre is kössz!


Előzmény: DeeLock (50.)
DeeLock e-mail | 2006-04-11 19:04:57 | 50.
csá
igen van olyan...
én..
a legál falakat még nem szennyezem:D mert annyira nem vagyok jó
de szintén otthon festek, valamikor én is, szüleim is engedik, csak én a sufni hátulját.
elég nagy fal, jól lehet rá nyomni
:D
peace


Előzmény: Mascez (49.)
Mascez e-mail | 2006-04-10 12:20:13 | 49.
Kurva jó ezeket a sztorikat olvasgatni!Faszán el tudom képzelni az összeset!
Van itt olyan ember, aki legálban is fest?Ezt azért kérdezem, mert nekem hála az égnek a szüleim megengedték, hogy otthon, apám műhelyében, a nyáron fújjak!Valami faszát akarok, és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem!

DeeLock e-mail | 2006-04-09 11:44:10 | 48.
Na császtok writer testvérek!!
megin van egy story-m... hétfői tehát még nagyon frisss:D

minden ugy kezdődött mint a többi action-nél, találkozás a vonatnál, körbenézés, stb...
odamentünk fél 8ra a vonathoz, beszélgettünk feltűnésmentesen...
kiválasztottuk a helyet ahova nyomunk egy nagy bombát, aztán elkeztünk fujni...
a lépcső tetején figyelt az egyik haverom, meg egy haver csaj...
egyszínnel töltöttünk mert gyors és nagy bombát akartunk:D
a töltés majdnem megvolt már csak 1-2 betű hiányzott... ekkor szoltak a figyelök, hogy egy ember fenntröl nagyon sasol...
ekkor kicsit gyorsabb tempóra kapcsoltunk hogy betuggyuk fejezni...
haver szólt hogy azonnal haggyuk abba, mert a csávóhoz valószínüleg akkor ért el a festékszag. Elindult az aluljáró felé, és közbe nyomkodta a telóját, és elkezdett vkive beszélni...
akkor ugygondoltuk nem kockáztatunk, és inkább elmentünk...
a táskákat a 2 uccával arráb lepakoltuk, a 2 ismerös vigyázott rá. mi ugygondoltuk hogy ha már elkezdtük akkor be is fejezzük, mert ugyebár az a legszarabb hogy ha valmi félkész:S
visszasprinteltünk még a rendőrök elött 1-1 kannával(a kontur, ami még hiányzott), kb fél perc alatt befejeztük.. a poén az volt hogy jött egy vonat, azt megvártuk hogy elmennyen, akkor kezdtük ezt az utóbbit, és aztán megin jött egy vonat a másikirányból... tehát a maradékot 2 vonat között kellett befejeznünk.
amikor kész vopltunk,akkor már nyilvánvalóvolt hogy a csávó a rendőrséget hívta, mert a mávirodába is beszólt hogy ottvoltunk...
amikor készlettünk, sprint vissza a táskákhoz, onnan meg egyenesen haza..

lehet hogy para volt, de szerintem kurva jó volt...

pííííííííííísz

Mike65 e-mail | 2006-04-09 00:21:57 | 47.
na a mi kis városunkban(nevezetesen dorog) van pár graffitis. a vasútnál nem felül- hanem aluljáróval van megoldva az átkelés, na ezt az alagutat fújkálják telibe mindig és évente 2x meszelik. engem egyáltalán nem zavar, csak azt az egyet nem értem hogy mért mindig csak tagelgetnek, annak semmi értelmt nem látom, nem mutatós nem lehet elolvesni semmi, de csak telibasszák vele, a legtöbb úgy néz ki mint valami agyonbaszott lepke vagy ilyesmi a falon, na mindegy vannak azért akik szépítik a helyet szép ki graffitikkal, na azokat a műveket sokszor bűn lemeszelni

és hogy a mostani választási témához hozzászóljak :) minden tiszteletem azoknak a srácoknak akik a fortuna kocsma buszmegálló utáni kanyarban a hirdetőtáblán lévő kibaszott nagy gyurcsányfej plakáton a homlokára nyomattak egy geci nagy vörös csillagot :D igaz 6 ágú volt de biztos elnézték vagy nem akarták a tiltott emblémát oda tenni. szóval oda , akárhogy is néztem, csak egy nagy alulétrával lehetett odaférni, nag bátorság ez egy forgalmas helyen ahol éjjel is sok kocsi mászkál, tiszteletem

Cresh e-mail | 2006-04-08 22:10:17 | 46.
Big respect minden kígyónak!!!

nekem is one egy történetem.

Egyszer egy spanommal kb fél kettő körűl elhatároztuk hogy maradék kannákból nekiállunk a házoldalba. na ezt a házoldalat ugy kell elképzelni, hogy az eggyik oldalon egy kurva sötét erdő a másik oldalon járda one.
Nahát nagy lelkesen neki is kezdtűnk, megvolt má majdnem minden, és az erdőben egy kettébaszott hatvanéves nokia kb. 5000 decibellel elkezd csörögni, na én ott helyben kb három centire voltam a behugyozástól, és ezt szó szerint kell érteni. Hát kurvára örültem mert az a hely olyankór szinte egyáltalán nem para, és én persze attól a pillanattól hogy eldobtuk kb. egy kilóméterre a nokiát úgy remegtem mint egy kibaszott tál kocsonya. ez még rendben is volt.na akkor tegek minden szar be van má fejezve. Hát az egyetlen maradék feketét, ugye miért is ne tegelnénk el??? Na el is indulunk a panelok között, a haverom bemegy a falhozz (akko már fél négy volt) És elkezd mögöttem kb. három méterre egy zsaru üvölteni, hogy ugyammá mi a faszomat csinál benn a span a fal előtt egy kannával. Ugye jön ilyenkor a szokásos, futunk mint az állat. Beállunk a lépcsőházba, csak az volt a pech, hogy a zsaru ABBAN A LÉPCSŐHÁZBAN LAKOTT A JÓ KURVA ANYUKÁJÁT!!! na akko ki a hátsó ajtón utána meg sprint haza.

Hát kb. ennyi volt... életem legszarabb action- je


ÍRJATOK MÉGTÖBBET!!!!




Writing my life



aladar te begyöpösödött fasz!!! ha ismernélek a TE HÁZADRA EGY AKKORát raknék hogy még anyád is megkeserülné!!!! huuu de rossz volt ez a szöveg amit nyomtam



Na


Béke





FUCK COPS

DeeLock e-mail | 2006-03-29 11:54:08 | 45.
huu hát ez elég gááz...
és mégcsak nemis rendes greff miatt kaptak el:(

nekem is van egy sztorym. még régebbi, meg anniyra nem nagy cucc, de akkor elég para volt.

nah
egyszer gondoltunk egyet egy haverommal, és lenéztünk hozzánk, egy vonatmelletti mávgyár nagy falához... hozzáteszemem,hogy elötte 2-3 nappal egy másik haverommal ott fujtunk rendesen fényes nappal...

kannánk az most nemvolt sok, csak tegelgetni mentünk oda.
a fal ugy nézki, hogy kb van fél kilóméter, utána egy kis ház, utána megin fal..
hát mi a ház mellé mentünk egy kicsivel.
én bicóval voltam, haverom pedig gyalog.
elkezdtem tegelni, egy csávó meg kihajolt a falon, és kiszólt hogy "mit csináltok srácok?".
én gondoltam magamba hogy no para, mert ugye a multkor is ott festettünk... halljuk hogy csörögnek ilyen láncok, na akkor má elindultunk visszafelé.. amikor odaértünk a ház mellé, kinyilt a 100 éve nemhasznált ajtó és hirtelen kirontott rajta a csávó, és egy rotveiler persze póráz nélkül.. én pont elhuztam a kutya mellett, de a spanomra ráengedte, ugyhogy visszakellett érte menni...:(
a csávó tiszta ideg volt, mi is eléggé bevoltunk szarva, mert a kutya végig ott állt a lábunknál és vicsorgott... a csávó elkezdte magyarázni, hogy bevisz minket meg minden.... nagynehezen rábírtuk hogy engedjen el(többet nemjövünk, stb).. erre ö aztmonta hogy akkor takarodjunk, de szól a fönöknek, és ha a legelsőkapunál utolér, akkor falanként 15 ezer... ugyhogy kurvagyorsan elmentünk onnan, és azóta csak 1x voltam ott...

hát ennyi..
irjon mindenki ha van storyja.
csá


Előzmény: Mascez (44.)
Mascez e-mail | 2006-03-29 10:14:44 | 44.
Húúú, örülök, hogy érdeklődsz!
Farsangi buli közben sikerült elég jól becsápolnunk, egy tanár el is kapott sörrel a kezemben!Elbaszta a kedvem, 1óráig hallgattam a szent beszédjét, de csak röhögtem rajta!
Ez után szívszerelmem is elküldött a búsba, ami nagyon elkente a számat!Mikor vége lett a bulinak, haza kísértem az egyik haverom, meséltem neki, mi történt velem!Nagyon felhúztam magam, ő még sírt is!:(
Ezután felhívtam az oszt. társaimat, hogy hol a f***ban vannak, mert úgy volt megbeszélve, hogy együtt megyünk vissza a koleszba.
A buszmegállónál találkoztunk, ott kezdtem el a fújást!Ahogy haladtunk a kolesz felé, leraktam jó pár taget.Sajnos volt köztük egy műemlékjellegű épület is, amiről addig nem is gondoltam volna!
Szerintem a térfigyelő cam-eken láthattak meg, mert egy jó 500m után már jött a cops!Kiordítottak a kocsiból, én futni kezdtem!:)Ez elég vicces lehetett!
Persze nem sok esélyem volt, utolértek!A spray-t bedobtam egy kocsi alá, azért be is kellett másznom!Persze igen durva bánásmódban volt részem, ráncigáltak össze vissza!Bevittek a kapitányságra, ott az egyik fakabát oktatott, hogy majd ő elintézi, hogy kirúgjanak a suliból, meghogy egy büdös cigány mellett rohadjak meg a sitten!
23:00ra jöttek meghallgatni, durván 03:00ig ott voltam!
Szerencsére a suliból nem rúgtak ki, még igazgatóit sem kaptam!Ez ugye nem iskolai ügy!
Szüleim nagyon kibuktak, de megbeszéltem velük, hogy otthon festhetek apám műhelyébe!Ennek nagyon-nagyon örülök!
Azóta járok mindenféle nyomozóhoz, rengeteg mindent a nyakamba akarnak varrni!A pénz bírságot még nem tudom, de a priusz, az 1év felfüggesztett, meg a megrovás az biztos!
Ja, és emellett még bűnmegelőzési foglalkozáson is részt kell vennem!

Ennyi!

Ha nektek is van hasonló sztoritok, írjátok le please!


Előzmény: DeeLock (40.)
R-Tuz e-mail | 2006-03-22 21:01:15 | 43.
ja kosszi!
hat Roma bol jovunk (italia) mar soksor voltam pestre... ja tudom hogy ottsem olso az elet...
kb itt olaszban is ha elkapnak az csinalyak...de szerencsere itt nincs annyi security.. es szerintem jobb mert itt sokszor a rendor ha elkap elkeri a spray es elkezd irni vele! :D
de sajnos nem mindig igy van....
egy baratomegy vonaton elkaptak es 8000 euro kellett fizetni neki.
ciaoO!!!


Előzmény: DeeLock (42.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.