Click to Visit
Hip-Hop - Ki a legjobb raper?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Conan e-mail | 2005-04-23 10:03:36 | 73.
Menj te a picsába bazki!
Ne vedd a szádra!

Vaskez e-mail | 2005-04-21 15:51:13 | 72.
Hat, az igaz, hogy irtak ellenuk szamokat (Drop A Gem On Em, Crawlin) de hogy ok nyertek, azt te honnan tudod? Vagod a szoveg ertelmet?

Amugy Mobb Deep tenyleg jo kemeny szamokat csinal, de szinte minden szoveguk arrol szol, hogy hogy fogjak kinyirni az ellensegeiket, szoval szovegileg nem oriasiak.


Előzmény: Egy magyar MC (71.)
Egy magyar MC e-mail | 2005-04-21 15:25:46 | 71.
a legjobb rappbanda az a Mobb Deep
2pac elmehet a picsába Prodigy és Havoc lenyomta őtmeg áruló Jay-z is

Conan e-mail | 2005-04-19 18:30:37 | 70.
2Pac forever.
No comment

ZsenI e-mail | 2005-04-19 14:46:03 | 69.
Írja már be légyszi, mindenki, h hány éves! Komolyan kíváncsi vok! De h ne érje szó a ház elejét, én 18

MsMixmastermike e-mail | 2005-04-19 13:30:31 | 68.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
te most ugye azé nem vagy tényleg ekkora nyomott?!?!
az a baj, hogy annyi indulatot indítottál meg bennem az első mondatoddal, hogy egyszerűen kiürült a fejem, és rájöttem, h ekkora baromságra még reagálni se lehet rendesen. Van egy olyan érzésem, hogyha idenyomnék 80 összehasonlítást, akkor se fognád az adást.

Te amúgy meik bolygóról származtatatod önmagadat? Őszintén kíváncsi lennék


Előzmény: 15hp (66.)
ZsenI e-mail | 2005-04-19 07:55:50 | 67.
Hallod, sok fasságot olvastam már errefelé, de ez viszi a pálmát magasan. Te hol élsz ember??????Vagy milyen füllel hallgatod a zenéket?? Pont ez a szép az egész müfajba, h nincsenek korlátok, és épp ezért változatos, mindnki megtalálhatja a neki tetsző vonalat és előadókat. Hallod, ha aszondod nekem, h Aesop Rock ugyanolyan, mint a G-Unit, akkor tökönszúrom magam. De biztos az én képernyőmbe van a hiba...Vagy pl. Buck65 olyan, mint ODB(R.I.P)? Totál más a kettő.

Előzmény: 15hp (65.)
15hp e-mail | 2005-04-19 06:21:29 | 66.
sztem nincs jo repper,mindeggyik ugyan ojan
a 2pac temat mar enis nagyon de nagyon unom.

15hp e-mail | 2005-04-19 06:21:19 | 65.
sztem nincs jo repper,mindeggyik ugyan ojan
a 2pac temat mar enis nagyon de nagyon unom.

MsMixmastermike e-mail | 2005-04-17 19:32:03 | 64.
yááááááááááááááááááydebuta vagy
nem azt mondták/tuk h azért nem jó mert börtönben volt, hanem azért nem jó EMBER mert lecsukták vmiért, ami talán nem a legnemesebb tette egy embernek....

éééééééééééééééééééérted


Előzmény: GhettoGirl* (63.)
GhettoGirl* e-mail | 2005-04-17 15:56:16 | 63.
Én csak azt próbáltam elmondani, hogy attol, hogy vki börtönben volt, attol még nem kell egyből szar-nak nyilvánítani, mert itt voltak többen is, akik ezt írták, hogy eleve nem lehet Pac yo, mert börtönben volt! Hát ennek semmi köze ahhoz amit csinált!

És attol hogy Én Pac-ot tartom a legnagyobbnak, hidd el hallgatok még nagyon sok mást is, mert én is ezen a zenén nőttem fel, és nem csak Pac-ot ismerem!

Szal egy kissé lefikázta Diesel is amit írtam, és amit írtam, az azoknak szolt, akik fikázzák Tupac-ot!

(Amugy az eminem buzihoz meg csak annyi, hogy utálom eminemet, felölem bekephatja a divatrapperes stílusával együtt!!...)


Előzmény: Vaskez (53.)
.sensor. e-mail | 2005-04-15 07:40:22 | 62.
rentgeteg zenét hallottam már életemben..nem mintha olyan idős lennék (19)de azt tudom hogy sok féle rap -elés létezik és nem az a kérdés hogy ki a legjobb hanem az amikor bevegetálsz , meghallgatsz egy pár különbözően szövegelő embert és azt kell megfigyelni hogy mennyire akarja azt jól elreppelni...és ha hallod hoga szívéből küldi akkor őt kell elismerni-...
Cápa e-mail | 2005-04-14 15:39:55 | 61.
ez oan mint a sport.a legjobb mindig más.mindig jön vki aki jobb.
én mondjuk olvastam oat h Biggie volt a legjobb.szépen meg is volt indokolva meg minden.igaz bele lehet kötni 1-2 helyen,de akkor is.

ZsenI e-mail | 2005-04-14 08:54:20 | 60.
Bazmeg.......Egyébként arra emlékszik még vki, mi volt a téma?...Vicces...Tupac kezdte el a Hip-hop-ot, az durva.Kool Herc,Kool G Rap, Afrika Bambaata, Grandmaster Flash, Kool Moe D, Krs-One kutyafasza, mi?Akkor meg sztem elég nagy gond van, ha 2Pac-ot tartod a példaképednek, nemtom ki írta még lejjebb...Jabocs, ha Te extramegahiperbrutálgerillagengsztercsakhiphopazélet real arc vagy, akkor én kérek elnézést. De hogy témánál is maradjunk, rohadt sok van, sokféle stílus. De ha már nevesítünk akkor pl. Apathy, Gift Of Gab, Mos Def, Wordsworth nálam a pillanatnyi favoritok.
Diesel e-mail | 2005-04-14 06:24:32 | 59.
Először nem akartam erre reagálni, annyira gyík, de szeretném, ha tudnád, hogy szerintem te ostoba vagy...

Előzmény: Tejföl (39.)
Vaskez e-mail | 2005-04-13 20:13:32 | 58.
Majdnem, csak az rapist lenne :D

Előzmény: Darksun (47.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-13 20:05:59 | 57.
itt egy tömeggyártási cikk legszebb példánya, a naiv, antiszkeptikus befolyásolható egyén/állat! yipppiiiiii!! reklámot, reklámot és még több reklámot neki! eszieszieszi!!

Előzmény: ashanti11 (56.)
ashanti11 e-mail | 2005-04-13 19:31:43 | 56.
Sztem nem volt jobb pac-nál senki,nem hiába megy róla minden 9éve!

Előzmény: MsMixmastermike (20.)
ashanti11 e-mail | 2005-04-13 19:27:41 | 55.
Mit akartok eminemtől műfeka.. 2pac megérdemli


Előzmény: Józsi8805 (8.)
ashanti11 e-mail | 2005-04-13 19:25:17 | 54.
Nem hogy Eminem, senki nem lesz olyan,mint 2pac!!

Előzmény: SN@KE (6.)
Vaskez e-mail | 2005-04-13 18:51:16 | 53.
Van valami igazsag abban, amit Diesel mond.

Mielott akarmi mast mondanek, hadd mondjam, hogy en ugy nottem fel, hogy 2Pac-ot hallgattam es sokaig a kedvencem volt, sok szamat tudok kivulrol, majdnem minden megvan tole eredetiben.

DE figyelj GhettoGirl, te honnan tudod, hogy o a legjobb? Nem akarom mindig ugyanazt nyomatni, de te erted, amit vakerol? Es hallgattal eleg mast, hogy legyen mivel osszehasonlitanod?

En egyet ertek Diesel-el abban, hogy nincs olyan, hogy legjobb. Nas is mondta: "Who's the best, Pac, Nas or Big...ain't no best". Gondolj bele, hogy mennyi tenyezo van egy rapper minosegeben: eloszor is kell jo ritmuserzek, lelegzetkontrol, jo hang, aztan a szovegirashoz is kell rimerzek, szokincs, intelligencia, hogy jo temakat kitalaljon, muveszi lelek, hogy jo metaforakat es hasonlatokat hasznaljon, netan humorerzek stb. stb. Azt gondolod, hogy ez mind egy emberben megtestesul? Alig hiszem. Az alapgyartasrol meg nem is beszeltunk.

Szerintem 2Pac tenyleg sok teren kimagaslo, de ha meghallgatod a szovegeit nagyon sokszor ugyanazokrol rappelt, Nas-nak peldaul sokkal valtozatosabb szovegei vannak. Ez csak egy pelda EGY szempontrol, amibol nem Pac a legjobb. Remelem kicsit elgondolkozol majd, majdnem ugy hangzol, mint egy Eminem buzi (bar lany vagy) Isten ments! ;)


Előzmény: GhettoGirl* (50.)
Diesel e-mail | 2005-04-13 18:27:24 | 52.
Tudom, egy "buzi, anyaszomorító" vagyok.
Persze.
Meg köcsög, meg faszfej, meg szarházi.
Persze.

De 2pac NEM A LEGJOBB !!!
Nem lehetett a legjobb, mert sohasem lehet olyan, hogy legjobb.

Ez a "tupekalegjobb" dolog kezd már 1 kicsit kibaszottul unalmas lenni. Miért kell ennek vitathatatlannak lennie? MIÉRT A LEGJOBB ???
Indokold már meg te nyomorult szuka !!!
Ne csak sablonokat irogassá itten rohaggyámeg!

Amúgy meg más is élt/él a "ghetto-ban" és mégsem végzi a sitten, de ezt te nemigen tudhatod, mert sosem éltél ott, és (ezek szerint) nem is ismersz olyat, csak a kibaszott niggeresfilmeket bámulod, és azt el is hiszed tövestől.

És még annyi, hogy én is voltam sitten (igaz, nem éveket), meg a legtöbb haverom is volt, meg még jópáran a környezetemből, úgyhogy te ne magyarázzá, hogy lenézem a sitteseket.
Aki törvényt szeg, azt le kell ültetni.
De attól még vannak ott is jó emberek.

Nem tudsz te semmit tinilányka.

Utálom a fajtádat bazmeg...


Előzmény: GhettoGirl* (50.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-10 18:31:41 | 51.
yah, sztm is nincs itt már minek vitázni, hisz egycsillagosgettócsaj megmondta merre van észak meg dél, nemde?

Előzmény: GhettoGirl* (50.)
GhettoGirl* e-mail | 2005-04-10 18:06:50 | 50.
Csak egy rövid hozzászólás ehhez a témához:
Az, hogy Tupac Shakur volt a legnagyobb rapper arc, az BIZTOS!!! És ezzel tisztában lehet szerintem mindenki, aki egyáltalán a rap világában mozog.... Csak az ilyen ki buzi, anyaszomorítók fikázzák 2pac-ot, akik szart sem tudnak, és féltékenyek, mer bizony Pac volt az, aki nagyon nagyot csinált!!! És az, hogy börtönben volt, arra is van egyszerű magyarázat, attol még nem kell valakit elítélni.....szerintem ha más is olyan helyen élt volna, a ghetto-ban, mint Pac, akkor lehet, hogy ő sem tudta volna elkerülni a börtönt! De amugy ennek semmi köze, ahhoz, hogy zeneileg mit csinált!!! De legalább neki igy is sikerült nagyot csinálnia!És ez az amit soha senki nem fog ugyanígy csinálni!!!Peace

MsMixmastermike e-mail | 2005-04-06 16:20:43 | 49.
csak nem itt... eyydeszétszórtvagyok

Előzmény: Darksun (47.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-06 16:20:02 | 48.
te dinnye, ezt má én is írtam :DDDD

Előzmény: Darksun (47.)
Darksun e-mail | 2005-04-05 11:20:36 | 47.
DEHÁT ÉN FELVILÁGOSULTAM!!!
Vazz, olvasátok el a topic címét:
"Ki a legjobb raper?"
Szóval RAPE, mint megerőszakolás!
VÁGJÁTOOOOK!?
Azért Tupac, mert megerőszakolásról van szó!
DENAGY!
Így viszont már tényleg ő az egyik legnagyobb!
Meg Kobe Bríant is nagy raper!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DS!

MsMixmastermike e-mail | 2005-04-05 10:34:06 | 46.
:DDDDD hat een ezt maar komolyan nem biirom tovabb, szeethalaasra keenyszeriitesz teyfell :DDDDDDD

figyuzz ide okostoyaas, most ez tok yo h leiirtad mindezt, de orulnek ha meg is ertened a szoveget es akkor belatnad h semmirol nem szol:DD ya, de, amirol a tobbi szaamai is .. na mind1. eertsd maar meg h nem o az 1etlen. foleg h maar nem is eel....

...nehwetchaigesh... :DDDDDDDD


Előzmény: Tejföl (44.)
Darksun e-mail | 2005-04-03 15:07:02 | 45.
"meg adjam a linket ahonnan ezt tudom balfasz?"

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ezdekurvanagy!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DS!


Előzmény: Tejföl (39.)
Tejföl e-mail | 2005-04-03 11:11:21 | 44.
Suddenly I see, some niggaz that I don't like" -> Ice Cube
*machine gun fires* "Got him!" -> Dr. Dre

[2Pac]
A smokin ass nigga robbed me blind
I got a tech nine now his smokin ass is mine
I guess I felt sorry for the bastard, he was broke
I didn't know he smoked so I didn't watch him close
He caught me on the sneak tip, now the punk's in deep shit
Catch him on the streets, I'ma bring him to his feet, quick
Pass the clip, I think I see him comin now
Fuck the bullshit, posse deep and let's run him down
Gots to be the first one to hit ya when we meet
Comin quickly up the streets, is the punk ass police
The first one jumped out and said, "Freeze!"
I popped him in his knees and shot him, punk.. please..
Cause cops should mind they business, when we rush
Now you're pleadin like a bitch, cause you don't know how to.. hush..
Now back to the smoker that robbed me
I tell you like Latifah, motherfucker give me.. body..
One to the chest, another to his fuckin dome
Now the shit can rest, yo tell him to leave me the fuck alone
Two very bloody bodies on the streets
A nosey ass cop and a nigga that robbed from me
Run from your backup punk, how you figure?
My finger's on the trigger for you crooked ass niggaz

[Pac] Crooked ass niggaz
[Eazy] Criminal behaviour.. criminal.. criminal behaviour
[Cube] Suddenly I see..
[Eazy] Cri-cri-criminal



Előzmény: b-ron (41.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-03 09:11:04 | 43.
te meg most komolyan gondoltad, hogy az a "legjobb" rapper, akit egy kibaszott oldalon megszavazott a sok nyomi? es ha az allna ott, h Mariah Carey alegjobb akkor azt is elhinned, nem? hogy lehet vki ennyire barlanglako? bujj mar ki a dobozbol, waaaaa

Előzmény: Tejföl (39.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-03 09:07:25 | 42.
thanks :)

Előzmény: Diesel (36.)
b-ron e-mail | 2005-04-02 22:10:27 | 41.
a pac klónokat rühelem mint az olyan görényeket akik mindenbe lemajmolják... nah itt egy versszak ami ezt megerősití!
50 cent ft 2pac- the realist killaz:
Let's go nigga, this is what it is
Tupac cut his head bald
Then you wanna cut yo' head bald (you PUSSY nigga!)
Tupac wear a bandana
You wan' wear a bandana
Tupac put a cross on his back
You wanna put crosses on yo' back
Nigga you ain't Tupac

ez azokna szól akik istenítik őt és 2pac mániások! pedig má úgy is halott.. nem tudtok túl esni rajta??!!!

b-ron e-mail | 2005-04-02 21:55:37 | 40.
az a legjobb raper akit mostanság az emberek a legjobban szeretnek és megszavazzák mint most 50 cent, de 1 hó múlva már akárki lehet!
tehát a társadalom így itéli a dolgot, de sztem a legjobbak közé tartozik:nas,ice cube,busta rhymes és természetesen snoop dogg
kihagytam valakit??
2pacat?? jó rapper volt,de a viselkedése gyalázatos!

Tejföl e-mail | 2005-04-02 20:44:10 | 39.
Húúúúúúhaaaaaaaaaa! de nagyon okos vagy te! 2pac nem nagyon a legjobbb? szerinted kis buzi! szerinted! meg adjam a linket ahonnan ezt tudom balfasz?


Előzmény: Diesel (36.)
Rapett e-mail | 2005-04-02 15:26:09 | 38.
diesel igazad van
Diesel e-mail | 2005-04-01 18:36:44 | 37.
Amúgy nemtom honnan veszi valaki is, hogy van olyan, hogy legjobb. Kedvenc, az lehet, de legjobb, az nem nagyon.

Vagy ha nem így van, akkor elmondhatnátok, hogy mitől legjobb, a legjobb?

Diesel e-mail | 2005-04-01 18:32:51 | 36.
Figyejjé má magadra milk-up!

Honnan a faszból tudhatnád pont te, hogy 2pac kit kefélt meg, és kit nem?
Az a ribanc biztos elsírta neked, hogy hogy kibaszott a halott mesterrel, és lelkiism.furdalása van, mihe?

Szájjá le a magas lúrúl, aut meg inkább kicsit próbáld megismerni akivel kötekedsz.
MsMM nem frisshús, mint te, az ő stílusát, hozzáállását ismerjük. Téged meg senki.
Előbb talán értelmesebb hozzászólásokat írnál, nem pedig okoskodnál.
Faszom kivan má az ilyen önjelölt repszupasztár-szakértő mindenttudokmennyetekafaszomba emberekkel.
Nem való ez neked. Mondd vissza a sulinetet.


Előzmény: Tejföl (35.)
Tejföl e-mail | 2005-03-30 13:58:20 | 35.
ugy van! okos kislány!

Előzmény: MsMixmastermike (34.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-30 10:10:36 | 34.
vesztes? pedig még nem is monopolyztam veled.

Előzmény: Tejföl (33.)
Tejföl e-mail | 2005-03-30 09:11:10 | 33.
Ms Mix master mike meg egy senkiházi vesztes!
most már inkább nem magyarázok mert neked hiába! csak ömlik a szádbol a baromság! áhhhhhh.bazzzzzz


Előzmény: MsMixmastermike (29.)
Tejföl e-mail | 2005-03-30 09:09:33 | 32.
Megint nem értetted meg amit mondaNI AKARTAM!
azért itélték el amit meg sem tett! ha téged lecsuknának és azt mondanák hogy egy szar ember vagy aztte se akarnád!


Előzmény: MsMixmastermike (29.)
Gerync e-mail | 2005-03-30 07:56:28 | 31.
Tupac is YO volt, de azér a legjobbak még mindig Eric (Eazy-E) Wright /R.I.P./ , Oshea Jackson (Ice Cube) és Lorenzo Patterson (MC Ren).
Ja meg persze MC Ricky!

Márky-PaPa e-mail | 2005-03-29 21:43:08 | 30.
Szerintem a két legnagyobb 2Pac & Dr. Dre! Peace
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-29 20:02:35 | 29.
yah és h el ne felejtsem:

izééé, de 2pac volt börtönben ugyebár. Most te egy olyan emberről mondod h yo ember (!), akit lecsuktak. És akit nyilván nem sikkasztásért csuktak le. A másik meg, h eleve tök zavaros ez a megerőszakolós sztori. De akárhogyis volt (én sajnos nem lehettem ott személyesen a tárgyaláson, mert épp shaytosh-TEJFÖLösh tésztáht ettem) sztm elég annyi, h nem lehetett vmi nagy szent, hogyha ien könnyen rá lehetett bizonyítani egy nemi erőszakot..


Előzmény: Tejföl (26.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-29 19:52:01 | 28.
Ms Nemtudomki ?? Pedig oda van írva . Bár nyilván nem tudod ki az a Mix Master Mike, úgyh elnézve. Nem. Mégse nézem el........ nyomiiiiii


Előzmény: Tejföl (26.)
Kovda e-mail | 2005-03-29 16:45:15 | 27.
függetlenül attól hogy (lehet) tévedtem, emberileg akkor is balfasz volt.

Kovda


Előzmény: Tejföl (26.)
Tejföl e-mail | 2005-03-29 16:24:52 | 26.
Itt olyan mértékben nem vagytok tisztába a dolgokkal hogy nagyon!
Főleg te!
Tudom hogy a végén te leszel az okosabb mert az összes kretén melléd áll majd ezen a retkes forumon!
de:
2pac-ot elitélték nemi erőszakért,ugyanakkor nem is kö9vette el! mert egy party-n pac-ot kielégítete az a nő a tánc közben de iylenkor még nem volt semmi! aztán pac elvittte egy hotelbe ahol két külömböző szobába voltak!
pac megkérte a tesőrét hogy vigyázzon a nőre de ő megkurta aztán megfenyeggette a nőt ha nem pacra fogja akkor megöli! és tudom most az jön hogy mér pacra akarta terelni!
de:
a pénz miatt amit tudott hogy meg fog nyerni a nő és majd odaadja neki ha megszolja egy kicsit!,
Ennyi!


De tudom most jön az az agyalágyult Ms Nemtudomki is megmondja hogy mi az igazi történet!
okoskodik itt összevissza!irritál

mind1 csak ennyit akartam elmondani!


Előzmény: Kovda (18.)
Werro e-mail | 2005-03-25 01:30:27 | 25.
Te talán többet tettél eddig le, mint Kodva??????
...
és még te beszélsz?!:P


Előzmény: reico (23.)
Down By Low e-mail | 2005-03-23 19:59:06 | 24.
cssssss...

psszt...



Előzmény: reico (23.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.