Click to Visit
Hip-Hop - Lyrics Championship
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

slim23 e-mail | 2005-04-19 18:50:49 | 330.
Te nagyon hülye vagy davehappyvel én veszem össze mert hülyítette az a srácot hogy miről szól a szám és én elmondtam neki erre a köcsög felkapta a vizet és beszolt. A másik nem a haverom mert veszekedtem vele, utánna láttam hogy nyomi és segítettem neki ezután meg ő baszott le engem hogy én vagyok 1 geci mert nem mondom az Ő hülyeségét és akor jön vaskez Bácsi hogy SLIM MI A FASZT CSINÁLSZ??????és te is engem basztál le mikor davehappy kezdte a gecizést. ha nem szol be akor én hagyom. Egyébként meg szarok a rapgecid.tk-ra úgy se meje fel többet mert már megint tíltottál úgy hogy bekaphatod mert a szemembe nem bírod mondani
Vaskez e-mail | 2005-04-19 18:44:06 | 329.
Haha! Ez az rendes, ha nem tudja, hogy teveled beszel. Amugy hogy jartam NeeRO-val? Nem tudom neked mit mondott, de nincs semmi gaz, egyszeruen nem vagyunk legjobb haverok, de hat nem lehet mindenkivel haver az ember. Nem is tudom miert pazarlom az idomet veled, mert te egy remenytelen eset vagy. Amint valaki olyasmit mond, ami neked nem tetszik rogton elkezdesz anyazni meg okadod a mocskos fantaziaidat. Ennel primitivebb fajta ember nincs is. Nem vetted eszre, hogy csak akkor irtam a sajat honlapomon a te nevedben, hogyha at akartam irni a faszsagokat amiket te irtal? Ha nem kevernel annyi balhet, akkor nem utalna mindenki. Miert eri ez meg neked? Latod mar a "spanod" Dave is utal. Igy akarod leelni az eletedet? Ez eleg rohejes. Sot tobb idot nem pazarolok veled. Nevetseges vagy.

Előzmény: slim23 (327.)
slim23 e-mail | 2005-04-19 18:43:44 | 328.
Na jo csókák a buzi vicceknek vége főleg hogy ha 1 ilyen butuska áll gangsta mondja mint DAVEHAPPY. itt nem Kovda meg nox a buzi. ÉS nem KOvdát kellen basztatni hane inkább davehappy-t
slim23 e-mail | 2005-04-19 18:38:26 | 327.
Neero rendes hogy ha nem tudja hogy én vagyok. Egyébként multkor dc-n sokat dumáltunk mert mondtam neki hogy sorry meg hogy pofázol mindenkinek az oldalon és azt hiszed hogy te vagy a király de nem kell titkolni hogy veled nem beszél
slim23 e-mail | 2005-04-19 18:36:14 | 326.
Vaskez én nem járok úgy mint te neeroval. ÉN nem vagyok olyan mint te tudod én is vagyok sok helyen admin és én nem írok másnevében nem tíltok senki nem úgy mint mr. beképzelt davegecifaszát cumiző vaskezpuha fasz?????
Na írd már le hogy miért kúrva anyázott DAVEGECI?????? na mivan meg hogy te miért adtál neki igazat???

Vaskez e-mail | 2005-04-19 18:34:41 | 325.
Amugy mikor beszeltel te NeeRO-val? NeeRO-nak tobb esze van annal, minthogy neked akarmi mast is mondjon, azonkivul, hogy fikazzon.
Vaskez e-mail | 2005-04-19 18:32:58 | 324.
Slim-et biztos megeroszakolta az apja tobbszor is kisgyerekkoraban (vagyis mostanaban), mert annyit beszel a baszasrol. Nem baj, ocsi, megertjuk az ilyeneken nehez tullepni. Most virulhatsz 2000km-re tolem, ha elottem allnal mashogy beszelnel. En azt javasolom, hogy az egesz netezest hagyd abba, mert egyszer biztos be fogsz szolni valakinek, aki ugyanabban a varosban lakik, mint te es az majd elmegy es a seggedbe dug egy furogepet ha egyszeruen nem dob a folyoba sullyal a labadra kotve.
slim23 e-mail | 2005-04-19 18:28:56 | 323.
2 BUZI VAN ITT AZ EGYIK DAVEHAPPY2 A MÁSIK MEG AZ VASKEZ
slim23 e-mail | 2005-04-19 18:24:33 | 322.
aiyyo nigga
look look
küldenem ezt a számot... yo
na jol figyelj
VASKEZ & DAVEGECI DISS



Vaskez és Davehappy a két buzi;(buzi)
egymásra hokizik a két buzi;(buzi)
yo yo yo
Davehappy a köcsög vaskez meg a bika?????,
így van ez vagy fordítva; (fordítva)
Davehappy szereti ROxy-t (ROxy)
de nem mer nyalni csak szopni(szopni)
Kovdát basztattam de elénézést kértem
igazat volt a srácnak hogy írt a nevemben
Kovda az jo gyerek NOX az nem bisztos
De davehappy szopni fog az biztos (biztos)
Itt keménykedik mikor 1 senki(senki)
Megütöm sírva fog menni;
haza vagy ahova akar;
de ez csak álom(bár várom)
de nem mert kijönni a házból;(ezt bánom)
Kijönne a faszát a szájába nyomnám
és mondaná hogy: 'hoppáááám
rossz emerel kötekedtem inkább hívom vaskezt
hátha megmenti a seggem
le is szopom ha kell; a szűzességem is vele vesztettem el'
Yo vaskez nekem ugatssssssszzzzz???????
Ne tíltsál; a szemembe mond hogy mit akarssz
Nekem pofázik mikor rosszabb mint én(én)
Mert a zene.neten arról dumál hogy béke
a rapgeci.tk-n meg azt mondja hogy "vége; vége"
vége; a türelmemenk; nem bírom hogy Slim pofázik mindennek;
pedig dave pofázzott; és én csak igazat mondtam
s nem én voltam aki beszolt; hogy én szoptam
Meg védem magam mert nem vagyok dave;
hogy elbujdossak és akkor hadj békén(nem nem nem)
Visszaszoltam lazán hogy nem kellet volna megvédeni GECIT
MEglátta ezt a bika s le is baszott ismét
Vaskez 1 fasz NEERO is meg mondja
Vaskez titokban DAve pináját szagolja
DAvegeci 1 heréskúrva
nem mer visszaszolni max 2 hét múlva
mikor jol megbassza vaskez
és akkor segítségel jön; (vaskez BAZD MEG)
Davehappy 1 fake ass gangsta
elmehet a faszba
azzal tud jönni hogy ő 15 én 16
de 25 évessel én se bírok vagy
rámjönnek 4-en; és akor végem
De én nem ilyedek még; inkább nézdmeg a seggem
ophhhhhhs úristen mit mondtam(most szoptam)
davegeci rám fog úgrani :D:D:D(mert ezt mondtam)
Ha nem lennél ilyen gyáva akor nem mondanám
hogy menj el az anyádba s nem ordítanám
hogy lyukat ütök benned davegeci mint a 12 es shoti

na jo láma a srác hadjuk menjen a faszba
KOVDA SORRY

Elég szar de davegeci ellen jo

Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 18:24:08 | 321.
Köcsög sötétnap mit ugatszi itt nekünk, a nagy királyoknak?

Előzmény: Darksun (319.)
Vaskez e-mail | 2005-04-19 18:15:08 | 320.
Most nem azert, de ebbe van nemi igazsag fiuk. LOL :D

Csunya biro bacsik! :D


Előzmény: Darksun (319.)
Darksun e-mail | 2005-04-19 18:04:16 | 319.
1: ezt nehezen lehet BESZÉLGETÉSnek nevezni...
2: ha már lezártad, akkor mijafaszt "szólsz" hozzám?!
3: mé'? nem vagytok gyerekek?
DE! Legalábbis a viselkedésetek az...
Jujj, csúnya bíró bácsi nem nekem adta a pontot, pedig a haverom megmondta, hogy én voltam a jobb!
Csúúúúnya, gonosz bíííró bácsiiii! Nem leszel a barátunk és a barátaid sem! És még a nevetek is csúnya! Bibibííí!
Kb. ennyik vagytok...
DS!


Előzmény: Tejföl (317.)
Tejföl e-mail | 2005-04-19 17:55:52 | 318.
Mi ez a gyerekek szöveg köcsög?????
én már veled lezártam a beszélgetést


Előzmény: Darksun (314.)
Tejföl e-mail | 2005-04-19 17:55:49 | 317.
Mi ez a gyerekek szöveg köcsög?????
én már veled lezártam a beszélgetést


Előzmény: Darksun (314.)
Darksun e-mail | 2005-04-19 17:54:34 | 316.
Te kis humorherold...
Ringasd csak magad olcsó illúziókba, aztán majd ha egyszer felébredsz, szóljál légyszíves...
DS!


Előzmény: Davehappy2 (315.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 17:45:48 | 315.
Ja kurvamessze vagyuk toletek, jol mondod... ELŐTTETEK BUZIKÁIM ELŐTTETEK!!!:D:D:D:D:D

Előzmény: Darksun (314.)
Darksun e-mail | 2005-04-19 17:38:48 | 314.
De az is vicces, hogy ti nyomatjátok itt, hogy ki kinek a köcsöge, csak azért, mert egy versenyen (aminke melleseleg SEMMI tétje nem volt) nem ti kaptátok a pontot. Közben meg ti nyaljátok egymás seggét (már ha nem egy és ugyanaz a személy vagytok...én már ebben sem vagyok biztos), szerintem ti vagytok buzik, csak nem meritek bevallani, mert féltek a társadalom rátok nehezedő nyomásától és az így felgyülemlett agressziót így vezetitek le, hogy próbáltok keménynek lenni, holott senkik vagytok.
Én nem azt mondom, hogy mi vagyunk valakik (...), de ti még hozzánk képest is kurvamessze vagytok...
Nembaj gyerekek, majd pár év múlva, oké?
DS!


Előzmény: Davehappy2 (311.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 17:35:35 | 313.
Sötétagy itt is ugat lol...

Előzmény: Darksun (312.)
Darksun e-mail | 2005-04-19 17:34:05 | 312.
Szánalmas csethuszár!
DS!


Előzmény: Davehappy2 (309.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 17:33:20 | 311.
Ja mert cápa is azt hiszi az erősebb oldalra állt lol... Azt hiszi azzal hogy kovda seggét nyalja lesz esélye nála...

Előzmény: Tejföl (310.)
Tejföl e-mail | 2005-04-19 17:29:40 | 310.
Gyerünk én is találkoznék KODVÁVAL! nagyon szívesen!!!!! 15 éveseket tudsz csak verni köcsög????? Cápa meg jön megint a kovda mellet állok szöveggel

Előzmény: Kovda (308.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 17:11:41 | 309.
Ha megadom a címem, eljössz?

Előzmény: Kovda (308.)
Kovda e-mail | 2005-04-19 16:47:55 | 308.
nem hiszem hogyha te rajtakapnál engem bármilyen szituációban, utána még járna a pofád ezen a fórumon. Szívesen találkoznék veled élőben kisköcsög. Akkor bevarnám azt a nagy pofádat.
De sajnos erre nem fog sor kerülni legnagyobb bánatomra.:-((((((((((((((((((((

Kovda


Előzmény: Davehappy2 (305.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 16:39:11 | 307.
Cápa inkább harapd le nox faszát:D

Előzmény: Cápa (306.)
Cápa e-mail | 2005-04-19 15:57:06 | 306.
biztos h vagy 15?te hülye fasz.a nevén kívül tudod még vmivel basztatni?NEM!szal kussojjá be te paraszt.az meg a te bajod ha nem fogod fel a szövegét.ekkora PANCSERT,VESZTEST,NYOMORÉKOT még a világ nem látott.mit akarsz te?kis buzi.menjé és mondj meg anyádnak,addig se vagy fórumközelbe

Előzmény: Davehappy2 (254.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 15:45:49 | 305.
Nox és kovda mindkettő fiu, csak máskor rajtakaptam őket... Buzik, ez komoly!

Előzmény: AnyBLOOD (304.)
AnyBLOOD e-mail | 2005-04-19 15:31:12 | 304.
Mi???
Ezt most nem értem! Nox csaj vagy fiú?
És télleg lefeküdt kovdával? vagy fiú és buzik? MAGYARÁZZÁTOK EL LÉTSZI!

Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 14:55:18 | 303.
És mi az hogy "bocs mindenkiven akit megbántottam" lol... Amugy engem nem bántottál meg, sztem nagyon Vaskezet sem....

Előzmény: slim23 (301.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 14:54:26 | 302.
LOL 15 éves vagy mi az a 23-as?:D:D:D Gyáva vagy, nem mersz valamit végig csinálni, ah mostmeg bocsánatért esedezel és szopod noxal együtt kovdát! Hát igen, ez vagy te...

Gyáva GECI


Előzmény: slim23 (301.)
slim23 e-mail | 2005-04-19 14:34:23 | 301.
Igaza van KOVDÁNAK ez a davegeci 1 köcsög fasz. de én nem foglalkozok vele ti is csináljátok ezt. JA ÉS VASKEZEN ÉS DAVEGECIN Kívül bocs mindenkiven akit megbánátottam
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 12:57:43 | 300.
Beégtél faszfej! Nemtod mi az a lol, pedig mindenhol ezt használják! Nem kéne olyanrol pofazni amirol nem is tudsz semmit!
És azt hogy Davehappy egybe kell irni:D

Ui: Szopjad kovda faszát


Előzmény: Nox (298.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-19 12:27:27 | 299.
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ TE GECI NOX! LOL = LAUGH OUT LOUD vagy ilyesmi:D:D:D Nem ismerni szégyen aaaaah te faszfejű:D:D:D Vaskez lehet hogy igazad van de ez a kovdageci elbassza a szövegiras szart mert lefeküdt noxal...

Előzmény: Nox (298.)
Nox e-mail | 2005-04-19 11:23:14 | 298.
:D!
Lebuktatok Dave happy!beleírtad a slimes dumádba hogy lol!áááh ez bukta!mi az a lol?az a neved a buzibárban?lolytah?

:D

nevetek csak rajtatok

slim K'N'K e-mail | 2005-04-19 10:13:27 | 297.
Bazz, ez a hülye fórum szoftver! Nem baj, a fo, hogy értitek, miért voltam ekkora geci. Elegem van abból, hogy mindenki utál minket, homokosokat!
slim K'N'K e-mail | 2005-04-19 10:11:25 | 296.
Na, jó, bevallom, eddig csak vicceltem, mert igazából én is meleg vagyok, és ez a Nox nekem is eléggé bejön. Sajnos, beláttam, hogy eddig egyszerûen féltékeny voltam Kovdára, azért támadtam annyira. De majd, ha Nox az én ágyamban lesz, akkor már le fogok nyugodni. Aki nem szereti a homokosokat, az leszophat (remélhetõleg inkább a férfiak jelentkeznek majd)!!!
slim K'N'K e-mail | 2005-04-19 06:32:40 | 295.
NA jo ez csak VICC volt nem kell komolyan venni:D:D:D. DE akkor se volt valami tisztességes hogy Davehappy jo szöveget írt és Kovda csak azért adott Pontot NOX-nak mert lefeküdt vele. Azért még hogy ha nox 1 fullos csaj lenne akor jo de 1 fiuval:S:S:S:S:S NEM BAJ KOVDA TŐLED EZT VÁRTUK
slim K'N'K e-mail | 2005-04-19 06:30:13 | 294.
Ezen az oldalon nem hiszem hogy kovdán, vaskezen, meg noxon kiívül, valaki is szeretné a homikat.
slim K'N'K e-mail | 2005-04-19 06:28:49 | 293.
ÉN meg vaskeztől vártam ezt. Pfff már elég unalmas hogy feljön és elkezd dumálni a jórol. meg hogy szeressük féltestvéreinket. LOL. Most KOVDA GECI nem tudom miért nem valja be hogy buzi. A MAI TÁRSADALOM nem veti meg a buzikat. DE ÉN MEGVETEM ÚGY HOGY NOXRIBANCOT ÉS KOVDÁT MEG KELL ÖLNI:d:d:d::d
Juha e-mail | 2005-04-19 02:48:10 | 292.
lol...
egyébként, ha másért nem is, azért csak megérdemli valaki a tisztelet h már akkor hiphop-ot hallgatott / rappelt, amikor Te(Ti) még a homokozóban játszottatok, vagy az általános udvarán labdáztatok.. vagy nem?

Vaskez e-mail | 2005-04-19 01:28:06 | 291.
Pfff, Slimtol kb. ezt vartam, de Dave, te tudsz normalis is lenni, miert kell it elcseszned a velemenyemet rolad?

Szerintem eleg gaz, hogy kovda rendezte ezt a versenyt mindenki kedveert, es ti meg csak fikazzatok.

Azt nem gondoltatok, hogyha eretebben viselkednetek, akkor nem a korotok miatt basztatnanak?

Darksun e-mail | 2005-04-18 21:27:52 | 290.
"hogy kovda azt mondta hogy csak azé letté bíra mert már régota itt logsz meg hogy már a kezdetbnél itt voltál!!!! hát ki nem szarik bele????? nevetséges hogy 4 kibaszott éven keresztül ennyit tudz csak produkálni! nekünk van más dolgunk"

Höhh, bazzeh és attól, hogy feljövök egy héten kb. fél órára erre a fórumra, leírom a véleményem, a mondandóm, stb, attól nekem már nincs semmi dolgom és a fórumon lógok állandóan?
:)))))))))))
Ecsém hallod te tényleg nem vagy 100...
Hülyegyerek...
DS!


Előzmény: Tejföl (283.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-18 18:01:22 | 289.
De télleg, tagadja hogy a kedvenc együttesérol nevezte el magát, de azé a szövege is olyan hogy seggbebasz a napsugaracska...

Előzmény: Nox (284.)
Davehappy2 e-mail | 2005-04-18 17:53:31 | 288.
Lol nox volt barátnőm de nemtom mi a faszt győzködjelek, büszkélkedj hogy neked most is van párkapcsolatod kovdával szoval SZOPD KOVDA FASZÁT EZAZ MÉG MÉG... Baszd meg

Előzmény: Nox (284.)
Tejföl e-mail | 2005-04-18 15:55:48 | 287.
mindíg jössz ezzel a nem is volt barátnőtök szöveggel!!!!
de szerintem ilyen névvel és ilyen gondolkodás menettel te csak jártatod a szád!!!
"én vagyok a király" meg hogy "megölök mindenkit"Olvasd már el hogy mit irtam cápának a szövegembe seggfej! olvasd el!!!


Előzmény: Nox (284.)
Down By Low e-mail | 2005-04-18 15:41:36 | 286.
egy pár beirással ezelőtt Kovda lezárta a dolgot...hasonló okokból...

pacsi


Előzmény: Dustman (285.)
Dustman e-mail | 2005-04-18 14:57:33 | 285.
Elnézés kérek ha ezzel elbaszom a topicot vagy bárkinek nehézséget okozok ezzel de nem szeretném folytatni. Gondolhattok bármit igazából nem izgat de nincs ehhez kedvem. Lehet sorolni mekkora csicska vagyok meg megfutamodtam stb. de jogom van kiszállni úgyhogy élek a jogaimmal. Elsősorban szeretnék bocsánatot kérni a rendezőtől Kovda sráctól és a többi ellenféltől! Vannak olyan dolgok amikkel nem értek egyet a szabályokat illetően ebben nem Kovda a hibás az ötlet jó csak sok a faszfej akik elbasszák a játékot. További jó szórakozást!

Dustman

Nox e-mail | 2005-04-18 13:53:37 | 284.
Hogy Sun mit tett le az asztalra?Megnyerte már nem egy ember tiszteletét,és azzem megbecsült ember ott ahol él!
Öreg te mit tettél az asztalra hogy oltasz?Pár selejtes rímen kívül semmit,megmutattad már másnak is a rímeidet?Mármint úgy értem a haverokon kívül?Van elismertséged?Van tisztelet akárhol,akármelyik fórumon ami körbeövez?Vagy mindenki hülye és senki nem gondolkodik jól?csak te?mit csinálsz te azonkívül hogy beírsz ide?futsz a nagyok elől hazáig,csak éppen tanulsz mert anyu mondta!Nem veszitek magatokat észre hogy gyerekesek vagytok?
Jah és mi vagyunk a nagy arcok?
Hát lehet...végülis mi mondjuk el minden szövegünkben hogy "én vagyok a király" meg hogy "megölök mindenkit"!
Megfogalmazni azért nem tudod mert nincs hozzá szókincsed+elképzelésed,csak azért jössz fel hogy lejárasd magadat!
Kéne beszélgetned Master G vel!Ha tudsz tedd meg!Ő is pont olyan "mindenek feletti" mint te meg ez a 15 éves kis anyukedvence!tényleg nektek volt már életetekben barátnőtök!?tudom biztos volt,nem mondanátok h nem mert akkor tovább égnétek!

Nah ennyi!Kurva Fakek vagytok...jah és igen Sun real!


Előzmény: Tejföl (283.)
Tejföl e-mail | 2005-04-18 11:26:19 | 283.
Okos egy gyerek vagy te komolyan mondom! meddig kellet gondolkodnod ezeken miket leírtam?? mert szerintem elég sokáig ha ennyi okosságot össze tudtál szedni
"Ecsém, nem ismersz, honnan a fa'ból tudod te, hogy nekem mi dolgom van?!"
tudod honnan veszem??? hogy kovda azt mondta hogy csak azé letté bíra mert már régota itt logsz meg hogy már a kezdetbnél itt voltál!!!! hát ki nem szarik bele????? nevetséges hogy 4 kibaszott éven keresztül ennyit tudz csak produkálni! nekünk van más dolgunk ugyhogy most egy szerrre mondom meg mindenkinek mit gondolok rola! Darksun nem tom hány éves vagy de inkább jobb lenne mindekinek ha nem tudnánk meg!!!!! hülyeségeket beszélek????? akkor te miket???? mert akkor azt nem lehet megfogalmazni! és engem egy ilyen veréb ne korigálljon


Előzmény: Darksun (279.)
AnyBLOOD e-mail | 2005-04-18 09:54:33 | 282.
Najó elmondom az igazat :(
Én vagyok Kovda,Down By Low,Repett, Tejföl,Gazzman, és $tady!

Bocs!

stady e-mail | 2005-04-18 07:07:13 | 281.
Rájöttem valamire. Kibaszott buták az emberek. Ez van. Tisztelet a kivételnek. A többiek meg basszák meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.