Click to Visit
Hip-Hop - Szerintetek igaz az a hír hogy 2PAC él?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

stylem e-mail | 2006-12-26 17:00:20 | 153.
császtok! Az a véleményem, hogy
1.,biztos hogy nem a pénz miatt csinálták meg a Loyal To The Game-et, mert hova kéne több pénz Eminemnek, mármint lehet,hogy kéne,de nem Tupac hírnevéből, ő nem olyan. Em ugye 1996-ban jelentette meg első demóját, épp mikor Pac meghalt, pedig legnagyobb álmai egyike volt, hogy vele rappelhessen, ezért csináltameg ezt az albumot! Tiszteletből.
2., Mamár semmi sem biztos. Még a halál sem! Ha Tupec él, akkor már soha nem fogja ezt felfedni, hiszen akkor inkább a teljes homályba menekülést választotta, mintsem,hogy valóban megöljék, mert érezte,hogy feszül a húr. Ha tényleg él, mert meglehet, akkor ez egy renkívül ügyes húzás volt. Viszont, ha él, és felderítenék, akkor, biztosan megölnék... A Runnin' refrénjében ez hallható, alátámasztásként: Why Am I Diein' To Live, If I Just Living To Die?-ami annyit tesz: Mért kellett meghalnom, hogy éljek, amikor csak élni akartam,hogy meghalhassak? és vajon a cím nem arra utal-e rejtett módon,hogy az élete fut tovább?..
3., a videókban nem ő van! Ha halott, akkor nyilván nem, ha él akkormeg azért nem, mert gondolj bele, hogy ha te eljátszanád a halálodat,és valóban elhinnék, akkor kockáztatnád ilyenekkel, hogy mégis kiderül??
4., A legenda és a rejtély midenképpen mindörökre élni fog,mert egyikönk se volt ott.. én nem vagyok rajongó(Em a kedvencem), de Tupac nagy volt, képviselt egy dolgot, egy eszmét,egy életfelfogást, és "a játékhoz mindvégig hű maradt", -Life By The Gun,Die By The Gun-A fegyver éltette,a fegyver végzett vele. Tisztelem én is,mert az életem legfontosabb része a Rap,és ő képes volt meghalni érte! PEACE

gucci da gift e-mail | 2006-12-26 10:25:25 | 152.
lehet ember! de akkoris meghalt! egy dolgot tehetsz: hallgatod a zenéjét, hogy tiszteletet mutass felé! ennyi

Előzmény: b.i.b (149.)
b.i.b e-mail | 2006-12-24 17:49:47 | 151.
ja meg van még ami nem a 7nap teroriáihoz tartozik

Előzmény: hip hopper (150.)
hip hopper e-mail | 2006-12-23 22:55:36 | 150.
ja a 7days teória

Előzmény: b.i.b (149.)
b.i.b e-mail | 2006-12-23 22:44:02 | 149.
amerikában hülyének tartanak hogy nem hiszel 2pac teroriáiban baszod

Előzmény: gucci da gift (147.)
MARISSA e-mail | 2006-12-18 17:58:29 | 148.
YA a leke még él de ő meghalt tényleg sok golyót kapott
gucci da gift e-mail | 2006-12-18 17:52:54 | 147.
meghalt és kész, REST IN PEACE
WestSideKilla e-mail | 2006-12-18 17:21:59 | 146.
1. Nagy faszság ez a topic!
2. Hogy miért??
3. Mindjárt megmondom:
4. Pár éve fönnt volt a neten Amaru szarrá lőtt tüdeje>képen! és az is hogy emiatt nem kapott levegőt tehát nem élhette túl....!
5. Ha élne azt mindenképpen tudnánk!
6. Mi oka lenne ilyet "játszaniű"??
7. Nagyapám halála fordulóján meggyújtottam a gyertyát és elaludt szóval ez semmi....

shadydetroit e-mail | 2006-12-18 15:11:02 | 145.
A lelke még él

MARISSA e-mail | 2006-12-18 10:22:32 | 144.
én hiszek abban hogy nem halt meg és bujdosik egyik szigeten,mert ő nagy tehetség4!!
Ribizke e-mail | 2006-09-16 14:42:53 | 143.
Én 2006.szept.13-án, vagyis halálának a 10. évfordulóján, gyertyát szerettem volna gyújtani.
Meg is gyújtottam, de alig 1 perc után a kanóc elferdült, és a láng elaludt. Még csak huzat sem volt.....
Ezek után nem próbáltam megint meggyújtani. Minek?
Minek gyújtsak gyertyát egy olyan emberért, aki él??? :)
Ez nekem elég volt arra, hogy még erősebben higyjek abban, hogy nem halt meg. Semmi nem történik véletlenül, mindig mindennek oka van!


Előzmény: Pacman (141.)
Daniboj e-mail | 2006-08-24 22:40:06 | 142.
MEGNYÍLT!!!

USA STYLEZ
Szekesfehervar Suto u 6
hiphop és sportruházat
Sean John, G-Unit, k1x, Phat Farm, Urban Classics, Lugz etc...
nyitva h-p 11-18
sz 11-14
30 / 2121579
www.rapcity.hu

Pacman e-mail | 2006-08-22 13:45:32 | 141.
Mikor meghalt elég szar volt. Akkor csak az All Eyez on ME-t hallgattam folytonosan. Kazettán pörgött körbe állandóan. :) Baszki már 10 éve volt. Miután meghalt én is olvastam ezeket, meg hogy él és kurvára elhittem, hogy 7 év múlva visszatér. Aztán mikor letelt a 7 év és nem tért vissza, tudtam, hogy meghalt. Gondoljatok bele, mindig a középpontban volt, nem bírta volna ki 10 évig csöndesen élni, ha lehetősége lett volna visszatérni. Nála nagyobb sohasem volt, van, lesz ez biztos. Még halála után is csak áramlott ki a fantasztikus minőségű zene. De meghalt. Engedjétek el.
hip hopper e-mail | 2006-08-20 07:17:03 | 140.
:DDDDD

Előzmény: Thug Nigga (139.)
Thug Nigga e-mail | 2006-08-19 13:10:59 | 139.
Nyulszuájukám nagy megfigyelö vagy h késik az idö itt,én nemvettem észre,nah teis tudsz ujjat mutattni :DDD Kemény vagy h másoldalrol lopkodod a beirásokatt,egyszerübb lett volna leirni a Death row oldal cimét nem?Befejezed a vitátt mert nembirsz velem bravó :DDDD Gondolom mien bulikba járkálhatsz :DDDDD Eminemes cuccokba adod ottis??
zolee.street e-mail | 2006-08-19 13:10:43 | 138.
Ez rabbit!!
béke!!

B.Rabbit e-mail | 2006-08-19 11:52:35 | 137.

"Nemindenkinek szolok be de aki hülyeséget wakerál meg össze vissza beszél annak természetesen beszolok"

1;Amit beirtam v. inkább bemásoltam az a www.deathrow.tvn.hu-oldalon található meg most ha te ezzel nem értessz egyet (mivel gondolom te ugy is jobban tudod) akkor azt L-A-W-Z-al és atöbbi szerkeztővel beszéld meg v. ha olyan kurva okos vagy mint amiennek tartod magad akkor csinálj egy saját oldalt aztán pampogj.

2;Mien buliba megyek 6kor? Hát a 24éves eszeddel nem foltál képes felfogni a nagy fikázások irogatása közben h. ez az óra ami itt van ebben a zöld csíkban kb.2órát késik?
Pedig csak le kellett volna nézned a monitorod jobb alsó sarkába!
Szerintem azé' nincs semmi időérzéked mer egész nap ezt a szart nyomod és csak a 4 falat látod!!

ui.:Nem vitatkozok veled többet értelmi szintedet belőttem és rájöttem h. te vagy az akivel nem érdemes vitatkozni!!

Peace!!

Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 18:13:15 | 136.
Mien buliba mész 6-kor??? :DDD Suliba lessz kölyök klub mi?? :DD Ki a gecci mondta h én Gangsta vagyok.Láttad h ilyett irttam vagy mi?Félre ver a kicsi szivecskéd,a koromra tevolttál annyira kiváncsi mert te azt állitotad h 15vagyok.Összevissza irogatsz minden szarságott.Olyan mintha egy rosz herkás köcsög lennél aki nem vág vagy elfelejtt dolgokatt.Gondolom amikor ezeket a sorokatt irom temár nagyba bulizzol az eminem számokra. :DDD
Nemindenkinek szolok be de aki hülyeséget wakerál meg össze vissza beszél annak természetesen beszolok.Ilyen vagyok Fogad ell :DDD

B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 17:55:22 | 135.
ÓÓÓÓh én 24 vagyok óóóóhhhh

Idefigyelj Mr.énmárnagyfiuvagyok szarok a kritikára főleg a tiedre de a tököm televan h. állandoan mindenkinek beszologatsz.
És én nem lennék a te helyedben h. 24 vagyok.

Ha olyan nagy gangsta vagy akkor 24 évesen mi a faszért irogatsz ien forumokra!!

És ezzel bizonyítod h. senkivagy a 24éves gangstak nem állnak le forumon vitatgozni!!

Na már pá mer tod én megyek buliba Keresztapa cceehh köccsög

Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 17:11:02 | 134.
Tekis nyulszáju köcsög eminemes csira.24-vagyok de semmi közzöd hozzá,nem nézzek 50cent klipekett,mint te.Alapbol buj ell a nickedel,szánalmas majom.Teszed itt mintha vágnád a dolgokat de csak más oldalrol tudsz másolni,saját szöveged,és véleményed ezekszerint NINCS.Verd ki a kis kukikad hátha attol lenyugszol.Láttom tese birod a kritikát egybböl ideg leszel teis egy FORUMON :DDDDDDDDDDD
B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 16:49:29 | 133.
Újabb tények derültek ki a 2pac - B.I.G. gyilkosságokról. A timesnak egy Crip tag elmondta, hogy Notorious B.I.G. 1 millió $ -t ígért ha 2pac -ot elteszik láb alól. Miután ök ezt teljesítették, a Bad Boy elöadótól csak 50.000 $ -t kaptak.

Ezt én is leirtam te faszarcú.

Kurvára nagy buzi vagy bazmeg mindenkit csak oltogatsz mer te vagy a nagy gangsta sz.tem otthon valami csicska lehetsz és itt éled ki magad!!

Te kis segg sszzz :D
Kurvára nem veszlek ám komolyan sz.tem nem vagy több 15né és a monitoron keresztül felfested azt amit a fifti klippekben látsz

Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 16:30:52 | 132.
B.Rabit láttom teis kezdesz nyomi lenni.beszarttam ezen a nevetésttöl.Hányszor kérdezzem h ti minden telibevert kurva cikett ellhiszttek,amit a média csinál??
Suge megakarta ölettni Tupacet mert más kiadohoz akkart menni.Elárulom h Tupac a Death Rownál Csinált volna saját kiadot,Euphanasia Records Néven,vagy Makaveli Records néven.itt a Logojuk is:

http://i8.ebayimg.com/02/i/07/f2/2e/c8_1.JPG

Amugymeg egy kis melléklett,nektek hülyegyerekeknek. :DDD

Újabb tények derültek ki a 2pac - B.I.G. gyilkosságokról. A timesnak egy Crip tag elmondta, hogy Notorious B.I.G. 1 millió $ -t ígért ha 2pac -ot elteszik láb alól. Miután ök ezt teljesítették, a Bad Boy elöadótól csak 50.000 $ -t kaptak.

A legújabb fejlemények szerint a Biggie gyilkosságra 2 lehetséges magyarázat van - a Los Angeles-i rendörség vezetöje William Bratton szerint:

-A South Side Cripsek bosszúból végeztek Biggie -vel, mivel 950.000 $ -al tartozott nekik.

-A másik lehetöség, ami eddig az egyetlen lehetséges teória volt, hogy Blood bandatagok-ok lötték le Biggie -t Suge Knight felkérésére. Most az is kiderült, hogy a munkáért 25.000 $ -t fizettek a gyilkos(ok) -nak.

Béke :DDD

B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 16:16:59 | 131.
Meg van valakinek az MGM biztonsági kameráinak felvétele??
Vagy tudjátok hol lehet letölteni?
A deathrow-on le lehetett de már hibás az a link

$ Mr. Man $ e-mail | 2006-08-18 15:43:44 | 130.
most elolvastam a teóriákat 2 pac-ról hát elég meggyőzőek és igazából szeretnék is hinni benne
2 pac for eva

hip hopper e-mail | 2006-08-18 14:38:10 | 129.
ha www.deathrow.tvn.hu jobb gombal kattintasz 1 szövegre azt írja ki hogy "szopjál faszt tolvajszarka :DDDDDDD
B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 14:27:53 | 128.
Ezzel ellesztek egy darabig!! :P
B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 14:26:09 | 127.
.000.000 $ helyett 50.000 $ - MENNYIT ÉRT 2PAC ÉLETE ? Részletek a Los Angeles Times 2002.10.06. számának tartalmából.

"Mi 2pac -el soha nem öltünk volna meg egyetlen fekete testvért sem amiért az szövegeiben minket szidalmazott. Mi bemegyünk a ringbe és ott lejátszuk, de soha nem ölnénk meg senkit. Puffy biztosan tudott az ügyröl..."-EDI az Outlawzból 2002.10.07.

Szomorú dolgok derültek ki mostanában a 2pac gyilkossággal kapcsolatban. Nagyon szomorú dolgok. Olyanok, amiken jónéhányan elgondolkodhatnak, és levonhatják a helyes következtetéseket. Ugyebár hallhattuk, hogy a gyilkos Orlando Anderson volt, de mivel meghalt, azóta nem haladt az ügy. Hallhattuk , hogy Suge Knight volt a felbújtó, mivel 2pac saját kiadót akart, és ott szerette volna hagyni a Death Row-t. Egyetlenegy lehetöségröl nem hallottunk csak.... Engem személy szerint ledöbbentett a hír. Most elolvashatod ezt az egész telibevert szart, az LAPD (Los Angeles Police Department) nyomozásának eredményét.

Los Angeles Times 2002.10.06 KI ÖLTE MEG TUPAC SHAKURT ? Chuck Philips a L.A. Times irójától:

Las Vegas neonlámpái sejtelmesen vibrálnak a fekete BMW-n. Az autó mellett az út tele van rendörökkel, újságirókkal, rajongókkal, akik mind 2pac autogramjára várnak. Mindenki vidám, mindenki arcán széles mosoly. A BMW 750 sedan tulajdonosa a rap mogul Marion -Suge-Knight. Az autó lassan halad az MGM holtelhez. 1996 szeptember 7-e van. A karaván amellyel elhajtottak a boxmeccsröl egy striptízbárba hajtott....

Meléjük ért a halványsárga Cadillac és a gyilkos tüzelt....

Tupac nagyon sok szövegében megénekelte ezt a momentumot.

Több mint hat évvel az eset után a Los Angelesi rendörség nyomozóinak sikerült fényt deriteniük a gyilkos és a felbujtó kilétére. A nyomozás egyik fö gyanusitottja Suge Knight volt, 2pac lemezcégének vezetöje. A hírek szerint ugyanis 2pac szidalmazta Knight -ot és a Death Row -t az ominózus napon.

A valódi gyilkos és a kitervelö azonban nem Knight volt. Íme a nyomozás eredménye.

Orlando Anderson a South Side Crips tagja volt. Anderson verekedésbe keveredett 2pac -el, 2pac testöréve és Suge Knight -al ezen az estén.

Olando Anderson a Crips tag adta le a halálos lövéseket, adta ki a hirt a Los Angelesi rendörfökapitányság. Bár Andersont már nem lehet felelösségre vonni, mivel gyilkosság áldozatává vált.

A GYILKOS FEGYVERT EGY NEW YORK-I RAPPERTÖL KAPTA NOTORIOUS B.I.G.-TÖL, aki 1 millió dollárt ígért a gyilkosnak Orlando Andersonnak, ha megöli Tupac Shakurt. Notorious B.I.G. fél évre rá szintén gyilkosság áldozatává vált. A gyilkosa mindmáig ismeretlen.

Mielött meggyilkolták volna 2pac -et mindent leegyeztettek a gyilkossal. Notorious itt tett igéretet a pénz átutalására a gyilkosság után. Ezt az eseményt lefoglat rendörségi iratok és egyéb South Side Crips tagok bizonyitották az LAPD-nek.

Két csata

Szeptember 7-én 2pac megnézte a Mike Tyson - Bruce Celdon boxmeccset az MGM Grand Hotelban. Az egész hely tele volt Hollywood-i hírességekkel, Wall Street -i nagymenökkel. Szórakoztatóipari nagyágyukkal. Azonban voltak itt alvilági figurák is. Tele volt a hely chicagoi bandatagokkal, drogdilerekkel New York-ból és bandákkal Los Angelesböl.

2pac és kísérete 8.30 -kor érkezett meg. 2pac a testörével és a mob piru bloods banda olyan tagjaival akik a Death Row Records "munkatársai" voltak. Suge Knight és 2pac szivaroztak, autogrammokat osztogattak és együtt ünnepeltek 2pac rajongótáborával.

Üssd Ki ! Kiáltotta 2pac. Majd gratulált Suge -al együtt Tysonnak. Már el akarták hagyni az épületet, ám ekkor 2pac testöre egy South Side Crips tagra hívta fel 2pac figyelmét, aki nem messze mellettük állt.

A Bloods -ok és a Crips-ek rivalizálása több mint 30 évere vezethetö vissza. Ez többek közt verekedésekben, drog háborukban, autós lövöldözésekben nyilvánul meg. A Crips-ek kékben (elöszeretettel hordanak British Knights cipöket mert ennek a márkának a kezdöbeüiböl kijön a Bloods Killa), a Blood -ok vörös ruhában járnak.

Orlando Anderson -Baby Lane- 21 éves, akit felismert tupac testöre már akkor is meg volt gyanusítva utcai leszámolással és gyilkossággal.

Mielött verekedtek volna Anderson leszakitotta egy Death Row tag, Suge Knight egyik bizalmi emberének nyakláncáról annak Death Row arany medálját. Ez egy Crips tagnak hatalmas elismerés.

Ez a blood tag sokáig várt a revansra. Most ott állt elötte pár lépésre Anderson, és senik nem léphetett közbe.

2pac odalépett és ennyit kérdezett : a Crips -böl vagy? Mielött válaszolt volna Anderson 2pac már le is ütötte. Erre ráugrott 2pac testöre is és már ketten rugdalták, ütötték Andersont. Suge Knight is beszált a verekedésbe, és kb 30 másodpercig ütlegelték még Andersont. Az egészet felvette az MGM biztonsági kamerája.

Shakur és kisérete megállt egy keresztezödésben a hotel elött. Át akartak menni fél háztömbbel arréb a Luxor hotelbe, ahol a Death Row lefoglalt több mint egy tucat szobát számukra (striptiztáncosok stb). Miután 2pac és kisérete elhagyta a hotelt, Suge Knight visszament az MGM piramisba 15 percre, hogy elintézze a biztonsági ügyeket a saját klubbjával kapcsolatban a déli völgy felöli részen a városban.

A terv az volt , hogy 2pac és más Death Row elöadok adnak egy exkluziv partit a boxmeccs után a club 662 ben. A Club 662 Suge saját szorakozohelye volt. 662 -mob a mobiltelefon billentyüin. Ez a club egy embléma volt a gengszterek és a rapbizniz területen.

A bosszú terve

Anderson a verekedés után rögtön telefonált a közeli bandatagoknak a Treasure Island hotelbe, átöltözött, majd taxiba ült. Hatalmas kopony , keresztezett csontokkal ide hajtottak. Ez a hely a Crips tagok gyülekezöhelye volt.

Anderson belépett a marihuána füstös szobába, alkohol,és drogok mindenhol. Rövid beszélgetés után egy kérdést tett fel, ki húzza meg a ravaszt ?

A banda felfegyverkezett a hotel mögött és utnak indultak a Luxor hotel felé.

Gyilkosok fizettségért

A Crips tagok ahhoz, hogy megfelelöen elökészülhessenek az akcióhoz már korábban kapcsolatba léptek 2pac legnagyobb ellenségével.

A banda elökészitette a bosszút, Notorious B.I.G. vel. A Brooklyni rapper gyülölte 2pac -et, és a viszály már több éve tartott kettejük között.

A régebbi barátság elrontója volt egy dal, amely a Hit Em Up volt. Ezt a dalt 2pac irta Notorious ellen. És volt benne egy olyan szövegrészlet is amelyben arról rappel, hogy sexuális kapcsolatban volt B.I.G. feleségével és igéretet tesz, hogy megöli B.I.G. -t. Az egész ellenségeskedés a Death Row és a Bed Boy között tulajdonképpen 1995 -töl kezdödött, amikor megölték a Death Row egyik bizalmasát Atlantában.

Notorious B.I.G. mivel félt a visszavágástól (a megölt D.Row bizalmas miatt) felbérelt jónéhány Crips tagot, amikor Los Angelesbe kellett mennie. Több mint egy évig szolgálta B.I.G.t a Crips ezen tagjai különbözö Los Angeles -i clubbokban, Hollywoodban, átadásokon Los Angelesben. Egyik koncertje után személyesen megbízott egy Crips tagot, hogy mihelyt alkalom adódik, öljék meg 2pac Shakurt.

1996 szeptember 7 -én a cripsek ugy határoztak, hogy elfogadják az ajánlatot.

Elküldött egy embert az MGM hotelba ahol ott tartózkodott Notorious de álnéven volt beírva a hotelkönyvbe. Öt nem érdekelte a Tyson mecc , viszont annál inkább a Shakur - Orlando verekedés.

Wallace (Notorious) összegyüjtött jónéhány bandatagot, amint meghallotta az incidenst.

A kialakult helyzet tisztázása után a cripsek megtették ajánlatukat 2pac kiiktatására. Az ár kerek 1 millió dollár volt. Az ajánlatot Notorious elfogadta, egy feltétellel. És elöhúzott egy csöretöltött glock 40 -est és letette a cripsekkel szemben lévö asztalra.

Nem akarta hogy 2pac csak úgy "sima" halált haljon. Azt akarta, hogy az ö fegyvere által haljon bele sérüléseibe.

A beteljesedés

Az egész már csak egy gangsta rap parádé. A rajongók énekeltek .Egy hölgy ment autógrammot kérni 2pactöl, majd lefényképezte a sztárt. (ez az utolsó kép 2pac röl amint ül a BMW-ben.)

Knight és a maradék 5 Death Row -s luxusautó elkezdte utját a Club 662 -be. Shakur és Knight javaslatára le akarták röviditeni az utata délre a Las Vegas Boulvard felé.

23 óra környékén Knight -ot megállításra szólította fel egy rendörautó. Le kellett halkítaniuk a zenét a kocsiban, mert túl hangosan hallgatták. Shakur és Knight tréfálkoztak a járörökkel majd átadták az irtaikat. Majd a BMW jobbra fordult a Flamingo Roadon és keleti irányból közelitett a Club 662 felé.

Eközben Anderson és még 3 másik crips tag egy parkolóban várakozott.

A koponya és két keresztbe tett csont alatt várakozó crips tagok egy 1996 -os fehér cadillacben ültek melynek ablakait lehúzták.Várták a BMW sedant, csöretöltött AK 47 -essel.

Vezetés közben Anderson rágyújtott egy könyebb cigire. Eközben a mellette ülö crips átadta Notorious Glock -ját Andersonnak. A négy ember igy várta a club melett, hogy felbukkanjon Shakur.

Amíg várakoztak a piros lámpánál, Knight vezetett, mögöttük még négy Death Row -s és Mob Piru Bloods -os autó. Shakur az anyósülésen és kifelé bámészkodik az ülésröl. Fegyvertelen volt.

Melléjük hajtott a fehér cadillack. Shakur nem vette észre a közeledö veszélyt mivel éppen flörtölt a töle jobbra a járdán elhaladó csinos hölggyel.

Amikor a fegyver elsült, betörte a BMW ablakát több helyen eltalálta 2pac -et. Shakur visszaesett az autóba.Vér volt mindenfele.

"Mi hallottuk a lövéseket és jobbra tekintettünk" -nyilatkozta Knight."Tupac nem tudott visszaülni az autóba (állva nézelödött az autóban) én megragadtam és lerántottam, de közeben még mindig lövések dördültek,egy el is találta a fejemet"

A káoszban Knight nem tudta, hogy mit csináljon, hogy ne érjék öket a lövések. A cadillacben éppen a kalasnyikovot akarták használni, hogy biztosan senki se élje túl a merényletet.

Közben a többi Death Row -s kocsi felzárkózott, a fehér cadillackel elhajtottak a merénylök.

Knight leirt egy U kanyart ,de nem tudta egyenesben tartani a golyók által eltalált BMW -t.A Death Row -s konvoj követte öket.

A rendörség rövid idön belül a helyszinre ért.Miután Shakurt elszállitották a kórházba ,senkit ,még a Death Row -s konvojt se engedték az autó közelébe.Knight -ot a földre teperték ,arccal lefelé.

Miközben a nyomozók arról faggatták Knight -ot hogy miért fordult meg a kocsival ,a cripsek visszatértek a hotelszobájukba.

Különbözö kocsikkal hagyták el a várost.Két fiatalabb crips tag pedig a fehér cadillackel elhajtott a sivatag felé.

Epilógus

Shakur -nak a korházban leállt a légzése, mesterségesen lélegeztették.Kivették a fél tüdejét is, de 6 napra rá belehalt sérüléseibe, miközben halálos ágya mellett volt édesanyja is.

Wallace (Notorious) visszatért New York-ba és elkészitette albumát Life Aftre Death néven (Élet a halál után). 2pac halála utáni héten találkozott a cripsekkel és kifizetett 50.000 dollárt a beigért 1 millió helyett.

1997 márciusában egy rádiómüsorban Wallace tagadott mindendent, miszerint köze lenne a merénylethez.

3 nappal késöbb Notorious egy dijátado ceremónián vett részt Los Angelesben. Egy fehér Chevrolet Blazer -böl leadott halálos lövések oltották ki életét. Gyilkosa a mai napig ismeretlen maradt.

2 nappal 2pac halála után a blood gang bosszút esküdött a cripseken. Kitört a bandaháború. 3 ember meghalt 12 megsebesült.Rendörségi információk szerint Anderson ezen idökben rendelkezett egy Glock pisztollyal.

Anderson mindent tagadott "Ö vert meg engem, miért engem gyanusitanak az ellene elkövetett merénylettel ?"

Május 29 1998 Anderson merénylet áldozatává válik egy Los angeles- i comptoni autómosóban.

A másik 3 crips tag, akik a kocsiban voltak még mindig Comptonban élnek.

B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 14:25:16 | 126.
Machiavelli:
Firenze 1469-Firenze 1527

Itáliai író és államférfi, firenzei patrióta, akinek "A Fejedelem" c. müve hozta meg az erkölcsi cinikus világhírnevet. 1498-tól a firenzei Tízek Tanácsának egyik külügyi titkára, számos fontos diplomáciai megbízatás végrehajtója volt. 1512-ben megfosztották hivatlától, rövid ideig börtönben is volt, majd számüzték Firenze környéki kis birtokára, ahol 7 évig élt szegénységben és keserü közéleti tétlenségben. Ekkor 1513 tavasza-ösze között írta meg az "Il Principe"-t és legismertebb vígjátékát a "LA Mandragola"-t (1518). 1519 -töl ismét igénybe vették szolgálatait. G. Medici megbízásából megírta Firenze történetét is. Nézeteit oly korban fejtette ki, midön a belsö harcok által gyengített Olaszországot súlyosan fenyegették az európai hatalmak. A megoldást az erös közpntosított 8olasz) állam hatalmában kereste. Ehhez pedig eröskezü, korlátlan hatalommal felruházott uralkodóra van szükség, aki a szokásos morális megfontolások fölött áll. A politikában nincs erkölcs, csak szükségszerüség. Az emberekkel vagy jól kell bánni, vagy meg kell semmisíteni öket, hogy ne állhassanak bosszút. Az emberek általában mindent megkaparintanak, amit csak lehet, ezért dícséret illeti meg öket. A fejedelem legyen bökezü a másokéból, ez használ a hírnevének. Míg ha a magáét pazaraolja, az árt neki. A fejedelem ne rettenjen vissza a kegyetlenségtöl, szószegéstöl, árulástól, söt ez a kötelessége, hiszen ha gyenge és kihull kezéböl a hatalom, akkor az állam anarchiába süllyed. Fö cél a hatalom elérése és megtartása, az eszközöket gyorsan és nem-válogatósan kell alkalmazni. Aki gyengesége és ostobasága miatt alul marad, az meg is érdemli a zsarnok uralmát. Napjainkban az ilyen eljárások megjelölésére alkalmazzák a Machiavellizimus elnevezést.

Niccolo Machiavelli : A Fejedelem

B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 14:23:36 | 125.
Orlando anderson:
Öt nappal 2pac lelövése után egy 29 oldalas jelentést adot le a CRI #3 -as tudósító/beépített informátor a Los Angeles-i rendörségnek. Ebböl a 29 oldalból megosztunk veletek 8 oldalt, amelyek igencsak érdekes dolgokra világítanak rá az üggyel kapcsolatban. Ezek a jelentések segítették a rendörséget abban, hogy a gyilkossággal megvádolják Orlando Andersont akit a South Side Crips bandában csak Baby Lane-ként ismertek. Ugyancsak ezen dokumentumok és az Mgm -es felvételek alapján csukták le Suge Knight -ot próbaidejének megsértése miatt (ö is részt vett 2pac -al és további Death Row -s emberekkel Orlando Anderson elverésében).

B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 14:22:10 | 124.
www.deathrow.tvn.hu előadóknál rákattintassz tupacra és egy jó nagy oldalnyi tóriát találsz.

Bemásoltam volna de nem lehet!!


Előzmény: $ Mr. Man $ (123.)
$ Mr. Man $ e-mail | 2006-08-18 13:10:13 | 123.
fiúk tudtok még ilyen történeteket mert én ezt kurvára nem vágom aki tud ilyen érdekes sztorikat az légyszi írjon már.
B.Rabbit e-mail | 2006-08-18 11:33:56 | 122.
Szerintem hülye aki biztosra veszi h. tupac él és azis hülye aki biztosra veszi h. nem.
Én inkább hiszem h. él mint h. nem.

És leszarom h. ki mit szol be.
Mert ezeket a teoriákat én is olvastam egy olalon és szerintem ennyi vénetlen nincs.

A jordan cipős történetet ismeritek??

hip hopper e-mail | 2006-08-18 09:32:49 | 121.
Van véleményem mint minden normális embernek-így nekem is ....az utcai áletet hogy látom ???? hogy lássam ???? nekem fogalmam nincs róla nem az utcán élek.....nem is akarok jó ez így nekem a pihe puha ágyamban :DDDDD 2pac-es dogot hogy látom ????? a véleményem az hogy meghalt nem lehet visszafordítani.....akik meg ezeket a szaros videókat csinálják rohadjanak meg :DDDDDD

"honnét veszed azt h az utcai életbe akik irnak nem Gengsterek"--->ugye ezt írtad......én ezt nem írtam összetéveztel valakivel......

ui:nem vagyok dankóros.....és nem fakadtam sírva.......röhögj nyugodtan én is ezt teszem rajtad :DDDDDD


Előzmény: Thug Nigga (120.)
Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 08:34:26 | 120.
Ezekszerint ahonnan nézzted ezt a Tupaces shitet biztos ö is nagyon keni vágja ezt a témátt. Büszkelehet magára.Egybböl teis elkezdesz rezegni?Irtad h nekedis lehet saját véleményed.Énis azért irttam a dolgokatt mert nekemis van véleményem dankoros gecci.Kivi vagyok a véleményedre.Hogy láttod ezt az egéssz utcai életett,meg ezt az egész Tupaces dolgott.Nevetni akkarok egy yot.Nem okoskodok csak uttána nézzek egy két dolognak mielött elkezdenék menözni meg rajoskkodni.Amugyis honnét veszhed azt h az utcai életbe akik irnak nem Gengsterek??Nem utcai gyerekek.Mert van netjük?? :DDDDDD More te kezdtél ell irkálni a Topicokba egy csomo faszságott én kijavitottalak ezért nem kell egybböl sirva fakadni.
hip hopper e-mail | 2006-08-18 08:20:00 | 119.
Bazmeg ki mondta hogy él ????


Én csak bemásoltam amit láttam BAZMEG !!!!
Nem kell okoskodnod mer nagyon nem vagy az :DDDDD
Ja ....és igen én nem vágom 2pac-os dolgokat .....de az oladal szerekesztője amiekről másoltam.....IGEN :DDDDDD

Ugyhogy haggy lógva bazmeg :DDDDDD


Előzmény: Thug Nigga (117.)
Bita Spam e-mail | 2006-08-18 07:43:59 | 118.
Szerintem, tuti nem él, biztos, hogy nem olyan arc volt, akit csal úgy be lehetett csicskítani, ha élne küldené az albumokat, ha élne, az csakú gy lehetne, hogy valaki leoltotta, hogy hagyja abba, de szerintem nem ilyen arc volt, hiszen nem jutott volna el idáig.

Előzmény: Thug Nigga (117.)
Thug Nigga e-mail | 2006-08-18 07:28:53 | 117.
Kajak nem hiszem ell h ennyi gyepes gecci van itt.HIPHOPPER te faszkalap.Mi a gecit okoskodol itt?? Ménem nézzel uttána 1picit a dolgoknak,nem kell sokat keresgélni ittis megtalálod a Forumon.Jokkka ezekre a hülyeségekre már 1x leirtta a véleményétt.Vettem a fáradságott és megkerestem.

JOKKKA:
ha tömören akarnék fogalmazni, akkor: hülye vagy:)
de mivel van egy kis időm ezért részletezem:
1: Nem Suge Knight-al hagyja el a színházat a klipben.
2: Toss It Up-ban azért Makaveli a neve, mert akkor váltott erre -> későbbiekben ezen a néven adta volna ki az albumokat, illetve Makaveli Records néven akart kiadót indítani.
3: A Hail Mary video halála után készült, akármit rakhattak bele ...
4: I Wonder klip szintén halála után készült, ebbe is azt raktak amit akartak ...
5: A Makaveli album borító szintén halála után készült és neten megtalálhatod azokat a képeket, amelyikeket Pac akart használni a borítóhoz. És a Makaveli album eredetileg 3 Day Theroy lett volna! A Toss It Up 2Trk-es promo cd-jén ez látható is (ez az egyetlen kiadás amin így szerepel, nem rég sikerült megvennem)!
6: Te nem szoktál könyvet olvasni?
7: Fel tudnád hangosítani azt a részt?
8: A képről kiadott a Vegas-i rendőrség egy közleményt, amiből minden kiderül.
9: Nem mindig volt rajta golyóálló mellény, Orlando Anderson kapott aznap este, amiért kapott az egy korábbi incidens volt (Anderson megvert egy DR alkalmazottat és elvette a DR láncát).
10: Unatkozó emberek szeretnek a számokkal játszani ... ha nagyon ráérnék akkor össze tudnék neked állítani egy ilyet, miszerint 2Pac 10 év után tér vissza ...

Asszem ennyi lenne így nagy vonalkban ... ja és legközelebb írjál inkább saját gondolatokat ne csak copy-paste, üdv.

Nemtudom mért de én inkább Jokkka irására figyelnék oda.Azért csak jobban vágja Pac-ell kapcsolatos dolgokat mint te Hiphopper.Egy kicsit reklámozom is az oldalát.

www.jokkka.tk

Hiphopper te meg yol röhögd ki magad magadon.
:DDD

hip hopper e-mail | 2006-08-18 05:53:35 | 116.
A 7 Nap Teóriája

Tupac 16.-án született (1+6=7), és és 25 éves korában halt meg.(2+5=7)

Szeptember 7.-én lőtték le, és 13.-án halt meg. A két dátum között 7 nap telt el, mégsem készült kép Róla a korházban. Hivatalos idő szerint Tupac 4:03-kor halt meg. (4+3=7)

A "Gang Related" cimű filmben Tupac és Belushi a 7-es számú szobában várakoznak, és Tupac jellvényszáma 115. (1+1+5=7)

A "Thug Luv" (Bone Thugs-n-Harmony feat. 2pac), c. számban a 1:15-ben hallható, amint Bizzy Bone ezt kántálja "He's alive, he's alive, he's alive".

Tupac-ot 5-ször találták el, és az autóra 12 lövést adtak le. (12-5=7)


hip hopper e-mail | 2006-08-18 05:52:44 | 115.
Tupac-ot halála után elhamvasztották, annak ellenére, hogy nem történt boncolás. Amúgy Tupac muzulmán volt, és a muzulmánokat nem hamvasztják el...Van egy kép, amin Tupac felnyitott mellkassal látható, de az nem igazán lehet ő...Hiányzanak a tetoválásai.
hip hopper e-mail | 2006-08-18 05:48:15 | 114.
Az "I ain't Mad at Cha" cimű videó klipp néhány nappal Tupac halála elött került kiadásra. A videóban Tupac angyalként látható a mennyben. Ugyanebben a klippben Tupacot lelövik miután Suge Knighttal elhagynak egy színházat. Ez alapján úgy néz ki, hogy Tupac tudta, hogy le fogják lőni. A következő klippjében, "Toss It Up", már Makaveli a neve. Ebben a klippjében egy tükröt tör össze, ami köztudottan 7 év szerencsétlenséget hoz.

A "Hail Mary" kippjét Makaveli néven adták ki. Ebben egy repedt sírkő látható amin Makaveli felirat látható.

Az "I Wonder if Heaven Got a Ghetto" klippjében egy Rukahs nevű hely látható. "Rukahs" visszafele olvasva Skakur. A szobának a száma, ahova egy lánnyal megy be 7-es. A klipp végén látható órán 4:03 látható, ami Tupac halálának pontos ideje.

A Makaveli album borítóján Tupac keresztrefeszítve látható, és öt darab lőtt seb található rajta. Talán tervezett egy feltámadást?

Tupac másik neve Makaveli. Tupac amikor börtönben volt, és Machiavelli könyveit olvasta. Machiavelli egy 16.századi olasz filozófus volt, aki megrendezte a halálát, hogy megmeneküljön az ellenségeitől.

A "Hold Ya Head" cimű számban, mielött Tupac elkezd rappelni, egy hang ezt mondja, "Can you see him?". Egy másik hang válaszol, "I see him", és ezután Tupac hallható halkan, "I'm alive".


Ez nagyon elbizonytalanított

$ Mr. Man $ e-mail | 2006-08-17 18:25:11 | 113.
2 pac teste meghalt te a szelleme mindig itt lesz a földön
Kicsi Rapper e-mail | 2006-08-17 17:15:31 | 112.
Dehogy él!! De 2pac velünk van!!!:)
!Cupi e-mail | 2006-08-07 15:46:13 | 111.
jaja élni is fog addig, amíg meg nem hal :D

Előzmény: maszat (109.)
Szotyee e-mail | 2006-08-04 20:14:05 | 110.
szerintem meg akkor nézzd meg a legújabb "2pac" klippet, a ghetto gospel-t és nézzd meg a végén az afeni shakur idézetet.
"remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that."

kösziii:D


Előzmény: Blac Haze (102.)
maszat e-mail | 2006-08-03 14:23:01 | 109.
Hali!!!
Ez egy akkora baromság!
Viszont azzal 1etértek, hogy 2pac élt.él és élni fog!

spark01 e-mail | 2006-07-17 20:28:43 | 108.
hát ember reménykedj! de miben? örüljünk, hogy ilyen patent zenét csinált és ha él is a maradék életét egy kis kunyhóban fogja leélni a semmi közepén metrt nem teheti meg h előjön és aztmondja h hi 2pac vok asszem 10 éve meghaltam! de arra az esély h él az kb 0,0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 % szal sztem kár feszegetni ezt a témát, mert amugyis 2pac élt, él, és élni fog!!
respect


Előzmény: Dr.cherry (106.)
Bellabubuka e-mail | 2006-07-17 19:50:52 | 107.
A remény hal meg utoljára!!!
Akkor reménykedjünk!!
Peace DR.cherry


Előzmény: Dr.cherry (106.)
Dr.cherry e-mail | 2006-07-17 14:31:48 | 106.
Hy mindenkinek!!!!
Nekem az a véleményem hogy 2pac él!!!!!De ki tudja??Én reménykedem!!!!!!


Előzmény: Bellabubuka (105.)
Bellabubuka e-mail | 2006-07-17 13:49:15 | 105.
a "megpurcant geci"szöveget az IQ-ra irtad!!
Sajnállak!


Előzmény: lohuki (103.)
Thug Nigga e-mail | 2006-07-17 11:55:39 | 104.
Egyszerüen már télleg nevetségesek azok akik azt álitják hogy él.Ha netán élne is biztos nem fogtok rályönni,visszatérni meg ugysem fog,elég gázos lenne h halottnak hitte mindenki és egyszercsak 10év uttán felbukan,és mondja h folytatja ahol abba hagyta.Az biztos h egy csomo rajongoja eltávolodna tölle.Hallgasáttok a zenéjét,nézzétek a filmjeit,igy fog életbe maradni a szivünkben.,és ezt a szar fos trágya témát abba lehettne hagyni.Tupac lehet most forog a sirjába,ha látja ezeket a hozzászolásokatt.na piiiiiiiiiiiisz

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.