Click to Visit
Hip-Hop - Szerintetek igaz az a hír hogy 2PAC él?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

Coolmander e-mail | 2005-07-30 14:46:43 | 53.
de él!! én láttam!! ottvaót!!
AnyBLOOD e-mail | 2005-07-30 13:25:01 | 52.
DE NEM ÉL FOGD MÁR FEL!!!!! A KÉPZELETEDBEN LEHET!

Előzmény: Coolmander (51.)
Coolmander e-mail | 2005-07-29 11:12:23 | 51.
és mivan ha mégis él?:)
xasr e-mail | 2005-07-29 10:59:06 | 50.
hagyjátok már ezt az Elviszezést...te vagy az 198745. ember aki Elvisszel jön
Tupacról van szó, nem Elviszröl

AnyBLOOD e-mail | 2005-07-28 13:15:56 | 49.
ez hülyeség 2pac-ot lelőtték és kész nem kell itt kombinálni össze vissza

Előzmény: Coolmander (48.)
Coolmander e-mail | 2005-07-27 16:35:35 | 48.
én bevalom kicsit megijedtem..télleg hasonlít...de 2Pac sem halt meg csak hazament..mint Elvis.
West Side e-mail | 2005-07-25 20:13:54 | 47.
Hi mindenkinek!
Szerintem a video amin Pac van(álitólag) szerintem 1 kamu! Ha tupac még élne akkor azt biztosan titokban tartanák nem pedig hagynák,
hogy vad idegenek bámuljáky vgy filmezzék NEM?És lenne anyira hülye hogy 1 nyilvános parkolóban tartózkodjon?Nem hiszem.Pac okos ember volt szerintem van egy szigete LA mellett a tengerben!Tény hogy a gyerek hasonlít rá de nem ő az!

moltisanti e-mail | 2005-07-22 20:39:04 | 46.
eminem nevét meg a számban már az enemy szóból is összetudják vágni ennyi
BlackSoul e-mail | 2005-07-19 19:42:03 | 45.
Afeniről meg ennyit: sztem ez elég sokatmondó, h hogyan viszonyult a fiához

"Az összes 2pac rajongónak szeretném megköszönni, hogy továbbra is támogatjátok és szeretitek a fiam. Pac élete Isten ajándéka volt. Míg fizikaliag már semmi nem tudja őt visszahozni, a te szereteted és az iránta tanúsított tiszteleted, kedves a szívemnek.
Pac egy gyerek, egy művész, egy költő, egy színész, egy vezető, és egy forradalmár.

Kövesd az álmaid! Láthatod, hogy Pac mindig is sokat álmodozott és a körülmények ellenére, az álmait valósággá váltotta. ”The Rose That Grew From Concrete” (A rózsa, amely a betonból nőtt) című könyve teljesen ő.
Amikor elkedvetlenedsz és nem jól érzed magad, emlékezz arra, hogy eltökélten kell folytatnod a harcot az álmaidért."

Peace,
Afeni Shakur

BlackSoul e-mail | 2005-07-19 19:39:02 | 44.
www.2pac.rulz.hu

Olvassátok el, főleg a teóriákat, érdekesek, és mindenki higgyen amit akar. De való igaz, sok okból mondhatnak ilyet h Pac él, főleg a pénz miatt, de ki tudja, ott voltál a kórházban, amikor meghalt? Tudja a retkes répa.. na Peace

JonnyBoy e-mail | 2005-07-14 15:54:09 | 43.
Tuti nem él már! Erre Példa : 2Pac-Ghetto Gospel!!!
flex e-mail | 2005-07-11 18:22:42 | 42.
En is Fuckin Killah-vel ertek egyet igaza van,csak azert is mert St.Gyorgyi!
Tupac-et akar mennyire imadom,a kedvencem,de baszki meg van hallva,szerintem ha elne nem hagyna abba a zenelest!Bigg Smoke akar hogy banod:meghalt!!!1

Bigg Smooke e-mail | 2005-07-04 20:10:38 | 41.
Gyerekek gyerekek mér kell szegény csávót baszogatni a buziságaitokkal he?!ÉS elmondanám
2pac nem lehetett egy klibben sem mert nem lakik
a közelbe. Mondom és nem is repülhetett volna
me ez a buzi Gyurcsány felemelte a jegyárakat.
"pac nagy komám mer én emeletes házba lakok és
a szomszédom.Meg mindig hallom hogy viszi fel a
nöket.De egyébként bérli azt a tuti kis keccót
mondjuk egy minigarzon de tökös mer mindig ját-
szunk az összespórolt pénzéböl vett nintendo 64-el.Van jó játékai igaz 1 de az a super mario.
Na mindegy a sarki füszeresnél dogzik és mindik
rapben kérdi hogy Borsot vagy sót nem mindegy,a munka után inni kell.Sajnos minimál bérje van
de abból is kispórolja az egy rúd kolbászt meg
a makói vöröshagymát.Azt üzeni aki szereti hadja
a zenéjét ne is hallgasa a rappet és álljon át
az újbandájára a Shakur Béla és az aranyhegedüsök
címü zenére. Ki is jött az elsQ CD-jük 4 golyó
a mejjembe.És már nála nem a Westside a nyerö
hanem a Hortobágy
Kössz Respect

Bigg Smooke e-mail | 2005-07-04 19:39:49 | 40.
Fuckin Killah csak úgy mellesleg hallgasd má meg
azt a szaros Tupac Ressurection cd-ét mert ott
a Reallist Killaz számba egy buzgó pösze niggert
is halllunk aki össze vissza ordibálja hogy Yhee
Nigga! na sakkozd ki hogy ki a pöcsöm lehet
hát 50 Cent és azona Cd EMinemmel is van közös
száma One Day at time. Ezen van a Runnin is!
Úgyhogy viszont!
B.S.


Előzmény: Fuckin Killah (27.)
Cápa e-mail | 2005-07-04 12:05:38 | 39.
kösz az infot.
vagyis 10 évet élt nyugaton és 15-öt keleten.


Előzmény: Jokkka (38.)
Jokkka e-mail | 2005-07-04 07:52:46 | 38.
xasr, te nagyon azt akarod hinni, hogy él ... hiába mondok neked akármit, úgyis találni fogsz rá valami választ és ez nem filizófiai dolog, hogy bizonygassuk, hogy kinek van igaza, ez csak annyi, hogy Pac már nem él, de ha te ezt nem hiszed ... oké, te dolgod, hogy miben higyjél ...

Cápa, 86ba költöztek át nyugatra.

Pz
JokkkA aka ThuG4LifE


Előzmény: xasr (29.)
Cápa e-mail | 2005-07-03 13:53:37 | 37.
sorry de én az elsőbe is csak azé vettem részt mer Boss Darksun mondta h menjek.ráadásul szervekedni nincs sok kedvem.sztem Kovdával beszélj.az ötlet 1ébként teccik h legyen 1 másik.
1 javaslatom van:vhogy meghívásosra kéne csinálni,h el lehessen kerülni azt h vki több névvel jelentkezzen.az előző is emiatt bukott meg.
sok sikert a tervezéshez.


Előzmény: Mr.Bazoka (35.)
Mr.Bazoka e-mail | 2005-07-02 17:10:13 | 36.
EMBEREK! MINDENKI AKI RÉGEN A LYRICS CHAMPIONSHIP-EN RÉSZT VETT AZ JÖJJÖN MÉGEGYSZER MERT MEGPRÓBÁLOM UJJRAKEZDENI! ÉS AKI NEM VETT RÉSZT ÉS SZERETNE JELENTKEZNI AZ JELENTKEZZEN NÁLAM! EZ EGY RAPCSATABAJNOKSÁG! ( HA VALAKI NEM TUDNÁ) MINDENKI AKI KI AKARJA PRÓBÁLNI A TUDÁSÁT EGYMÁS ELLEN AZ CSAK IRJON NEKEM EGY OLYAT,HOGY JELENTKEZEM ÉS Ő IS BENT VAN! MAJD HA MEGLESZNEK AZ EMBEREK AKKOR KIÍROM A SZABÁLYOKAT IS
CSAK A SZÖVEGÍRÁS ÉS A LYRICS CHAPIONSHIP 2 NEVŰ TOPICOKBAN LEHET JELENTKEZNI

Mr.Bazoka

Mr.Bazoka e-mail | 2005-07-02 16:54:15 | 35.
Cápa figy! visszanéztem én ebbe a rapcsata bajnokságra( Lyrics Championship) és láttam te is versenyeztél! hallod szerintem szervezzük ujjra ezt az egészet mert nekem nagyon teccik ez az ötlet! válaszolj

Előzmény: Cápa (34.)
Cápa e-mail | 2005-07-02 10:41:00 | 34.
azé jó h néha benézel és rendet baszol a sok hülyegyerek között.peace&respect

ja megírnád ide h a 25 év alatt Pac hány évet élt keleten és mennyit nyugaton?köszi


Előzmény: Jokkka (22.)
loller e-mail | 2005-07-01 18:19:03 | 33.
Már No3l eccer lejjeb beírta, de nem baj itt van http://movies26.enwhore.com/2pacalive.wmv
Mr.Bazoka e-mail | 2005-07-01 18:04:50 | 32.
FIGY! MOND MÁR MEG NEKEM,HOGY HOL A FASZOMBA LEHET MEGNÉZNI EZT AZ EGÉSZET

Előzmény: xasr (31.)
xasr e-mail | 2005-07-01 16:44:02 | 31.
És Afeni meglepően közömbösen nyilatkozik mindig a fiáról, semmi érzelgősség, egyszerüen mintha nemis a fia lett volna. Pedig szerethették egymást, mivel még számot is irt neki Pac. Ehhez képest nem nagyon látni szomorúnak. És nem kizárt hogy azér mer nem is halott, és ö ott van azon kevés emberek között akik ezt tudják.
xasr e-mail | 2005-07-01 16:41:35 | 30.
ja és lehet hogy mégis ő mondja ezeket hogy 2005, meg ienek, azér mer tudja, hogy mindenki azt hiszi majd hogy vmi számítógépes trükk, pedig télleg ő az.
xasr e-mail | 2005-07-01 15:31:12 | 29.
Külsőségek:
figy...szerintem ha megnézel egy 25 éves csávót 9év múlva, úgy hogy nem változott a stílusa (pl hogy kopasz maradt) akkor nemlátni sok változást, föleg ugy nem hogy messziröl kamerázzák, és tök homályos a kép...és miután rájuk zúmoltak, amien mosolyt levágott "Pac" azt tisztára olyan volt mint amieneket ö télleg régebben levágott

West side mutatása a kamerába:
Egyszerü. A csávó meglátott pár embert a fal mögött, és mutatott nekik egyet. Különben meg ha télleg fake lenne mér mutatna direkt a kamerába miután elöször belenézett? mer mielött mutatná a veszt szájdot, hátranéz a kamerába. na most ha ez a videó megrendezett lenne, elkellett volna fordulnia gyorsan miután belenézzett...de ö még be is mutatott.
mondom...kedve volt mutatni egy veszt szájdot, látott ott pár embert és gondolta inkább nekik mutatja, minthogy csak úgy:D
és véletlen ott volt egy kamera


Előzmény: Jokkka (22.)
Cash Money e-mail | 2005-06-30 12:32:23 | 28.
én nem tudom mit vekengenek ezen biznisz az egész
Fuckin Killah e-mail | 2005-06-29 17:57:38 | 27.
DS Tupák József!

Ha hiszitek ha nem!

Figyu jóemberek, én is álmodoztam régebb, de zárjuk le ezt. Én is láttam a videót és akkor mi van? Egy seggfej összevágta és kész. Olyan nehéz ezt ma megcsinálni?

És! Képzeljétek, rappel 50 Centtel! Nohát... 50 akkor még sehol se volt! Biztos haverok, mert Fitti is olyan hiteles!
Például a God Bless the Dead címü számban azt mondja, "Rest in piece to my nigga Biggie Smalls"... és nem láttátok a Thug Angelt? Ez meg van magyarázva benne.

Sok olyant mond, ami késöbb pénzt hozott a "haverainak", mert azt hitték/hittük, él. De ezt el kell felejteni.

Vagy tényleg DS az... Én vagyok Biggie.

Nem hallottam a Loyal to the Game-t, de biztos nem ö vagy egy másolat mondja a két nevet. Annyira nem hülyék, hogy ilyen nyilvánvalóan elbasszanak egy hamisítást. Majd meghallgatom. Azért ha az anyja is ilyen seggfej, akkor... mi van, nincs elég pénze? Ja és Eminemet bírom, de pont ö mondta, hogy egyesek 2Pac-ból akarnak megélni és erre ö is... Meg az utóbbi idöben bejött ez a G-Unit meg ilyenek, úgyhogy Em is szarabb lett.
És én is láttam videón! Egy új klip, a Brenda's Got a baby! Olyan fasza, így rappel és rám néz a tévéböl! :)

Coolmander e-mail | 2005-06-29 12:42:26 | 26.
simán hogy él..hiszen Elvis is él...
Vaskez e-mail | 2005-06-27 13:01:18 | 25.
ROFLMAO

Ezt tolem is kerdeztek a rapszovegek magyarul lapon, en nem lattam a videot, de csak annyit mondtam, hogy tudtatok, hogy a "hiszekeny" szot kivettek a szotarbol? :D :D



Előzmény: Darksun (4.)
Cash Money e-mail | 2005-06-27 09:03:25 | 24.
ez az egész topic hülyeség kár itt regényeket írni
meg kurvára nem is érdekel az idiótaság

Down By Low e-mail | 2005-06-27 08:06:44 | 23.
wéégre jokkka wégre...q:)

p


Előzmény: Jokkka (22.)
Jokkka e-mail | 2005-06-26 23:52:14 | 22.
nah, végigolvastam pár hozzászólást, először regényt akartam írni, hogy minden "hülyegyerek" "hülyeségét" "tisztázzam" de meggondoltam magam, mivel már fáradt is vagyok kissé ... na szóval az lenne itt a lényeg, hogy:

1. Tupac él (video): - Figyelmesen nézze meg mindenki, mondom mindenki! és ne írjon úgy, hogy nem látta! ... szóval, ha nézed elsőre ténleg olyan a gyerek, mint Pac VOLT!!! és itt a volton van a hangsúly, mivel ha ez most készült, akkor Pac nem hogy él, de nem is öregedett! hm?? ... szal kamu az egész video, amit csak azér csináltak, hogy a szaros dvdjüket el tudják adni ezzel a szarsággal ... vágos?? + a másik két dolog ami meg kapásból levágja hogy fake a video, mégpedig a riporter mondja, hogy Pac és az Outlawz van a videon (Outlawz?? láttok ti valakit a Lawz-ból a videon ha már ténleg Pac van ott??) ... a másik meg a kis dagi gyerek West Side-ot mutat kamera fele mikor még elvileg nem is tudják, hogy ott a kamerás! fasza nem? :D ... és zárásként a videohoz: Ha tényleg Pac lenne, akkor ez a felvétel soha nem került volna nyilvánosság elé ... u kno what im say?

2: Pac azt mondja 2005 ...: ezt már egy másik topicban (sőt más oldalokon is) leírtam, ahogy azt már említették is itt ... szóval, manapság semmi sem lehetetlen, aki nem hiszi azt adja meg a nevét és ha lesz kis időm összevagdosom Pac acapellákból? he? aztán menőzhetsz, hogy Pac megemlített téged még a 90-es évekbe? faja mi? :D ... és valaki még írta (ilyenkor késő este már nem jó a memoriám, meg itt vissza se tudom most nézni) hogy ezt a rajongók nem türték volna el, hogy Pac hangján ilyeneket mondassanak, na ehhez csak annyit mondok, hogy anno mikor kijöttek az első részletek még október-november körül a LTTG albumról utánna egyből el lett készítve egy online petíció amit több mint 10ezer Pac rajongó aláírt (jómagam is vagy több tíz néven :D), hogy ilyet má ne csináljanak és ne adják ki ezt az albumot, Afeni-nek el is lett küldve,akit ugye ez nem érintett (anyagi okok miatt, mégis mi másér?) ... erre nemrégi nyilatkozata: - Elégedett vagyok a LTTG eladásával, és ezzel az albummal sikerült új Pac rajongókat is szerezni! ... mellékesen megjegyzem, hogy sokkal többet vesztettek el ezzel, na de ő tudja ...

és hogy a végén legyen még valami jó is:
2006 új dupla lemez, régi ismerős nevekkel a producer listán: Johnny J, Dre, DJ Quick, QDIII ... featekbe: TQ, Mariah Carrey (he?:D), R. Kelly (he?) ... szal azér ütösebbnek néz ki mint a LTTG volt, de kitudja ebből mi igaz, mivel elég korai hír, amit biztosra tudok, hogy TQ még kicsit régebb felvett 3 vokált Pac számokra (Tears Of A Clown, Dope Fiends Diner, In The Event Of My Demise) csak valamiér akkor feledésbe merült, na csak győzzük kivárni ;)

Jokkka aka ThuG4LifE voltam
innen: www.jokkka.tk meg innen is: http://tupacforum.uw.hu

na pz mindenkinek
RIP PaC & YaK

Cash Money e-mail | 2005-06-26 14:38:05 | 21.
nem ez a lényeg
szerinted ki az a hülye aki elhiszi hogy él? az télleg idióta lehet
direkt csinálnak ilyeneket hogy legyenek újabb számai azér van annyi emlék lemeze PÉNZ az egész
ti komolyan nem látjátok?
jóhogy kiderül hogy nem mondhat g-unitot a szövegébe
ki az a hülye aki elhiszi hogy 97 előtt mondta
ez egy ugyanolyan megemlékezés mint a halála utáni lemezek
nagy agyasok
pl b.i.g. hogy lehet benne a 2005-ös ying yang twins számba? ő is él?


Előzmény: xasr (19.)
xasr e-mail | 2005-06-26 10:56:22 | 20.
* annyi elszánt tupac rajongó van
xasr e-mail | 2005-06-26 10:55:12 | 19.
aha....és te vállalnád a kockázatot, hogyha kiderül akkor megbasz, és elsöpör a népharag...annyi elszánt tupac rajongó vagy, h kivégzik, azt az embert aki iet csinál...hát nemtom...a részemröl én inkább maradnék a hirnévnél és az életnél
Cash Money e-mail | 2005-06-25 09:29:20 | 18.
úristen
számitógéppel bármit meg lehet csinálni seggfejek
külön programok vannak ilyen dolgokra átveszik pacnek a hangeffektjét és bármit tudnak mondani rá szerintetek mire vannak a jobbnál-jobb producerek meg hangmérnökök
félévente megjelenik egy tupac memoriam album nem veszitek észre hogy csak pénzre megy az egész a halálából is pénzt csinálnak, a sok idióta meg elhiszi amit hall

xasr e-mail | 2005-06-25 09:27:05 | 17.
az neked hagyás, h egy fal mögül lekapják?
és mér akarná bárki is lemásolni Tupac hangját?

Thug Nigga e-mail | 2005-06-25 07:13:44 | 16.
Ti gyökerek,tényleg aszthiszitek hogy él???NEVETSÉGESEK vagyttok.A Loyal albumon Eminem nevét is mondja ha jobban megfigyelitek meg a g-unitét is.szrintettek ezz hogy lehet??ugy hogy Tupac hangját lemásolták és ugy mondják.ennyit rolattok,de ezt már leirtta az egyik forumban Jokka,csak körül kell nézzni.Az a Video meg nagy Kamu,Ha élne pac hagyná hogy filmezzék nem??PFFF.Na Pisz sötétek.Várjattok lehet beir Pac is a forumba...
Down By Low e-mail | 2005-06-24 22:43:27 | 15.
engem is érdekelne...

itt Tupacról wan szó, ne mókáljál...ez wéresen komoly ügy...
most próbáljuk kideríteni, mi is történhet walójában...
már legalább annyi elméletünk wan mint Muldernek az U.F.O.-król...
csak neki legalább wan walami köze a dologhoz...
de ettől nem tántorodunk el...Majd mi, wagy senki, és kész!

p

loller e-mail | 2005-06-24 21:52:56 | 14.
engem is érdekelne...

Előzmény: xasr (13.)
xasr e-mail | 2005-06-24 19:09:40 | 13.
igen, de annak semmi értelme...miafasznak mondanád azt h 2020, 2005-ben??? elárulnád, mer érdekelne
Cash Money e-mail | 2005-06-24 15:17:38 | 12.
és akkor mi van?
én meg azt mondom 2010, de lehet már holnap nem élek


Előzmény: loller (11.)
loller e-mail | 2005-06-24 09:31:18 | 11.
Hallgassátok meg a 2 Pac - Loyal To The Game - 01 - Soldier Like Me (Return Of The Soulja) Ft.Eminem címú számot, és ott a 10és 11edik mp közöt jól értehtően mondja h 2005....
No3l e-mail | 2005-06-23 10:19:11 | 10.
http://movies26.enwhore.com/2pacalive.wmv
Cash Money e-mail | 2005-06-23 10:12:17 | 9.
Te há nem tod hogy belelőtek egy egész tárat. Há nem tod.amúgy lepattant róla mind csak kamu volt hogy meghalt, éjjelente az ablakom előtt repked, mindíg köszön és rázza a redőnyömet de komoly

Előzmény: loller (1.)
Down By Low e-mail | 2005-06-23 09:21:59 | 8.
egyébként én is hallottam olyan wideórol amin ő wan...
sőőőt wan is olyan wideóm...
meg wan olyan is amin Walter Matthau (R.I.P) látszik...

lehet h mind a ketten élnek? esetleg együtt egy kis bérlakásban, L.A.-ben?

mer lehet...


Előzmény: loller (5.)
Down By Low e-mail | 2005-06-23 09:08:52 | 7.
jaaaa...

nekem is mondta az egyik ismerősöm unokanagybátyjának a keresztfia h látott walamelyik nap egy U.F.O.-t és a kertjükbe szállt le, mert wécéznie kellett és az ugye köztudott h a repülő csészealjon nincs wc...

bár 100%ig fogyatékos a srác, szerintetek igaz lehet?


Előzmény: loller (5.)
DeadEnd e-mail | 2005-06-23 08:49:51 | 6.
Én is azt hallottam, hogy az FBI tanúvédelmi programjában él.

De mi lenne, ha kiderülne, hogy tényleg él? Szerintem, (már) nem tenne jót a hírnevének.

loller e-mail | 2005-06-22 20:52:13 | 5.
ti nem hallotatok arról a videóról amin állitolag ő van?
mer én most hallottam, látni ugyn nem láttam, de ott azt mondják ő van rajta

csak ezé bátorkottam +kérdezni


Darksun e-mail | 2005-06-22 20:13:12 | 4.
Most miért árultál el tesóóó?!
Bazzeh, azt hittem még titokban tudom tartani egy pár évig, de emberek! TUDJÁTOK MEG AZ IGAZSÁGOT!
Én vagyok Tupac!
Nem haltam meg, csak most Tupák József néven élek az FBI és a CIA közös tanúvédelmi programjában Magyarországon.
Azért itt, mert még régebben mondták, hogy itt él a legtöbb kis hülyegyerek, akik istenítenek, ezért megtanultam magyarul é most éppen rapbandát akarok alapítani.
Fuckin Killah benne lesz, meg még páran innen, ha akarotk persze!
Outlawzos projectet fel kellett adnom, mert ugyebár "halott" vagyok.
:(((
A magyar bandám neve: Törvényenkívüliek
Pöpec név mi?
Na srácok, mindenki, aki a rajongóm jöjjön ide és alapítsunk bandát!
Majd hol angolul, hol magyarul rappelek nektek/veletek, jó?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DS!


Előzmény: Fuckin Killah (3.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.