Click to Visit
Hip-Hop - HA választanotok kéne:hiphop vagy disco?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Cápa e-mail | 2005-07-14 20:42:49 | 90.
nekem nem teccik.és a Twins max ordibálnak benne.aszem nem is reppelnek

Előzmény: Cash Money (89.)
Cash Money e-mail | 2005-07-14 11:34:20 | 89.
ja télleg killah ezt hallgasd meg-britney spears ft ying yang twins-boom boom itt látszik hogy mennyire nincs határ és szerintem jó szám
hülyeségből csináltak közösen egy számot ennyi
pedig ha valaki igazán leszarja a médiát az a twins
(bár az új lemezük elég "lightos")

Cash Money e-mail | 2005-07-14 11:26:10 | 88.
:) :) Jahaj de jót röhögtem megin
Cash Money e-mail | 2005-07-14 11:23:54 | 87.
:)
vicces
én nem tudom kinek írtad ezt a dope puff jay-z nas egyiktől sincs lemezem tupacot sose szerettem nem tudom én mikor írtam ezeket mindegy. amúgy ha valaki ezt egyszerre hallgatja nem tudom mi van mér baj
ha egy kicsit is ismernéd az előadókat nem mondanál ilyen faszságot majd nézd meg valahol ki-kivel csinál számot (birdman ft puff daddy, big l ft jay z
the game ft diplomats...........................)
ja és inspectah deck a wanksta alapra nyomta pesten ezt már írtam csak semmi "okosat" nem tudtál kitalálni (bár lehet azt se tudod ki inspectah)
ja és g-unit ft cash money millionaires-stunt 101 (remix) vagy lil flip ft 50 cent(nagy haverok pedig flipa déli teljesen más zene mint fifty meg a g-unit mégis van egy rakás közös nótájuk)
vagy dipset&clover geez-közös mixtapeje (harlem&houston ők is divatból állnak össze)
nem tudsz te semmit öreg
fú mekkora szopás most jut eszembe: lil flip ft ghostface killah ők is divatmajmok télleg
meg a média ez vagy te:nem ügyesek a déli rapperek a médiába. hát látszik hogy nellyt ismered egyedül mer a médiából táplálkozol
na pá
ÉRVELTEM MOST MEG NYOMOM LIL JON & ESB-CRUNK JUICET JA ŐK IS DIVATMAJMOK MER VAN NOREAGAVÁL MEG DADDY YANKEEVEL MEG ELEPHANT MANNEL SZÁMUK MOST GONDOLTAM UTÁNA
NA MOSTMÁR TÉLLEG PÁ


Előzmény: Fuckin Killah (86.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-07-13 18:32:20 | 86.
A G-Unit pop, csak ti nem tudjátok ezt, de ha majd megértitek akkor talán elnézést fogtok kérni tölem. Nem mintha erre vágynék, csak...
Az én értelmi szintemen van az ugé, ááá, kösz a dicséretet! Teljesen igazad van! Azért vannazk az én értelmi szintemen, mert értelmes dolgokról beszélnek, nem a pénzükröl meg a nökröl. Égessétek csak magatok...
Már miért nem hallgatjátok Dopemant és Deego-t egyszerre? Az sem lenne gáz, ugye? Jay-Z meg Nas. Puffy meg Tupac. Ganxsta Zolee és A Srácok! Így kell ezt!

Anyád többet tud a Hip-Hopról. Edig te mit bizonyítottál? Tudás... hogy dobálózol a turntablism kifejezéssel meg a hustla-val meg wu Tang mellett Petey Pablot hallgatsz, szép kis divatbalfasz vagy te. Tudsz, mit tudsz? G-Unit. Nem látszik meg rajtad semmi, hsz-ek alapján, égeted magad, aki balfasz vagy ismer az persze melletted áll, de ez semmit nem jelent. Az jelent valamit, hogy mindenki hazamegy és beelgondol a dolgokba. Ha értelmes, akkor megért dolgokat, ha nem, akkor olyanokat ír, mint te.

Ja és Landi 2.10 ahogy hallottam, Oglit biztos beverné, ha nem fizikailag ami csak a te maradiságod jelzi, Hip-Hopban bármikor. Csak te ezt sem tudod. Rég lesöpörtek mindenkit, mert ugéban van a Hip-Hop és a lúzerek mint te hallgatják a G-Unit pop-ot mások meg a Hip-Hop-ot. Ennyi.

Ja és ÉRVELJ!

Lehet, hogy vannak jó déli rapperek a médiában viszont nem valami ügyesek. Mint pozitivumot egyedül a St. Lunatics Free City lemezét tudom mondani, ami elsösorban zeneileg különbözik a többitöl, szövegileg elég szar és hát Nelly...

Cash Money e-mail | 2005-07-12 12:08:16 | 85.
ezt a szart a végén még most olvastam el
landi:) :)
jól elsöpörtek mindenkit oglit meg főleg
megenné reggelire a nyikhajt


Előzmény: Fuckin Killah (78.)
Cash Money e-mail | 2005-07-12 12:05:15 | 84.
ja a doin it az jó szám klipen is megvan
én nem idegeskedek amúgy
ennél az fk-nál még anyám is többet tud a hip hopról :)


Előzmény: mindwipe (83.)
mindwipe e-mail | 2005-07-11 16:45:29 | 83.
Bazz! Ritkán irok, mert nem szeretek sem vitatkozni, sem veszekedni. Nekem is volt összetüzésem itt, ne törődj senkivel. Vedd lazán egész topicozást, nem kell idegeskedni. Veled szerettettem meg Doin it-et asszem. Na mind1, ne foglalkozz mindenn beugatással, arc vagy.

Előzmény: Cash Money (82.)
Cash Money e-mail | 2005-07-11 15:08:42 | 82.
meg aszongya még most látom: a haverjaim azér istenítik(nem is ezt mondtam hanem hogy teccet nekik)a cash moneyt mer fel akarnak törni a sztárok közé
:):)
látom fk tudod mi az a cash money!


Előzmény: Cápa (80.)
Cash Money e-mail | 2005-07-11 15:02:20 | 81.
idióta ez az fk a ying yanget se érti amúgy idióták de a zenéjük kurva jó
én se értem ezt a gang starr meg juvet mi evvel a baj? á seggarcu


Előzmény: Cápa (80.)
Cápa e-mail | 2005-07-11 11:31:13 | 80.
fasz vagy,de sztem te is tudod.
G-Unit pop?hol élsz te bazmeg?hallgasd a szar ug-t.az neked való.a te értelmi szinteden vannak.
Hot Boys:spin tha bend.lereppelnek mindenkit.maj ha bármeik magyar csak megközelíti őket,akko ugass hülyegyerek.
és csak neked gáz ha vkit eccerre hallgat GangStarr-t és Juvenile-t.köcsög.
én is meghallgatom ami jó.rajtam nincs szemellenző,h csak 1 irányba lássak.veled ellentétben.


Előzmény: Fuckin Killah (78.)
Cash Money e-mail | 2005-07-11 08:00:15 | 79.
király

Előzmény: Fuckin Killah (78.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-07-11 07:31:51 | 78.
aMár megint magad adtad... miért nem érvelsz ahelyett, hogy folyton csak támadsz ész nélkül? Így csak mutatod, hogy mennyire lúzer vagy.
Figyelj: mondtam, hogy ismerem az általad felsorolt elöadókat. Erre te jössz, hogy nem ismerem. Te tudod jobban vagy én?
Sajnos ismerem Petey Pablot, hallottam egy fél albumot töle, tovább nem hallgattam, mert szar. Nem olyan szinten van mint az ugé, való igaz, csajok-csajok-gengszter...
A G-Unit szar. Ha hiszed ha nem. Agyondicséred öket és azzal jössz, hogy nem ismerem a tagjait. Bevallom: NEM ISMEREM A G-UNIT TAGJAIT! Vagyis benne van 50, Lloyd Banks, asszem Tony Yayo vagy ki a lófasz és benne volt a nagy és fasza The Game. De ha nem tudnám sem szégyellném magam, mert ez nem Hip-Hop hanem pop.
Ha a Ying Yang Twins szar szerinted is, akkor miért a 10 kedvenced közé tartozik?
A Wu-Tang tagjait is fel tudom sorolni, és ha fejböl nem megy, megnézem valahol. Ha nem tudom, nem szégyellem. Az a gond, hogy te fel tudod sorolni, de nem látszik rajtad, hogy öket hallgatnád. Szégyelnének téged. Látod, Akkezdetet nem szégyellik, biztos!

Sajnálatodra nem találtad el, hogy nem tudok angolul, tudok, 12 évig tanultam, az utolsó 5 évben nyelv osztályban voltam, hogy még jobb legyen. Azért 5, mert megbuktam. Mielött betámadsz emiatt, leírom, hogy Edison és Einstein is ismételtek már évet.

Sehol nem írtam azt, hogy mindenki szar a médiában. De legtöbbjük az. Csak te még ezt nem tudod, úgy látom. Majd felnössz ehhez, vagy nem.

Hogy érted azt, hogy a rap elöbb volt mint a Hip-Hop? Bizonyos értelemben igaz ez, csakhogy... ismered te a kilenc elemet? Sajnos ezt a G-Unit nem emlegeti túl gyakran... És Gangstarr-t is hallgatsz? Utána meg Juvenile-t? Elég rossz börben vagy.

Az ugés ismeröseid talán olyanok, akik ki szeretnének kerülni a "sztárok közé" és ezért istenítik öket, nem tudom - találgatok (mint te).

Ne mondd, hogy nem vagyok korrekt. Légy olyan okos és ne támadj vakon, olvasd el, mit írok, ismerd el, ami igaz, ÉRVELJ, ne csak lehülyézz mert ezzel magad hülyézed le.

A nevembe beleköttél, itt volt az ideje. Tulajdonképpen átvitt értelemben kell érteni a nevem: kibaszottul gyilkolok szellemi szinten, például téged is szép lassan meggyilkollak, olyan ideges vagy, mindjárt belehalsz. Vigyázz, a monitort be ne törd!

A magyar ug valóban messze áll Primo-tól viszont Ogli még távolabb, G-Unit még távolabb, stb.

Úgyhogy... ÉRVELJ!

U.I.: Ja, Kovdának igaza van, mindenki ugéban kezdte... GangStarr meg még most is nevezhetõ (szívügyileg) ugénak. Meg aztán nem szabad a mainstreamet elítélni teljesen, igaz, de az ugét sem.
No meg kapaszkodsz ebbe a turntablism dologba, a kérdésem csak az, hogy mi köze van Oglinak meg a Ying Yang Twinsnek a turntablismhez? Biztos nem az ö számukban hallottad ezt a kifejezést...
Igazad van, nem ismerem Juvenilet, de ismerek helyette egy másik balfaszt: J-Kwon (meg más balfaszokat) és ezt is szégyellem, csak eszembe jutott. Viszont Juverõl annyit tudok, hogy balfasz és bármikor kapok egy lemezt töle, meg fogom hallgatni. Mert én mindent meghallgatok, utána szidok (Juvetöl is hallottam már, csak nem "eleget"), nem mint te, aki nem hallgatja az ugét de szidja.

Ugly G.:
"Ki ellenem szegül és nem velem van,
az hamarosan majd sakk-mattot kap.
Ilyen az életem ebben a világban,
boldogan élek, szarok a halálra."

Landi:
"Az Én nevem Senki,
És mindazokat képviselem,
Akik körülöttem vannak,
Ismeretlenek, akik még több teret akarnak,
Egy adag igazságot adunk,
Utat, mert most mi jövünk,
És mindenkit félre söprünk"

Hát enyit a fajtádról meg arról, hogy mi a jó.

key02 e-mail | 2005-07-10 21:52:06 | 77.
tényleg a lay you down a legjobb, de sztem poppin' them thangs is jó, nekem a stunt101 nem jön be annyira

Előzmény: Cápa (74.)
Kovda e-mail | 2005-07-10 21:51:08 | 76.
ööö Juvenile ft. Soulja slim???
Elmegy...

Amúgy amiket küldtél azok közül igen kevés van ami nem jön be...

Reggel fel lett adva a pakk szal' kb. Szerdán megkapod, ha nem akad el a logisztikán...:-)

Kovda


Előzmény: Cápa (74.)
Cash Money e-mail | 2005-07-10 21:30:06 | 75.
most fog kijönni a lemeze júliusba állítólag paul wallnak
hát igen
ő fasza fehér létére (kivétel)
szerintem juvetól a "ha" című szám a legjobb+a klip is kurva jó
lemez:soulja rags , 400 degreez ezek faszák (még amúgy nincs meg minden lemeze majd letöltöm)
de nekem bejön a juve the great is de a régebbiek jobbak
meg még azt akarom hogy nemhiszem hogy utána kéne olvasnom a hip hop történetének
grandmaster flash & furious five-the message lemez az egyik kedvencem
az első hip hop lemezlovas az usába dj kool herc volt aki először hozott át keverőpultot jamaicából az 1970-es évek elején
de sokan magát a rapet -ahogy eccer pietor is leírta már- az 1920-as évekre teszik amikor megjelentek az első blues felvételek sokan azt mondják akkor kezdődött az egész rap dolog. R.I.P. RAY CHARLES


Előzmény: Kovda (73.)
Cápa e-mail | 2005-07-10 18:45:48 | 74.
ez az CM,mond meg a balfasznak.
azé Juve-t nem kéne langyinak nevezni.ő az 1ik legkomolyabb előadó.csak őt nem jáccák szarásig.
SZTEM a poppin them thangs szar a G-Unit albumon.nem illik bele.megy a gengszterkedés ezerre,aztán meg jön 1 langyi Dre alap.a lay you down a legkomolyabb azon.
Kovda:nem teccett a slow motion?

Kovda e-mail | 2005-07-10 18:43:26 | 73.
Én Juvétől a Juve the Great albumról hallottam trekkeket, és valahogy nem jön be a zenéje. Jó aláírom, hogy a langyos balfasz az túlzás volt rá.
De nem jön be a zenéje amit hallottam tőle. mondom csak 5-6 trekket. Meg amit a Honey című filmben alakított azzal a nyávogós zenéjével...

De hogyha kiemelnél tőle néhány trekket ami fasza akkor szívesen meghalgatom őket.
vagy felírsz pár régebbi albumcímet.
Lehet hogyha mélyebben belehalgatok a zenéjébe akkor megváltozik a véleményem...

írtad a Dirty South-ot.
Paul Wall-t vágod? Most hallottam róla pár napja de kurvára megteccccett a zenéje. Neki hány albuma van?

Béke!

Kovda


Előzmény: Cash Money (71.)
Cash Money e-mail | 2005-07-10 17:11:56 | 72.
ja és FK beírtam az új top 10 listám DICSEKSZEK MEGINT
nézd meg aztán szóld le a dirty southot amit kurvára nem is ismersz
és a sorrend nem számított a régebbinél se BALFASZ
én nem ovis vagyok hogy 1 2 3 4 5-kedvenc szám
hú nem írtam g-unitot bassza meg! pedig divatrapper (de hülye szó ovisok használják) akarok lenni

Cash Money e-mail | 2005-07-10 17:02:47 | 71.
amúgy érdekelne a te véleményed (mer te legalább ismered szerintem juvet, nem úgy mint fk)hogy mér langyos balfasz
és én nem az amerikai ugt nem szeretem mer ott azér olyan mixtapeek vannak olyan mckel meg djkel hogy fasza pl dj premier mixtapjei az egyik legjobbak sok tehetséget bemutat ezeken de kicsit távol áll tőle a magyar ug


Előzmény: Kovda (65.)
Cash Money e-mail | 2005-07-10 16:42:52 | 70.
én többet nem vitázok veled te balfasz fk
"gyilkos" jó vicc :)



Cash Money e-mail | 2005-07-10 16:37:12 | 69.
te legalább értelmes vagy
na
én nem mondtam hogy rap előbb volt mint a hip hop
csak be akart forgatni ez a gyökér mer azt hitte nem vágom
persze hogy nyomták az amcsik ug-ba ezt se állítottam hogy nem
és én nem is igazán az ugt szólom le szarok rá mindenkinek saját joga azt hallgatni amit akar
csak a tököm tele van a CSICSKA ug rajongókkal nem a normálisakkal és ilyenkor kicsúszik a számon a fikázás az ugra
mer ezek azt hiszik (a sok kis hülyegyerek) nyomják az ugt aztán mi vagyunk a királyok és aki felhozza dope meg moha nevét az "divat"
ezzel van ki a tököm (én amúgy leszarom ezeket csak nekem ne pofázzon mer akkor beverem a képét)
ezt csinálja FK is már szászor leírtam itt hogy nem hallgatom csak elismerem dopemant a régi dolgaiért nem ezért amit most csinál nekem bejött kész
az meg hogy itt innen-onnan hall infókat ying yangről meg peteyről.... ugyanmá egy lemezt meghallgatna azt sírvafakadna (bár nem értené a szöveget)
érdekes az én ismerőseim nem mondanak ilyen faszságokat pedig ug-t nyomnak és tudják hogy én meg nem szeretem viszont olyanról nem mondanak véleményt akit nem ismernek és tetszett nekik a cash moneys kiadványok amikor megmutattam nekik
csak hát....mindegy
na ez a külömbség a CSICSKA ug-s(jelen esetbe fk) meg az ug-s között


Előzmény: Kovda (63.)
Cash Money e-mail | 2005-07-10 16:21:14 | 68.
anyádat szivasd te gyökér buzi!!
a ying yang mindíg is idióta volt (aki ismeri tudja)
a turntablism.... érdekes, mindegy szerintem kurvára nem tudod mi az
ha petey pablo semmirekellő akkor hallgasd az ug-d ami peteyhez képest popzene hülye köcsög
nem is ismered ezeket a fejemet ráteszem
és a g-unit poppin szám kibaszott nagy faszfejű amihez a te ug-d megin igen messze van zeneileg is meg minden téren
jössz itt a connectionsszel nevetséges vagy te nagyon
a legszarabb magyar lemez amit valaha hallottam és ezzel az ug-s ismerőseim is így vannak (mer képzeld vannak csak nem ilyen faszok mint te)
és nem szeretem dopemant csak elismerem de már 100x leírtam
igazad van te buzi
a g-unitot nem tudom mit fikázod mo-n az emberek 95% asse tudja kik vannak benne meg honnan jöttek köztük te se
elmész te a kurva anyádba juve meg petey szar (látszik hogy egy szót nem értesz meg a szövegükből meg az egész dirty southról fingod sincs)
hallgasd a pop-ugt buzigyerek. juvehoz képest a te magyar szarod popzene a béka segge alatt
a cash moneyt meg megin nem is ismered hülye faszarcú
ekkora barmot keverem a wu-t a g-unittal képzeld megvan a beg for mercy és kurva nagy lemez és inspectah deck a wanksta alapra nyomta pesten (erre kíváncsi vagyok milyen okosat találsz ki.) ekkora ratyit bazmeg
azt hiszed tudsz mindent? hallgasd a kibaszott ugt az való neked az a te szinted
nagy rappereket ismerhetsz pont a ti 90%-otok a balfasz aki semmit nem tud
és nem dicsekedtem hogy én kiket ismerek csak ha valaki nem ismeri el a fos ugt akkor azt hiszitek (tisztelet a kivételnek aki ért a raphez) hogy majkát meg dopemant hallgat mer ennyi agyatok van te tipikus ugs köcsög vagy! nem ug rajongó! egy köcsög ! nekem vannak ugs haverjaim de kicsit magasabb szinten vannak mint te
neked ennyi (meg még sok "nem divat ugsnak"ha-ha jó vicc):ug király----50,g-unit,dre-szar mer másokat nem is ismertek
meg a listámon szereplő rapperek nem hozzám szólnak mi
semmit nem értesz az egészböl mit erölködsz itt
meg ki a fasz rabol ki? mit beszélsz?
utoljára 2003-ba vettem egy gang starr cd-t mindent letöltök a netről
azt hiszed hogy akinek van pénze meg van klipje lehet róla hallani a tévébe az mind szar
tipikus hülyegyerek vagy aki az ugt nyomatja(nem is ez a baj hanem hogy csak ug) semmiröl fogalmad sincs mer elszűkíti az agyad mer semmi mást nem hallgatsz vagy ha igen akkor meg nagy gyökér lehetsz aki semmit nem ért angolul meg hogy mit hallgat
neked van igazad egy kishal vagy aki próbál minél értelmesebb szöveget írni hogy mekkora rapper csak korábban kelj fel hogy engem megfogjál
mi az hogy odb-vel ellentmondásba keveredek? nyikhaj vagy te! állítom a wu-t se tudod kikből áll balfaszkám! úgyhogy anyucival pofázzál ilyenekről aki elhisz neked mindent meg akit meg tudsz vezetni a hülyeségeiddel
meg majd akkor pofázz juve-ról ilyet ha tudod ki ő valójába! egy napot nem bírnál ki ahogy ő élt mert egy kis pöcs vagy hozzá képest (meg szerintem én is )
petey pablot meg gondolom a ciara klipből ismered semmi egyéb, de az is jobb mint az ug
meg az ug djk mi? :) :) :) jó van neked van igazad (őszintén mondom)


Előzmény: Fuckin Killah (62.)
Cash Money e-mail | 2005-07-10 15:28:57 | 67.
juvenile a langyos?
jó van ti tudjátok


Előzmény: Kovda (65.)
Cash Money e-mail | 2005-07-10 15:28:16 | 66.
tudtam a sugarhill gang is diszkós de nem érdekel

Előzmény: Kovda (64.)
Kovda e-mail | 2005-07-10 11:53:45 | 65.
"Juvenile megint egy langyos balfasz"

Ez így van!!!

Kovda


Előzmény: Fuckin Killah (62.)
Kovda e-mail | 2005-07-10 11:51:12 | 64.
amúgy tudtad hogy a rap főként a dizsiben alakult ki?

Kovda


Előzmény: Cash Money (58.)
Kovda e-mail | 2005-07-10 11:49:33 | 63.
Nahhhhh

Nem bírom ki hogy ne keveredjek be egy kicsit én is a vitába.

Csak annyit szeretnék a dologhoz hozzáfűzni hogy:
Namármost aki azzal dicsekszik hogy "te csicska vagy mer' én több rappert ismerek mint te bibibíííííí" Az már régen rossz. Nem az a lényeg hogy kiket hallottál már, hanem az hogy átlásd a HIP-HOP lényeges tulajdonságait és kiigazodj benne egyaránt divat és egyaránt Ug szinten.
Amúgy szerintem FK is tud olyat mondani amit nem ismersz, meg én is tudnék. De mint mondtam NEM ez a lényeg.

Beszéltél itt arról, hogy a rap előbb alakult ki meg hogy a Rap meg a Hip-hop meg a Hustla meg a faszom....
Nem tudom hogy ezek a nevek: Pete DJ Jones, JT Hollywood, Kool Herc, Grandmaster Flash mondanak-e számodra valamit. Ha nem akkor nézz utána a kedvemért. Nézd meg hogy ezek az emberek mit tettek hajdanán.
Most kurvára nincs kedvem oktatást tartani neked a Rap kialakulásáról, szal' nézz utána ha nem vagy vele tisztában.

Mondod hogy a Rap már régóta a Pénzről szól, meg aki Ug-ban nyomja az fika... Namármos kérdem én akiket te felsoroltál a listádban azok szerinted nem nyomták valamennyi ideig Ug-ban?????????????????? Vagy szerinted egyből úgy kezdték hogy: Csinálok egy rappppppppppos trekket poénból, aztán egyből a chart élére került?
Hidd el nem így volt.

Nah nem okoskodok tovább:-)
Szal' Cash Money kicsit változtass a felfogásodon. Nem azzal van a gond hogy milyen zenét halgatsz, mert ez ízlés kérdése. Valakinek ez tetszik, valakinek az.(Én pl. nem szeretem 2pac zenéjét.) Hanem azzal van a baj hogy kicsit "torzan" látod a dolgokat.

Béke!

Kovda

Fuckin Killah e-mail | 2005-07-10 10:17:12 | 62.
Megnéztem a te nagy híres 10-es toplistád, amivel úgy dicsekszel és aminek felét sem ismerem szerinted.

No Big L-t sajnálatodra ismerem, külön dolog, hogy én személyesen nem vagyok oda érte olyan nagyon, mint mások.
A második a listán már magáért és érted beszél, igen, Cash Miney ami voltaképpen a te Cash Money-d, balfasz.
Petey Pablo megint egy semmitmondó semmirekellö balfasz.
Ying Yang Twins, ahogy egy USA fórumon írta valaki: it's really Yin Yang you idiots.
ODB nagyon jó ember volt, nohát, nohát, ismered... Bling Bling, olyan ellentmondásokba keveredsz, nem is tudod...
Wu-Tang Clan, no íme, itt a lista derekán egész ügyes voltál, jól utánalapoztál.
Biggietöl a Juicy a kedvenc nótám.
Juvenile megint egy langyos balfasz, ha jól emlékszem, ilyeneket nem ismerek elég jól, de halványan emlékszem rá...
Big Punért sem rohanok el, bár ez megint ízlés dolga, tisztelet aki szereti, én nem igazán, bár lehet egyszer megszeretem a nótáit.
G-Unit és itt jön az, hogy te nem 50-zel, nem... de a szaros ugé, jaj! A DJ-k akik nem is tudják, mi az a Turntablism. És mégis hol írtam, hogy az hülyeség? Miért kötsz belém? Én csak bebizonyítom érvekkel, hoy balfasz vagy te meg hazudsz is?

Hidd el, ismerek elég reppest, hogy ne szeressem 90 százalékukat, viszont aki azzal dicsekszik, hogy milyen sokat ismer meg mások azt nem, azzal eleve gond van. Meg keveri a G-Unit-ot a Wu-val. Divat.

Az a baj, hogy elvagy itt a nagy gengszter dolgokkal holott téged rabolnak ki, gyakorlatilag és szellemileg is, csak te ezt nem tudod és nem hiszed el.
Van szlengszótárom de azt elsösorban a zenében fogom elsajátítani nem szótárból. Khm, Connections ugrott be, közvetetten igaz, de... Amúgy megértem, miért nem hallgatsz ugét... például a Connections elsö albumát ha meghallgatod, nagyrészt rólad szól, avgyis rólad is. Ezt ki szereti hallgatni? Csak akirõl nem szól, akihez szól. Nem mintha a listádon reppezök nagy része hozzád szólna: beszélnek a nagy gengszterkedésekröl meg a bulikról aztán ott maradsz a pénzed nélkül.

Ja és lenézed az ugét ahol legalább vannak DJ-k, ha észrevetted volna, Dopeman lemezeken nincsenek nagyon... Gondoltál már erre? G-Unitban sem hallom. Talán azért, mert az ugéban van a Hip-Hop és elsösorban ök üzik tisztán, nem a nagy gengszterek akik keverik a gengszert a rapperrel.

Tudom, hogy nem fogod elismerni, hogy veled van a gond, de akkor legalább regelj egy más néven és írd be, hogy igazam van. :)

FIRKÁSZ e-mail | 2005-07-08 21:39:12 | 61.
Cash Money Figy.

Visszaolvasgattam azokat amiket még korábban irogattál ide! azt mondod az UG szar.jó.Rendben.mondjuk rá senki sem lehet tökéletes. de aztán elkezdted mondani,hogy ogli-t jobban elismered mint az UG zenéket! AKI ILYET MOND AZ NEM LEHET RAPPER! De hadjuk ezt a ki rapper ki nem rapper szöveget! Nem vagy méltó arra hogy rapzenét hallgass ha ilyeneket állítassz!
meg azt mondod hogy dopeman letett valamit az asztalra. MIT? kérdem én MIT? éppolyan igénytelen szövegei vannak mint ogli-nak! és,hogy ezért a szarért amit művel még pénzt is kap az már felháborító! ennyi erővel én is kimegyek a színpadra bazmegolok párat és akkor én is lehet nagy "RAPPER" mint dóóópman!áhhhhh de te hülye vagy ehhez barátom!

Fura e-mail | 2005-07-08 21:35:07 | 60.
Azért nem kéne a magyarokat ennyire lenézni... =/
A Majestic pl. 2003-as DMC bajnok...


Előzmény: Cash Money (59.)
Cash Money e-mail | 2005-07-08 19:22:25 | 59.
A TURNTABLISM SZÓ IS HÜLYESÉG MI?
ENNYI VAGY
NEM TUDOM KETTŐNK KÖZÜL KI A SZÉGYEN (MAJD KÉRDEZZ MEG VALAMI UG DJ-T HOGY MI A TURNTABLISM BÁR LEHET ŐK SE TUDJÁK AMILYEN KÉPZETTEK)


Előzmény: Fuckin Killah (57.)
Cash Money e-mail | 2005-07-08 19:19:17 | 58.
AZ AZ IGAZSÁG HOGY NEM ÉRDEKEL A SOK FASZSÁGOD. AMIKET NEM IS TUDOD HOGY MIT JELENTENEK ARRÓL NE ÍRJ HÜLYESÉGET.
LÁCCIK HOGY EZT A FOS UG-T NYOMOD
MIT GAMEEZEL MEG 50ZEL FASZT ÉRDEKLI
NEM IS AKAROK RÁJÖNNI ÖREGKOROMRA SE A MAGYAR FOSRA
SZAROSAK BESZÉLNEK HUSTLÁRÓL HÁT TE ELVAGY TÉVEDVE(TUDOD IS TE KI AZ A SMOOTH DA HUSTLA)
ÉS A NEVEMET NEM A CASH MONEYRÓL (BÁR KÉTLEM HOGY TUDOD KIK) KAPTAM JÓVAL RÉGEBBI TÖRTÉNET NEM LÉNYEG
A TOP 10-ET AZÉR ÍRTAM MER TE AZT ÁLLÍTOD HOGY 50 MEG GAMEET HALLGATOK (BÁR SZERINTEM MEGNÉZTED CSAK MÉG A FELÉT SE ISMERED AKIKET FELSOROLTAM)
PERSZE JÖN A TERKÓ DUMA A HIP HOPRÓL "KIFEJEZETTEN A RAPRÖL BESZÉLTÉL ÉS NEM A HIP HOPRÓL AKKOR ELNÉZÉST" ÖREG TE KOPPANTÁL NAGYOT AZT HISZED HÜLYE VAGYOK HOGY NEM LÁTOM AZT SE TUDOD MIKET ÍRSZ
LEHET AZ UG TÁBORT TUDOD HÜLYESÉGEKKEL TRAKTÁLNI DE ENGEM NEM
NEKEM NEM AZ UG A RAP ÖCSI
AMERIKAIT MEG ENNYIT ISMERSZ HOGY GAME MEG 50 BÜSZKE LEHETSZ MAGADRA
NA MINDEGY ÉN TÖBBET NEM ÍROK NEKED MER FELESLEGES EGY HÜLYEGYEREKKEL VITATKOZNI
NEM A PÉNZ A FONTOS A RAPBE HÍJJJ (LEHET A FOS UGBA NEM DE KIT ÉRDEKEL AZ MAGYAR UG)
MINEK FOGLALKOZOK ILYEN HÜLYÉKKEL?
MAJD EGYSZER OLVASS EL EGY FEKA SZLENG SZÓTÁRT HOGY TANÍTSD A TÖBBI UGS HÜLYEGYEREKET


Előzmény: Fuckin Killah (57.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-07-08 16:48:55 | 57.
Hello!

Nézd már, kommunikálunk!

Nem tudom, te ezt a hustal dolgot honnan szedted, 50-tõl-e vagy The Game-tõl, de nem valami értelmes duma. Én például elég müveltnek tartom magam, nem csak Hip-Hop téren, de ilyenröl még nem hallottam, hogy hustla meg Hip-Hop... csak a szarosak beszélnek ilyesmikröl...

Namármost ha te kifejezetten a rapröl beszéltél és nem a Hip-Hopról, akkor elnézést, csak - föleg errefele- sokan keverik a fogalmakat.

A 10 kedvenc Hip-Hopodra szarok, ha ennyire dicsekedsz vele akkor már rögtön baj van. Hallgathatsz akármit, amíg ilyen a felfogásod, az ugét basztatod. Ki basz át kit? Miért basz át az ugé? Amiért olcsón jót ad? Nem értlek.

Ez az iény-szintet érinti, ha neked elég hallgatni valakit, aki dicsekszik a pénzével uténa adsz magadnak egy ilyen nevet, akkor legyél boldog ezzel viszont mivel a Hip-Hopban állításod és nagy tudásod bizonygatása ellenére nem a pénz a fontos, hanem a szöveg értelme vagy érdekessége, ezért BIP!!! vesztettél, sajnálom...

Azt sehol semi írtam, hogy aki nem ugé az átmegy diszkóba, olvass vissza picit, félreértés volt.

5 éve hallgatod... na... én meg 7 éve csinálom. Több, mint 7 éve... pontosabban. De ez nem számít, van aki 1-2 éve és máris magas szinten érti és csinálja, van aki még öregkorára sem jön rá a lényegre, mint pl. DopeOgliMohaTysonMajka stb. elöfordul.

Hiába dobálózol a fogalmakkal, amiket meg lehet tanulni, amíg hülyeségeket írsz, addig szégyen vagy. Ha igaz, hogy 22 vagy, akkor duplán szégyen.

Cash Money e-mail | 2005-07-05 18:00:02 | 56.
és ez tényleg az utólsó e értelmes intelligens hozzászólásodhoz
igazad van a hustlernek semmi köze a raphez (RAPHEZ NEM HIP HOPHOZ) mert ez a szó teljesen mást jelent.
ebből vették át a fekák a hustla szlenget amit leírtam hogy mit takar
csak egy baj van hogy neked a két szó ugyanaz. de hát underground tanítvány vagy az a lényeg
remélem azt tudod hogy mi a turntablism bár ezen fórumon semmi sem hihetetlen
na csá underground nebulo finest


Előzmény: Fuckin Killah (52.)
Cash Money e-mail | 2005-07-05 17:20:13 | 55.
ezt az egész vagyon meg pénzt dolgot ne erőltesd
nagyon átlátszó
ez olyan tipikus ug (ha véletlen tv-be vannak meg sírnak hogy mér nem ők vannak dopeman meg majka helyén)


Előzmény: Fuckin Killah (52.)
Cash Money e-mail | 2005-07-05 17:11:36 | 54.
a 10 legnagyobb hip hop track topikba a 99-es számú az enyém
kíváncsi vagyok kiket ismersz belőle nagyfiú


Előzmény: Fuckin Killah (52.)
Cash Money e-mail | 2005-07-05 17:05:47 | 53.
:) :) :) :)
ekkora hülyét
hustla:olyan mc aki nem tisztességes úton szerzi a pénzét
(csak azért hoztam fel a hustlát mer ti csak ezeket a csórókat szeretitek, bár kíváncsi lennék ki basz át kit)
nincs köze a hip hophoz nincs hát. ennek a mchez van köze (végül is annyi hogy benne van a hip hopba az mc)
nem a garaffitisek meg a breakesek a hustlák
amúgy meg... á mindegy
engem akarsz tanítani?
majd nézd meg a legjobb 10 hip hop track topikba a listám ha érdekel
na pá
ui:
te öreg kurva értelmes vagy! 22 évesen át fogok váltani discóba mer nem hallgatom az ug-t
és 5 éve hallgatok rapet,turntablismet! ennyit rólad ez nem szánalmas télleg
és a hip hop egy összefoglalás én a rapet kérdeztem hogy honnan jött (mer nem egyszerre alakultak ki )
de te tudod mit beszélsz ok!!


Előzmény: Fuckin Killah (52.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-07-05 16:45:04 | 52.
Szeretném, ha bírnék nem reagálni a hsz-odra, de muszáj, már csak azért is, hogy az értelmesekkel jól elszórakozzunk rajtad.

Nagyon gyakran használtál egy kifejezést: hustla. Nos, a hustlernek semmi köze nincs a Hip-Hophoz, csak te tévesen azt hiszed... minden bizonnyal Game-t, 50-t, Dre-t kedveled elsösorban, akiknek újra lett írva a múltjuk és a pénzeden hülyítenek.

A rap, ahogy te írod... én majd értelmezem, a Hip-Hop szerinted a pénzröl szól. Csakhogy épp ezért vagy te szánalmas, mert azokat kedveled, akik jól átbasznak: a pénzedért szemetet nyomnak a kezedbe. Amit könnyü csinálni: összedobni pár balafsz rímet arról, hogy jaj én szegény de szegény voltam és kaptam 9 lövést egyszer... jaj... óóó... a másik számban meg: ráznak a pinák!

És te beleéled magad, azt hiszed, te vagy ö, és így boldog vagy. A valóságban meg egy balfasz.
A lemaradás meg pont az, hogy akiket szeretsz azok téged utálnak, míg az underground veled van, része vagy. (no nem te, hanem mi)

Persze te nem vagy sem értelmes, sem elég kultúrált ahhoz, hogy megértsd, amit írok, de már jeleztem az elején, hogy nem is neked szól valójában.

Én a kibaszott ugéból tanulok, mert tanítanak engem, én is másokat és így szép. Nem a vagyonomról meg a múltamról nyilatkozom, ami normális embert nem érdekel.

Hidd el, hsz-ainkból látszik, melyikünknek van egészséges szemlélete, tudása, kultúrája. Én tudom, "honnan jött az egész rap", kijavítlak utoljára: Hip-Hop. Jobb, ha nem is tudod, mi az. Mert amúgy nem tudod.

FK

U.I.: az a baj a zene.net fórummal, hogy annyi ilyen van, mint e remek delikvens, az értékeket nehéz kibányászni és öszintén szólva elöitéleteket szül más felhasználókkal szemben is.

Cash Money e-mail | 2005-07-04 15:00:13 | 51.
ASSE TUDOD HONNAN JÖTT AZ EGÉSZ RAP MIK A GYÖKEREK A SZLENGEK MIT AKARSZ? KIS TAKONY

Előzmény: Mr.Bazoka (49.)
Cash Money e-mail | 2005-07-04 14:56:17 | 50.
ja igazad van
LESZAROM A MAGYAR RAPEDET MEG AZ UGT
ASSE TUDOD MI AZ A HUSTLA MIT AKARSZ TE? TE GYÖKÉR
TE MEG CSAK A KIBASZOTT UGBŐL TANULSZ GRATULÁLOK (TANULSZ, MIT?)
HÜLYE NYIKHAJ


Előzmény: Mr.Bazoka (49.)
Mr.Bazoka e-mail | 2005-07-04 12:52:26 | 49.
Jajj! nem azé hallgatok valamit mer az a menő! is dópmeeen meg ogli elöbb divatzene mint az ug zenék! ogli-tól és dópmentől butulnak el az olyan kis kölkök akik szeretnének valami jó rapzenét halllgatni és hangsúlyozom rapzenét mert amit dópmen és majka meg ogli és a többi bohóc csinál az nem rapzene! és az a baj hogy a sok kölök ezeket hallgatja és ebből tanul! pedig amiket ezek a majmok kreállnak az szar nagyon szar primitív igénytelen szutyok! és te is az vagy a hustláddal és a faszzopó ogli-val! csira vagy

Előzmény: Cash Money (47.)
Cash Money e-mail | 2005-07-03 21:08:28 | 48.
NAGY RAPPER NA MI A HUSTLA?

Előzmény: Mr.Bazoka (46.)
Cash Money e-mail | 2005-07-03 21:06:44 | 47.
én meg mondtam hogy nem hallgatom
RAPPER
AZT SE FOGOD FÖL AMIT ÍROK HÜLYEGYEREK
BÁR UG VAGY DOPEMAN?
NA MINDEGY
MOST EZ A MENŐ HOGY UG-T NYOMUNK MAJD EGYSZER MEG RÖHÖGTÖK RAJTA HOGY ILYENEKET HALLGATTATOK


Előzmény: Mr.Bazoka (46.)
Mr.Bazoka e-mail | 2005-07-03 17:50:09 | 46.
Jajj! te inkább kussolj az Ogliddal! Meg ezek a szutykos szarok! fuckin jol mondta rapper nem hallgat dóóóópmeeeent!

Előzmény: Cash Money (45.)
Cash Money e-mail | 2005-07-03 11:46:24 | 45.
AZ EGÉSZ RAP A LÓVÉRÓL MEG A CSILLOGÁSRÓL SZÓL MÁR ELÉG RÉGÓTA
CSAK MO VAN ITT LERAGADVA MEG A TÖBBI SZAR NÉMET MEG FRANCIA "RAP"
MEG A SOK BEGYEPESEDETT AGYÚ EMBER AKI AZ UNDERGROUNDRA ESKÜSZIK MEGHOGY DIVAT AKI PÉNZÉR CSINÁLJA
TUDJÁTOK TI MI IS AZ A HUSTLA
MAJD EGYSZER BESZÉLGESSETEK EL EGY DÉLI FEKÁVAL A PÉNZRŐL MEG HOGY MIÉR IS RAPPEL
VAGY NETEN NÉZZETEK UTÁNA
NEM EZT A CSICSKA MAGYAR HELYZETET KELL NÉZNI

Cash Money e-mail | 2005-07-03 11:34:30 | 44.
MIT CSINÁL ÁTMEGY DISCÓBA?
HUHUH
EZ KIRÁLY KOMOLYAN
MITŐL? MER NEM HALLGATOM AZ UNDERGROUNDOT
NEM IS ATTÓL LESZ VALAKI GANGSTER MER BÖRTÖNBE VOLT
KI MONDTA?
SEMMI ÉRZÉS AZ UGBA
NA MINDEGY ÉN MOST HELLAFLOWRA VADÁSZOK A NETEN
TÉLLEG IGAZI DISCÓS POP ZENE
ÉS KÉPZELJÉTEK TELE VANNAK LÓVÉVAL ARANYFOGSOR MEG MINDEN IGAZI DIVATMAJMOK CSAK MÉG EGY KIBASZOTT LEMEZÜK SINCS MEG KLIPJÜK
MER SZERINTETEK AKINEK PÉNZE VAN AZ NEM LEHET IGAZI RAPPER CSAK AZT IS KÉNE NÉZNI HOGY HONNAN VAN NEKI ANNYI AMENNYI
IGAZ HOGY HUSTLÁK MÁ 10 ÉVES KORUK ÓTA DE HÁT DIVAT
ÉS A 100 NÓTA CSAK SZIMBÓLIKUS AZ HOGY MILYEN MINŐSÉGI MUNKA
ÚJONC NEM CSAK Ő POFÁZTA (MOTYOGTA) A SOK FASZSÁGOT + 7 KÖZREMŰKÖDŐ "ELŐADÓMŰVÉSZ"


Előzmény: Fuckin Killah (43.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-07-03 11:14:24 | 43.
"hát ogli hitelesebb mint ezek a bohócok"

Bohóc az, akit kiröhögnek az emberek, mert piros orra van, idétlen, esetlen, rossz paródiája valami viccesnek - ez Ogli. Rossz példa volt.

"azér szarom le az undergroundot mer nincs"

Újabb logikai baki, ugyanis ha valami nincs, azt nem tudod leszarni. :)
Underground van, azon kívül jóformán nincs is Hip-Hop, ha te leszarod a te életed sötétsége.

Jót hozol fel példának, Újoncot... aki tudja az nevessen. Ogli jobb... Ogli jobb!!! :)

"EGY PERC ALATT FELVESZEK 100 ILYEN NÓTÁT"

Az a baj, hogy egy nóta általában több, mint egy perc, még egy skit is hosszabb néha... 100 nótához több idö kell. Vizont ha nézzük azt, hogy egy Akezdet szöveg mennyire komplex és egy Ogli szöveg milyen egyszerü, figyelembe vesszük a zenét meg a rappelést, akkor rögtön rájössz, hogy ilyen Superman vagy, akkor Oglit 1 perc alatt 1000-et is felvehetsz.

Attól senki nem hiteles, mert börtönben volt. Nálunk is egy román csapat egyik tagja börtönben votl, aztán egy albumban dicsekszik a társa, hogy látjátok, hú, gengszter ide meg oda. Kit érdekel mennyire nagy gengszterek?

Gonzales7, nemtöled függ vagy nem a véleményedtöl, hogy van-e ugé vagy nincs. Klikket hallottam már, lehet akkor ó volt, mostmár vannak sokkal jobbak. Ugé van, ha "hiszel" benne, ha nem.
Igazad van részben, hogy a mai ugé gyenge, de ilyenkor példákat kéne hozni. Tényleg rengeteg szar van, de rengeteg jó is. Akkor?

Dopeman nem tett semmit le sehova, csak eladott egy adag lemezt aztán ezzel dicsekszik azóta is. Rapperek nem hallgatnak Dopemant. Letenni asztalra valami olyasmit jelenthet, hogy értékeset alkot és tudod, hogy ott van kemény flow, stb.

Lényeg a lényeg, aki nem érti, az nem is fogja, aki ugé az tud valamit, azoknak tiszteletem, a többi meg aztán lassan úgyis átmegy diszkóba és kész.

sittes01 e-mail | 2005-07-03 08:56:31 | 42.
A discosok jobbak abba a koptatott feszülős macsknadrágban+ a tucc-tucc'zenével' amiben a szám vegéig ugyanazt a pár szót mondogatják? UNALMAS!

Előzmény: key02 (9.)
Mr.Bazoka e-mail | 2005-07-02 17:11:25 | 41.
EMBEREK! MINDENKI AKI RÉGEN A LYRICS CHAMPIONSHIP-EN RÉSZT VETT AZ JÖJJÖN MÉGEGYSZER MERT MEGPRÓBÁLOM UJJRAKEZDENI! ÉS AKI NEM VETT RÉSZT ÉS SZERETNE JELENTKEZNI AZ JELENTKEZZEN NÁLAM! EZ EGY RAPCSATABAJNOKSÁG! ( HA VALAKI NEM TUDNÁ) MINDENKI AKI KI AKARJA PRÓBÁLNI A TUDÁSÁT EGYMÁS ELLEN AZ CSAK IRJON NEKEM EGY OLYAT,HOGY JELENTKEZEM ÉS Ő IS BENT VAN! MAJD HA MEGLESZNEK AZ EMBEREK AKKOR KIÍROM A SZABÁLYOKAT IS
CSAK A SZÖVEGÍRÁS ÉS A LYRICS CHAPIONSHIP 2 NEVŰ TOPICOKBAN LEHET JELENTKEZNI

Mr.Bazoka


1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.