Click to Visit
Hip-Hop - Szövegírás (egymást basztatni)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

DA BOSS e-mail | 2006-10-11 15:57:27 | 116.
DARK GIRL riddin dirrty
she is a bitch kid
fuck she fuck that
you a lil...........
de ez durva lene mondanai
mit gondolsz te kurva it
ugyhogy kuss te bitch
azt hiszed kemeny vagy
de közbe nem vagy csak szar
ez igaz mondas isten vagyok
ugyhogy kurva kapd be a faszom

DA BOSS e-mail | 2006-10-11 15:40:46 | 115.
ist kein geheimnis das ati für sein schutz bezeahlt
jeder soll wissen das er schutzgeld zahlt
ati du depp rennst weg
weil du kein respekt kennst
hast du gehört ati dir gehts an den kragen
ich werde dich und scheiss rock lebendig begraben

DA BOSS e-mail | 2006-10-11 15:24:11 | 114.
on my grind
Iglo e-mail | 2006-10-11 13:30:32 | 113.
jah,igy jött :D:D:D:D:D:D:D:D

Előzmény: Gun Doggy (112.)
Gun Doggy e-mail | 2006-10-11 12:46:38 | 112.
Az eleje elég bokorrimes

Előzmény: Iglo (111.)
Iglo e-mail | 2006-10-10 21:40:28 | 111.
héé gebasz szád odabasz rimed csak sorvaszt kit oltasz?egy csokit bontasz mialat ezt elmondom anyád emlékét bemocskolom kishugodat megrontom egykocsiból elosztom,egy szép kis sarokra behozom,kicsi kesss jól jöne megmondom 2 golyó gebasznak ezt hozom!!arcodrol a mosolyt lemosom, mert akora mint anyád segge tegnap este ugye nem felejtette a stukeremet hozza helyre, a belletokat a tárba bele szép karácsony este a golyokat kapod féészbe nézd meg végre a sírodóban se vagy képbe az életben a riszpálást hagyd má végre az ajándéknak vége gebasznak léte kimultszépen sírodon csak pisám szine...ki vagy hééte kajabálsz osztasz oltasz azt nagyzol bazz,gebasz vagyok a király állat nézd meg a pofámat rá van irva rapper azt mindent felejts el,felnem juc a létrán mig csak pofád némán szavakbol ritkán rimekböl inkább értelmetlen fikát alkot kapsz egy falatot nem ez az amiért a respektet kapod,ot a flowod ami neked nulla olyan leszel mint egy rinyálos kurva,csak szopatnak majd dugnak orba szájba hiába vagy árva szádat tátva a bizonyos sültgalambot várva de már hiába....szarba kerültél 3 asba ....nah peeesz nah meg csecs xDxDxD

Előzmény: GEBASZ (110.)
GEBASZ e-mail | 2006-10-10 18:50:07 | 110.
jaja meg kis aksit is h mig lemerülaz egyik töccsed felfele addig guccsi összerak szoban majd 2sort ésakko ő lesza nyerő

Előzmény: Gun Doggy (109.)
Gun Doggy e-mail | 2006-10-10 18:37:25 | 109.
Vigyázz RaYs mert még hozza a gettoblastert és szarban lesz mert lemerül az eleme. Szóval készülj rá erre a csatára legyen nálad legalább egy zsebtelep.

Előzmény: RaYs (108.)
RaYs e-mail | 2006-10-10 18:06:39 | 108.
dehmajd fogyatékosokkal fogok rimelni szabadidömben :) néha olyan vicces tudsz lenni hogy azmár szánalmas nademind1 ha gondolod találkozunk valahol hozzad akis rádios magnodat berakunk 1 instrut és mehet a cucc... te menő

Előzmény: gucci da gift (105.)
DA BOSS e-mail | 2006-10-10 17:12:43 | 107.
c-crew is back wir sind hier jetzt
wir sind di besten im welt
ich sheh dich und diss dich
bist ja nur ein bitch shit
deine fresse landet auf dem bordtstein
weil ich das sag ist das klar
geht nix gibt bei uns nicht
denn wir sind hier kings
zu mindist ich
was los jo was willst du ich zeige dir meinstadt Salgo city ich wohne am rand du spaßt
CERED ist geil doch nicht immer
doch es wird immer besser
ich fahr mit mein BMW 6er und du penner fragst woher
ich sag dir was du hast nix
doch ich dargen schon
denn ich schaff auch
und ich hau dir aufs maul
deswegen bin ich DA BOSS it cereden


gucci da gift e-mail | 2006-10-10 16:30:33 | 106.
golyo a tárbol, bumm terülsz, meglátsz hevülsz, homogén vagy erre feszülsz, moslék a fejedre, teszlek helyedre ez nem a vége az eleje gebasz veleje is mérgezett, de megérkezett a tisztito brigád, miwan szinbád, hé megvan a dákó meg fekete páko, vagy péter, nem vagy éber. szálsz az égbe, ááá jön lázálom, kazánt rádzárom, kockasajt fejedre, penge kinyilik a zsebbe, ilyen dögök mint te, kerültek elengedett helyemre, de teszem rendbe képetek, kitépem kétkezedm gebasz meglakol mert vétkezett, multimédiás zsurkocsiba ültetlek, látod elküldtelek, helyed üres lett, iglo pakold neki halrudat szájba, én adom az imputot kopirájtba, kicsi ki mini pélo, hélo ez nem san diégo, fázol vayg nem betakarlak, mentök kanállal vakarnak, tudom nem zavarlak, hm az ég felhös szöveged meg szellös, nem mélto ellenfél csak egy szájhös mi vagy nem rokefeller báro, pakliban a káro, a bedobásra váro, igen strici vagyok, rozsaszinjo piájempi, i am G, de legalább real emszi, unalmas vagy mint a tanora, te kis vizállo karora, huzlak a karoba, minirigo szánalmas fake csuri, ott nyomd a játszotéri freestylod na csumi...

Előzmény: GEBASZ (102.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-10 16:19:20 | 105.
réjsz rimekben nem megy?:P

Előzmény: RaYs (101.)
Freak e-mail | 2006-10-10 12:26:14 | 104.
Valóban egy négysorossal kezdtem
A további 74 soros versem
Ha asszed Freaky egy kis csicska
Olvasd csak a 31-est vissza
Senkinek a seggét nem nyalom
De anyád hetente 2x megtolom
Hogy helytÁLLOK-e kérdezd meg tőle
Mikor Kalashnikov helyett mást töltök csőre
Kombájnom nincs,én gyalogosan járok
És a gettóból minden este bordélyt csinálok
Nem telik limuzinra de kurvákra igen
Majd akkor oltsál ha sétálsz a vizen
Te minőségtelen overground import-export
Mint hugod akit Freak szintén megtolt
Mert nekem is jár itt-ott
Egy laza kis szájas reszort
Rímed gyenge mint sárkánynak a szigony
Az über nálam a farkasvér,bizony
Közlöm mielőtt elfogna az iszony
Tetszik itt ez a jószomszédi viszony.
Le is lépek,elég volt ez mára
Húzz el te is vár anyád szoknyája
Otthon bújj a takaród alá és reszkess
A dobermann-nak veszek szájkosarat ha lesz kess
Addig viszont szívesen játszik veled
Amíg ki nem hámozódik az összes beled


Előzmény: gucci da gift (92.)
Iglo e-mail | 2006-10-09 19:36:45 | 103.
hüü fiuk de kemények vagyunk arcotokrol a mosolyt lemosuk,az öszes észt elosszuk,ezek vagytok ti fán ülő kis verebek magvakat lesegetve epekedtek egótok egy nagy szemeteshegy de én ráteszek,nesze nektek egó ha eröl van szó akor gebasz meg rays kézen fogva beszóó,ez yo hogy nem értetek semit szavaitok engem nem rendít,a sok fasz meg feszít a két jó madár,ti keten aztán ot vagytok a toppon,olykor nyaljátok egymás seggét otthon,van hogy csak szoptok nagy faszt huztók vagy tán vibrátort toltok,tudom h az ujkor pinája a segg nem egyre megy nektek viszont erre gecc ez van tess ne less a bújocska jó te csak fess,ecset nélküll edzd szavaimat pedzd,hiába csak hecc elegem van ez van hánynom kel töled gebasz anyád segge tágul ezaaaaz legyen akor szevassz miután rays is kapja a neebaszt mikor esik a szappan gumi nélkül gyakran egy sötét sikátorban halkan sikitsatok baszatok nem érdekel én inkább egy szökét húzok arcotokra tiprok sírotokon síkitozok mekora egy fasz vagyok :D szavakal harcolok a jedik meg csak néznek anyatej a szádon lapul érzed,fris még a tojáshély rajtad kis fehérje kéne képedbe hogy végre néz körül és értelmezd szavaid sulyát végre érezd meg,nah it egy kis viz szátok ba vmi íz nah peeesz :D:D:D:D:D:D:D:D
GEBASZ e-mail | 2006-10-09 18:54:12 | 102.
szevasz grift amadár lábadon szandál elöttem rohangál futoda köröket leirom tömören asziszed tevagy a májer bujjá márel ittvan ábel a rengetegből megovmajd a rejtelmektől rád fejveszetten tőr utadba állmajda temető lábadrol levesző dobki munkád mi szervező fussel szemelől iglo szemenlő tevagya kerepesi kerepelő nézzméjen magadba horgot szádba ki akasztma tevagya kicsi gucsi méjöttéide luftot rugni hazamész délután szétunván azagyad öszevissza szavakat rakatsz fehivod spanod számát fejbő csapod kirakod asztalra minta kirakos játék nesze ajándék beleadtak mamádék bondtscsak ki szépen vigyázz ovatosan tépjed megálsza doboznál idegesen szolván megynugtat zoltán jah menyé tova kibujik a kisjoda poloján ovoda felirat feszit otta lap kezdthetsz holnap aztmaj játszá szofogadosat anyád tolal moshat tekis gyümölcs mi poshadt hatalmas pacsi orcádat nyalja a csacsi tekis ratyi
RaYs e-mail | 2006-10-09 18:34:01 | 101.
tyüü te igazi reppes gyerek vagy! ezentul töled lesem a rímeket! jah a szaros "gengszter reppedet" meg dug a seggedbe... ogli dzsilidzsili dzsi... dobkimagad

Előzmény: gucci da gift (100.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-09 16:44:48 | 100.
fake vagy réjsz megy ez trágárság nélkül, arcod kékül maradsz vér nélkül, neved mint a rejszolás, biztos csak elszolás, anyakönyveztek is nagy szopás, biztos ezér ontod gecitöl csöpögö rimeket, hallod a hireket, jön gucci azt eltemet, nincsen flow-d ez a nagy hiba, mondom a galiba rádhuzzuk a szart leánykori neved meg anita, nem anyázok neked, mert féltelek, söt kétkedek h vegyem e a véredet, láttalak már haver ahogy apád szájbaver mert nem vagy az a magger, mert szarsz mindere csak kritikát ontassz, de kérlek dákom ne kokaszd, szövegem behorpaszt, mint tüdölövés dolgod háloszövés nincs menekvés se szökés, gyere sülylökést jáccok golyoiddal te álnok, lepattan rolam minden átok, nyald csak gebaszt azt a szemétkukát, én meg kezelem anyád a szukát, betömöm régen használt lyukát, poros kicsit, de nyalja a fincsit, teli szájjal szürcsöli a virslit. pacsee

Előzmény: RaYs (96.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-09 16:31:01 | 99.
hehe gebasz szöveged mindekit lehervaszt, szar a neved nem rimel semmi csak néhány szakasz, gucci meg pulcsi csak ezt tudod, de már uncsi, vedd ki a nyelved da bossbol mert egy kulcs nyit, egy ajtot, amin ármalik a szavam te répa, nem tudod mi az a gangsta rap ez a téma, team aréna amiben elkenem a szád, fogd a kaszád, csajod segge mint a naszád, primitiv hápogás csak igazat szolok, torkombol kritikát ontok, anyádrol realeket mondok, fáj az igazság ez van te láma, ideges vagy takarodj erröl szol a fáma, kezem tárva, de nem rád várva, felraklak ide csuri csücsülj az ágra, láccik nemtod miröl szol az ábra, nyis ki szemed tágra, tájszolásoddal szolva:máma már nincs keresni valo eleség, gucci meg iglo neked ellenség nemis feleség, nem másolok ne élj ellenem váddal, menj aludj szépen a kis zsemle száddal. csoki

Előzmény: GEBASZ (97.)
Iglo e-mail | 2006-10-08 22:18:09 | 98.
"nyávogok" de legalább nem vagyok.. egy ilyen ember kinek szavai max egy süket némát ver,csak rádnézek azt menekülsz az ágy alá befeküdsz elkapnak a rémek mikor kinézel látsz egykét képet elédtárul egy egész élet,a sajátod mit féltesz na most nézd meg mit akarsz ,ne égesd magad itt tivadar,a szó ver viharral,nem a káromkodás,hazád biztos egy teszkóss faház,wcnek használhatnám a szád körülbelül olyan mocskos egy szméttár,nah igy kajabálj szád büze elborit nah most hagylak itt,jó még pár sor azt mozgok is,de egy szappant hagyok itt,mosd ki szavaid utána ugyanitt... káromkodás nélkül neked se megy ne oszá ugyis egyhelyremegy van it egy szemmeteshegy arcodba egy kis fehérje megy majd lenyelheted anyuci engedi meg ekora fészel nemmehet nehezen enyi lene káromkodás nélkül igy menne... ha most menne álmos vok tom yo kifogás persze :P:PP nah csecs

Előzmény: GEBASZ (97.)
GEBASZ e-mail | 2006-10-08 19:26:54 | 97.
jah guccsi világbo meddig futszki őrződa nyájat pulcsid meg száradt mostit ne lázadj igazavan réysznek maj sokan arcodba lépnek nade gyötör a fájdalom esemesed átadom folytatom utad figyela polodona rugratsz vagyis fecsegő kutyaszart kergető hősökön szemetelő kertőr eltér ütemtől kedve elmegya szürettől mocskot vedkii füledből ittvan ölembe a zsanett kia legjob mazsorett ő tud táncolni temeg primitiven hápogni na usszá egyett arcodro mosojod nyomban szedjed szélnekaz elejét kapdel végével rohanjel arcodba rontaBEN mévagy primitiv nemértem neked fölöslegesen beszéltem maradj láncos porázon szemed rajta a nyájon spanod regeltő estig meleted nyávog tekis hájog
RaYs e-mail | 2006-10-08 19:02:54 | 96.
hm giccses guccsi a szövegirás nem a te tered
nem fílsz attol hogy a fejed bevered aztán rám meredsz kerek szemekkel
hogy mécsináltam ezt éshogy az életem neveddel
guccsi? mint vmi köcsög strici heh micsináljak a neveddel talánki nevessem anyádat megetessem aztán lefektessem
temá oltassz káromkodsz szinvonal ottvan nálad
pöckölöd a fikát de közbe ömlik a nyálad
a rosszindulat árad muterod már fárad örizzed a nyájat te rühes kutya
kinek gyenge rimre futtya lakhelye az ucca földröl szedett zöldje vmi kurva cucca
gyere azt anyázzá szarok a csetes csicska fejedre
majd a sok hiphoppos visszarugdos a helyedre
dobki magad a fikád kicsit ragad de az átok visszaszáll aztá apád betalál és este nemtálal forro vacsorát na pacsi a pofádra

GEBASZ e-mail | 2006-10-08 14:29:17 | 95.
ennyi teso csapjad németül mindenki maj szétterül csakigy továb jaaaajaaaa piisz

Előzmény: DA BOSS (94.)
DA BOSS e-mail | 2006-10-08 13:14:38 | 94.
DA BOSS válasz erre | e-mail | 2006-10-08 13:06:54 | 168.

ich bin wieder hier und zerstördich depp
du hast keine chance gegen mich jetzt
en vagyok az isten it cereden
ugyhogy kuss legyen gyerekek
egy egy elenem vesztesz elenem
C-CREW ist meinz ich mach kein spaß
ist das eigentlich klar
waffe in mein hand kugel in dein kopf
du siehst ich bin DA BOSS
du bist nichts als ein votz
das ist der RAP der diss Track bitch yeh
c-crew is back with black cadillac
nograd megye gyerekek ez az en eletem
lean with it ride with das ist mein leben bitch
DA BOSS


GEBASZ e-mail | 2006-10-08 11:41:39 | 93.
jéjo na unom má ezta szövegeléses balhét ezta semmit na most vlami ujj szembesitő soooooo jön rendbe hátnaná

na jo énvaok guccsi a gift lefől szaladok minta lift faszom mindenkit baszok kurok nameg buzulok tekis geci arcodba csattan a lesszi szétkurlak tekis kuvasz ja éshogy tüdötverem faszommal szétkurom magam csajoddal jo szarrimeket rakok csak káromkodni tudok meg primtivnek lenni me ezitta menő példaképem a benő baszom lelked mi továbbnő ja énvagyok guccsi feszü rajtam a kibaszott kurva pulcsi mindenkinek ugatok nameg beszolok ezaz életem értelme senki ne ugasson lényembe bele baszom kurom fröcsög tejem arcodra faszom verem itta hejem me énvagyoka király

na ezt tudod kábé ennyi a szinted szánalmas ezaz én véleményem csscss


Előzmény: gucci da gift (91.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-08 11:02:56 | 92.
miwan freak te szöröstalpu csicska,
nyalod ennek a szarnak a seggét mit a picsa,
de eltüntél ember már nem kommentálsz,
látos az igazak között te helyt nem állsz,
szaros 4 soros rimekkel kezdtél,
aztán gebasznak nyaltál, ez amit tettél,
sárkányok tánca mi elbüvöl téged,
a szemem éget, tekintetem akár a lézer,
super vizor, gucci number one support,
minöségi underground import export,
te meg kruzolsz a kombájnal a mezön,
ez ön, freak urfi vetközzön,
be a kamrába, adom rád a gázt,
hogy ne fázz, de ne parázz,
anyád beszolt basztam hozzá a tepsit,
gucci raprezent da new revolution rapshit:D:D


Előzmény: Freak (56.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-08 08:12:40 | 91.
mi van kis csecsszopo madárpok, anyád alá látok,
marsot zabálok de többet el nem várok,
élteted életem de nézd meg együtt velem,
mire vitted, ez nem értelem csak lételem,
kerék alá teszlek, megveszelek,
mert elado a lelked te kezdted,
probálj meg sorokat faragni te maki,
mert nem rimel a szöveget, mert egy kaki,
vagy te kis golyafos gebasz turorudi,
ismered a törvényt, gyere kapod a fukit,
tiszta koméedia minden mit müvelsz,
mint a hugod, kajak ugyanugy tüzelsz,
azt mát mondtam megbasztam azt sikitott,
de azt kihagytam h a pinája gecitöl tocsogott,
anyád meg beszaladt a nagy zsivajra,
rám nézett igen rám a bivalyra,
aztán kapta ö is orrba szájba nyomtam,
a végén pedig a dákot a fülébe toltam,
karcolta a tüdejét rendesen a banyának,
és felétek még az ilyet nevezik anyának?,
mellei a földet surolják, kapaszkodok bele,
hallokészüléke 20 kilot nyom hehe,
bazdmeg ember mér nem szoltál,
anyád vastüdön van, elötte az ágytál,
csak ugy sipolt, mint egy kis gumikacsa,
elökaptam a szigszalagot egy pillanat alatt,
betapasztottam az orrát nem kapott levegöt,
csak a faszombol tudta szivni az éltetöt....


Előzmény: GEBASZ (89.)
Iglo e-mail | 2006-10-07 22:33:44 | 90.
nekem ez csak poén ember szorakozásként fogd fel,yó játék a rap ezt ne feledd,kishugod is sikit ups ezt felelem szük pinába farkam betegyem gebasz ezt szeretem szemeid kereken mikor a szobában iglo anyádal hentereg egy tangában fejed erekben uszik szád meg csak porzik nekem nem mond semit maximum enyhit mertmár álmosvagyok ugyhogy mielöt hányok egy kis alvásra vágyok,egy árok partján állok de hiába várok gebasz csaktátog meg playback ez nem az én filmem ijenek it nincs helye szádon a kaput ted be mielöt lábam tágit,ez a batle nem vár itt félegyvanmáá ugyhogy alszok mááááá nah csecs

Előzmény: GEBASZ (89.)
GEBASZ e-mail | 2006-10-07 22:00:16 | 89.
jojo leosztasz tecsak mondod h leszophatsz mindig ezt olvasom nesze szotár h ez ne fojhasson tovább hátba a lovág vagyis rugbeléd kipőrögsz minta buszkerék erre büszkelégy vájá süketté h nehald szavaim mit mormognak tanaim jaja nekemez poén ojan vagymint noé mindent komolyan gondolsz tekis ondo szűz fiukat megronto pondro szakajtott téged meg zakkantott a nap meleg sugara tévébe megya mucsa lucsa jaja nézzed hajad tépjed este má nelézengj kint az utcán jöna szultán tizután primitiv vagy ember betekerlek szlengemmel me unalmas a szavad mit mindig ide csapatsz tisztára malac vécére szaladsz hátula budiba tundra bugyiba tevagyitta rekkentyés ki szertekész tehenész eza te részed kivan pécézve me ez nem pécel igyada szart mértékkel leköpjelek ettől erdőztetek utánnad forumon szellőztetek szappant ismered bologatsz ezneked az igened akko mitő büzlesz ellenem hiába küzdesz bejöszide azt tüntetsz magad ásdel segit ábel oriás követ maj rádejt keresheted fárenhejt zeusz fánelrejt előlem koltom arcodba bele ne lőjjem megne szolaj me magadat oltod kettesed vana lotton lovagolszaz ottón otthon belépek arcodba rontok bontok csattanak majda rim pofonok ittmostcsak szot ontok

Előzmény: gucci da gift (87.)
Iglo e-mail | 2006-10-07 21:50:35 | 88.
mi van ha nem kem a rozsaszinjó arcodra egy kis piros rikitó véresen sikíítóó bazz hogy nem vagy olyan yoo flowod is csak a nullánjó jöhet ide durva csoda odabaszom a garast a fogadhoz kétfoggal is olyan yo a szopás hiába a riszpálás,jedi vagy ez nem vitás szophatod az erőt te sith lovag,anyád csecsét szivogasd másokat ne riogass arcodra van irva hogy ki it a préda alien vs predator ez itt a téma csak hogy a vadászat célja gebasz kinek arca odabasz szádatne tátsad elkapsz vmi baszást hiába a antibiotikum iglo ellen nincsen szérúm,halrudakkal együt finom prémium szádba egy kis szappan pofádat mosdki gyakran legalább nem lesz katlan ahová gyakran kaptad farkam nosza egy kis halhatatlan emlék nevemmel egy kép festék nélkül alkotok szavaimal harcolok legalább probálkozok megtorolni nem fogok de párat rádbaszhatok ketőthármat csukd be a szádat repül a sültgalamb örök emlék kel egy életkép?rolad ilyet nem alkotok hiszen csak osztasz rimekel oltasz de semit nem mond csak azt hogy gebasz egy ponty kinek szája tátva marad kapja is a finom halrudakat melé egy kis fehérje kétfogadért cserébe.... nah csecs

Előzmény: GEBASZ (84.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-07 20:39:52 | 87.
Zene.net ahol most leosztalak te kecske,
fáj a fogad a fehérre az apatejre,
de kapod az imputot te szánalmas kis köcsög,
amit elökaptál az egy pattanás, nema pöcsöd,
földmüves meg te vagy agárkultura flow-ja,
egyedül mi van benned, te parasztgolya,
ablakon kinézve, szonoklatom tetézve,
gebasz sarokba petézve, kicsi gebinek becézve,
állo fasszal járkálsz te hulladék,
de igy is 5 centi, szopjá le kulagép,
befutott emszik sorait mormolod,
egy kis artos egy kis deego, hogy gondolod,
ök istenek te meg csak egy gyáva féreg,
nézdmeg, az égen tündöklik a fényem,
sucker gebasz bekaphatod a faszom,
átgázolunk majd a sirodon nött gazon,
belédáll a szövegem, mint egy kibaszott karo, karora mi kezemet huzza, de maro,
fájdalom mi beléd szavaimtol hasit
gyere szijj egy kis utolso-vacsora hasist...



Előzmény: GEBASZ (86.)
GEBASZ e-mail | 2006-10-07 10:04:57 | 86.
na ittvan guccsi kinek fejére szorulta pulcsi ezé látja ien szüken a világot az ien szövegelés hiányzott nézd királyott mi kirántott a falusi modbol namega hárd korbol tekis emlegető szemet emelő ásos ki temetős fejed tiszta benő fejedlágya benő kezembe a rejtő jenő jovan hanem szolj ittvan szoban nesze ittvan perec teje fejedrő a mocskot szeddle áztasd cillit bengbe lehet megtisztulsz szlengbe meigycsak bekerülsz odos gengbe csecsbe nameg porba fingo szavad tilto? én nemhiszem eztirja a tetriszem kocka kockára anyád szoknyája kinfigyela konyhába kerresenek téged ott alata rajtam lesza farmer a mantra alattam a szandra mászik arcodon szalamandra méghozzá foltos nyakad kicsit gojhos ezneked szoltmost ki egy koltot mos hoppszii tangora jársz vagy furcsán mérállsz kétlábon malacpörkölt héttálon rendelve a számlát rendezdle keresd szendreji juliát ki tegnap huzigált de te nemmentél mecsak festetél ecsettel zenenetet becsekkel éshogy karom tizes attomég lehetek tizedes nade kitérdekel ki székekkel dobálozik esténként kolbászozik tecsak kertemlesed szemed lese veszed elment kedvesed nemerengj szerzek nedveset ki észben is az a cola nem itat tanuldmeg ha büdös akko szaguudmeg ahogy falusian mondanánk ezlett sajnos a szocsatánk jönegy jomadár ki szotrakrád cscs

Előzmény: gucci da gift (85.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-07 09:25:39 | 85.
yoyo ügyes vagy gebasz te fasz,
ez a rimsorolás engem nem aggaszt,
mert ha akarod iglo simán fella-kaszt,
a szoke szépség tiszta árja kaszt,
te kis jedifatty, akciom sürgös,
fogd be a pofán, mert atom büdös,
értelmetlenül karattyolsz, cotonfejü láma,
kezem tárva, gebaszra várva, eljön hátha,
ha nem egy kis pisis, kamasz kölyök,
akasztofára raklak, minden fake-et megölök,
mert nem vagy real csak egy hamis golya,
mindeki lárja hogy a szövegednek nincsen flow-ja,
rádsütöm a bélyegem, mint bakeliton a szövegem,
mit it irjak, ááá wan még ötletem:
megdugtam a kishugod, csak uyg nyüszitett,
de tud valamit, szájával kikészitett,
nem rossz a vákum mit szájával produkál,
biztos rajtad gyakorolt a kis kurtizán,
hé gebasz, travi vagy anyád igy ellett ki,
mennyiért csinálták a szilikon melleid?,
mecénás vagyok, nem seggnyalato buzi,
mi ficeg elöl rakd el a mini kukid,
csajod meglát, jajj te kis drága,
már vágom h mér maradtál ilyen kibaszott árva!!


Előzmény: GEBASZ (84.)
GEBASZ e-mail | 2006-10-07 09:02:57 | 84.
na megjöttem iglo kinek rozsaszinjo neved kevered halrudakat szereted tudod én sütök neked nelegyé kemény kikvagytok erkény nameg petőfi neki pacsi titeket lelőni keten egyemberre nemszépdolog szőrődre kertészthozok anyám hogykerül bele a képbe arcodba lépve megkérdem szépen türelmetlen muzsikások hezitáltok hogy tivagytok e a partizánok kik oltogatnak mindenkit kéza kézbe betépve egymás seggét nyaljátok minta török tatárok szarrágok haggyátok magatok ennek semmi értelme hacsak káromkodás megy inkább éljcsenbe tekis porolto ratyi beszélsz kotonro mit aka bigyonak pondrozo arcára van irva h élvezi lábát szétteszi nade4 hányás elfog nyakad kötélen lelog uhh bocsi jolvagy hanemhát akko kokadj tudom h szarvagyok de bevállalom nemugy mint ti ketten arcotok meg szeppen ha jön valami durva csoda ugye h végén jöna murda a gyilkos erős szine a piros fejedbő is aztfog fojni ha nemtod magad megtorolni és mivan ha szeretem a sztárvárszot dzsedájjal együtt kártyázott igloval dártszozott de szájára kárthozott nyaknékül távozott ahova becsapotta nap nemeléga kalap eznemblanka harca ki szövegel bamba arcba lakat csattan hatvanba meghalsz egy katlanban leközelebbi szöveget triobol kérem me a mecset lilotol nézem eképpen !!!!!
Iglo e-mail | 2006-10-06 21:50:56 | 83.
vigyáz gebasz gucci meegbasz gumi nélkül elég szevasz mikor tágul akor lesz igazi NEBASSSZ

Előzmény: GEBASZ (77.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-06 21:48:43 | 82.
hm gebasz elmult a tavasz, várjuk a választ,
de csukd be a szád, nyálad mindent eláraszt!!

Iglo e-mail | 2006-10-06 21:45:20 | 81.
helo gebasz nem oltogaok csak mondom szevasz,szegény gyerek csak mondja temeg leosztod pár szora,nah ygere ki a hóra,vérrel nem jácunk ez nem moka,legfeljebb jeget fogsz azt meghivlak egy dzsora egy ucsora,nah holvan a moka,anyuci poloja mond mek neki holnap viszem és megkap utoljára,vigyázonatangámra éppenez stemg meg csak nézeget nem droid fejjel képzeleg,nézzél inkább tükörbe nem jézust látod hanem kezemet ökölbe,knuckle szandvíííícs öröme légy moho fald be rögtönbe,legyél szolgám örökre,vigyáz gucci ott ál mögötted hogy megértsd mi a nyomor mi arcodonlapul vigyáz mert 2 ember a sarkadban vadul hiába lapulsz ugyis megvakulsz,nem lácc már a sötét felhöktöl mi fejedben fejlödött arcodat se kimélte nagyobb mint szentpéter emléke nah enyi lenne hason az elmédre jedáááj nah csecs :)

Előzmény: GEBASZ (77.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-06 21:36:01 | 80.
Hé gebasz, jön gucci azt megbasz,
nyomod a starwars rimeidet de már uncsi,
csoro vagy haver, nesze pár pulcsi,
mert a sith itt én vagyok, nem te haver,
iglo meg gucci téged karöltve szájbaver,
maradja a cuminál, betömöm fasszal a szád,
jajj kisfiam, igy rinyál szegény anyád,
de megvolt ö is ugy mint a postásnak,
nézd az ujságot, gebasznak sirt ásnak,
eltemetnek ember mert szarra se vitted,
nem megy ez máshogy csak szivvel meg hittel...


Előzmény: GEBASZ (77.)
gucci da gift e-mail | 2006-10-06 21:29:26 | 79.
elitélni elsö szora ez minden mit tudtok,
szivom a párát mit tüdöböl kifujtok,
szemet szemért fogat fogért ez örök,
én a hiphop mezején uj babérokra török,
mert ezért az életemet adtam, sokat csaltam érte, a végén vissaznézve vajon megérte ,
de leszarom mert a jövöbe nézek,
a multat kitörlöm, vigan heverészek,
ti meg csak heherésztek, de mi maradt mára?,
a tisztelet elmult nevem vésem a márványba,
gebasz te fasz, kiss my ass lil bitch,
az undergroundban nincs helyed, indits,
anyuka pici fia, ember a flow-d hol van?,
irnék még többet is, de kifogyott a tollam..:P:P


Előzmény: GEBASZ (77.)
Celt e-mail | 2006-10-06 20:49:01 | 78.
thx
mér ne értékelném ha egyszer jó:-D
különben is tegnap úgy döntöttem(nézz szét a rockban h tudd miért)h inkább divatrocker leszek :-D


Előzmény: Iglo (74.)
GEBASZ e-mail | 2006-10-06 17:55:35 | 77.
jéjo sztem dzsii beszolt
ő azthiszi leolt
csakhogy téved me szivom véred hiába nézed arcombol szavakat csapom jaja és megüta szagod fejeket kezedbe tartod fénykardom beléd hatol fussela naprol tekis hulladék csupakék hupikék törpikék kábé abba olvastam iet kérded miet? kimerithetetlenül szar rimet mit te ültecc be mintegy csippet mocskosa szád használj ciffet nyakadon lifegjena bling blinged pffff szánalom májkot átadom kaput rádcsapom majnem elfelejtettem hugoddat tekkeneztettem ménem tucc irni csak hisztizni ezegy ojan topik mibe arcodba repüla szokincs temá erősvagy látom bánom hogynem ott állok áladba bevágok kutyád meggyászol de ráfázol ha irogacc nekem árkádbo kövit else olvasom ha egy rohadt rimedse vághason hülyegyerek nessze és figyelja helyesirásra droid kinek fején a szűűrrr tűhegyesek


Előzmény: stem g (75.)
DA BOSS e-mail | 2006-10-06 14:02:57 | 76.
DA BOSS IS BACK WITH BLACK CADILLAC
stem g e-mail | 2006-10-06 12:26:03 | 75.
NA most eloltok mindenkit
utánna ne mondd , hoggy shit
te kis nyomi star wars-os szit
égtek mint az benzin
a tartalék ott van a gyomrtokban egy kis kerozin
egy kis c-vitamind be vedelek
és fogom magam lazán levizellek
olyen vagy lassan mint egy két lábon járó katasztrófa
kedvenc játékom az akasztófa
ne fesd az ödögöt a falra
inkább fakadj dalra!!!!!!!!!!!!
tudom engem hívtál a 104-et
hogy eloltsam a nagy egós képedet és , hogy szét rugjam a nagy seggedet!!!!


Előzmény: GEBASZ (57.)
Iglo e-mail | 2006-10-06 12:21:55 | 74.
de legalább te,nem osztani jötél ;) :D:D és értékeled ez máá yooo :D:D

Előzmény: Celt (73.)
Celt e-mail | 2006-10-05 21:36:11 | 73.
pedig én is csak egy "nyálas" rocker vagyok:-D

Előzmény: Iglo (72.)
Iglo e-mail | 2006-10-04 20:42:45 | 72.
amugy örülök h teccet:)


Előzmény: Celt (70.)
Iglo e-mail | 2006-10-04 20:28:11 | 71.
kösz :D csak huza az agyam ez a bréé :)

Előzmény: Celt (70.)
Celt e-mail | 2006-10-04 00:05:19 | 70.
Hű gyerekek ti aztán zorallba toljátok.
mééééég mer ez kurva jó


Előzmény: Iglo (69.)
Iglo e-mail | 2006-10-03 09:43:07 | 69.
amugy az :PPPPPPP idejön veri nyálát bazz :D nah csecs

Előzmény: DA BOSS (68.)
DA BOSS e-mail | 2006-09-26 16:36:47 | 68.
buzi a.t.i kiss szar szegeny feje mar nem birja bistos ROCKER geci
Iglo e-mail | 2006-09-25 21:32:00 | 67.
bocsesz fiuk de ez a fasz iritál mint állat :P
nah csecs :D


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.