Click to Visit
Hip-Hop - Rap koncertek MO.-n & Időpontjai
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Anna* e-mail | 2007-03-10 21:39:45 | 10.
ááh én naon hülye vok h kihagytam:(
örüjj neki h ott voltál


Előzmény: FREDDEF (9.)
FREDDEF e-mail | 2007-03-10 21:34:20 | 9.
Nem tudom ki volt a Method-Man & Redman koncerten, de szerintem nem volt a legjobb. Bár voltak szervezési hiányosságok, de mindennek ellenére nagy Respect azoknak a fasziknak akik idehozzák ezeket a niggereket. A koncert előtt fellépők nem voltak nagy eresztések. A vinyl warriorson meglepődtem, de a gabótól nem voltam elájúlva. A dj. aki a koncert előtt a lemezeket húzta nagyon gagyi zenéket nyomott, gyenge zenék végtelen hosszúsággal, a faszom eldurrant. Mire végre jöttek a niggerek akiket vártam. Nagy showt vágtak le, de nyomhattak volna keményebb zenéket. Hiányoltam a Judgement Day-t, A Mr. Sandman-t és még sorolhatnám. Ami még szar volt, hogy minden zenét lekevertek a felénél vagy az elejénél és még lehetne sorolni a gázos dolgokat az egészben. De nekem nincs sok jogom fikázni két ekkora embert akik ennyi mindent lettetek a RAP asztalára, de Én is megvettem a jegyet és ezért elvártam volna, hogy nekem és a többi hasonló gondolkodású csávónak is játszanak. A Das Efx sokkal jobb volt! Nem írtam le mindent a mit akartam, mert az több oldalt foglalt volna el. Peace.
Frana e-mail | 2007-03-06 10:41:30 | 8.
http://rozmy.info/sabotaz/1.png
http://rozmy.info/sabotaz/2.png

Frana e-mail | 2007-02-28 08:09:35 | 7.
Sabotaz Graffjam 2007. 03. 31.

Helyszín: Budapest, XXI. Kerület, Csepel Művek, Gépgyár utca 12. (Schwinn SkatePark)

Belépő: 11:00 - 21:00 500 HUF
21:00 után 900 HUF


A SABOTAZ team szervezésében megrendezésre kerül az első hazai SABOTAZ Graffjam.
Célja, hogy széles körben felvonultassa a hazai graffiti színtér szereplőit.
23 meghívott writer mutatja be tudását a közönségnek, akik eldönthetik ki nyerje az est fődíját: 30 db SABOTAZ kannát és további értékes nyereményeket.
A helyszín adottságainak köszönhetően a vendégeknek is lehetőségük nyílik megmutatni tudásukat.

SABOTAZ kannák a rendezvény napján 750HUF/db áron kaphatóak a helyszínen.

Napközben Mc - verseny és lemezlovasok szórakoztatják a közönséget, majd késő délután graffitis videók lesznek megtekinthetők.

Az Mc – verseny nyertese szintén értékes nyereményekre számíthat. Nevezési díj 500 HUF.
Jelentkezés a követekző e - mail címen: sabotazteam@citromail.hu

A helyszínen BÜFÉ fog üzemelni, elfogadható árakkal.
Röviden a kínálatból: üdítő, sör, rövidek, szendvics, gyros

Meghívott csapatok: ABK, ANED ,BPS:ORE 365 , CDM:FCO,
CFS:BREAK ,DZ:HYTEK , GLK:WALK , GS:TRES ,HPC:RAUL, IP:ZWEY ,JBF:TICAL ,MAS-ETM:TURBO ,MBS:WODS , MRC:KET , MST:ROUGE ,N4F ,PBD:STAB ,PDF(SERBIA):KLON, STU(SERBIA):ZULUM ,UF:BAND ,WCS:SUCK ,XY……………..

Az esti órákban:

A SKA színpadon fellép:

- Kötelező Közhelyek zenekar

A hip-hop termben fellép

-Hősök vs Vérfürdő
-Testament Records csapata
-Q-Cee & Dugo
-Adria company feat Aliby
-Blantrez
-Dj Slow

Drum and Bass teremben fellép:

-Oliv R
-SIET B2B Weide Mc Disztroy
-Elf
-Dj dive


Mindenkit szeretettel várunk:
SABOTAZ team

Info: sabotazteam@citromail.hu
06/70 624 19 11
06/70 340 16 34




Frana e-mail | 2007-02-23 08:14:58 | 6.
...
Frana e-mail | 2007-02-21 12:24:03 | 5.
Sabotaz Graffjam 2007. 03. 31.

Helyszín: Budapest, XXI. Kerület, Csepel Művek, Gépgyár utca 12. (Schwinn SkatePark)

Belépő: 11:00 - 21:00 500 HUF
21:00 után 900 HUF


A SABOTAZ team szervezésében megrendezésre kerül az első hazai SABOTAZ Graffjam.
Célja, hogy széles körben felvonultassa a hazai graffiti színtér szereplőit.
23 meghívott writer mutatja be tudását a közönségnek, akik eldönthetik ki nyerje az est fődíját: 30 db SABOTAZ kannát és további értékes nyereményeket.
A helyszín adottságainak köszönhetően a vendégeknek is lehetőségük nyílik megmutatni tudásukat.
SABOTAZ kannák a rendezvény napján 750HUF/db áron kaphatóak a helyszínen.

Napközben Mc - verseny és lemezlovasok szórakoztatják a közönséget, majd késő délután graffitis videók lesznek megtekinthetők.

Az Mc – verseny nyertese szintén értékes nyereményekre számíthat. Nevezési díj 500 HUF.
Jelentkezés a követekző e - mail címen: sabotazteam@citromail.hu

A helyszínen BÜFÉ fog üzemelni, elfogadható árakkal.
Röviden a kínálatból: üdítő, sör, rövidek, szedvics, gyros

Meghívott csapatok: CFS, CDM, HPC, DZ, ABK, GS, MAS-ETM, MRC, MBS, WCS, MST, GLK, IP, UF..........

Az esti órákban:

A SKA színpadon fellép:

- Kötelező Közhelyek zenekar

A hip-hop termben fellép

-Hősök
-Testament Records csapata
-Adria company feat Aliby
-Bntrez

Drum and Bass teremben fellép:

-Oliv R
-SIET B2B Weide Mc Disztroy
-Vityoo (Weekandbass)
-Elf
-Dj dive

Fénytechnika: Vj Redlight

Mindenkit szeretettel várunk:
SABOTAZ team

Info: sabotazteam@citromail.hu
06/70 624 19 11
06/70 340 16 34

play13 e-mail | 2007-02-13 14:41:29 | 4.
Figy All!!!!

Február 24.-én Karcagon lesz egy "kissebb" hepaj!
Fellépők: Hősök
Pixa
Pier
Dj. Nice
Vérfürdő
Kwotah (helyi)
Lent a mélyben (helyi)

Gyertek el minél többen!!!!!
Belépő:500HUF

Info: play13@freemail.hu

kennyon e-mail | 2007-01-16 18:51:45 | 3.
Láttam Myvip- en "50 Cent sapiját" amit állítólag young buck vett a duna plazaban... az a sapi nm más mint egy new yorker-es gagyi... fifty amugy is csak new era-s sapkákat hord... young buck-nak (ahogy 50-nek is) van saját ruhamárkája szal nm hiszem h rászorul, hogy mo.-on vásároljon... amugy meg a Duna-pl. ban nincs new yorker...

szal ne legyetek naivak...

Zeller e-mail | 2006-11-04 15:10:05 | 2.
Chao!
Én is voltam a koncin!
Vazze elkaptad :S:D !
hallod nem adod el?
van msn-ed ha van vegyél fel pls. zd22@chello.hu
Jahh még annyit hogy nem tudjátok mikor lesz a következő konci magyarországonm nem g-unit hanem valamilyen rapper mondjuk Snoop stb....


Előzmény: rcpapa (1.)
rcpapa e-mail | 2006-11-01 08:18:55 | 1.
Peace én voltam a koncerten el is kaptam az egyik sapit...Nagyon kéne a koncert felvétele kérlek segítsetek...Meghálálom...rcpapa@freemail.hu...ide írjatok ha tudtok segíteni...thanks...g-u g-u g-unit!!!!!!


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.