Click to Visit
Hip-Hop - GYERTEK ÚTÁLJUK EGYÜTT A HIP-HOP OT!!!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

amy moss e-mail | 2007-01-18 11:31:53 | 190.
Jah, persze h válaszolok! Ez 1szemét, mindenkibe bele köt, technós köcsög!!!! És mindenkit cseszeget! De már elegem van belőle...Azt sem értem miértnem vágja h ez itt HIP HOP forum és nem techno!
bye;)


Előzmény: elliott08 (188.)
elliott08 e-mail | 2007-01-18 11:24:29 | 189.
Én legalább tudok normálisat is írni, nem úgy mint te! Tudod, téged itt senki NEM bír!!!!
És az idióta fasz TE vagy!!!!!!


Előzmény: 888888 (184.)
elliott08 e-mail | 2007-01-18 11:18:43 | 188.
Szia Amy Moss! Írtam Neked e-mailt! Létszi válaszolj rá! Amúgy nem tudom, hogy az a hülye köcsög 888888 mi afrancot keres itt, ha utál minket??? Menjen inkább máshová az olyan köcsögökhöz mint Ő! Sok van belőle!!!!

Előzmény: amy moss (185.)
elliott08 e-mail | 2007-01-18 10:50:20 | 187.
Nem tudtam hogy egy csaj lehet idióta fasz! Nem hinném, hogy én vagyok az! Te egy köcsög vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: 888888 (186.)
888888 e-mail | 2007-01-18 10:08:15 | 186.
pardon hölgyem! igérem ezekután csak szoposkurvának hivlak. LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL ja és nincs kedved baszni egyet?


Előzmény: amy moss (185.)
amy moss e-mail | 2007-01-18 09:46:52 | 185.
Figy, te hülye gyerek! Muszáj neked mindenkibe bele kötnöd? És hallod, milyen értelmes válaszokat tudsz irni...Húúúú! Még pasit azért nem hallottam, h ugy szólitaná meg a csajokat mint te, h "idiota fasz", de hát ha téged igy neveltek...Jah és engem is "idiota fasz"-nak hivtal vmelyik topicban...Nah velem 1ütt már 2csajnak mondtad ezt! Csak annyit kérdeznék tőled: Te jól vagy, ember???
A válaszra igyzán nem is vagyok kiváncsi, mert ugyis megint "idiota fasz"-nak szólitanál, miközben csaj vagyok, ugye, csak azt nem értem mi a francot keresel te itt??????? Menj máshova! És fejezd be a hülyeségeidet!!!
Nem fogom többször pazarolni a betüket rád.
Remélem elért az agyadig.
És javasolnák vmit! Ha ilyen "beteg" vagy, menj pszihiáterhez, ha az nem vállal, bolondok házába! Hidd el, mindenki fog neki örülni!!
Jah, és a SOHA viszont nem látásra!!!!
Nem akarom még1xer látni h ide irsz!


Előzmény: 888888 (184.)
888888 e-mail | 2007-01-18 08:50:58 | 184.
idiota fasz!! v.mxáM ASDFtjovij klpjk őjl,vasdlémb,. v.-,xclé
astkbilőp9öürwiqc,éblkcvv x. clxm roP89EGC,y?:PAŐKBM É,KLGÁÉC,.V ÉC.ÁÉXLDFaőp


Előzmény: elliott08 (183.)
elliott08 e-mail | 2007-01-18 08:31:49 | 183.
Én megpróbáltam utáni a Hip-Hop-ot, de NEM ment! Ez az a stílus amit SOHA nem lehet megunni!!!
fekuci e-mail | 2007-01-12 17:52:11 | 182.
ez nagggggyon durva... ti belementek ilyen gyerekes vitatkozásokba, s nem akármilyen szövegeket toltok a rockerekre. sztem másra használjátok a tehetségeteket! mért nem sz*rtok a rockerekre, s oltjátok a discosokat? az sokkal cikibb, mint lenny krawitzet hallgatni...i think...
Loopy e-mail | 2007-01-05 15:39:43 | 181.
amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek,
de mivel a föld nem kerek,
bebasztátok rockerek

RAP 4 LIFE


Előzmény: nemmind1? (122.)
linkin-inside e-mail | 2007-01-04 20:35:49 | 180.
...de aki egy ilyen topikot létrehoz..arra aztán nem is lehet szépeket mondani.
linkin-inside e-mail | 2007-01-04 20:33:44 | 179.
Aki utálja a hip-hop ot annak aza a baja hogy nem ismeri ezt a műfajt és ez nem is olyan rossz , az viszont az hogy vannak olyan formák akik mégcsak nem is akrják meg megismerni ezt a kúltúrát...ezekazokaz undorító fajták!
Julcsy e-mail | 2006-12-29 10:24:51 | 178.
Mindenki egy köcsög aki ilyet létrehoz!!Én csak azért írtam a rockereket mert nagyon sok beszolás van h rock 4ever meg ilyenek!Na de nekem minde1 hogy ki volt!Az a lényeg h egy gyökér az illető!
Young West e-mail | 2006-12-27 16:39:49 | 177.
Van jó rocker is meg rossz rocker is, nekem több spanom rocker és azok jó arcok. De vannak faszfejek akik folyton beszólnak, azok kibaszott kis gecik. De úgy általában nincs baj velük. Amúgy a rock topicban is van egy hasonló beszólós topic csak ott a rockereket szopatják.

Előzmény: Fedor (176.)
Fedor e-mail | 2006-12-27 16:37:14 | 176.
Nézd én ezt tudom azért is nem irok be ilyen obcén megjegyzéseket csak aszt mondtam hogy ne okolja olyanér mitomén a rockereket amit nem is csináltak

Előzmény: ystuc (175.)
ystuc e-mail | 2006-12-27 15:43:02 | 175.
Teljesen mindegy, hogy ki nyitotta. Primitív volt és kész. Még csak mgindokolni sem tudta normálisan. Nem kéne az ilyen baromságokkal foglalkozni :-/

Előzmény: Fedor (174.)
Fedor e-mail | 2006-12-27 15:23:20 | 174.
hmm nem azé hogy kötekedjek de honan veszed hogy ezt a topicot rockerek nyitották?? lehetek akár discosok is

Előzmény: Julcsy (173.)
Julcsy e-mail | 2006-12-27 14:21:15 | 173.
Mit kell itt szídni a hip-hop-ot???????Zavar h valaki nem rockot hallgat?Én sem fikázom a ti zenéteket!!!Akkor ti mért csináljátok ezt?Jobb ettől nektek?Inkább menjetek vissza füvet szívini meg pogozni büdös rockerek!!!
Fedor e-mail | 2006-12-27 13:27:56 | 172.
Chek nah ide nem tom mi a bajotok a testvéremmel de lelehetne állni. má nem fog ide irni mert elegge van a szaraitokbó

Előzmény: R=I=P=P TESSA (171.)
R=I=P=P TESSA e-mail | 2006-12-27 13:14:31 | 171.
NAH CSÁ TE MAJOM
ANYÁD MOSMÁ HAGYOM
ELÉG LESZ A FÉNY
MERT A SZÖVEGEM A MI VÉD
DE AMUGY EMBER FIGYÁLJ ODA MIT IRKÁLSZ
MERT MINGYÁ A CSALÁDODAL SIRKÁLSZ
TE ITT MAX 1 INAS LEHETSZ A PINCS
NÁLAD A RAPP A SZÖVEG RIM AMI NINCS
DE ANYÁD MOST TÉLLEG SINCS?
SZOLJ HA OLTSLAK SE MER A SZÖVEGEM HOZZÁD
KÉPEST KINCS !!!!!!!!!
ZELLER TESA CSÁ CUMI RESPECT


Előzmény: Gun Doggy (169.)
gucci da gift e-mail | 2006-12-26 10:57:17 | 170.
Hé fake köcsög, jön gucci azt megbasz,
akor lesz neked madj szevasz,
nyomod a starwars rimeidet de már uncsi,
csoro vagy haver, nesze pár pulcsi,
mert a sith itt én vagyok, nem te haver,
iglo meg gucci téged karöltve szájbaver,
maradja a cuminál, betömöm fasszal a szád,
jajj kisfiam, igy rinyál szegény anyád,
de megvolt ö is ugy mint a postásnak,
nézd az ujságot, neked sirt ásnak,
eltemetnek ember mert szarra se vitted,
nem megy ez máshogy csak szivvel meg hittel,
elitélni elsö szora ez minden mit tudtok,
szivom a párát mit tüdöböl kifujtok,
szemet szemért fogat fogért ez örök,
én a hiphop mezején uj babérokra török,
mert ezért az életemet adtam, sokat csaltam érte,
a végén vissaznézve vajon megérte ,
de leszarom mert a jövöbe nézek,
a multat kitörlöm, vigan heverészek,
ti meg csak heherésztek, de mi maradt mára?,
a tisztelet elmult nevem vésem a márványba,
szevasz te fasz, kiss my ass lil bitch,
az undergroundban nincs helyed, indits,
anyuka pici fia, ember a flow-d hol van?,
irnék még többet is, de kifogyott a tollam..:P:P

Gun Doggy e-mail | 2006-12-24 10:51:10 | 169.
Fu öcsi te asztán ottvagy a toppon a retyon jobbbat irok mint te most szánalmas kis pöcs he csak röhögni tok ralytad

Én lennék a féreg nem is ismersz aszem
nézd át a forumot hogy mért irtam ezt sasszem
azután szolj az érintettlen kutyához
miután elmentél apád pszihomokusához
hol vagy te hozzám képest majom kis mügeci?


Előzmény: akon vs jonny-G (168.)
akon vs jonny-G e-mail | 2006-12-24 09:24:55 | 168.
te harang pöcs mit vergödsz TE MOCSKOS FÉREG
A GIGÁDAT TÖVESTŐL KITÉPEM
ASSZED AZÉ MENŐ LEHETSZ MER BENYALTÁ RAJNAK?
TE ÁRULÓ FÉREG SUTTYÓ KERTITÖRPE CSICSKA PARAJnak
AZ ALÁVALÓ SZOLGÁM VAGY TE KISEBBSÉGI MOCSkos
A RUHÁD APÁD GECIJÉTŐL TISZTA SZUTYKOS
NEM LEHETSZ ITT SENKI MAX 1 SELEJT INAS
AKIT A GENETIKAI HULLADÉKOK KÖZÜL IDEBASZTAK
TAKARODJ VISSZA ROMÁNIÁBA AHONNAN IDEVÁNDOROLTÁ
VAGY ÉN BASZLAK VISSZA A GÁZKAMRÁK FULLASZTÓ VILÁGÁBA
MERT 1 CIGÁNY FÉLVÉR KORCS VAGY NEM ITT A HELYED
ITT CSAK A MESTEREK PINCSIJE LEHETSZ
NEM TUDSZ GONDOLKOZNI A SOK LITER GECITŐL AZ AGYADBA
MERT APÁD ÉS A PINCSITEK FOLYTON GYAKOROLT RAJTAD
PERVERZ PEDOFIL APÁD TÉGED ÉJJEL NAPPAL KÚROGATOTT
A KUTYÁD A TAKARÓ ALATT SZOPTA FASZOD
TE MEG VÍGAN ÉLVEZKEDTÉL RAJTUK ÉS GECIT BŐSÉGESEN NYELTÉL
NEM TELT EL 1 KIS IDŐ ÉS GECIFÜGGŐ LETTÉL. A HABOS GECIÉRT ÉLTÉL
A VÉGÉN A FASSZOPÁS LETT ÉLETED FŐ CÉLJA ÉS EZÉRT MINDENT MEGTETTÉL
HA NEM JUTOTT FASZ A POFÁDBA EPILEPSZIÁS ROHAM TÖRT KI RAJTAD TE FÉLVÉR
DE MOST MEGBUKSZ VAGY FEJET HAJTASZ A HATALOMNAK
VAGY A SPERMÁS TELIBEVERT KOPONYÁDDAL
BASZOM KI ANYÁDBÓL A SZART IS ÚGY HOGY 1 HÉTIG GECIT SZARIK A SZÁJÁN
ÉS TE VÍGAN RÁGCSÁLOD A KIFOSOTT HÍG SZART ÉS NYALOGATOD MINT PINCSI A CSONTJÁT
NEM FOGSZ ÉHEZNI 1 DARABIG TE ÜZBÉG FASZLOVAS KATALÁN
LEAPRÍTALAK MINT APÁD ANYÁD VÉRES,SZAROS GYÍKFOSOS PINÁJÁT
TE KIS KURUZSLÓ KOLDUS CSŐSZERES SZÁNALOM
SZTEM TAKARODJ VISSZA A PUTRIDBA ÉS LAPÍTS A POFÁDON
MER A KUTYALÁNCOD KÖNNYEN A NYAKADRA CSAVARODHAT
ÉS ELVESZIK A KÖRNYÉK EGYIK GECISZOPÁSRA NEVELT ROBOTJA
TUDJUK HOGY AUTISTA FOGYINGER FASZRÁGCSÁLÓ PARASZT VAGY
DE FOGD FÖL HOGY ITT CSAK 1 INAS VAGY A SOK KÖZÜL ÉS EZT FÖL KÉNE HOGY FOGJAD
BUJJ EL ÉS SZÉGYELLD HOGY EZ LETT BELŐLED MER NEM A GYPS KLUBBODBA VAGY
ITT CSICSKULNI FOGSZ MÁST NEM TEHETSZ
MER A POFÁD A PADLÓBA VEREM
ÖMLENE KI A CIGÁNY KISEBBSÉGI VÉRED
AZ INAS LELKED KÖNNYEKBE TÖRNE
NAH SZAL HA NEM VÁGOD LE HOGY CSAK INAS VAGY
MEGBASZLAK A TEHÉNSZAROS VASVILLÁTOKKAL
SZAL OKOSAN CIGÁNYKODJ A ZÁRTON
ELVÉGRE EZ NEM EGY PUTRI TE MOCSOK
ICE NAGYMESTER SZÓLT HOZZÁD CSELÉDEM
ÉS HA ELPOFÁZOK VMIT AKKOR TE MOSTMÁR SZÓ NÉLKÜL TELJESÍTED
EGY SZARRÁGÓ FÉLKEGYELMÚ KUTYAFOS LETTÉL
TISZTÁRA MINT 1 ELFAJULT DÖGKÚTSZÖKEVÉNY
OKOSAN KEVERD MOSTMÁR A SZART
ÉS AMIT ÖSSZEKEVERTÉ EDD IS MEG TE SZARZABÁLÓ NYÚLBÉLA
A RABSZOLGÁM LETTÉL MOSTMÁR NEMIS TAGADHATOD
AKIT IDEIMPORTÁLTAK NEKEM AFRIKÁBÓL
ELGYENGÜLTÉ TELJESEN 1 HALDOKLÓ VÉREB LETTÉL
AKI GECI UTÁN AKAR TÖRNI SZILÁNKOSRA TÖRT KEZÉVEL
ICE NAGYMESTER SZÓLT HOZZÁD
MEGNE LÁSSAM A ZÁRTON MÉG1SZER A GECIRE KIÉHEZETT POFÁmán?


Előzmény: Gun Doggy (161.)
dristan e-mail | 2006-12-23 19:07:54 | 167.
mi a trágya anyjáert szerkeszt ijen topikot v ki egy hip hop os lapon a teknosokhoz menjen ott aztán azt szid akit akar azt garantáltan nem kel olvasnom csicska aki ide ir v mi fikázást
egri e-mail | 2006-12-09 19:10:37 | 166.
a legelsőre visszatérve te a hip hop-ot vagy a rap- utálod mack 11?


Előzmény: Mack 11 (1.)
Bránermájszter e-mail | 2006-11-09 16:17:40 | 165.
nem veszed észre fárasztod magad ... szánalmas kis köcsög ... az a gerinctelen aki ezt a faszságot szerkesztette csússzon vissza abba a lyukba ahonnan jött . kapish ? RAp Rulez , légy ezzel tisztába .

Előzmény: nemmind1? (122.)
Master Shinobi e-mail | 2006-11-06 16:55:45 | 164.
Mivan Alci idegeskedünk ?? :) .........Ice Cube tényleg nem popos faszfej, azt elismerem amit az N.W.A. -val letett, és szólóban is vannak jó számai, de azért az a sok duma a delláról, meg a mérhetetlenül nagy egojáról néha kicsit sok...nem hiába hordta le a Cypress is.........szerintem még kell neked pár év, ahoz, hogy felnölj, és megismerd a hiphop valódi gyöngyszemeit....

Előzmény: Alcatraz (162.)
$Mr.Man$ e-mail | 2006-11-06 13:38:49 | 163.
Sztem hagyjátok a faszba ezeket a kis geciket akik utálják a rap-et ezek 1 szóra nem érdemesek ne foglalkozzatok velük ennyi
Peace

Alcatraz e-mail | 2006-11-06 08:35:59 | 162.
Seggfej, szerintem ICE CUBE a legjobb aki egyáltalán nem poppos faszfej, egy kis köcsög vagy aki mindnbe belepofáz.

Előzmény: Master Shinobi (157.)
Gun Doggy e-mail | 2006-11-05 19:22:09 | 161.
JOWAN BAZDMEG TÖBBET IDE SE IROK ENYI VASPARASZTOT MINT TI ÁHHHH NEM IGAZZ NEM TUDTOK OLVASNI BAZDMEG????
mc_shook e-mail | 2006-11-05 19:11:04 | 160.
Hogy a faxx csapna fel a szajat eki letrehozta ezt a Topik ot!!!!!!!
Gun Doggy e-mail | 2006-11-05 09:52:13 | 159.
Nagy szavakat jobb lenne ha csak nagy halak használnának "gummirapper"pffff ahogy viselkedszikább te tünsz gummirapernek

Előzmény: Gaben_19 (158.)
Gaben_19 e-mail | 2006-11-04 18:43:44 | 158.
ki a faszom hozta létre ezt a kibebaszott geci ocsmány undorító topikot???Az egy jó nagy hülye gumirapper!!!Miért utáljuk a hip hop zenét?Jobb mint a tucc tucc zene!!!KAPJA BE A FASZOMAT AZ AKI NYITOTTA EZT A KIBASZOTT TOPIKOT!!!!!!!!!!!!!!
Master Shinobi e-mail | 2006-11-04 18:08:12 | 157.
Uhh...ez aztán nagyon szép beszéd volt.....ugy látszik testvérem te nem vagy egészen tisztába a hiphoppal és a rapel.......gangsta ide gangsta oda ...ebből is látszik, hogy te az olyan gumipuskás.... dellás popsztárokra buksz mint snoopy és 50 tallér...amugy tudod, hogy a maffia kifejezés mit jelent, és milyen nyelvből ered ????


Előzmény: Alcatraz (149.)
Gun Doggy e-mail | 2006-11-04 18:07:40 | 156.
hát jah az lenne a legjobb ha lenne valami moderátor vagy admin de ezzel a forummal már a kutya se törödik

Előzmény: Alcatraz (154.)
komi875 e-mail | 2006-11-04 15:54:24 | 155.
Aki utálja az nem komplett ez az én véleményem!!!
Alcatraz e-mail | 2006-11-04 15:31:28 | 154.
Nemtom, de ez a topic egy nagy faszság és le kéne törőlni, szerintem azokat a topicokat amiket nem látogatott meg senki mondjuk egy hónapig azt le kéne törőlni, akkor nem lehetne visszahozni az ilyen szrokat.

Előzmény: Gun Doggy (153.)
Gun Doggy e-mail | 2006-11-04 14:39:44 | 153.
Jó lehet én reagálom túl. Nem azt mondtam hogy jó szerintem se kéne de legalább legyen annyi esze mindenkinek hogy leszarja az egészet és nem beirja itt az értelmes dolgait hogy pl:"megbaxlak ha meglátlak". Nem attol lesz valaki "nagyember" hogy egy kis győkeret aki x éve csinált egy ilyen topicot elkezd fenyegetni. hupfffff de minek jártatom itt az ujjam.

Előzmény: Alcatraz (152.)
Alcatraz e-mail | 2006-11-04 14:35:40 | 152.
Nehogy azt mond, hogy szerinted egy ilyen téma mint ez a "GYERTEK UTÁLJUK EGYÜTT A HIP-HOP OT!!!!!" jó! Mer' akkor ténleg szarban vagyunk.

Előzmény: Gun Doggy (150.)
Alcatraz e-mail | 2006-11-04 14:33:59 | 151.
Magyarázta a faszom, csak tájékoztató jelleggel közöltem egy-két érdekes információt. És nem mondtam egy szóval se, hogy az egész ország egy nagy gettó, csak egyes részei. Most mi a faszomér' kell mindenből ügyet csinálni. Én csak reagáltam arra amit mondtál a saját véleményemmel.

Előzmény: Gun Doggy (150.)
Gun Doggy e-mail | 2006-11-04 14:18:25 | 150.
Hmmmm nah most aztán mindent megmagyaráztál elnézést hogy belemertem szolni a nagy "gengszterek" dolgaiba nyomassuk csak hogy egész magyarország egy getto jó is az igy legalább nem lesz turizmus és még szegényebb lesz az országunk.

Előzmény: Alcatraz (149.)
Alcatraz e-mail | 2006-11-04 14:15:22 | 149.
Az igazi gangsta-ának legfeljebb egy érettségije van az is csak azoknak akik nagyon vágják a dolgukat, mer' a kereskedelem mellett nincs idejük tanulni. Nemármost nem minden rapper gangsta, de minden gangsta rapper, mármint az eredeti. Aki nem rapper de OG az legfeljebb gengszter vagy maffioso. Habár az igazi maffioso az olasz azon belül is szicíliai. A többi aki maffiosonak vallja magát az vagy kamuzik, vagy nincs tisztában a szó jelentésével. Mi a fenéről beszélek, elkalandoztam a témától rendesen. SZÓVAL KAPJA BE MINDENKI AKI NEM TUD KUSSBA MARADNI ÉS MÁS TÉMÁJÁBA BELEPOFÁZIK EGY ILYEN TOPICAL!!!!

Előzmény: Gun Doggy (148.)
Gun Doggy e-mail | 2006-11-03 17:04:29 | 148.
Hát lejáratjátok mind a rappereket kialakult egy közhiedelm hogy a rapperek hülye 8általánost kiállt nagy tolvaj gecik és ahelyett hogy ezt megcáfolnátok rátesztek egy lapáttal ezzzekel az "elmés" hozzászolássokkal (pl: bassza magát szájba ) nem akarok most ezzel senkire se célozni de azzé kilehet venni. persze kivétel mindig van és lesz is
hellfirestorm e-mail | 2006-11-03 13:55:34 | 147.
jah sztem igaza volt.de elég köcsög lehetsz h nem mered kiírni atz h basszameg és h kurvaannyát v mi?

Előzmény: dupci (146.)
dupci e-mail | 2006-11-03 13:35:30 | 146.




Aki csinálta ezt a témát az baxxa ketté a többi stílust vagyis amit szeret :)
Üzenem annak a köcsögnek hogy a húzza ki magát és egyenesen mennyen a pi*ába !

Köszönöm!

Alcatraz e-mail | 2006-11-03 09:40:40 | 145.
Az, hogy te most szabadultál a Kultúra és Szépbeszéd Egyetemről az a te dolgod. De nem értem miért baszogatsz ilyesmivel engem, hogy szép hozzászólások meg egyéb?! Ezen a fórumon mindenki azt ír amit és ahogyan akar. Azért nincs cenzúra. De te látom ebbe is belekötsz. Minek hallgatsz rap zenét ha zavar a trágár és egyéb szavak használata? Nincs jogod ahhoz, hogy ilyenért cseszegess vagy leszólj, ilettve van jogod csak nem kéne élned vele! Szal nincs igazad. Ez a topic meg nem idevaló.

Előzmény: Master Shinobi (144.)
Master Shinobi e-mail | 2006-11-02 20:20:14 | 144.
Már bocsánat, de én elég kultúráltan szóltam hozzá a témához, és kifejtettem a véleményem. Erre te meg csak ugatni tudsz, és csak nyomod ezt az agresszív sódert. Ebböl is látszik milyen ostoba majom vagy. Nölj föl kisgyerek, és ha már képes vagy kultúráltan megvitatni dolgokat, akkor majd beszélhetünk. (amugy kinek mi a sajátja, ki nek melyik a topicja?, ezt nehogymár te döntsd el, amúgy ez ugyanúgy az én topicom mint a tiéd is vagy bárki másé, hozzá szólok a témához mert én is Rap-hiphop hallgató vagyok.)

Előzmény: Alcatraz (143.)
Alcatraz e-mail | 2006-11-02 16:36:26 | 143.
Le van szarva az összes kötekedő fasz. Ahogy én nem megyek a kibaszott "Rock", "Dance", "Techno" vagy "Pop" témátokba úgy ti se gyertek ide! Mi nélkületek is kibaszott szócsatákat és vitákat rendezünk, nem kelletek még ti is! Sz'al húzzatok vissza a saját témátokba!

Előzmény: Master Shinobi (141.)
CopyCon e-mail | 2006-11-02 12:28:11 | 142.
Leirhattad volna az egészet angolul vagy magyarul..:DDDD:P

Előzmény: Alcatraz (140.)
Master Shinobi e-mail | 2006-11-01 00:09:01 | 141.
Nem tudom ki kezdeményezte ezt a topicot, de nem is érdekel, mert nincs igaza. Miért kell a rapet szidni ?, Miért kell másoknak a rockot szidni ? a discosokat is hagyjuk békén. Én személy szerit imádom a rapet, még egyszer mondom RAP-et nem marcipánkatonákból álló műszarságot amiket mostanság a rap jelzőjével illetnek. A rap-et szídó rockereknek azt üzenném, hogy nincs gyülölködés rap és rock között, nem is áll a két műfaj egymástól távol, a gyökereik eggyek, nagyon is megegyeznek......mindegyik stílusból az alapító, újító, minőséget hozó előadókat kell nézni, és azalapján megítélni mindent. Igen raper az alapstílusom már nagyon, nagyon, nagyon rég DE a rockot- metált is ugyanúgy szeretem. Jobb és igazibb rock-metál zenéket hallgatok mint némelyik mai "magát rockernek nevező divatfasz".(akinek nem inge, ne vegye magára a divatfasz jelzőt az olyanokra értem akik Tokio Hotel meg Linkin P erős majszolása után rockernek tartják masgukat,) a rap-er szidó discosoknak meg azt üzenem, hogy ha nem lenne rap + hip hop a ti zenétek se lenne mert amit az ugynevezett Disco DJ-k csinálnak a lemezjátszókkal, az színtiszta koppintás, mert hiphop DJ már fényévekkel elöttük bakelittel nyomták. Szóval mindenki maradjon a saját stílusánál, és nem szidni a másikét, mert amihez nem értesz, abba ne szólj bele. Kinek mi tetszik. A egész világ is azért van ekkora kátyúban, mert nem tudjuk elfogadni a különböző nézeteket, a "másságot" (nem csak arra értem). EMberek TOLERANCIA a lelke mindennek. Éljünk egymással békességben.

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.