Click to Visit
Hip-Hop - Mitől jó a hip-hop? Miért szar pl. a G.Zolee, Dope
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Ellák e-mail | 2006-01-22 03:53:06 | 89.
Egyébként a Hősök nagyon is jóba van a NightChilddel legjobb tudomásom szerint.

Előzmény: Matthew T. (86.)
Ellák e-mail | 2006-01-22 03:37:44 | 88.
Szerintem a Hősök azért "egy fokkal" jobb, mint Ganxstáék.

Előzmény: GTK (87.)
GTK e-mail | 2006-01-19 20:59:50 | 87.
A hősöket?
Azoknak még mikrofont se adnék a kezükbe annyira gyengék
Az ő szövegeik = tripla 0


Előzmény: Matthew T. (86.)
Matthew T. e-mail | 2006-01-19 18:48:15 | 86.
Hát igen!Nem csoda hogy ezt írta Fankadeli,de inkább ne részletezzük...Kár hogy így látja mert ez nem így van,dehát ő a Nightchild feje-nem is én.Majd szerződtesse le a Ganxstáékat,ha annyira tiszteli azt a kalap szart,amit ők csinálnak.Mert ho szövegükben nullák,az biztos.Inkább hallgatna Hősöket-na ők azok,akik nem lesznek sohase nightchildosok!Hehe...
Cápa e-mail | 2006-01-13 10:59:54 | 85.
na ja bazz.amúgy kurva nagy gáz h 1 oan ember a magyar "hip-hop kutúra"(ami nincs is) része mint Döglött légy zolika.érted.egy rocker,akinek fingja sincs az egészről,csak beszerzett 1 rakás old school zenét és azokat fordította le.saját cuccai max a heldorádótól vannak.bár még azon is van 1 rakás nyúlás.egyszóval az a legnagyobb problémám vele h oat csinál amiről fingja sincsen.de megcsiálja ezér része.

Előzmény: Cash Money (82.)
Ellák e-mail | 2006-01-12 19:52:51 | 84.
http://rap.music.hu/news.php?cikk=1328
Itt a teljes riport linkje amúgy.


Előzmény: Ellák (83.)
Ellák e-mail | 2006-01-12 19:47:10 | 83.
Kb 3 éves interjú, de ő volt.

Előzmény: Cash Money (82.)
Cash Money e-mail | 2006-01-12 19:16:51 | 82.
na
ha ezt télleg fankadeli nyilatkozta akkor nemis akkora gyökér mint gondoltam!
a zenéje mondjuk nem jött be sose, (az első klippes száma az nemrossz) de emeberibb mint a többi ug-s pöcs


Előzmény: Ellák (81.)
Ellák e-mail | 2006-01-12 17:59:23 | 81.
Egyébként részlet FankaDeli interjúból:

"A hazai hip-hop sajnos nagyon gyér. Nem akarok senkit sem fikázni, hiszen az egyik legfontosabb dolognak az egymással szembeni tiszteletet tartom, de ezt természetesen csak az észszerűség határain belül lehet művelni. Nem tudok tisztelni olyan gyerekeket, akik megprobálják elreppelni, hogy mennyire kemények és mekkora gengszterek, vagy hogy lereppelnek mindenkit is, mekkora dzsókat durrantanak el hja meg, hogy a gádzsik döglenek értük és más nem fontos csak a pénz. Rapper vagyok, de mindennek van határa és néha a békét csak kemény eszközökkel lehet megvédeni. Én nem üzengetek a számaimban ezeknek a srácoknak, csak a hallgatóhoz intézem a mondanivalómat, persze nagyritkán van egy kis rejtett üzenet, de annyi kell :). Ott van pl. Dopeman, akit rengetegen fikáznak mert ilyenek meg olyanok a szövegei, és rengetegen követik ilyen és olyan módon. De azok a srácok akik követik őt, másról nem tudnak reppelni csak a fentebb említett dolgokról, és elfelejtik Dope '8. kerületi mese' - 'Te miben hiszel?' - '15 perc hírnév' cimű dalait. Ezekben pedig fontos dolgokról őszintén beszél. Ganxsta Zolee és a Kartel sokak szerint nem a hip-hop része. Szerintem az. Először írjanak olyan számokat mint a 'Néhány jó dolog' - 'Gyors sávban élek' stb., és utána fikázzák a Zolit. Sokan nem értik meg, hogy a hip-hop nem csak az undergroundban él. A mi csapatunk sem szeretne az undergroundban elveszni. Első vonalbeli team akarunk lenni. Van remény, mert van néhány igazán tuti underground alak, kár, hogy a két kezemen meg tudom számolni őket. Szerintem még 10-20 évnek el kell telnie ahhoz, hogy teret kapjon a hip-hop Magyarországon hja és hiphop nemzet? Sosem volt. És a magyar mentalitás ismeretében nem is lesz, ez sajnos nem a FankaDeli projecten múlik."

Cash Money e-mail | 2006-01-09 09:47:40 | 80.
most ezzel sokat mondtál
szerintem mindenki tudja hogy ganxsta meg moha hol kezdte de sokkal jobbak mint ez a sok fos
de mért nem mondja már meg valaki ha annyira jó mcégőz meg a többi akkor mért nincsenek sehol????
ja persze ők nem a pénzért csinálják ezért rííl arcok
másrészről meg mcégőzgépnek meg a hősöknek nemvaló a rap zene
a kartel meg mindent lesöpört 95-ben
ennyi
egyébként még annyit hogy te kiröhögöd mohát..
heh.. te biztos már rap szerető embernek születtél és amióta élsz csak rap zenét hallgatsz
az vessen rá követ aki majd elér annyit mint ő


Előzmény: Ellák (78.)
Ellák e-mail | 2006-01-09 02:56:53 | 79.
Egy igazán jó MC Gőz freestylet halgass meg!!!
Csak ajánlani tudom.


Előzmény: Rhymesick (77.)
Ellák e-mail | 2006-01-09 02:55:06 | 78.
Nagyvonalakban. Most olvastam végig az egész topicot, szóval régebbi hozzászólásokra is fogok reagálni.
Nem tudom már kicsoda szóvá tette, hogy ha gitárszólót akar, akkor szól egy gitárosnak.
Ezt a sokak által szidott FankaDeli csinálta-csinálja. Élőzenekar csinálta a zenéket, élőzenével lépett fel, a DaFanCah Ganggel, ami zenészekből áll. Most pedig egy Szabó Balázs nevű népzenésszel csinál közös projectet, aki szontén zenész. Nem tudom pontosan hány hangszeren játszik, de sokon.

"akik most Hősöket hallgatnak mit hallgattak öt éve"-vagy valami ilyesmi.
Akkor Klikk, Hátshow sor, Firma... Amik ekkor voltak.

Ganxsta, Moha mióta zenél.
Ganxsta régóta, de akkor a Sex Actionba dobolt (mint most újonnal megint). Az szerinem inkább neki való zene. Annyira nem vagyok otthon a rockzenébem, de van pár rocker haverom, akik szerint jól nyomták.
Mohaman, ő pedig a Happy Gangben :D:D - no comment.
Úgy kb. ezek maradtak meg, majd, ha eszembe jut valami majd írok.

Rhymesick e-mail | 2006-01-05 13:11:23 | 77.
Ganxtáék télleg jók votak, akárki akármit is mond h igy szarok+ugy szarok akko is amikor kijöttek minden suttyó az ő számaikat nyomta és könnyen beleélte magát a ember, mert a számaik szoltak vmiről mégha égből pottyant mese is volt a felük. De mégis könnyebb vot átérezni mint a "fenomenális",kemény magyar ug-seket. A szövegek fele nem is a címről szól hanem agyonrágott közhelyek sorozata (jó vót a felhős, napsütéses észrevétel-->respect bro)), a Hősök freestyle-ján meg én is csak szánakozni tuttam. Ez én vélemény aki akar kövezzen meg érte...

Street passion brothaz

2_kilo_weed e-mail | 2006-01-04 14:20:32 | 76.
Ez érdekes hozzászólás volt.

"télleg volt akkor már rapzene de szart se ért"
"sok ug-s csicska"
"ez a sok balfasz még zenét se hallott, max az esti mesét nézték"
"az a sok csicska akik most a Hősök-et hallgatják"
"ti ug-os faszok"

Egyébként max azok vannak elfoglalva Ganxsta meg hasonlók szarozásával, akik most azt hiszik ezzel nagyot mondanak, esetleg 2004től rákattantak a Hősökre vagy ismertebb előadókra. hagynemondjam kik ezek...

Peace


Előzmény: Horga (75.)
Horga e-mail | 2006-01-04 11:40:26 | 75.
ja, de a mainstream-esek nem hangoztatják orrba szájba hogy az ug-osok ilyen szarok, olyan szarok. az ug. rajongók pedig egyfolytában azzal vannak elfoglalva hogy ganxsta a szar

Előzmény: 2_kilo_weed (74.)
2_kilo_weed e-mail | 2006-01-03 22:17:57 | 74.
Horga! Szerintem itt nem erről volt szó. Tényeket közöltem. Ez így volt. Egyébként meg már jó ideje megfér egymás mellett a mainstream meg az underground. Az egy dolog kit melyik téma érintett meg. Senkit nem zavar ha például neked a csöcsök csattogása jön be.

Na most lehet megint szitkozódni...

Horga e-mail | 2006-01-03 21:16:57 | 73.
ja ja
nem tom mi a faszt beszéltek arról hogy dopeman csak a pénzért csinálja - szerintetek a niggerek a gettóban mi a faszomért csinálják? - HOGY NE DÖGÖLJENEK MEG BASSZÁTOK MEG!!!
sokan már csak azért hallgatjátok az ug-ot mert most ez a divat!
azért kíváncsi lennék hogy az a sok csicska akik most a Hősök-et hallgatják( ami nem rossz) mit hallgattak 5 évvel ezelőtt. szerintem senki ne szarozzon senkit. azok akik + most fikázzák itt a "nem underground"-os cuccokat, ti nem örülnétek hogy ha kiadnák a lemezt amit csináltok??? örülnétek mint majom a farkának + úgy feszítenétek mint a pók a lucernán.
én se kedvelem a csinált rappereket ( EMINEM-t épp hogy felfedezték már sztár is lett ), de Ganxsta-ék megdolgoztak az ismeretségért.
ti ug-os faszok sztem már nem is a zenét figyelitek hanem a nevet. jóhogy kinem nyaljátok már a Hősök seggét. ha a hősök feldolgozna egy ganxsta számoz uarra a zenére uazzal a szöveggel, az má jó lenne mi?!
nem unalmas már ez az ug-os téma ( felhők, napsugarak, meg a hasonló időhúzó szövegek - a legtöbb szám nem is arról szól mint ami a címe. ganxsta-nak a szűzoltó száma az tényleg a szűzoltásról szól ( nagy csöcs, nagy segg , geci csattogás ) na jól van nem írok többet a divat úgy is erősebb mint én.


PEACE to Cash Money & Cápa


Előzmény: Cash Money (72.)
Cash Money e-mail | 2006-01-03 17:25:07 | 72.
télleg volt akkor már rapzene de szart se ért
mindenki teszi a fejét hogy, így szar meg úgy szar a kartel, aztán mindenki odáig volt értük amikor elkezdték (itt főleg olyanokról beszélek akik ma nyomják a "rapet" )
egyébként nem értem ez a sok ug-s csicska mi alapján ugatja le a kartelt vagy mohát, mivel amikor ők már rég zenészek voltak, ez a sok balfasz még zenét se hallott, max az esti mesét nézték
nekem elég volt meghallgatni a hősöket amikor freestyloztak de fos....
ezek az értelmes szövegek?

egyébként akinek van egy kis esze az pénzért csinálja
bár ez az ug annyira szar hogy nemcsodálom hogy szart se keresnek rajta

én dopemant nem szeretem de ügyesen eladja magát és pénzt csinál belőle
nekem ez nem fáj és nem is érdekel mert nem szeretem, de viszont interjúkban kurva igaz dolgokról beszél




Előzmény: Horga (70.)
2_kilo_weed e-mail | 2006-01-03 09:36:44 | 71.
Megasound System - 92ben már egész komoly albumjuk volt. Meg talán a Firma is valahogy abban az időben kezdhette.

Előzmény: Horga (70.)
Horga e-mail | 2006-01-02 20:06:42 | 70.
hallgatni biztos hallgatták a hip-hop zenét, de nem nagyon nyomta senki

Ha van vkinek 1990-1995 közötti magyar zenéje zoliékon és az animal-ön kívül akkor szóljon már

meghallgatnám


Előzmény: 2_kilo_weed (69.)
2_kilo_weed e-mail | 2006-01-02 18:49:31 | 69.
Horga

Én sem hallgatom egész nap Ganxsta-ékat, de ne felejtsétek el, hogy ők hozták be a rap-et Magyarországra. Ők nem lettek volna akkor most ti se tartanátok ott ahol tartotok. Ezt most nem basztatásként mondom és nem akarok senkit leugatni -ez csak az én véleményem.

Peace



Ez igaz maximum a médiára...
Magyarországon már Zoltánék előtt is élt a hip-hop.

Horga e-mail | 2006-01-02 18:42:09 | 68.
jó ez a pontyos szöveg :DDDDDD

Előzmény: Never (67.)
Never e-mail | 2006-01-02 17:35:08 | 67.
Igazad van Csabi 2006, Mert ez a Dopmen senkire sem hat, Mert különben is ki is ez a Dopmen, Egy régí paraszt ki csak annyit tud angolul seven,eight,nine, ten, Valjuk be mindnyájan, Hogy ő csak a pénzért csinálja, S a Majkát is csak azért vette fel, Hogy sokat keressen és akkor majd kóbászt szel, De nemcsak kóbászt hanem téli szalámit hóeséssel, Ő a nagy rapper a színpadon rím vetéssel, Playbackről adják még élő koncerteken is, Olyankor kellene lelőní vagy szembefújni sprayel de ahhoz kell hivni a tisht, Köcsög hályas majom, A magyar rapperek közül csak ő a bajom, Mert ő azt hiszi ő a nagy ghetto kírály, Pedig csak egy lófasz és kövér mint egy ponty amit felkap és megesz egy sírály...

Előzmény: csabi 2006 (64.)
Cápa e-mail | 2006-01-01 13:31:44 | 66.
azé ott volt az Animal Cannibals is.a 2 album megjelenése között csak hónapok voltak.

amúgy dópmen néhány számának van értelme.igaz kurva szar a zene és rappelni se nagyon tud.meg külföldi szövegeket nyúl le mióta kezdte.


Előzmény: Horga (65.)
Horga e-mail | 2006-01-01 11:08:41 | 65.
Én sem hallgatom egész nap Ganxsta-ékat, de ne felejtsétek el, hogy ők hozták be a rap-et Magyarországra. Ők nem lettek volna akkor most ti se tartanátok ott ahol tartotok. Ezt most nem basztatásként mondom és nem akarok senkit leugatni -ez csak az én véleményem.

Peace

csabi 2006 e-mail | 2005-12-25 16:18:36 | 64.
Nos szerintem ez a Dopman féle 'Rapp " 1 nagy szar úgy ahogy van:Mert semmilye nincs,nincs mondanivalója sem üteme sem semmilye nagyon nem bírom.
Zoy e-mail | 2005-12-25 14:50:29 | 63.
Szerintem egy rap zene attól jó,hogy van mondanivalója(Ha nincs az se baj),nem monoton, változatos, dallamos.

ganxsta x intem már régen kiégett! Az első album volt a legjobb! A többi egyre szarabb és most már olyan szintre jutott hogy totál szar az egész!

beatz e-mail | 2005-12-08 17:56:58 | 62.
Jaja,most már tudom.Hát az egy elég vicces számra sikerült
Cash Money e-mail | 2005-12-08 17:13:42 | 61.
ilyen az én napom óóóóéééóóó
ezt a számot mindíg átléptettem a kislemezén :)

beatz e-mail | 2005-12-08 16:01:29 | 60.
mi a címe a legelsőnek?
Cápa e-mail | 2005-12-07 19:19:38 | 59.
a legelső ogli klippes nóta.abba vanank az igazi rímek:)))))))
Debrecen
emberek

kemény mi?:))))

beatz e-mail | 2005-12-06 14:14:53 | 58.
NWE:"rossz emberbe feketeti az amugy "nehezen"megkeresett penzet.Tisztelet Ogly-nak mert tokosen eli az eletet,igazi jatekos,repper kulso,repper eszjaras de azert felfogadhatna egy jo szovegirot mert ez igy csak "buzolgo szar aranybevonattal". "----------
???????????????????????????????????
Lehet rosszul tudom,de nem big money fekteti a tőkét a projectba?
És nem big money írja a szöveget,az ogli sajátja.
Félre értetted amit írtam.

Rhymesick e-mail | 2005-12-06 14:02:38 | 57.
Az tuti! Amcsiba a rap is teammunka. Ha kell egy jó hegedű szoló v vmi zongora alap ako nem sok rapper van aki maga csinálná meg. Jó cashért kiadják zenészeknek. Igy mondjuk könnyebb minőséget teremteni. De Magyarország mindig is erről szólt...hogy csináljunk kis lóvéból nagy dolgokat. Meg kell próbálniwazze.

Ja: Talib Kweli rulez:)))))


Előzmény: NWE (56.)
NWE e-mail | 2005-12-06 12:41:39 | 56.
Szerintem Ogly cucca nem szar(marmint a klippek),amcsi stilusban mennek a klippjei...de az igazat meggvalva ha egy tehetseges csavo allna a helyen az nagyon fasza lenne.Ez a Big Money meg...mindegy nem tudom jellemezni,nem is ez a lenyeg inkabb az hogy sztem rossz emberbe feketeti az amugy "nehezen"megkeresett penzet.Tisztelet Ogly-nak mert tokosen eli az eletet,igazi jatekos,repper kulso,repper eszjaras de azert felfogadhatna egy jo szovegirot mert ez igy csak "buzolgo szar aranybevonattal".
A topic cimerol meg annyit,h G.Zolee meg Dope nem szar csak kisse kezdetleges.Nincs miert fikazni oket.Ha csak tized annyi dellat fektetnenek a magyar repbe mint az amcsiba biztos vagyok benne,hogy az eredmeny rovid idon belul meglatszana.
Na csumi

beatz e-mail | 2005-12-05 22:32:29 | 55.
Nem akarok beleszólni annyira a témába,mert nem érdekel,csak a rumlitokat elősegítem a rímek terén.
OGLI G-Egyenesen a férfiházból:
éve
pénzre
nyarat
maradt
járnak
várnak
nevek
beteg
tüzet --ez a rímpár tetszik
érdekeltségüket---
páran
tárat

Ami viszont a legjobb,van egy videó klipp,amiben van egy gigászi beszélgetés közte és Big Money között,ahol látszik,hogy abban a pillanatban,a két emberben a szellemek csatája játszódik le.Midig felvidít.

Rhymesick e-mail | 2005-12-04 22:36:42 | 54.
Ja akkor bocs. Neked nem az ideálod, nekem pedig nincsenek ferde hajlamaim. Azért meg nem kell mást seggfejnek nevezni mert más a véleménye. Az alternatív hip-hop pedig egy alműfaj, amit én igen csak kedvelek, kicsit mélyebb gondolatok is vannak benne cs a média nem löki annyira, mert nem csak pénz,pina,verdák,fegyverek vannak benne. A többi alműfajt is imádom csak néha kezd unalmas lenni a sok fake-ass wannabe gangsta. Azt utálom ha vki keménynek tetteti magát közbe meg soha nem futott rendőrök elől, nem kapott pofonokat, stb. Az képmutatás. A hip-hop lényege pedig h keep it real.

Előzmény: Cash Money (53.)
Cash Money e-mail | 2005-12-02 14:49:23 | 53.
van (ez a vége)

Előzmény: Cash Money (52.)
Cash Money e-mail | 2005-12-02 14:46:17 | 52.
ki mondta hogy ideálom? legfejebb neked lehetnek ilyen ferde hajlamaid
viszont oglit és mohát meg ganxstáékat milliószor többre tartom és becsülöm mint bármelyik jóskapistát a fos ug-ból
ja és ne felejtsük el a tko lemezt

"a rímei nagyon buták. Ebben szerintem senki sem kételkedik rajtad kívül... "- haha majd te döntöd el mi? seggfej
egyáltalán mit jelent az hogy a rímei buták?
sose mondta magáról hogy tanító a zenéje,szövege
ha annyira ismered a hip hopot akkor tudhatnál ilyen előadókról amcsiból is mert rengeteg


Előzmény: Rhymesick (50.)
Cápa e-mail | 2005-12-02 09:03:23 | 51.
Oglinak vannak rímei????????:)))))))))
látom a magyar klippeket(sajnos) és látom az amcsi klipeket.és tudok röhögni azokon akik nem látják a különbséget.az ostobák.szemellenzőm meg nekem van....


Előzmény: Rhymesick (50.)
Rhymesick e-mail | 2005-12-02 03:23:03 | 50.
Thx Cápa! Ya feel me. Cash Money-tól pedig elnézést ha megsértettem a nagy ideálját. Ogli télleg 2év3hónapot ült és nem kidobó hanem védelmi díjbeszedő volt. Viszont azt nem hiszem hogy bármivel is többet tudnál nálam a hip-hop történetéről és nem kérek kioktatást az og jelentéséről sem. Ogli klippjeire nem montam h szarok viszont a rímei nagyon buták. Ebben szerintem senki sem kételkedik rajtad kívül...
Ennyi erővel bármelyik gorilla kiállhatna 1 csilivili videoba bohóckodni.


Előzmény: Cash Money (49.)
Cash Money e-mail | 2005-12-01 15:21:31 | 49.
ogli sose volt kidobó és nem pár hónapot ült és sose mondta magáról hogy og
egyáltalán tudod mi az hogy og?
te vagy itt a szánalmas
ha fingod nincs semmiről mér szólsz bele
attól hogy valaki igényes klippeket csinál meg hallatszik az egészen hogy törődve van vele az mér lenne szánalmas?
mer játszák a tévébe?
pff




Előzmény: Rhymesick (47.)
Cápa e-mail | 2005-12-01 12:51:55 | 48.
ott a kulcsszó:igényesség
és ez a magyar ug-ban egyáltalán nincs.szánalmasak.1ül Ogli G klipjeire lehetne ezt mondani.láccik h van benne lóvé.de a többi...nem is sorolom fel,mer csak felbasz.


Előzmény: Rhymesick (47.)
Rhymesick e-mail | 2005-11-30 03:06:40 | 47.
Holla atcha!

Még friss vok itt fórumon de a rapről tudok 1-2 dolgot. Hogy mitől jó a rap, huh? Hát attól amitől minden más is a világban: ha minőségi!!!
Kb. 7éve hallgatom ezt a műfajt és képes lennék meghalni érte. Aki nem szereti az általában nem tudja miről is szól az egész vagy csak röhejes, fake ass bitch Pityingert meg Oglit hallott eddig. 1*űen kurva szánalmas amit az Ogli gyerek csinál. Kidobó volt meg ült pár hónapot és már a itt a magyar OG? Hell no mumfuckas. Az ilyeneket kint agyonlőnék mint a kutyát. Magyar rappet nem túl sűrűn hallgatok a mai napig. Az ug-vel a bajom h mocsok szar instrumentálisan. Meg a fele naon buta szövegeket ír. A hazai kedvencekrő nem is tok naon mit mondani. LL juni egy nagypofájú kötsög akit rappernek nem neveznék. A hősök meg leszerepeltek előttem a It's rite-on. Dat wuz bullshit. Ja és nem komálom ha vki úgy használ szóalakzatokat h asse tuggya mmifenére yo. Ezek az erőltetett Boszporuszok meg stb. Persze nem temetem el a magyar rappet, remény mindig van. Nekem a rap=művészet. És akkor igényes számomra ha szövegileg és zeneileg egyaránt dope. Szal minden tesónak üzenem h IGÉNYESSÉG. Nálam csak ez érdemel respectet.

Ya és R.I.P. Tupac Shakur

Jay mz e-mail | 2005-11-09 21:58:39 | 46.
OHH!!Majd elfelejtem: Jó hogy nem te döntöd el mi számít műfajnak és mi nem!!"Barátom" te nagyon-nagyon ostoba vagy!!És tényleg kár veletek vitatkozni a földalatti dolgokról!!Tisztán megmutatkozik: Gőzötök sincs az egészről!!
Ha nem tetszik akkor ne szólj be!!Tudod: Tájékozódj és aztán mondj véleményt...
Csokikarika az arcodra!


Előzmény: Cápa (43.)
Jay mz e-mail | 2005-11-09 21:48:00 | 45.
"Mélyentisztelt Cápa"!Te már párszor megvillantottad a tudásod, és persze a mérhetetlen kultúráltságodat.Úgy őszintén te mit hallgatsz?!
Ki az a maradék 10%? Ja és ha a Hip Hop nem műfaj akkor te mit keresel itt ??Véletlenül nem valami Britney fan oldalon kellene csöpögtetned a nyálad? Na pusszantlak édes!!Te kis cukorszirup!Mézesmázos halacska!!Vagy a kicsikancsó jobban tetszene? :D


Előzmény: Cápa (43.)
Jay mz e-mail | 2005-11-09 21:40:53 | 44.
Nézd ember! Akinek nem inge ne vegye magára!De ha te így mellreszívtad, akkor csak mondtam némi igazat.Nem?!Az alpáriságot, mint hangnemet nem én adtam meg, hanem a hozzád és a Cápához hasonló Stílusguruk!Bocs ha véletlenül tükröt toltam eléd!
Sajnálom ha látok, és nem csak nézek!Ha hallok és szeretem az igazi eredeti dolgokat!


Előzmény: Cash Money (42.)
Cápa e-mail | 2005-11-09 17:46:42 | 43.
kár h a hip-hop nem tekinthető műfajnak.és ha vki annak tekinti,köszönet a médiának.
és ki nem szarja le az ug-t.nyomorékok,semmirekellő a 90%-a.


Előzmény: Jay mz (41.)
Cash Money e-mail | 2005-11-09 17:11:30 | 42.
"de ha valakinek van szava a föld alatt akkor egész hosszú lisát tolhatok az arcodba."
röhej
kit érdekel kinek van szava a fos ug-ba?

te nem vagy alpári:"kis pöcsrázó,Fulladjatok már meg!"

nyomorék hülyegyerek halgassad a szarodat azt kussolj

Jay mz e-mail | 2005-11-08 22:01:03 | 41.
Még mielőtt az én anyámat elkezdené vmelyik kis pöcsrázó szidni!!Csak előre szólok hogy műfajilag rengeteg réteget érintek!Kezdve a Fekete templomi kóristáktól a tündérdöméig minden szart meghallgatok.Úgyhogy kis sekélyes faszfejek ne próbáljátok megmagyarázni hogy a jamicai dub, reggae, valamilyen azonosságot is mutat a hip-hoppal.Nem ugyan az a műfaj!De hangzásban lehet hasonlóság!Megmutatták már páran.Had ne soroljam!
Fulladjatok már meg!

Jay mz e-mail | 2005-11-08 21:48:12 | 40.
Halihó!!Kedves Flava, te honnan jöttél ide?Hol élsz vákuumban?Tudod, felénk az underground(bocs muszály volt leírni mert olyan szép szó:van akinek élet, van akinek halál) igen is tudja miről prédikál.Tebiztos sokat tapasztalt vén róka vagy, és sok mindent tettél már le a hip-hop asztalán.
Nem akartam példálózni, mert nem szép dolog, de ha valakinek van szava a föld alatt akkor egész hosszú lisát tolhatok az arcodba.De nem!!Tűrtőztetem magam az alpáriságtól.Ellenben veled!
A hozzászólásod hűen elárulja, hogy a tudásod a témában 0.


Előzmény: flava82 (37.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.