Click to Visit
Hip-Hop - BLOODS VS CRIPS
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

Mr.Leathaface e-mail | 2006-07-05 13:17:46 | 88.
egy két európai országba már van 1ébként..
Hollandiába sőőőt asszem japcsiba vagy valami húzottszemű népek országába is van már....

Mr.Leathaface e-mail | 2006-07-05 13:16:30 | 87.
kivéve persze egy két ganget..:)
Ł.C. 4 Life

Mr.Leathaface e-mail | 2006-07-05 13:15:18 | 86.
az meg h lesz-e blood meg crip itthon elég valószínűtlen bár ki tudja biztosan..
bandák ugyanúgy vannak itthon is csak még ők nem veszik ezeket a dolgokat olyan komolyan.
Még nem képvselik a hoodokat stb..

Mr.Leathaface e-mail | 2006-07-05 13:12:46 | 85.
hogyne lenne...
kb 15% uk fehér..asszem

martinyc e-mail | 2006-07-05 10:42:01 | 84.
Télleg 1általán van fehér crip v blood tag?
Bigg Campanella e-mail | 2006-06-30 13:45:22 | 83.
ez nem amerika főleg nem compton.May annak van joga szervezkedni úgynevezett bandákba aki úgy nevezett Thug Life-os(haha :D)vagy vmi bűnöző geci vagy oan helyen él ahol naponta lőnek le egy embert a sarkon.Attól még hogy egy kést előkapnak neked attól már nem kell fegyverekkel járni, mert nem olyan egyszerű valakit ám leszúrni.Na szal csak az szervezkedjen bandába aki egyedül a környéken nemtud életbe maradni.Ezek a blood és crip kölkök is ezért találták ki, nem viccből.
martinyc e-mail | 2006-06-29 09:30:04 | 82.
Gondoljátok 1szer itthon is lesz Crips és bloods??
Eazy E e-mail | 2006-03-30 20:33:50 | 81.
:))))

Előzmény: Mike65 (80.)
Mike65 e-mail | 2006-03-30 20:30:54 | 80.
ki kéne őket rakni áhított bandájuk földjére, többet nem kéne gondolniuk magukat senkinek :)

Előzmény: Eazy E (79.)
Eazy E e-mail | 2006-03-29 14:17:57 | 79.
Elolvastam az összes beírást. Érdekes, hogy egyesek cripeknek meg bloodoknak képzelik magukat Petőfi Sándor földjén. Mindegy, inkább képzeljék magukat annak, minthogy Eminemet hallgassanak! :)

PEACE TO ALL GANGS!

F.D. e-mail | 2006-03-29 13:54:12 | 78.
Hát ha te mondod biztos, velünk lesz a hiba de azért mond csak el mért

Előzmény: Mr.Leathaface (76.)
Eazy E e-mail | 2006-03-29 13:48:20 | 77.
Én nem érzem magam eltájolva, ezért nyugodtan kifejtheted az álláspontodat!

Előzmény: Mr.Leathaface (76.)
Mr.Leathaface e-mail | 2006-03-29 13:45:14 | 76.
Ti mind elvagytok tájolva úgy ahogyan vagytok..
de nem fogom elmondani mé..
L.C. 4 Life

Eazy E e-mail | 2006-03-28 19:50:24 | 75.
Sup nigaz?

Szerintem santamonica-nak igaza van!!! Attól nem lesz valaki crip vagy blood, hogy street-zenét hallgat, és erről olvas! Watts, Compton, Inglewood...Ilyen helyekre csak születni lehet! Nem irigylem azokat, akik oda születtek, nehéz lehet az életük! Ettől függetlenül imádom a bandázós zenéket & filmeket!

Szerintem inkább hallgassa valaki MC Eiht-et, hordjon kék L.A. sapkát, vagy Lakers mezt (lásd Grape Street Crips), mint Eminemet és a többi divatbullshitet. Mert ezzel legalább nem járatja le az itthoni rappereket.
Ha valaki azt képzeli, hogy ő valami hoodsta, hoo-banga, pee-wee, stb., csak egy South Central-beli látogatást ajánlok.

Peace to Crips & Bloods!


Előzmény: santamonica (74.)
santamonica e-mail | 2006-03-28 14:07:40 | 74.
Haha én 6 évet éltem Santa Monicaban és eléggé el van túlozva itt ez a dolog. Pl. SM elvileg Cripses hely mégse történt semmi mikor piros cuccban mentem az utcára. De néhány nagy arc itt azt hiszi, hogy azért mert elolvasott pár cikket és ki tud másolni pár angol szöveget, már gangmember lesz és ő a nagy gangsta. Csak ha ezeket az embereket beraknám a southcentralba, nem hinném hogy sokáig ekkora arcuk lenne... Én is jártam ott nem is egyszer és bizony alig vártam, hogy elhúzzak onnan... Ennyi!
F.D. e-mail | 2006-03-22 18:50:33 | 73.
Nekem nagyon tetszik az oldal király a zene az infok minden szoval nagyon faxa lett.

Előzmény: L-A-W-Z (72.)
L-A-W-Z e-mail | 2006-03-22 15:55:36 | 72.
holla.
a www.deathrow.tvn.hu -n a crips-ről szóló infomba irtam róla is 1-2 dolgot meg ott láthatsz róla képet + van vele 1 interju forditás is. bemész a death row nem flashes oldalra és a kezdőoldalon jobbra fenn van egy legördülő menü ott egy menüpont hogy gangek ott megtalálsz pár dolgot a bloods, crips és a 18-ik utcai bandáról.
peace out


Előzmény: Bigg Smooke (70.)
Bigg Smooke e-mail | 2006-03-22 15:50:21 | 71.
bazz gyerekek akik a deathrow.tvn.hu -s dolgokat nézik, na ott van egyv suge knight-ois flash cucc. És ott szól egy nagyon vadorzó zene vmi MUTHAPHUCKIN GANGSTAAAAAAAAAAA féle :). Na annak mondja má meg nekem mi a címe vagy küldje e nekem e-mailbe. smooke@citromail.hu kössz előre is
Bigg Smooke e-mail | 2006-03-22 13:06:18 | 70.
Ismerem Keitha Rock-ot tudom hogy ő meg nagy (C)Krip csak sajna nagyon sokat nemtok róla meg képet se láttam róla :(.Érdekel ki is ő meg mi is
csak nemtalálok nagyon info-t róla.Annyit tok hogy úgy hívták hogy a Ghetto Láki Lucsiánója(nemtom hogy kell írni) na béke gyerekek :)

L-A-W-Z e-mail | 2006-03-21 15:28:16 | 69.
21 gun salute!
ajánlom figyelmedbe Keita Roc -ot, aki a Rollin 60's Neighborhood crip egyik vezetője hát neki se gyenge megjelenése van, sztem még durvábban néz ki mint a Suge főleg az arcán az az LA tetkó. Amugy tök fölösleges itt osztani h ki a slob meg ki a crab, tudtommal itt egyikünk se tag, és odakinn meg kurvára utáljá az ilyen wanna be-ket. Meg kell adni a tiszteletet mindkét félnek. Ja és ha érdekel valakit a téma + életrajzok, infok a gangsta rap-ről akkor látogassátok ezerrel:
www.deathrow.tvn.hu
p'z out & keep it real


Előzmény: Bigg Smooke (66.)
F.D. e-mail | 2006-03-20 16:53:22 | 68.
Oké igazad van kicsit felhuztam magam végül is nincs jelentősége bocs.

Előzmény: Bigg Smooke (65.)
suge e-mail | 2006-03-20 16:23:58 | 67.
Szevasztok.
Látom megy a "haverkodás" hát igen.... Még egy ijen nálunk nem annyira érdekelt témában is hajba lehet kapni.
Ha valakit érdekel a téma az nézzen be a
www.deathrow.tvn.hu

oldalra / és töltsétek le ezt (börtönt megjárt 21 rapper, 3 háttérzene
www.deathrow.tvn.hu/deathrow.exe

Bigg Smooke e-mail | 2006-03-20 14:45:31 | 66.
Egyébként én a BloodZ részesítem előnyben. Nemtom miért ez csak úgy jött már az elején is jobban kedveltem őket vmiért. Talán mert úgytom Suge Knight az L.A.-s Blood-oknak és láttam a csávó kiállását és pár riportját hogy ő télleg egy kemény ember(itt nem csak a testi erejére gondolok).NA de mind1
Bigg Smooke e-mail | 2006-03-20 14:42:03 | 65.
Ne aggódj tudom hogy mien "vhova tartozni" de nemfogom reklámozni hogy hol élek mert én szeretek itt lakni, az már más hogy kicsit szar éjszakánként egyedül elmenni pár nem elég szép utcában.De itt most kimondottan a KripZ-ről és a BloodZ-ról van szó nem pedig más bandákról.Miért sértődtél meg?nem kell ezeken megsértődni ha hozzám szólt ez a kijelentés.Ya és először azért írtam K-val a Kripz-t mer kíváncsi vok hogy észreeveszi vki de most azért is K-val írom :DDD
Na de ennek yól mondtad nincs jelentősége mert ugye nem vagyunk mi még amerikában.


Előzmény: F.D. (63.)
Tenk e-mail | 2006-03-20 13:25:31 | 64.
Krip --> Crip

Nagyon úgy tűnik a hozzászólásod alapján, hogy a Bloods szemszögéből írtad a dolgot! De mindegy mer itt ennek nincs jelentősége


Előzmény: Bigg Smooke (62.)
F.D. e-mail | 2006-03-19 15:36:28 | 63.
Kiváncsi lennél éltél e már olyan körülmények között
hogy vagy tartoztál valahova vagy meghaltál mer szerintem nem különben nem irogatnál ilyeneket amugy meg megsértödtem


Előzmény: Bigg Smooke (62.)
Bigg Smooke e-mail | 2006-03-19 00:23:54 | 62.
Hogy valaki Blood esetleg Krip legyen ahhoz nem kell angolul vakerálni max. ismerje a bandája kódjait. Utána már csak gondolkoznia kell hogy meg-e éri bűnöznie. De őszintén megmondom hogy nem :). Max mókából alapítunk egy bandát azt jócakát akkor meg nem kell játszani az eszünket és olyan komolyan venni hogy minden kékruhás gyereket bedarálunk. Az már más ha valakit érdekel ez a téma és minnél többet akar megtudni ezekről a dolgokról, és nem rajkodni akar hogy húú én egy blood vagyok bazee és mindjá fejbelőllek.Na haggyáá má(remélem nem sértettem meg senkit)
Crips e-mail | 2006-03-18 21:47:03 | 61.
Arnold Swarcenegger a véres kezü kormányzó, kinyiratta másfél század után crips banda fejesét, szerintem megfogják bosszulni a cripsek amugy ö hirdeti az eröszakot a terminátoros filmjeivel.
CRIPS 4 LIFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Crips e-mail | 2006-03-18 21:46:55 | 60.
Arnold Swarcenegger a véres kezü kormányzó, kinyiratta másfél század után crips banda fejesét, szerintem megfogják bosszulni a cripsek amugy ö hirdeti az eröszakot a terminátoros filmjeivel.
CRIPS 4 LIFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

L-A-W-Z e-mail | 2006-01-24 17:19:34 | 59.
szlaci@dravanet.hu


Előzmény: The Dop Dealler (58.)
The Dop Dealler e-mail | 2006-01-23 18:54:21 | 58.
Amugy mi az msn címed Naon fontos lenne!:D

Előzmény: L-A-W-Z (57.)
L-A-W-Z e-mail | 2006-01-22 10:38:31 | 57.
hát erről a kivégzésről igazából minden nagy amerikai média elég részletesen beszámolt szóval nem volt tul nehéz infot találni róla:) amit én irtam az elsősorban az LA Times és a CBS beszámolóin alapul(képeket sokkal nehezebb volt találni). Amugy akit érdekel a CNN az egész kivégzést felvette meg lehet nézni de elő kell rá fizetni.
peacoe out & keep it real


Előzmény: The Dop Dealler (55.)
Jokkka e-mail | 2006-01-22 00:13:22 | 56.
talán használja az internetet? :o
The Dop Dealler e-mail | 2006-01-21 14:50:09 | 55.
L-A-W-Z!!!Te honnan tod az ilyen dolgokat?
L-A-W-Z e-mail | 2006-01-20 15:33:23 | 54.
21 gun salute!
Egy kis reklámot engedjetek meg nekem :-) akit érdekel nézze meg a Stanley Tookie Williams(a Crips egyik alapitója) kivégzéséről szóló infot a www.deathrow.tvn.hu oldalon(death row oldal).
peace out & keep it real
ja és R.I.P. Tookie
Only God Can Judge Him

Mali-G e-mail | 2006-01-20 10:18:02 | 53.
Fiúk!!Én innen gecire nem értek semmit!!!!!
De viszont azon kívűl figyelek és követem ezeket a dolgokat ( próbálom )!!!!!De a rapfilmek honlapon a Tupac dokumentum filmét nem tudjátok, hogyan lehetne +szerezni?????????

Darksun e-mail | 2006-01-06 23:14:09 | 52.
"Until this wOrld ChAnGes
peOple will AlwAyz kill their
Own. As wAvers of the blue flAG we Are All brOthers And
we must ACt like it. We must jOin tOGether
As One, One GAnG, One NAtiOn,
One Crip NAtiOn and destrOy Our reAl enemy.
YMuch LOve tO All the Crips thAt hAve died for the blue FlAGY
We'll C yOu, when we Get there. True
blue till they bury yOu.
Crips Rest In
PeAce"

DS!

Mr.Leathaface e-mail | 2005-12-29 10:05:26 | 51.
Peace All!

A West Side Connectionnak pont ez a lényege...egy Bloodzos és két Cripses összefogott New York ellen...vágási? Nyugat-Kelet ellen..innen jön a nevük is West Side kapcsolat..

Keitha Rock album nincs meg valakinek??? egy albuma van de sehol sem találom.

L.C. 4 Life

L-A-W-Z e-mail | 2005-12-26 23:24:11 | 50.
www.deathrow.tvn.hu
ezen belül a deathrow oldalon a gangek-nél ott van a 3 legfőbb LA-i banda(bloods,crips, 18th street). Ja és mind1 h a flashes vagy a flash nélküli oldalra mész be mindkettőről megtalálod
peace out


Előzmény: l0wride (49.)
l0wride e-mail | 2005-12-26 23:19:33 | 49.
Minden esetre erdekes dolgok:) L-A-W-Z hol tudom elolvasni amit irtal ezekrol???
L-A-W-Z e-mail | 2005-12-26 16:12:16 | 48.
21 gun salute!
10wride először is nekem nem az volt a gondom vele h olvassa az irományaimat sőt ahogy mondod még örülök is neki h van akit érdekel ez a téma. Nekem az irományai hangnemével volt/van gondom. A Westside Connectionnel kapcsolatban annyit tudok hozzáfüzni h azér a hip-hop előadók többségére nem lehet azt mondani h egyértelmüen bandatag lenne inkább csak ehhez vagy ahhoz a bandához állnak közel, ezért is lehetséges az amit mondassz. Vagy pl a Deathrow-ban is annak idején volt ilyen...pl Suge Knight ugye köztudottan Blood sokan őt tartják a donnak az összes LA-i B banda körében, de ugyanakkor ott volt évekig a Keitha Roc a Rowban, aki pedig a Rollin 60's NHC-nek az egyik vezetője, és ő ráadásul 1 igazi OG is hiszen gyilkosságér éveket volt börtönben. 2 ellentétes oldalról jöttek és mégis évekig együtt dolgoztak...a rap zenét meg a kiadókat nem lehet az utcaával hasonlitani, a zenében eltünik az ilyen ellentétek többsége (gondolom ebben a pénznek is nem kis szerepe van :-))
Dazed énse kivánok többet ezzel foglalkozni, még csak annyit h a "Bandaháboruk? Na ne" neü szobában tetted azt a bizonyos kijelentést.
üdv: L-A-W-Z
peace out


Előzmény: l0wride (47.)
l0wride e-mail | 2005-12-25 23:15:32 | 47.
Ja es nem vagok valami. Most, hogy van ezzel a Westside Connectionnal???? Mack 10 bloodsos (volt)... az Up in smoke touron is piros kendoje volt... Es W.C. pedig Cripses neki kek kendoje volt es meg c-walk-olt is... Hat akkor mi a faxert vannak egyutt??? Na es persze Cube is cripses volt. Most, hogy van wazze?:)) Amugy kiraly zenet csinalnak az elso tiizben benne vannak nekem usa rappnel:DDD
l0wride e-mail | 2005-12-25 23:11:21 | 46.
B.loods
L.ive
O.nly
O.ne
D.ay
:)))))
ja es nem akarok bele szolni de sztem L-A-W-Z ha kozze teszel valami akkor utana nem kell a masikat leb...ni, mert a te iromanyodat hasznalja, inkabb orulj neki. pi essz

dazed e-mail | 2005-12-21 12:04:23 | 45.
Kedves L-A-W-Z!
Én nem Mondtam, Hogy Lángész vagyok meg mindent tudok a bloods-okról... (Ha mégis lett volna ilyen elnézést!) Én Ezt Írtam:
"De Semmit Nem Tud Szinte A Blood-okról és A Crips-ekről." Ez meg Batman Papának szólt Visszanézheted A Hsz-eket.
Én itt lezárom a témát. Ha akartok fikázhattok nyugodtan.
Peace.



Előzmény: L-A-W-Z (43.)
Jokkka e-mail | 2005-12-20 22:29:56 | 44.
aztamindenit :D
szegény lawz
pz

L-A-W-Z e-mail | 2005-12-20 15:09:02 | 43.
21 gun salute!
Tudod dazed én mikor véletlenül felfigyeltem erre az egész forumra olvasgattam az irásokat és azér 1-2 elég nagy hasonlóságot véltem felfedezni különösen pl a bloods és a crips rapperek felsorolásánál. De ez még mindig nem lenne olyan nagy probléma csak mikor igy vezeted elő h "ezt meg én tudom" stb...a másik h lehet nem ezen a forumon de ugyanitt a zene.neten láttam h valahol irtad h te mindnt tudsz a bloodsról meg a cripsről...jó neked :D Itt másoknak osztod az észt de igazán nem láttam még tőled semmi olyat h összeszarnám magam tőle, ezért is irtam neked azt az alábbi szöveget mer gondoltam ha mindent tudsz akkor azt is érted :)...az szintén vicc h ugy irsz mintha te valami kurva nagy Bloods tag lennél, ugy beszélsz mintha te LA-ben kinn élnél :D LOL
3-12
üdv:L-A-W-Z
peace out
ui: ja az oldalon amit irtál tényleg van jópár dolog, de annyit hozzáfüznék h van 1-2 hibás dolog benne

dazed e-mail | 2005-12-20 14:20:34 | 42.
Tudod csak egyet nem értek...
Hogy mi a ****ért kellett most engem lehurrogni...
Nem Loptam Tőled se szöveget,se infót...
Amit tanultam írásokat azt nem tőled vettem...
Sőt nem is láttam az oldaladon ilyesmi írásokat..
(Persze ha van akkor bocs)
Én egyedül egy embert fikáztam itt Batman Papát...
Ennyi..
Amit meg szöveget tudok az innen van (egy része:)
http://rapszotar.uw.hu/ (bandanyelvészet)
Részemről ennyi....


Előzmény: L-A-W-Z (40.)
mate#23 e-mail | 2005-12-19 22:56:35 | 41.

Röhelyes ahogy egymást szapuljátok:D:D Mindenesetre jókat mosolyogtam azokon amiket írtatok:D Lil' Fee pörög a sírjában! Ti vagytok a szájber cripsek + a szájber bloodzok?? ÁÁÁÁÁÁÁ inkább nem is folytatom!!4 Fel a fejjel L-A-W-Z !! te csak jót akartál!:D Ez lett belőle:P

re5pect for my real homie L-A-W-Z!!

L-A-W-Z e-mail | 2005-12-19 22:53:53 | 40.
L60k at di$ 60l $loBK azz BKitCh...L60l
fuCC all u w3tBKaCC PKunk azzz $cary h60k at b3aner$. Fucc xtr83PK and x4 fuccc all u BK60rder m60nk3y$.The l60ng60s and t-fak3 & CV 70 g3ttin to$$3d lik3 $alad.K33p it Cuzz u fak3
a$$ m0thhafuCCa! Fucc x3 and x14 and x13 and x4 $lut$! Funny azz DAZED...l60l V61st 3v3n murd3rin th3 fl60w3r$! l60l fucc a w3tBKacc. And BK4 u di$$, Cuuzz' c60m3 fr60m d3 60c3an, m fr60m d3
"C"! S60 fucc a Cuzz, m a Crip BKiaaacccchhhh!!!! L3t m CatCh 60ne 60f u cart PKush3r$ & watch u g3t
$3rv3d, u lil $lonk3yzz!
Kedves Dazed! Látom te ugyis olyan nagyon okosnak érzed magad ezért gondolom nem kell ülönösen magyaráznom neked a fneti szöveget mivel te ugyis érted. Lol

mate#23 e-mail | 2005-12-19 22:45:54 | 39.
Holla!


Na mi a pálya West Side barátom??? Továbbra is a deathrow.tv.hu infóira vered magad?? Bár most dazzed srác veri magát itt L-A-W-Z barátom kemény munkával összeszedett infójára! Gratulálok! Ja meg bővíthetnéd a szókincsedet, ha kódokban akarsz beszélni.... kezd kicsit unalmas lenni! (ja persze ezt is sejtem honnan ismered:) =) további jó vitát... én nem tartom magam olyan nagy gengeszternek, hogy bármelyik banához is merjem magam sorolni..... Lófaszt nem tudtok, hogy milyen valójában bandatagnak lenni! Gondolkodjatok 1 kicsit, hogy mire menőztök!

Allah!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.