Click to Visit
Hip-Hop - Lloyd Banks
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Young Buck e-mail | 2005-11-01 17:06:45 | 43.
Csá Cash Money!
Kössz renedes gyerek vagy!!:)
És hallotad már az úl Lil Jon albumot?
Crunk Juice a címe!Kurva nagy,nekem naon bejön!


Előzmény: Cash Money (42.)
Cash Money e-mail | 2005-10-31 22:57:26 | 42.
az új lloyd banks címe the big withdraw
a tony yayo már aug 28-án kijött (thoughts of a predicate felon a címe)kurvajó album
nekem bankstől jobban bejön az im so fly klipp+szám


Előzmény: Young Buck (41.)
Young Buck e-mail | 2005-10-31 19:00:41 | 41.
Deh mi az új Lloyd Banks album neve??Deh egyébként Tony Yayonak nem is jelent meg albuma!:(És láttad már Bankstől az On Fire klippet?Kurva jó!:)

Előzmény: Cash Money (40.)
Cash Money e-mail | 2005-10-30 18:39:35 | 40.
szeretem a g-unitot
az új albumot meg már le lehet tölteni (a lloyd bankset)
a massacre klippeket meg töltsd le
én láttam torrent oldalon egybe az egészet


Előzmény: Young Buck (39.)
Young Buck e-mail | 2005-10-30 17:30:12 | 39.
Kössz tesó rendes vagy!!Amúgy te szereted a G-Unitot??Jah egyébként én is láttam egyszer a Media Marktban vagy 1 éve,de aztán már többet nem is rakták ki:(:(akis köcsögök!!De szerintem az új album későre fog megjelenni!:(fingom sincs,hogy mikór fog megjelenni! 50 Centnek meg nem tod,hogy hól lehet kapni az The Massacre kiegészítö albumot??Tök zsír mer dupla CD-s és + DVD is jár hozzá és azon vannak a klippek.Tök cool!

Előzmény: Cash Money (38.)
Cash Money e-mail | 2005-10-30 14:25:55 | 38.
nálunk lehet kapni a media marktba
4500 ft asszem
még nem jelent meg az új


Előzmény: Young Buck (37.)
Young Buck e-mail | 2005-10-30 13:54:46 | 37.
A rohadt életbe azért ezt se értem,hogy Lloyd Banksnek a The Hunger For More albumát sehól se lehet megkapni eredetiben!!:(tök szar!:( Amúgy már megjelent az új Lloyd Banks album???
Cash Money e-mail | 2005-10-29 21:53:51 | 36.
az új banks album címe the big withdraw
a pontos megjelenést nemtudom de már le lehet szedni torrentként

Young Buck e-mail | 2005-10-29 17:38:38 | 35.
Császtok!! Lloyd Banks az isten,IMÁDOM,KURVA JÓ RAPPER.Szerintem tök jól néz ki de nem vagyok buzi!!:)Mondjuk az egész G-Unit király!!
Banks e-mail | 2005-10-25 20:36:11 | 34.
legyen má písz itten!

legalább egyikünk sem Metál Icát hallgat:)


Előzmény: Cash Money (32.)
Cápa e-mail | 2005-09-28 21:57:54 | 33.
nah akko itt van nesze

Wu-Tang Clan:Enter the WU.aszem erről nem kell mit mondani.alap.elejétől a végéig.bár a kedvencem mindig is a protect ya neck

Wu-Tang Clan:Forever.ez má nem nyűgözött le annyira.a Triumph hatalmas.teccett még nagyon a for heaven sake és a The city.

Wu-Tang Clan:The W.sztem jó lett.még a Snoop-os is jó,sztem.

Wu-Tang Clan:Iron flag.nemtom hova tenni.mint WU album,sztem gyenge,mondhatni szar.de teccett a Back in the game(Ron Isley fasza),Iron flag,még az Uzi is vmennyire,Dashing,yall been warned.

Grave Diggaz:6 feet deep(v Niggamortis,aszem).nem jött be az ien zene.az ien elmebeteg dolgok nem az én világom.a Defective trip teccik.a többire még nem mertem vállalkozni.klippel viszont teccett mindegyik,amit láttam/hallottam

Raekwon:Only built 4 cuban linx.alap.kurva jó.mondjuk ő a kedvencem a WU-ból.

Raekwon:Immobilarity.ez is jó volt,de annyira nem mint az előző.Yae yo és a fuck them Meth-tel fasza lett.

Method Man:Tical 0.fasza,de sztem nincs oan jó mint pl az 1. Ghostface v Reakwon.teccett a release yo delf(i will survive átdolgozása:),Mr Sandman,és persze a Bring the pain.de hát az alapszám.amennyien lenyúlták...

Method Man:Tical 2000.jó,de telirakta skit-ekkel,ráadásul a számok közepén is van sokszor,így nem vmi élvezhető számomra.cradle rock,dangerous grounds,spazzola,judgement day többeközött,ami elég jó.meg a Chris Rock-os skit teccik még.break ups 2 make up is kellemes.

Method Man Redman:Blackout.na ezt kurva sokszor meghallgattam.bejön nagyon.Cerial killa a kedvenc

Royal Fam:Yesterday,today,iz tomorrow.nem 1 nagy szám.Acid,Y2K,Legacy.ennyi

Sunz Of Man:Saviors day.nem teccett.a régebbiek biztos jobbak.Dear psalms,saviorz day és a say say say jött be csak.

Shyheim:The Rugged child.ez jól sikerült.a kissrác komolyan küldi.one 4 da money ütött.


Shyheim:The lost generation.nem nagy szám,de vannak rajta jó zenék(jiggy comin,5 elements,life as a shorty)

Cappadonna:tőle még csak best of-t hallottam.ami bejött:run,Bread of life,darts throw,the grits

LA The Darkman:Heist of the century.teccett.jó a címadó dal,a shine,what thugs do,és 1 régi szám feldolgozása,a street life.

Killarmy:Silent weapons for quiet wars.jó lett.nemtok kiemelni számokat.talán nem is lehet:)

Killarmy:Dirty weaponry.ez vhogy nem jött be.az alapok se nagyon,és az összevisszának tűnő szövegelés se.esetleg a red dawn és a 5 stages of consciousness.

Rza as Bobby Digital:In stereo.érdekes volt.NYC everything és a terrorist bejött,de a My lovin is digi az hatalmas.

Rza as bobby Digital:Dugital bullet:csak eccer hallgattam meg,így sokat nem tok róla írni.elsőre totál nem teccett.csak a La rhumba,de az kurvára.

Gza:Liquid swords.ez teccett.a 3 kedvenc:shadowboxin,killah hills és a bible.ez a kedvencem.

Gza:beneath the surface.csak eccer hallgattam.és nem is igazán emlékszem rá:(

Ghostface Killah:Ironman.alap.winer warz és motherless child.2 szám a 17-ből.

Ghostface:The pretty Tony.kicsit furcsa,de jó album.próbál visszatérni a gyökerekhez.én maradok az elsőnél.

ODB:Return to da 36 chambers.nekem csak az a pár szám teccett,amiben még reppel.a többiben alig csinál vmit.kár volt úgy szétcsapnia magát.shimmy shimmy ya alapmű,fasza a brooklyn zu is.

ODB:Nigga please.jó.ezen még a Nepunes zenék se oan szarok.

ODB:trials and tribulation of ODB.nem az igazi.korábban felvett anyagokhoz hívtak vendég előadókat.hallgatható,jó közreműködők,de hiányzik belőle ODB stílusa.

U-God:Golden Arms redemption.nem jött be.nem is igazán teccik a hangja.a rumble nem rossz,meg a method Man-es.

akko fasza még:Method Man-know your role
Meth&Red-lets do it
Meth&Jonell-round and round
WTC-windpipe,worldwide

amúgy meg kurva jó klipeket csinálnak.és a még jó pár WU cuccos figyel a gépemen,szal nem kell aggódni,meghallgatom azokat is,mer érdekel.
csak az a bibi h te a WU-n kívül kb nem is ismersz mást.tipikus kis köcsög vagy aki fél éve hallgat rapet és asziszi h ő a vki.az úgynevezett magyar hip-hop is azé nem képes fejlődni,mer akiket sztárolnak oan szűklátókörűek mint te.
de én csak 1 média által manipulált divatember vok.


Előzmény: fromkinxtown (31.)
Cash Money e-mail | 2005-09-24 20:41:26 | 32.
birom ezeket a dolgokat hogy mindenki azon filózik hogy most east vagy west meg hogy biggie a jobb vagy tupac meg old school meg istennyila
bassza meg 2005 van
kit érdekel mi volt 8-10-15 éve
meghogy a hip hop hány elemből áll
meg hú ki legyen az új nwa tag eazy helyett
nem azt mondom hogy nem voltak jók de szerintem ma rengeteg jobb előadó van mint biggie vagy tupac vagy mint az nwa
ez van
mindenki jön a wu-val meg az ilyen alapzenékkel
ja! és mondják hogy nincsenek ma jó előadók


amúgy jön az új lloyd banks lemez is a borítót már láttam
a purple city meg november 8

BIRDGANG HARLEM,NYC

fromkinxtown e-mail | 2005-09-24 20:10:06 | 31.
Te írtad, ha kérem leírod a véleményed, most mé nem írod le mi, hát talán azér me nem is ismered őket csak a levegőbe beszélsz, na verj agyon, próbálkozz, ha má a helyesírásnál tartunk mondatot nagy betűvel kezdünk(egyébként vicces ez az egész)meg amúgy is csak 1 olyan ember vagy aki divatból hallgat rappet...amúgy igazad van mjdajumpman, csak én az ilyen szobákba nevetni, meg fikázni jövök, mostmá tudom, hogy nincs sok értelme, de mind1...amúgy sztem a zenehallgatókat 2 részre lehet osztani:
1.:aki megválogatja mit hallgat és nem csak a divatzenéket
2.:divatzenéket halgató emberek akiket keményen manipulál a média
és az nem kérdés ki hova tartozik

Cápa e-mail | 2005-09-21 18:38:44 | 30.
1.no problem.nyugodtan írd le a véleményed
2.kurvára nincs közöd hozzá.sztem.
3.nem látom sok értelmét,h laposra verjek egy 17 hülye gyereket.
4.megnézted hogy kezdődött?lehet te annyiba hagytad volna,én nem.
5.ész érvek?vita?hát ha képes lenne rá szerencsétlen gyerek,felőlem semmi akadálya.de vhogy nem így van

a felsorolt előadókkal(bár úgy tűnik)de nem vagánykodni akarok.csak megmutatni a többi 1ügyű kis pöcsnek,h én nem ragadtam le a Wu-nál,meg a Westside-nál.én nem azé hallgatom mer ez meg az a vagány.
amúgy meg divatrapper vok és mindenki bekaphatja


Előzmény: mjdajumpman (29.)
mjdajumpman e-mail | 2005-09-16 21:38:05 | 29.
Fromkinxtown és Cápa, egyiketeket sem akarom megsérteni, de kb ugyanakkora idióták vagytok mind a ketten. Bármelyik fórumba megyek mindenhol csak azt látom hogy egymást osztjátok. Olyan dolgokról vitatkoztok, hogy mi a jó márka meg mi a jó zene, elöszőr is ez mindenkinek más, ha mindenki ugyanazt a zenét szeretné tönkremennének a zenészek. Ahelyett hogy ész érvekkel támasztanátok alá a vélemyényeteket csak a másik anyázása megy ami számomra szócséplés, nem pedig vita, mert vitázni kultúráltan szoktak, nem egymás halálát kívánva. Amugy ha ennyire nem bírjátok egymás meg kell beszélni egy időpontot valahol aztán le kell játszani, mert így csak felesleges mondatok halmaza marad utánnatok. Na mindegy mondom nem akarok senkit megsérteni ez csak a véleményem, persze tudom ezután is jön az anyázás meg a rohadj meg mjdajumpman, de azért gondoltam ezt elmondom. Peace
fromkinxtown e-mail | 2005-09-16 19:17:13 | 28.
Na mi a véleményed?Te nagyon nagy gyökér vagy, erre vágsz fel, hogy ismered őket.Ez aztán nagyon kemény dolog,
Cápa e-mail | 2005-09-14 17:21:21 | 27.
pf.gyenge vagy köcsög.amiket te írtál azt mind hallgatom.ha kéred leírom mindegyikről a véleményem.csak hogy én hallgatok mást is.neked mit mond:No Limit,CMR,Hypnotize Minds,8Ball&MJG,Slip-N-Slide.egyikse ug,ne verd a faszod.
amúgy nemtom ki a paraszt kettőnk közül.te oan jól leírtad mi mindend lehet csinálni a tanyán.csak nem paraszt vagy?
és az h "haLLjon meg",annyit tesz,h mondasz vmit és szeretnéd h meghaLLjam.te viszont dögölj meg,vagyis haLj meg.halált kívánni 1 db L-el kell.nem kettővel.1 kis helyesírás.de tanyán ezt lehet nem tanítják.


Előzmény: fromkinxtown (21.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-11 18:51:58 | 26.
: DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kovda e-mail | 2005-09-11 16:45:06 | 25.
:-D

Előzmény: fromkinxtown (24.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-11 10:24:26 | 24.
Szerintem meg te cápa vagy 1 másik néven bazmeg, nem érdekel a véleményed ez az igazság, persze hogy felette állok, hiszen aki gunitot hallgat közbe meg nyomja hogy ő mennyire vágja meg minden az tényleg csak egy senki lehet, leszarom Kovda puncsolj tovább,
Kovda e-mail | 2005-09-11 08:05:49 | 23.
"Hiába erölködsz mindig feletted fogok állni te SENKI"

q:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Most feküdtem bazz...
Mi a faszban fogsz te felette álni? De most komolyan MIBE???
Jössz ezzel a tanyasi szövegeddel q:-DDDDDDDD
Nevetséges kis hoki gyerek vagy.

Most meg jön majd a nagy szöveg hogy nyalom a Cápa seggét, meg hogy mekkora csicska vagyok.

nah nyomjad q:-D

Kész...

Kovda


Előzmény: fromkinxtown (22.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-10 21:37:11 | 22.
Amúgy elviselem, hogy nem hallgatsz Magyar UGt, csak idegesít, hogy az emberek nem látnak nyitott szemmel.Cápafasznak Sok szövege van:Paraszt, paraszt, paraszt-ez biztos abból a fusztráltságból ered, hogy tanyasi és sok volt a nélkülözés, sokat kellett gyalogolni az ívóvizé mi?inkább megfejted a teheneteket, vagy anyád fekélyes mellét, a királylányt meg hallgasd te nyugodtan és álmodd, hogy egyszer közelebb fogsz majd lakni a bekötőúthoz, amúgy én városban élek, tudod KINXTOWN
Hiába erölködsz mindig feletted fogok állni te SENKI

fromkinxtown e-mail | 2005-09-10 21:31:19 | 21.
Nem vagyok oda a magyar ug-ért, de mindegy, annyi hogy meghalgatok pár számot, én wu fames vok,amúgy 17 vagyok és le is szarom, OK lehet nem köcsögöztél le, de kettőtökkel szoktak összetűzéseim lenni, mind1...csak hogy tudd, ilyen zenéket hallgatok:Wu-Tang, Gravediggaz, Killarmy, Killah Priest, Northstar, CNN, Royce Da 5'9,La the Darkman, Cormega, Nas, Screwball stb. Magyar UGt csak régebben, most nagyon keveset.Ennyi.
CÁPA halljon MEEEEEEEEEEG

Cápa e-mail | 2005-09-10 15:31:49 | 20.
"szevasztok.ez a kívánságműsor?fasza.küldeném az álmodj királylány c. számot annak a parasztnak.tudja kiről van szó.köszi.csá"
Cash Money e-mail | 2005-09-10 11:07:51 | 19.
nemazér de én nem mondtam hogy te köcsög vagy
te pattogsz itt mer utálom a magyar ug-t amit te nem bírsz elviselni
te vagy itt a fasszopó
gondolom 16-nál nem vagy több


Előzmény: fromkinxtown (18.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-10 11:05:20 | 18.
Ki is írja , hogy köcsög vok? Cash és te, a ti szavatokra meg nem adok, me kis fasszopók vagytok.
Nem értem mit üzentél nekem, me össze vissza irogatsz, amúgy meg nem is érdekel.

Cápa e-mail | 2005-09-10 10:25:15 | 17.
Eazy van.talán mind.Mc Eiht-től van 1+van még pár amiben közreműködik.most Mack 10 eneket töltöttem le.faszák.aztán Dj Quik-et fogok,aztán jöhet Mc Eiht.meg van Sly Boogy.teccik a száma,a thats my name.jó a klip is.

50 Cent télleg idegesítő,arrogáns paraszt lett.de az első albuma akkor is hatalmas(mámint a Get rich-tom előtte adott ki párat)

annak a parasztnak üzenem h ha Master P,Three 6 Mafia,David Banner,Lil Flip,Big Tymers,Trick Daddy,Too Short,E-40,Freeway,Caddillac Tah klipeket nyomatnak mindenhol,meg jáccák a rádióban,akkor mainstream vok.
kis köcsög vagy,csak még nem vetted észre.pedig az egész fórum ezt írja.olvasni azé tucc,nem?


Előzmény: Mr.Leathaface (16.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-09-10 09:51:15 | 16.
Nem értem cápa mért parasztoztál le..nem értesz egyet velem?mikor látunk a tv-ben egy Eazy,Bloods & Crips vagy Mc Eiht klippet??!!
semmikor.
mondjuk vicces is lenne...:)

Láttál már tőlük klippet?gondolom Eazy től biztos,többiektől?

L.C. 4 Life


Előzmény: Cápa (8.)
Franky G. e-mail | 2005-09-09 22:01:13 | 15.
Ki mondta ezt a faszságot hogy 50-nek Eminem írja a szövegeit? Azé ő se akkora hülye. Amúgy ez a Fiffty nagyon unatkozhat... Minden héten kihoz egy mixtape-et, most meg a Massacre összes számához csinált klipet. Kiváncsi voltam rá, letöltöttem. Egy nagy szar az egész! Én birom Fiffty zenéjét, sokszor hallgatom, de mint embert utálom. Nagyon beképzelt lett.
fromkinxtown e-mail | 2005-09-09 20:36:51 | 14.
Te cápagyerek, te nagyonokos gyerek lehetsz, hogy én buzi?meg paraszt?ja meg én vagyok a mainstream is mi?Ha itt tartunk mond má meg mi az a mainstream, te oktatsz ki engem aki még asse tudja mi a mainstream. Paraszt meg te vagy, amúgy milyen az élet ott az alföldön, megvan még a vályogházatok vagy má a tyúkolban éltek? Azt mondod az ilyenek miatt megy gajra a rap mint én, ez érdekes sztem meg pl. temiattad aki ilyen szaros g-unitokat hallgat, akiknek a zenéjük csak a pénzről, kurvákról szól, hát nem így indult el az egész...csak az ilyenek mint te meg a g-unit baszták el.50centnek eminem írja a szövegeit bazdmeg, ennyi erővel még till attila is lehetne elismert genxterrepper bazzeg csak napozik egyet és kész is a 12 cent nevű banda új tagja. És még van pofád aztmondani, hogy én viszem rosszirányba a rappet, te idióta.Te csak azt hallgatod amit a tvben látsz gyökér.a TV ben a slágergyanús számok szólnak és ezek azé slágergyanúsak me valaki ilyenre csinálta őket, ezzel pedig kifordult magából.De biztos igazad lehet me wu-tang nincs a TVben(ez biztos azt jelenti hogy szar),Gunit meg van.
Remélem egyszer miről beszélek, talán ha érsz agyilag 1 keveset, addig meg maradj FAKE.

Én vagyok a mainstream cápa úgyhogy vigyázz mit írsz vissza:)))))))))))))))

Cash Money e-mail | 2005-09-09 19:48:38 | 13.
mi a faszom az a divatrap?
de hülyeség bazmeg
eminem például amit most csinál az pop azt kész

Cápa e-mail | 2005-09-09 19:38:53 | 12.
sztem meg Banks a leggyengébb.az album meg semmi extra.1 a 100-ból.

Előzmény: Franky G. (11.)
Franky G. e-mail | 2005-09-09 17:30:49 | 11.
Én szeretem a G-Unitot, csak az a baj hogy divatrap. Egyértelmüen Banks a legjobb a csapatba, a szólója is kurvajó. Young Buck-é se rossz, de az a Tony Yayo... hát elég érdekes. Komolyan mondom ez a G-Unit tiszta Fidesz. Mindenki hoz magával még egy embert.
Cápa e-mail | 2005-09-09 15:44:56 | 10.
szüleid tudják h buzi vagy?
kibaszott nagy paraszt vagy bazz.az oanok miatt mint te nincs sehol a magyar hip-hop.éltesd csak a szarokat.azok meg el is hiszik h jók.nevetséges.aztán jössz itt a Wu-val.számoljuk má meg hány WU klippet és hány Master P klipet nyomnak a tv-ben.Three 6 Mafia-ról nem is beszélve.
méghogy mainstream....2őnk közül te vagy az.
sorry,de ez van


Előzmény: fromkinxtown (9.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-09 14:22:40 | 9.
Szopjá cápa, cápafaszt az való a szádba...hülye idióta mainstream gecik engem ne parasztozzanak le bazdmeg, mindegy...nem is tudom minek vitázok ilyen emberekkel, úgyse értitek meg miről beszélek, pont az ilyen emberek miatt haldoklik a műfaj
HOGY BASZÓDJ MEG

Cápa e-mail | 2005-09-08 15:50:25 | 8.
ti meg mind parasztok vagytok és kész.nincs itt probléma.
Mr.Leathaface e-mail | 2005-09-07 13:32:39 | 7.
akit tv-be látunk az mind ilyen!!
csicskák!

fromkinxtown e-mail | 2005-09-07 12:20:01 | 6.
Lloyd Banks 1 csicska, az életben tuti, hogy 1 papucs geci, a TVben meg rádióban akárhogy feszíthet, levágós hogy csak a pénz motiválja és a pénz érdekében össze vissza hazudozik, hogy mekkora gangsta
Cápa e-mail | 2005-08-30 12:41:20 | 5.
sztem Banks teljesen átlagos rapper.semmi extra.de jó a G-Unitba.a szólója nem jött be.volt rajta pár jó szám,de annyi.
viszont az Im so fly az kurva jó.a klips is fasza hozzá.

flava82 e-mail | 2005-08-29 21:10:30 | 4.
nekem az im so fly a kedvencem
láttátok már a smile klipjét? azt is ő nyomja végig

b-ron e-mail | 2005-08-29 17:26:21 | 3.
this is my city nagyon fasza trekk! get back nigga click clack niggA take dat nigga!!!
Banks e-mail | 2005-08-25 11:23:14 | 2.
Banks a király! Jövőre itt az új album!
G-Unit Girl e-mail | 2005-08-24 18:56:58 | 1.
Írjon ide minden Lloyd Banks kedvelő!!!!!
Bye


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.