Click to Visit
Hip-Hop - valoság
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

pici lány666 e-mail | 2010-07-08 14:00:12 | 18.
Egy barát hazugszó minden amit kiált.
Tűrök és ütök gyorsan hatalomra török.
A barátságunkat eltörlöd, akár a tornádó a földet ütöd.
Bűnös vagyok Vétkezek rapperekre építek tiszteletet kérek.
Zsane köszke elégséges véget hozol létre rá döntőtél a tőre.
Rímekbe öntöm a barátságunkat tükrözöm.
Micsoda jó rímeket hozok gyorsan párat papira is öntök.
Jól vésd az eszedbe egy ember életet vetél el a barátságunk semmit sem ért el.
Csak elled el, a rossz emlékeket tedd el! ! !
Mire voltam jó? Rádőbentetél az életem semmit sem ért.
Akon a kép fegyver a kézben erős az ütem újam a ravaszra ültem.
Nem sajnálom a golyókat csak ontom magamba nézve rádőbennek, hogy nem kéne.
Így hát hagyom inkább az egészet Szidzsére !!
De a golyó ami kijár kérem a halántékomba ültetem de rendesen.


Előzmény: squanthum (17.)
squanthum e-mail | 2010-07-08 13:52:46 | 17.
Tőllem nem lesz romantika,ömlengős kis nyálgépek,
Elkapom a nyakatok,vigyorgok azt rálépek.
Én vagyok az irodalom rothadó kék gyümölcse,
Azt akarom hogy az egész ország az én nevemet üvöltse
Gyűlöljetek,átkozzatok küldjetek a halálba,
Nem parázok attol hogyha valaki be talál ma
Ha nem leszek nem tudjátok betömni majd a lyukat
Azokkal kik 2forintért megbasznák az anyjukat

pici lány666 e-mail | 2010-07-08 13:51:57 | 16.
na ezt verd kenderbe!!!!!ha tudod:D
xD


Előzmény: pici lány666 (15.)
pici lány666 e-mail | 2010-07-08 13:49:14 | 15.
gyere be az ágyamba lasan bele fáradtam a szád ki van száradva a pakodat meg átadta ez még nagyon vágatlan utolsonak láthatam a másik meg rákatant azt valja hogy ártatlan megütlek az váratlan mé vagy te is páratlan mint ojan aki álmatlan.Csoky a szoprán ki faragja az élet szobrát ha eleget szoptál szoljál azt megkapod az oszkárt gyere pár pacsit oszál biztos jot hosztál értem nem dolgoztál csak szoptál semit nem szoltál.
Te meg sokat ittál tekillát megnézem majd fillát fére áltál szivtál másokat nem hivtál.kitörök mint vulkán figyeld meg az utját másokat ne kurját furdát mint hogy egy szemetest turjá bele buktál ne streszelj dugjál másokat le szurná nagyokat ne bukjá itt a faszom bukj rá.mutatom az utat másokat le ugat mi vagy te kutya nem csak buta figura.

2-felvonás :D

megyek és tarolok mindenkit le faragok maradok egy darabon kiadom a haragom mindenkit le maratok megjártam a maratont felcsaptál pár adagot a májad széjel dagadott az életet feladod a kulcsodat kiadod megvárnak a kiadok nem fujok én riadot meglátod én mit adok

pici lány666 e-mail | 2010-07-08 13:46:37 | 14.
képzeld nem te vagyok de legalább tudok rap szöveget irni nem csak jártatom a pofámat:@

Előzmény: Jaszti (10.)
Fáreó e-mail | 2010-07-08 09:30:31 | 13.
---.

Előzmény: rapmaster (12.)
rapmaster e-mail | 2010-07-08 02:45:17 | 12.
az élet nem egy mese álom nincs hozzá kép de amit te beleadsz az lesz a tét sok spanom tép énis azt teszem de addig nem érdekel mig van hozzá eszem hiszen penge az elme sok csajt láttam ki csak ugy a faszomat benyelte
Fáreó e-mail | 2010-07-06 15:25:06 | 11.
nállam van kis csaj a jó holland babesz annál még jobb a wiszki vagy a pálesz
neked ez a trend hogy legyen egy kis krek
mert jól fest ha az arcod is fehéres lesz nesz
otvan mind az orrodon miért nem szivsz többet a kokainodból hogy jó legyen az adás és a hangodtól repegyen meg a pohár


Előzmény: pici lány666 (9.)
Jaszti e-mail | 2010-07-04 15:00:23 | 10.
TUDOD EGYÁLTALÁN HOGY MI A VALÓSÁG???
pici lány666 e-mail | 2010-07-04 02:49:33 | 9.
itt a krek csak érd be azzal hogy hallasz a pokolba kívánsz vagy az istenednek tartasz.
de sosem kopik fel az állam mert ha fel lépni megyek 50-ezer az ára nem kell körém banda meg semmi féle gandzsa hogy az agyam az örületbe hajcsad .kerek asztal még sem elég 6-nak de szeret ez a banda spanjaimra nézve kurva szép az élet de gandzsábol élek!!!!!!!

pici lány666 e-mail | 2010-07-04 02:28:57 | 8.
köszi szépen hát nagyábol alakul:D

Előzmény: Fáreó (7.)
Fáreó e-mail | 2010-06-30 10:38:12 | 7.
Jó lessz az

Előzmény: pici lány666 (6.)
pici lány666 e-mail | 2010-06-29 20:36:28 | 6.
csiribu csiribá abraka dabra rap rezidentje patanj a farkamra éljen a hip hop a tecnot ved halkabara keres rá a neten aztán nyomj az aljzatra
mert amit muttok ti anak fogtok ismerni korbancnak pisti egy nagy pofáju pesti itt a kreck csak hogy hallasz a pokolba kivánsz vagy az istenednek tartasz hogy megismerd a repem a fél életed rám megy ÁMEN.
de sose kopik fel az állam mert ha fel lépni megyek
50-ezer az ára nem kell körém banda meg seemmi féle gandzsa hogy az agyam vvaz örületbe hajtsa.
a szászad mikor lázad a betonházak mitoszának adok szárnyat legyen veled öszinte a száz éves bánat rájötem hogy az ember egy gusztustalan állat bármit bevállal azt hiszi mindent ismer és tegnap otta ugy tudja a földön ö az isten nem vágod ki vagyok??neked csak egy vándor a teljesség felé haladok mint weörös sándor az én utam végtelen mert velem van a butha.
a te utadba nincs más csak yakig érö mutra az indulatodat türd az ing ujadba az öntudatodat el kenem mint a nutelát.
csumika pici lány voltam rapeltem guten tag!!

pici lány666 e-mail | 2010-06-29 20:20:00 | 5.
mit vártok az életöl ettöl a férges világtol
ha több ezer ember hal meg ártatlanul a teroristáktol ti is féltek a nevekel telitet listátol mert rajta vagytok rajta vagyunk de nem a saját hibánkbol elegem van a világbol az ország ugat nagy mértékben de mire fel??mikor csak egy légy piszok vagyunk a térképen .
megtanuljuk a leckét akarva vagy akaratlanul tovább megyünk a világban a vad világban halhatatlanul .
üdvözölek itt állitolag a bünei ölnek én tanulok mindegyikböl de ugy is ujak jönek ha érzed hogy valami mpzgat akor ne néz visza használd ki
és ez a világ lehet még csendes és tiszta.........szégyen

pici lány666 e-mail | 2010-06-29 20:03:32 | 4.


Itt van az ideje, hogy én is beszálljak, a nagyarcnak üzletet ajánljak.
Szájba csaplak, ha nem tetszik a rendszer, de nem teszem , hogy miért majd elmesélem egyszer.
Később, viszont ez nem az a történet, felbosszantótak, felbasztak a történtek.
Mindenki azt hiszi, a legjobb ő maga, de elmúlik az érzés, és kihullik a haja.
Megmutatom én, én a világ közepén nálam már az esőben van a töltény.
Fegyver a szöveg munició a zene, eltalálja azt is akinek nem tetszene, a képem, a stílusom, a származásom, amire büszke vagyok, azt megvédem, azt nem hagyom.
Fogd be a szád mielőtt megteszem én, nem lesz az ínyedre ez az apró költemény.
Tudom én, hogy nem bírod a kiképzést.
Könnyebb feladatott ajánlok, hogy tarthasd a lépést.
Hagyd, hogy küldjem és nem lesz baj, ha nem három méter föld lesz ami eltakar.

pici lány666 e-mail | 2010-06-29 20:03:10 | 3.
tánc(rap)
A rímeimet ontom a padlóra rakom a tánc művészetem elő kapom.
Elő adóm a szívem neked adom ha kitalálód a rímeimet adom.
Nem szakasztom a témára rá rakom fogasra húzlak kis barom.
Tudom és táncolom most nektekezt tálalom a rappelésben helyem találom.
A legjobb rímeim hozom válalom ezt a pársort nektek kinálom, a tudásom nem a földet veri a napot el tünteti.
Az eget meg üti a sütit ki süti, a napot szét üti.
itt vagyok teso fogjál meg ha tucc a terved nagyon jo de ugyis bele bux neked meg slusz.

pici lány666 e-mail | 2010-06-29 20:01:29 | 2.
sokan vagyunk egyre haladunk a koral mégis sarkon állunk a kezünkben dzsoval jóba teszed magad sokszor el mész burájlenbe de ez nem mene ha zsé nem lene a kezedben ne feszülj ki hogyha nem jön ösze semi de ez nem semmi ilyenkor nincs semmi a házak körül vesznek be zárva érzed magad de nincs olyan nap hogy ne szakitsd be magad irigyled a töbit mikor nincsen semid ki vagy feszülve de ezt nem érti meg senki érzed a veszted néha ki nyirnád magad de az életed nem ér anyit mint a dzsonak szaga városi vagy pedig telepinek érzed magad nagyképüségben ellenfeled nem akad. el jöttt a nagy nap erre vártunk régen fent a fövárosban oda lent a téren. fegyverek a kézben hitler lép a szinre egy öldöklés az élet a gyülésnek vége követeléseket kérek de ne várj sokat kérlek tatabányán élek de a város értsd meg. egy elemlámpa a zsebedben világit a sötétben térjél észhez észlényem a némethez te nem értesz.....ha nem csal az érzésem meg jön a havi vérzésed.A sötét el nyel de ha félsz az csak roszabb az élet hidd el szétcsuszva full hosszabb hosszabb nem segit rajtad se isten se gyogyszer majd segbe kur téged is egy dagadt foszer inentöl kezdve nincs visza ut madj magába ránt egy sötét és mély kut.kezdhetsz majd ujra uj szép életet de ha elbazsod a poklot ki nem védheted.onan ki mászni hid el kurva nehéz mákod van ha a hét szent fia rád lenéz.
pici lány666 e-mail | 2010-06-29 19:56:55 | 1.

Eddig elég sokat szenvedtem és még többet fogok
De ha padlón vagyok még akkor se nyalok
Esetleg csak fagyit egy kurvára gagyit
Úgy hívnak hogy andy a spanoknak csak bandi
Nem vagyok bűnöző engem nem visz el az ördög
Imádom a zenét és én eböl nyerek erőt
Én is csinálok majd egy kibaszottul menőt
csinálom a repet a szemem meg se reben
csak ugy csinálom a szöveget mint minden ember
szeretem a repet ezért üzöm eztet most küldöm el nektek
A példaképem csoky de a beceneve morfi
Olyan vagyok mint ő ezért nem kell ide hizti
Egyenlőre ennyi, ennyit tudtam irni
Ha elsőre nem megy urja meg kell irni
ha pofára esel mindig fel kel állni
ha egyszer fel áltál ujara kell probálni
a csucson érzem magam csak ugy el repül az idö
észre veszem lassan hogy én leszek a menö
madj meg érteted végre a szövegem lényegét
fel tudod majd fogni hogy mit ér ez az egész


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.