Click to Visit
Hip-Hop - Queensbridge Finest
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Bill e-mail | 2003-06-30 18:16:10 | 21.
Alig találtam meg ezt a topicot.Tessék ide is irni..
Na ma elrendeztem egy régi elmaradásomat.
Nem volt meg az Infamy.
Megvettem eredetiben.Mekkora zene..
Megérte megvenni az egyszer bizti.Van egy bizonyos hangulata a Mobb Deep-nek,ami annyira egyedi mint állat.Get Away

zee36th e-mail | 2003-05-22 14:11:02 | 20.
új Mobb Deep lp:
(várható megjelenés: júli 15)

"Retaliation"

1 Big Shit(Intro)
2 Get Shot Up Ft. Big Noyd
3 Legends
4 Night Crawlers
5 Arsenal Ft. The Alchemist and Twin Gambino
6 Hard
7 Favorite Rapper
8 Ghetto Romance Ft. Kelis
9 Power Sound
10 Originators Ft. Ghostface Killah & Raekwon
11 Double Shots Ft. Big Noyd
12 Retaliation
13 Gun Sling
14 Concept
15 Out Of Towners
16 Vibe Music Ft. Big Noyd, Littles & Pete Rock

Bill e-mail | 2003-03-22 10:51:03 | 19.
Prodigy-H.N.I.C. album egy ISTEN.A számomra legkedvesebb albumok között van.
Király szám Mobb Deep:It Could Happen To You A Soul Assassins albumról.Mondjuk a Mobb Deep úgy kurva jó,ahogy van...


Előzmény: zee36th (1.)
sabdog e-mail | 2003-03-05 16:17:21 | 18.
Hallottátok-e már Nas legújabb számát?
A címe: I Can.Le lehet tölteni a www.godsson.net-ről. Hát eléggé összerakták ezt a tracket


Előzmény: zee36th (10.)
Venom e-mail | 2002-11-25 16:37:51 | 17.
Hamarosan megjelenik az új QB arc Littles lemeze, The Feeding címmel. Szerepel majd rajta a Mobb Deep, Big Noyd, Nature és Tragedy is. A beateket pedig Alchemist, EZ Elpee, Havoc és Sha Self rakták össze. Az album mellé készítettek egy DVD-t is amin koncert bevágások és stúdió jelenetek láthatók. Az első single a Long Time Coming, amit többek közt Flex, Clue és Kay Slay is pörget rendszeresen.
cerka e-mail | 2002-11-21 17:47:29 | 16.
tudom, h itt qb rol van szo, de oc imadom igy enm tudom kihagyni a hozzaszolast.
olvastam a cormega oc cikket, bar nem nagyon emlekszem mar semmire, majd eloveszem.
oc szerintem nagyon jo, egyike azoknak, akik nem hajlandok kompromisszumokat kotni, h nagyobb legyen az eladott lemezszam.
szeintem minden lpje nagyon jo, bar teny, h a jewelz kisse kilog a sorbol-azert 1szer o is belement a kompromisszunokba.
cormega nagyon bejon, igaz,csak szoveg szinten, jol adja elo ezt a bolcs og dolgot.
szerintem mi jol jarunk a nagy rivalizalassal, ami qb-n belul folyik, nagyon kellemes anyagok szuletnek.
kb ennyi

zee36th e-mail | 2002-11-19 12:07:59 | 15.
OCtől megvan cd a Jewelz, ami elég jó lp, meg megvolt még régebben kazin a Word, Life, de ezt már nagyon régen hallottam és "kiesett az agyamból"


Venom e-mail | 2002-11-19 09:49:45 | 14.
Hi! Mit szóltok Cormega-hoz? Szerintem nagyon komoly arc, és nem csak a QB körökben számít jó MC-nek. Kár, hogy kirúgták a The Firmből...Az első lemeze a The Realness elég belassúlt, de nekem bejön. A bakelit változat végén szerepel a Faken soldiers Alchemist remixe is, kár hogy a CD-re nem tették fel...Volt az egyik 2001-es Sourceban egy írás OC-ről és Cormega-ról olvassátok el, elég korrekt.
Holo e-mail | 2002-11-18 16:21:31 | 13.
Amikor ezekhez hozzájutottam az hardcore wutanges idoszakomban volt, most kicsit nas,az,cormega és társaik felé kezdek eltolódni mer a wu elfogyott :), most lekaptam a lost tapes-t,bejön, bár ezen is van pár gyenge szám de Nas esetében sosem a rapben van a hiba hanem a produkcióban. Stillmatic és Iam.. lehet hogy kicsit belemélyülök..:)
Én nem szeretem se Jiggy-t se Ja-t nem tartom őket "skilles" mc-knek.. csak jo a "designjuk" :)

zee36th e-mail | 2002-11-18 15:05:55 | 12.
nekem az ilyen zenék kurvára bejönnek. bírom jay-z-t meg ja-t is (meg még rengeteg mást is:)

a lost tapes tényleg nagyon fasza, de ha az tetszik akkor az i am, meg a stillmatic miért nem?
rajta van a cd-borítón, hogy hivatalosan még ki nem adott trackek, amit az i am és a stillmatic lp-k készítésekor nem raktak rá az albumra

Holo e-mail | 2002-11-18 14:53:50 | 11.
félreértesz, én imádom nas-t csak (mint írtam szerintem ő a legjobb a felsoroltak közül) visztont az I am, nastradamus és a stillmatic már tul kommersz volt nekem , azt már nem tudtam lenyelni, de a a lost tapes azért király.
Aziatic megvan de valahogy az is kommersz már nekem, inkább Doe or Die.

zee36th e-mail | 2002-11-18 14:37:07 | 10.
ez már egy normális vélemény:)

az más dolog, hogy nem értek egyet vele,
de hát ahány ház, annyi szokás, szokták mondani:))

én nagyon bírom nas-esco-t, a szövegei, meg a beat-ek is nagyon bejönnek
nincsen a qb lp-n viszont AZ, nemtom miért
pedig nagy haverok
az aziatik lp valami kurvajó
tudom ajánlani

Holo e-mail | 2002-11-16 12:00:46 | 9.
vagy ez nem építő vélemény? előtte megtárgyalom valakivel és ha nem az bocsánatot kérek
Holo e-mail | 2002-11-16 11:59:53 | 8.
nyílván azért nem tudtam róla, mert elotte se volt a legaktívabb rapper, miután meghalt meg aztán főleg ehe..
egyébként azt írtad jegyezzek meg valamit ezekhez kapcsolodoan, hát megjegyeztem : Nas-t már nem sorolnám ide mert talán ő legjobb rapper a felsoroltak közül, csak már nem azt csinálja amit kéne neki,

Holo e-mail | 2002-11-16 11:55:03 | 7.
ja bocs
zee36th e-mail | 2002-11-11 15:31:03 | 6.
ne haragudj, de te ezt a topicot olvastad? mert amit írtál arról nem volt szó. valóban a mobb deep meg az infamous mobb bandák, senki nem állította ennek az ellenkezőjét. sőt még a braveheart's is egy banda.
a mobb deepnek azonban volt egy 3. tagja is, igaz nincs rajta egyik lp-n sem, mert elhunyt.

a topicba pedig építő véleményeket kérek beírni!!


Előzmény: Holo (4.)
Venom e-mail | 2002-11-10 18:49:05 | 5.
Hi! Már sorry de ki mondta, hogy a Mobb Deep nem egy csapat? És alapító tagok (!!!) Havoc & Prodigy (Big P)? Míért talán most már többen lennének? Meglepődnék! És, olyan hogy Infamous Mobb, olyan van! Kérdezd meg Alchemistet, meg Muggst...a legjobb spanok! Na Peace!
UI:Ez nem fika!

Holo e-mail | 2002-11-09 21:40:44 | 4.
Mobb deep az egy csapat, nem rapper.. es olyan hogy infamous mobb nevu rapper nincs..
A mobb deep ket alapitotagja havoc es prodigy.
Nas-t mar nem sorolnam kozejuk teljesen megvaltozott.. :(
De régen ő volt a legjobb talán..


zee36th e-mail | 2002-11-06 17:15:38 | 3.
hát én is kiváncsi lennék rá!
viszont láttam a HOW HIGH movie-t (red & meth), az a film valami baszott nagy!!
melegen tudom ajánlani


Előzmény: Venom (2.)
Venom e-mail | 2002-11-06 16:55:08 | 2.
Az egész QB-nek van egyfajta nagyon egyéni stílusa, amit lehet szeretni, meg nem annyira szeretni, de hogy nagyon komoly részét adja a hip hop termésnek az biztos. Hamarosan jön az új Mobb Deep album, kezdenek feltűnni az új trackek híresebb dj-k mixtapejein.Remélem dolgoznak megint Alchemistel is. Jött ki tőle egy 12" a Fatbeatsnél,amin egy Littles tracken lívül volt egy Mobb Deep szám is a More Like Us. Látta valaki a Murda Music-The Movie-t? Kíváncsi lennék rá! Big Up!
zee36th e-mail | 2002-11-06 16:33:36 | 1.
ilyen topic szerintem nem volt még, összefoglalva ezeket a nagyszerű előadókat

QB finest:
NAS
MOBB DEEP (Havoc & Prodigy)
CNN (Capone & N.O.R.E.)
Infamous Mobb
Braveheart's
Nature
Big Noyd
and a lot..

ide mindent ami velük kapcsolatos!!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.