Click to Visit
Hip-Hop - Mitől lesz valaki rapper!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Csaj e-mail | 2004-01-12 13:55:01 | 94.
:-***;)De édes gyerek ez a thamole..hmmm..;)hát remélem,majd 1x lesz alkalom arra,h eldöntsd,h hogy állnak Nekem a 'nöcis' cuccok!;))

Előzmény: thamole (90.)
Csaj e-mail | 2004-01-12 13:52:10 | 93.
Reméljük is dr.dre,h nem vagy ilyen;)
O.K.,de addig várjak??;(Vagy ilyen intim a dolog?;))Írd + emailbe;)!


Előzmény: dr.dre (89.)
killerke e-mail | 2004-01-12 13:27:47 | 92.
neked is jonapot!

Előzmény: kati (91.)
kati e-mail | 2004-01-12 13:08:34 | 91.
KURVA KIBASZOTT RAPPEREK, HAJATOK KI TI GECI FASZU ALATOK! BLACK METAL FOREVER!!!
thamole e-mail | 2004-01-12 10:30:44 | 90.
sztem nagyon jol álhatnak neked a nöcis cuuccok (a baggy gatya maradjon meg nekem) érzem az aurámon keresztül h te egy igazán csini csaj lehetsz..........és maradj is olyan amilyen vagy.........szuper Peace Thamole

Előzmény: Csaj (80.)
dr.dre e-mail | 2004-01-12 06:58:17 | 89.
Én nem vagyok ilyen! Csaj ha találkozunk egy koncerten vagy valahol megmondom miért vagy cuki
:)


Előzmény: Csaj (88.)
Csaj e-mail | 2004-01-11 21:32:40 | 88.
Kihagytad,h minden második szava az legyen,h:Baszd meg!!Jajj,és Norka* ahhoz úgy is kell járni,h majdnem szétessen az illető!!

Előzmény: Norka* (86.)
Csaj e-mail | 2004-01-11 21:30:37 | 87.
Ez kész ez a csaj;)))

Előzmény: Norka* (86.)
Norka* e-mail | 2004-01-11 19:36:57 | 86.
Mitöl lesz valaki rapper?
Tuti tipp következik:
végy egy(min.)három számmal nagyobb bizö,esetleg vadiúj hófehér nike(csak a tehetősebbeknek)cipellőt,a nadrágodból legalább az alsógatyád 82%-a kukkantson kifelé a járókelőkre,bár ha igazán ott akarsz lenni az XXL-es EMINEM pólód úgyis eltakarja supersexy micimackós boxeredet,tehát igy csak az fog látszani,hogy a kis nacid ülepe a térdedet verdesi.kezed a zsebedben!sapid pedig minimum az orrnyergedig huzd le,ha ügyes vagy mehet a nózid hegyéig is..a lényeg,hogy még véletlenül se láss ki/ha a fejedet normál állapotban szeretnéd("előretekintően")tartani/,mert akkor semmi értelme nem lesz annak,hogy a nyakad lehelletnyit hátra hajlítod,mintha lenéznél a világra!
extrák:oldallánc,baszodtnagy fülhallgató,cigi a szájban,esetenként karkötők,gyűrűk(persze el ne feledd!ezekből is a mééééret a lényeg!!!)ÓÓÓÓóóóó..és az elmarad6atlan kukimarkolászás!Majdnem kihagytam,pedig ettől leszel igazi nagy ember!Bár valójában ennek itt mind hiába futsz neki,ha elmultál 15..sajnálom!

Csaj e-mail | 2004-01-11 18:07:04 | 85.
;)De yoo!;)és miért is vagyok cuki?;)

Előzmény: dr.dre (84.)
dr.dre e-mail | 2004-01-11 17:51:43 | 84.
Csajnak szolt

Előzmény: CsajjC (83.)
CsajjC e-mail | 2004-01-10 15:33:23 | 83.
Most Én?,Vagy nem Én?Én vagyok a Csaj!!De nem Nekem szólt?Ha Nekem szólt,nem értem,úgyhogy gondolom nem!!Nah yo,ez ilyen 'buta vagyok,nem vágom a helyzetet' beszólás volt,úgyhogy be is fejezem;)

Előzmény: dr.dre (82.)
dr.dre e-mail | 2004-01-09 18:11:06 | 82.
Hát nem cuki ez a CSAJ-szi? :DDDDDDDDDDD

Előzmény: nash22 (81.)
nash22 e-mail | 2004-01-09 07:47:54 | 81.
Az előző hozzászólásomat is félreérettétek, remélem ezt is!
Miért kéne egységesen ("rapper cucba") öltözni!
Mindenki öltözzön úgy ahogy akar, ahogy jól érzi magát, pont ez a lényeg a hip-hopban, a lazaság!
Az különböztet meg minket, hogy különbözőek vagyunk (, meg aki akar)!

Magamtól kell idéznem:
"Ez az egész herce-hurca úgy ahogy van bejött
Nekem, és azóta is művelem
De vagyunk már elegen és van is már elegem
Mert új eszmények születtek és régiek tüntek el"

Helyzetjelentés!
Nem tudom, hogy hol laktok, de ez teljesen mindegy, de nálunk már minden sarkon áll egy rapbanda, a legkeményebbek az adott környéken,
de egy értelmes mondatot nem tudnak kinyögni.
Olyan bő gatyában járnak, hogy a vadakat terelő juhász vászongatyája messzire elbújhat tőle.
Mikor meglátják az emberek, a fel utca röhög.

Meg egy saját:
"Elesel ha futsz, ha nem tanulsz meg buksz,
Összetett mondatban csak káromkodni tudsz!"

Békesség!



Csaj e-mail | 2004-01-08 21:41:59 | 80.
Igen,te is k*rva nagy arc lehetsz(bár ezt írtam már,'Divat lett a rap'fórumba;))
Mármint ez a laza stílus Nekem hogy állna?Háát,nem tudom,figyi odaadod az egyik gatyád,felpróbálom,utána majd megmondod;)
Komolyra fordítva a szót,Én inkább ilyen 'csini' vagyok,nem úgy kell érteni,h folyamatosan magas sarkúba járkálok,stb,stb...
csak úgy olyan,jajj nem tudom,Csaj-os stílusom van,nah!!Figyelitek,h +oldottam a dolgot;))peace mindenkinek


Előzmény: thamole (79.)
thamole e-mail | 2004-01-08 20:14:55 | 79.
neked hogy áll ha nem lennék tul indiszkrét....sztem te jo fej vagy és a Yo! fejeken csakis YOL állhat.....Peace

Előzmény: Csaj (78.)
Csaj e-mail | 2004-01-08 14:45:02 | 78.
Maradjunk annyiban,h Nekem nem tetszenek;)-bár van akinek yol áll

Előzmény: Csaj (77.)
Csaj e-mail | 2004-01-08 14:42:44 | 77.
Akkor Én kérek elnézést....;)

Előzmény: Tschöppy (72.)
Csaj e-mail | 2004-01-08 14:42:09 | 76.
Én ezt nem mondtam,h muszáj így öltözködnie,csak a gyerek megkérdezte,h hogy lehet úgy kinézni egy rapper!!Ennyi volt a szitu,Nekem is van egy-pár haverom,akik hip hop-ot hallgatnak,mégis tök átlagosan néznek ki!!A 'feka bakancs' jelentésével pedig tisztában vagyok;)

Előzmény: Down By Low (74.)
thamole e-mail | 2004-01-07 16:12:13 | 75.
thalee nagyon igazak a szavaid a rapper rég nem a ruhájátol az aki ..........aki szerint pedig a ruha teszi a rappert................peace Thalee

Előzmény: Thalee (51.)
Down By Low e-mail | 2004-01-06 21:15:24 | 74.
hat sztem ebbe wan wmi de ezt no walogatja...en mar nem tudnek leszokni a bogatyarol meg a tobbi nem is kenyelmes de attol h wkin nincs bonaci attol meg ugyanugy szeretheti a dolgot...
yah a masik meg az a szokapcsolat h "feka bakancs"... ezt az utobbi idobe sokat hallottam mar...lassan mar marka q:)...egy sima drap bakancs amit a fekak IS hordanak de en eleg sok emberen lattam mar akiknek nem sok koze wolt a HH-hoz...de mar en is egyre tobbet hasznalom ezt a ket szot...

nah p


Előzmény: Csaj (71.)
fogoUS e-mail | 2004-01-06 20:56:19 | 73.
Jaja! A rapa' csajok is tudnak jól kinézni, bőgatyában vagy anélkül is. Ha egy csaj laza, akkor az úgyis látszik rajta. Az oldscool cuccok igazából raper csajokra lennének jellemzők,és abban még nőies is tud maradni bárki,csakhát azt azt sajnos mások is hordják. A divat mindent elb***!

Előzmény: Tschöppy (72.)
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 14:32:49 | 72.
én úgy vagyok ezzel, hogy tud nő jól kinézni bőnadrágban is:) persze nem térdig lógó üleppel, de azért hm... :)

Előzmény: Csaj (71.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 14:26:29 | 71.
Hát sztem,mondjuk egy pasinak könnyű!!Nem tudom máshogy mondani ,olyan fekásan(hát nézz rá Method Man-ra vagy Dmx-re vagy akárkire!!)ott a feka bakancs,vagy egy kosaras cipő vagy vmi;)csak ne deszkás csuka!Felveszel egy bő gatyát,ami majdnem leesik rólad,;)egy bő pólót vagy akár egy mezt!Aztán ott vannak a kiegészítők,mint csuklópánt vagy sapka,kendő stb.!Azt máris levágják rólad,h rap-et hallgatsz!Viszont csajoknak sztem nem kell így öltözködni,sztem egy csaj ne vegyen fel bő gatyát meg bő pólót,stb....egy nő az nő,attól függetlenül,h milyen zenét hallgat!!Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel!!
Look e-mail | 2003-12-27 23:37:55 | 70.
Mondja meg már valaki,hogy a francba lehet hip-hopposan öltözködni???
Mert mondjuk egy rocker csajt felismerek az utcán egyből a bakancsáról...

Look e-mail | 2003-12-27 23:37:51 | 69.
Mondja meg már valaki,hogy a francba lehet hip-hopposan öltözködni???
Mert mondjuk egy rocker csajt felismerek az utcán egyből a bakancsáról...

Look e-mail | 2003-12-27 23:37:44 | 68.
Mondja meg már valaki,hogy a francba lehet hip-hopposan öltözködni???
Mert mondjuk egy rocker csajt felismerek az utcán egyből a bakancsáról...

Laczka e-mail | 2003-12-27 15:03:08 | 67.
Azért vannak olyan emberek,akik normálisabbak,és attól,hogy bármivel megkülönböztetik magukat (Pl:azt mondják magukról,hogy rapperek),és mégse mondják azt egy másik emberre rögtön,hogy köcsög.Nekem például a legjobb haverom rocker.És ezzel együtt sokmindenben egyetértünk.Ez a nagyo n nagy elkülönülés engem is zavar,pedig sokszor én is előítéletekkel közeledem pl egy rocker felé.

Előzmény: Robesz (66.)
Robesz e-mail | 2003-12-26 17:49:00 | 66.
Nem akarok senkit megbántani,de mi a halálért kell mindenáron valahova tartozni?Azzal,hogy valaki azt mondja ,hogy én rapper vagyok rögtön megkülömbözteti magát.Ebből az jön,hogy aki nem rapper az köcsög,hogy miért is ja megvan mert az és kész.Mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik,de ez ugyan az mint a vallás mindenki pogány aki nem keresztény vagy nem épp az én gyülekezetem tagja és jobb vagyok nála,mert én jobban tudok mindent én jobban tudok szeretni jobban élek mindent jobban csinálok.Szerintem arról beszélni hogy ki az igazi rapper és ki nem az egy hatalmas baromság.Én főleg fekete zenéket hallgatok,de emellett nyitott vagyok mindenre amiben találok eredetiséget és mondanivalót.Szívesen leülök egy kis Bing Crosbit hallgatni vagy akár Sinatrat mert tetszik.És itt jön most a lényeg nem azért teszek valamit vagy jelen esetben hallgatok valamit mert discos vagyok vagy rapper vagy éppen a sarki sakk klub tangja hanem azért ,mert tetszik.Ezzel a hozzászólással nem akartam senkinek az érzésvilágát megbántani és nem is a kötekedés a célom!

Előzmény: Bisopp_ (65.)
Bisopp_ e-mail | 2003-12-26 14:03:53 | 65.
Sok Láma,gyertek el hozzám ,nézzetek meg azt megtudjátok mitöl rapper a rapper!



Előzmény: Thalee (64.)
Thalee e-mail | 2003-12-25 09:50:43 | 64.
ja meg a feelinget
és peace


Előzmény: Thalee (63.)
Thalee e-mail | 2003-12-25 09:50:13 | 63.
jó, lehet rossz példa mert usa, butatítja a világot, de a hiphop és az r&b onnan származik vagyis a fekete közösségből, és még mindig ott a legjobb, messze a legjobb. szal, ott is van fikázás, de ők nem egymás stílusa miatt fikázzák egymást, kivéve JayZ és Nas, de ők már letettek annyit az asztalra, hogy már azt csinálnak amit akarnak, nekem akkor is a kedvenceim maradnak. most ott vagyunk, hogy már sokan csak pénzért rappelnek, de hát ez van, igy is csinálnak jó számokat. és amig ilyenek vannak szarok az egészre, meg amugy is mit tudnék csinálni.
sztem az a rapper aki járatja a pofáját, vagyis rapper, nem ilyen 14 éves emberkék akik egy fubugyárból szöktek. és teljesen mindegy mit hallgatsz, az a lényeg átérezd a ritmust és a rímeket.


Előzmény: robal (62.)
robal e-mail | 2003-12-25 08:47:31 | 62.
Hát tényleg nem értelek titeket...Akkor nagy rapper valaki, ha marha régen hallgatja a rappet, ráadásul nem valami divatelőadót(lehetnek bármilyen jók a számai az mindegy) hanem csak az UG a nagy underground, az elkülönült IGAZI rapperek..gratulálok. Ha nem vennétek észre ugyanazt csináljátok mint azok a 14 éves pöcsmagok akik különbözni akarnak a tömegtől és be akarnak kerülni egy szűkebb csoportba amit a magukénak mondhatnak. Ti már benne vagytok ebben, úgyhogy még mélyebbre menekültök és fikáztok mindenkit aki nem olyan mint ti. Ébresztő

Előzmény: opium (61.)
opium e-mail | 2003-12-19 16:01:58 | 61.
nekem meg két sor jutott eszembe, amit én írtam: :))

"valaki zenét csinál, hogy ne csak mindig csend legyen
valaki tartalamat ad hozzá hogy túllépjünk pár közhelyen"

csak ennyi jutott most eszembe

nash22 e-mail | 2003-12-19 08:25:30 | 60.
Szevasztok!

Az összes eddigi hozzászólásotokhoz a véleményem,
Egy már régebben megírt rapszövegem!

Itt vagyok még mindig, még mindig a placcon
A hangsúly még mindig a mikrofonon
És aki beleszól szanaszét szórja a szókat
Ütemre illeszti a mondani valókat
A helyszín mindegy, a jelszó: Hip-hop!
De a laikus sajnos ebből mit lát:
Huligános, gengszerek, drogok és fegyverek
De ezek nekünk soha (soha) nem kellenek

Az Underground nem az alvilág
Összekeverése óriási hibát okoz
Mérget bennem fel fokoz
Csak jártatja száját a sok nagy okos
Ha az egyik orcám beverik, fordítoma másikat
De elötte hozzád kenem rím százaimat
Szavak ezre szólit téged végre tettre
Én itt maradok és úgy rúglak seggbe!

Aki azt hiszi, hogy ez a rap az óriásit téved
Mert haverek és rapposok közt szép bizony az élet
Már régen bekapcsoltuk a cd lemezjátszót
Már régren eldöntöttük hogy szólunk még pár szót
Hozzátok, értetek, de nem mindig rátok
De kisérti a többséget a USA átok
Amit a média terjesz, a botrány a lényeg
Vedd már észre, hogy átbasznak téged!

Az Underground nekem azt jelenti, hogy a lelked mélyén
Láthatnál mindent, ha körülnéznél,
Ha nem félnél attól, amit kifejezünk
Az elgondolkodtató szövegekért mindent megteszünk
Hozzátok szólunk, mindent kimondunk
Hogy mindenki tudjon, de mindent rólunk
De sokaknak nem tetszik, hogy szabad a szólás
És szerintük az Underground csak okoskodás

Az igazság odaát van a falakon túl
A másik oldalon a falakra fúj
A művész. Az uccai firkász
Nem tetszik a látvány mikor elötte megállsz
Te se tudod, hogy miért de elitéled mindet
Mikor meglátod a vonaton a falkon a képet
Hidd el, ez az élet! A hip-hop éltet
Mi nem eltakarjuk, csak felfedjük a szépet

Fel-fel a falra, és mindenki elött
Ez az egész herce-hurca úgy ahogy van bejött
Nekem, és azóta is művelem
De vagyunk már elegen és van is már elegem
Mert új eszmények születtek és régiek tüntek el
És öncélú az ember főleg, hogyha rappel
Hát ezért ne kezd el, nem vagy te gengszter
Vedd már észre magadat és ébredj fel!

A sok kis gengszter az uccát járja
Azt se tudja mit beszél, be nem áll a szája
Most ő a menő, mekkora az arca
Rövid lábú barátaink húzzatok a francba!
Már rapper vagy attól, hogy hallgatod a zenénket
Pedig a szövegeket még meg sem érted
A divat mondja kivagy! "Én mondom a divatot!"
Ez a dolog az amit én nagyíven leszarok!

Pop, óóóó, na mond mi a fasz van
Itt az egész zeneipar nyakig ül a szarban
Könnyen emészthető, ez kell a népnek
A szívedhez szól, minek a tények?
A slágergyanús zenéket fossa már a média
Ami kis hazánkban folyik az csak komédia
De csak kínomban nevetek, mert ilyen szar nem lehet
Ha ennyivel béritek, MEGÉRDEMLITEK!



Tisztelet mindenkinek, aki komolyan gondolja a dolgokat!

Thalee e-mail | 2003-11-10 14:30:13 | 59.
bocs, mindig a leguccsóra válaszolok, na mindegy, peace


Előzmény: Laczka (57.)
Thalee e-mail | 2003-11-10 14:30:10 | 58.
bocs, mindig a leguccsóra válaszolok, na mindegy, peace


Előzmény: Laczka (57.)
Laczka e-mail | 2003-11-10 05:35:24 | 57.
Az enyémre válaszoltát,és gondoltam,ezt nekem írod,de ha nem akkor semmi gáz.


PEACE


Előzmény: Thalee (55.)
higi hip e-mail | 2003-11-09 20:32:45 | 56.
hello sziasztok! remélem csak tanulunk egymástol és nem szekáljuk egymást hip hop fan hoz híven! nem tom szerintem akkor lesz vki jó ha elismerik egyedi dolgot csinál és csak a stílson belül szeretik?!! szerintetek?
Thalee e-mail | 2003-11-09 19:49:13 | 55.
ki beszélt rólad laczka?

Előzmény: Laczka (54.)
Laczka e-mail | 2003-11-08 17:50:00 | 54.
Mér,sterinted az én rapperségem abból áll,hogy fikázok másokat?Te nagyon el vagy tévedve,én nem rappereket,hanem a divatrappereket fikázom.Egész nap rapet hallgatok,nem tudnék meglenni nélküle.Én se öltözködök úgy,de én tudom magamról,hogy rapper vagyok.
De úgy igazán nem tudom mit akartál mondani ezzel a beírásoddal.

Peace


Előzmény: Thalee (51.)
slimshit e-mail | 2003-11-08 17:43:13 | 53.
hat latam en aszt hogy irtak aszt hogy egy param repernek mondjk magukt hat peldaul en nem valom magam repernek mert adik meg van csak akor lehetsz reper amikor eminem aszt mondja na most csokold meg a labam:) en elek halok a rep-er es en egy reper szeretnek leni de van egy problema en nem tudok irni szoveget te mar kaptam szoveget es eltudom repelni ha valaki tud irni szoveget az ha akarja kuldje el a tokszil@freemail.hu-ra
elore is kosz
slim


Előzmény: eminem sz@r (48.)
slimshit e-mail | 2003-11-08 17:38:26 | 52.
hat aki aszt mondja az egy nagy huje mert eminem nem sz@r es egyedul o enekli el az eletit tehat eminem eminem eminem
slim


Előzmény: eminem sz@r (48.)
Thalee e-mail | 2003-11-08 16:31:52 | 51.
vagy egy problémám én rappernek vallom magam, bár nem mindig öltözök úgy, élek halok a hip-hop-ért, nem is tudom mi lenne velem nélküle, és nem eminemet meg ilyen magyar rappet hallgatok, néha Magyar UG-t hallgatok, de inkább fekete zenét, és ebbe az R'n B is beletartozik. Szóval van olyan hogy R'n B-s? na mindegy, szóval sztem az rapper aki rappet hallgat, átérzi a feelinget, és nem abóól áll a rappersége hogy a testvéreit fikázza. Szóval sztem a feeling a lényeg, és nem az öltözködés, nem mint néhány kis geci divatrappernél. ja és tudja mi a hip-hop, miről szól, ennyi, mert nem csak a rapről. csá

Előzmény: Laczka (50.)
Laczka e-mail | 2003-11-08 06:34:01 | 50.
Én azt nem értem ez mér jó neki.És látod eminem szar,azt mondod a rockerek normálisabbak,fura mi nem mentünk át a rock fórumot elbaszni,és mondani,hogy a rap sokkal jobb,mint a rock.
Sittes e-mail | 2003-11-08 00:06:20 | 49.
elkepzelem ezt a szerencsetlen gyereket amint otthon ul baratok no nuku és annyira unatkozik szegeny h ilyen dolgokkal tolti az idejet,mint pl az embereknek valo folos beszologatas :D kivancsi lennek azert h az eletben is van e ilyen nagy szad :D
eminem sz@r e-mail | 2003-11-07 19:21:51 | 48.
???
Kovda e-mail | 2003-11-07 19:15:20 | 47.
Isten adja hogy találkozzak veled!!!
Ámen!

Kovda


Előzmény: eminem sz@r (46.)
eminem sz@r e-mail | 2003-11-07 19:11:33 | 46.
Attól lesz az ember rapper, hogy hülye szegény.
Laczka e-mail | 2003-11-07 17:15:47 | 45.
.

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.