Click to Visit
Hip-Hop - 50 cent vs. Ja Rule
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

rule_girl e-mail | 2004-01-17 07:58:39 | 133.
Na végre van itt 1 értelmes is.

Előzmény: Norka* (132.)
Norka* e-mail | 2004-01-16 22:08:43 | 132.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚRRRRIIIIIISSTTTEEEEENNNN!!! :D :D :D
EZ KÉÉÉÉSSSZ!!!!
Komolyan szarrá röhögtem magam,mig ezt végig olvastam :) Nem lenézően meg semmi(meg ne támadjatok,mert meghalok!),de komolyan vicces! Gondolom,hogy ti már kurva idegesek vagytok,de egy kivülállónak tényleg röhögnie kell!!! Mekkora oltások vannak itt?Komolyan!JééÉÉÉÉzus! Mintha eminem,meg juggalo fanokat eresztettünk volna össze:D Az mondjuk már nem jön be,hogy egymás anyját szidjuk..azon már én sem nevetnék,de ez az arc készen van komolyan mondom!:D De tényleg miért jár ide valaki,aki nem birja a topicban szereplőket(jó én specko most azé jöttem be,mer unatkozom:)! De ez a karaj..vagy mi..káposzta esküszöm egy állat! HÁT MI VAN VELED,APA??????!!!!!! Tényleg naggggyon nevetséges vagy,de mosmá ott a felsorolásod,ugyhogy ne bóóódogitsd itt tova a népet!Szevasz!

peace love & unity :)

csumpi!

rule_girl e-mail | 2004-01-16 21:39:29 | 131.
Tessék,most örülsz?
Venni Vetti Vecci
Rule 3:36
Pain Is Love
The Last Temptation
Blood In My Eye
Még most sem hiszed el?


Előzmény: káposzta (126.)
killerke e-mail | 2004-01-16 17:01:29 | 130.
ha elsorolnád neki szerintem leszálna rola...de nekem mindegy csak egy ötlett volt
Amugy én nem igAZÁN SZERETM SE 51 SE JA de ha választani kell akor inkább ja-rule

rule_girl e-mail | 2004-01-16 16:00:01 | 129.
A-ZÉRT-SEM FO-GOM SO-ROL-NI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne ugass nekem te szarházi!!!!!!!!!
Kímélj már meg ezektől a beszólásoktól,mert nem kapok levegőt!!!!!!!!
Te ne fenyegessél,mert szétütlek!!
Mennyire érzed magadat nagynak ha?
Nagy bátorság kell ahhoz,hogy beszólj 1 lánynak!
Gratulálok!
Hülyék hülyéje,buzik buzija és még sorolhatnám!
Neked ki a kedvenced ha ,ha már ilyen nagy a szád?
MEGMONDTAM,HOGY HÚZZÁL INNEN,HA EGYIKET SEM SZERETED!!!!!!!!!!!!!!!!
NE MERJÉL SENKINEK BEUGATNI ITT!!!!!!!!!!
Nevetséges.kiröhögteted magad!


Előzmény: káposzta (125.)
thamole e-mail | 2004-01-16 10:30:57 | 128.
ja egyébként Ja Rule te akkor hozzá se szoltál az egészhez csak igy utolag .......hat én nem vagyok Tudorka de fenének irkál be(akárki) hülyeséget valaki ...én csak akkor irok be ha pontosan tudok vmit nem azért h akárkit is fikázzak remélem azért nincs harag én se vagyok tökéletes ......de te se......peace

Előzmény: thamole (127.)
thamole e-mail | 2004-01-16 10:16:34 | 127.
én szerinted pc-buzi vagyok vazzeg akkorát tévedtél h .......ha meg annyira nem érdekel az egész miért jön egyböl a köcsög fika tőled


Előzmény: JA-RULE (100.)
káposzta e-mail | 2004-01-16 08:16:13 | 126.
Nekem fütyülsz kismozdony?

Vigyázzá bazze,ne pofázzá te ja rule fan!
te Főfasszopo geci internet cafés faszláma!

a dumádtol impotens leszek babám szal álljál le mondom mert bajok lesznek engem itt tisztelet övez neked meg a rangod : SZARKUPAC

Vágod ember?

na huzzá innen te gecigargalizálo gnom groteszk görbelábu majom!


Előzmény: JA-RULE (123.)
káposzta e-mail | 2004-01-16 08:07:11 | 125.
Sorold te pöcsszopo !

Előzmény: rule_girl (124.)
rule_girl e-mail | 2004-01-15 19:25:38 | 124.
Nem tudom,hogy te kinek mersz ilyeneket írni!
Már ha tudsz,max az anyáddal beszélhetsz így értetted!
Nem fogom neked sorolgatni,hogy mennyi cd-je van Ja-nak és hogy mi a címük!
Nem te fogod megmondani nekem,hogy kit szeressek,mert semmi közöd nincs hozzá!
Nem kell írogatni ide,ha egyiket se szereted,mert közöd ehhez semmi nincs.
Csak hogy tudd tudom az összes albumát,úgyhogy nem jött be.
MURDER INC JA RULE 4EVEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR


Előzmény: káposzta (121.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-15 19:06:36 | 123.
kaposzta suttyo fasz! (megszolitas)
Rajottem hogy miert irkalsz ijeneket most figyelj....: Azert mert eloszor is kibaszott CSUNYA VAGY es elkuld az osszes no ha odamesz hozzajuk es ezert inkabb utalod az osszeset ugye :) mert valaki ennyire hulye taho geci nemlehet mint te kis faszo kocsog vagy biztos es nemszereted ha leneznek mi szutyok ijen Iq-hanyadossal biztos kocsog magyar rapet halgatsz abbol is a legrosszabat dopepot mi hat.....elegge gaz. Anyad biztos takargat az utcan ha kimentek gyorsan rad dob egy lepedot vagy ijesmi mert szegyel teged apad meg arrol ne is beszeljunk egy alkoholista taho allat biztos sokat vert de nem sajnallak sot kiverhetne a popsidat meg parszor TE PATTANASOS KIS GORCS kinyomlak a vilagurbe
figy : ez a netezes neked nem megy szerintem hagyd abba mert csak anyad pazarekolja rad a pezet amit kurvazasbol gyujtot szerintem vegyel inkabb rajta egy gumibabat ..jah...bocs mar biztos van
na mindegy nem osztok rad tobb idot mert sajnalom rad
CSA GORCSIKE!!!


Előzmény: káposzta (121.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-15 18:42:47 | 122.
kaposzta geci te kocsog kis fasszopo kineg ugatsz te szar ...az anyadat megbaszom vigyaz magadra te kis kocsog faszlama
Oylan hulye vagy ...ha lolennel tolnad a szekeret akkora paraszt vagy
nagyon vigyaz te kocsog hogy beszelsz ......anyadbol hajadont csinalok te kis kocsog fasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: káposzta (121.)
káposzta e-mail | 2004-01-15 16:02:57 | 121.
pff te láma kurva!

mindkettö egy szar ! érted bazze?


Ja rule 4 ever?

Sorold fel az összes albumát te geciszivo jarulefan és ha egyet is kihagysz megütlek!


Előzmény: rule_girl (119.)
rule_girl e-mail | 2004-01-15 13:34:46 | 120.
"50 your hazards,cause Rule' spit to the masses"
rule_girl e-mail | 2004-01-15 13:26:46 | 119.
Ez az,50-t felemelték és úgy van a magasban,Ja Rule-t senki sem emelte fel és ez a ciki az egészben,hogy még így is magasabban van Ja Rule,mint a te kis 50 cent-ed.
Szóval ki a nagyobb csávó 50 vagy Ja Rule?
Ja Rule aways and 4ever

Cápa e-mail | 2004-01-14 20:38:39 | 118.
onnan vontam le amiket írtál.azt ne mond h. a Wu-Tang nem a keménykedésről szól,meg a Mobb Deep.és h Nas-nak nincsenek csajozós számai.erre mit hülyegyerek?nem tudod megmagyarázni.bebuktál faszfej.én érinthetetlen vagyok kicsi.szart se tucc rólam.és mivel beszóltál,örülj h ha az OTS nem ugrik rád.biitch.
ui:ki nem szarja le nyominemet+a telibevert filmjét.bánom h megnéztem.


Előzmény: Taochild (112.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-14 20:13:15 | 117.
t(H)a(H)o-kam vigyel ide draga okos haverom !!!
osszekevered a szezont a faszommal ember aloszor is lanyokat nem anyazunk meg ijesmi oke:I
Masodszor nem anyazuk JA-RULE-t mert megtudom az IP cimedet aztan a cimedet bemegyek es a monitort rahuzom a fejedre !!!aztan itt meg millio dolog lenne amit megkene beszelni csak nincs kedvem ijen okos emberekkel beszelni mint te!
Te azt mondod hogy azert tart ott 50-ahol tart mert felemelik meg zse van benne meg ijenek oke lehet es hogy igy jo bocsanat vagyis igy tetszik a sok gyokernek ez is lehet , akkor arra valaszolj hogy JA-Rule-t migesi mikor ki emelte fol te szerencsetlen es MEGIS FÖNT VAN ES A LEGJOBB ez miert van .....azert mert tehetseges es kurva jo zenet csinalt ennyi a ket dolog kozott Fenyevek vannak 50-SZAR , JA-RULE KIBASZOTT JO ennyi az eggyik tehetseges tud enekelni rappelni a msik nem talaldi mejik ....hat persze hogy JA-tud itt nincs mirol beszelni
CSA: t(H)a(H)o ( ! )
by: JA-RULE MURDER INC.

rule_girl e-mail | 2004-01-14 13:03:58 | 116.
Én nem átlagosan gondolkodom és közöd sincs hozzá.
És azért mondtam,hogy a 8 mérföld szar,mert az eminem is az.
Egy szar nem csinálhat jót,csak szart vagy annál is szarabbat.
Csak azért nézték meg,mert vannak ezek a nem normálisak akik teljesen odavannak ezért a senkiért és teljes lázba voltak,hogy filmben is szerepel.
Tudd meg ha nem lenne "rapper" senki se nézné meg az ő úgynevezett jó filmjét.
Ennyi és ha te ezt nem tudod felfogni,akkor te vagy egyedül itt a hülye.
Murder I.N.C 4ever

Taochild e-mail | 2004-01-14 10:27:56 | 115.
Neked is hasonlókat ajánlanék mint Cápa cimborádnak. Használd a fejed / agyad (gondolom van, mert írni tudsz....)és gondolkozz. Összefüggésekben. Rule-girl (ehh gondolom ez arra utal, hogy simán bekeküdnél annak a ványadt, nyálas törpe Ja Rule-nak) :)))))

Előzmény: rule_girl (107.)
Taochild e-mail | 2004-01-14 10:20:43 | 114.
Ez tipikus kis korlátolt tinédzser gondolkodás.

"Képzeld el én nem néztem meg a filmjét mert már akkor tudtam hogy nagy szar."

Ez elég szomorú. Mert honnan tudod hogy szar, ha nem nézted meg? Azért mert a haverjaid azt mondták? Az előzetes alapján? Azért mert utálod Eminem-et? Ne más gondolkodjon már helyetted?
Nevetséges!


Előzmény: rule_girl (107.)
Taochild e-mail | 2004-01-14 10:18:43 | 113.
Csak a véleményem tudom erre leírni. Szerintem egyszerű az oka: a showbusiness a pénzről szól. Ennyi. Most 50 Cent az egyik legfelkapottabb rapper az USA-ban (és sok más országban is). Ezért marha kifizetődő és profitáló dolog vele együtt dolgozni, közös számot csinálni. 50 cent populáris, ezért sok olyan ember is szereti és meghallgatja (megveszi a lemezeit), aki amúgy előtt nem hallgatott rap-et, vagy nem ismerte (el) a korábbi, és sok esetben jobb (szerintem) előadókat. Az elmúlt pár évben kurva nagy divat lett a hiphop. Ezért a nagyobb neveknek, akik igaz eddig is kurva sokat kerestek, most még több zsé pottyanhat le (hiszen sokkal többen hallgatnak a divat miatt rap-et). És mivel 50 az egyik legfelkapottabb most (sajnos), vele dolgoznak. De volt ez máshogyan is. Egy időben 2Pac-kal dolgoztak sokan (keleti partról is akár), Method Man-nel, pár éve Puffy-val, nemrég még Eminem-mel, most meg ezzel a dünnyögős csöves fekával. Ez van.:)

Előzmény: Jaman (109.)
Taochild e-mail | 2004-01-14 10:12:43 | 112.
Hát öreg kissé el vagy tájolva, illetve nem értem, honnan vontad le a konzekvenciákat (angol tudásomra vagy a "rap nulla hangerővel ugatására" vonatkozóan. Nem vitatkozom veled, mert az ostobák soha nem fognak megvilágosodni, ezért meghagylak a kis sötét gondolatvilágodban, hadd fröcsögj onnan. Na megfogadom a tanácsod, és húzok a picsába, mert szart se tudok...:)))
Egyébként még annyit, hogy nem azért említettem pédlakánt a 8 mérföldet, mert szerintem jó film (átlagos), hanem utaltam arra, hogy az átlagszövegű rapperek szövegét támadta benne Eminem (ős sem szeretem egyébként személy szerint). De úgy látom túl egyszerű vagy ahhoz, hogy összefüggésekben gondolkodj kisgyerek. Mik lennének az "igazi nagy filmek szerinted"? Vagy szerinted mindenki szerint ugyanazok? Nőj már fel és használd azt a tököt a nyakadon, ne csak arra hogy bólógass, mikor a haverjaid hülyeségeire helyeselsz, meg mikor hallgatod a rap-et. Csíra!


Előzmény: Cápa (108.)
Thalee e-mail | 2004-01-14 09:04:12 | 111.
ha ezek a kedvenceid akkor jó ember vagy:)
nekem is kb ezek, de nekem na No. 1 Nas


Előzmény: Jaman (110.)
Jaman e-mail | 2004-01-14 07:45:17 | 110.
Egyébként én is hallgatok Wu-Tang-et sőt az egyik kedvenc csapatom,ONYX-ot,Nas-t,Mobb Deep.
De 50 Cent is bejön az új előadók közül.
amúgy 6 éve hallgatok Hip-Hop ot,most 20 éves vagyok.

Peace & respect to my niggaz!


Előzmény: Taochild (102.)
Jaman e-mail | 2004-01-14 07:39:43 | 109.
Igazad van.
Lehet hogy 50 Cent sehol sincs az általad említett előadókhoz képest,de 1 kérdés:
Miért szeretnének olyan sokan 50-vel együtt dolgozni?
pl:Busta Rhymes,Nas,DMX(Grand Champ-on featuringel 50 Cent el.)
Ennyi.
Peace 2 the Gods!


Előzmény: Taochild (102.)
Cápa e-mail | 2004-01-13 15:57:37 | 108.
hát öcsém nemtom mit ugacc,mer az írásod alapján nulla hangerővel hangatod a rapet(vagy 1 szót se tudsz angolul).állj a tükör elé és ott röhögjé köcsög.jössz itt a 8 mérföldel,de hol van az az igazi filmekhez képest??!!!nem tudsz te szart se.húzz a picsába.

Előzmény: Taochild (102.)
rule_girl e-mail | 2004-01-13 15:37:05 | 107.
Nem mit kell itt ugatni!
Hagyjál már eminemmel meg a 8 mérföldjével elmehet a picsába.
Képzeld el én nem néztem meg a filmjét mert már akkor tudtam hogy nagy szar.
Gondolom te megnézted azt a szart,úgyhogy te vagy a nagy fanatikus.
Nyomorék

casreb e-mail | 2004-01-13 11:06:20 | 106.
még nem olvastam tul sokat, szal nem valaszolok csak irok valami baromságot, ami igaz is:
szerintem 50cent egy rosszul sikerült EMINEM klon, Ja Rule... most inkább nem irom le...

Taochild e-mail | 2004-01-13 10:08:43 | 105.
Egyetértek :)))

Előzmény: Niggavezér (91.)
Taochild e-mail | 2004-01-13 10:08:16 | 104.
nagy múltja? :))) könyörgöm mióta hallgatsz Hip hop-ot, mi számít nagy múltnak? 2 év? vagy 3? denagyonhülyevagyédesöcsém.:))

Előzmény: Thalee (92.)
Taochild e-mail | 2004-01-13 10:06:09 | 103.
Szégyen, de kihagytam az előbb CANIBUS-t és DMX-et, előbbit azért meg szerintem a szavak tekerésében nincs méltó ellenfele, DMX pedig szintén megérdemelten van a legjobbak közt (az én képzeletbeli hall of fame-emben).:)
Taochild e-mail | 2004-01-13 10:04:15 | 102.
Végigolvastam a fórumot és jókat röhögtem. Úgy látom a hozzászólások alapján itt az átlagéletkor és az értelmi színvonal (tisztelet a kivételnek) 13-17 év körül van. 50 cent meg Ja Rule...röhögnöm kéne, de inkább sírnék. MI közük a hipop-hoz? MIndketten olyan rapperek, akiket valami "nagyhatalmú" producer felkarolt, és jó sok dolcsival megtámogatta a lemezének kiadását+promócioó stb. Nyilván kellett tehetség, de ha meghallgatjátok a számaikat és figyeltek a szövegekre (!!!!!!!!!!!) akkor hol van ez a két előadó az igazi rapperekhez képest, akiknek mondanivalójuk is van, nem csak keménykednek a szövegeikben, meg azt hangoztatják unalomig, hogy mennyi lóvéjuk, kurvájuk, házuk, kocsijuk, ékszerük van. Nevetséges! Könyörgöm hol van ez a két pöcs a Wu Tang-hez, Nas-hoz, EPMD-hez, Roots-hoz (sorolhatnám) képest? Nem baj, pont az ilyen kis pöcsfejű nagy hiphopper rajongókból gazdagodnak meg, mint a többség itt, akiknek elég ha ütős a zene, királyak a videók, de nulla szövegek. Ha már Eminemet is szeretitek, akkor gondolom láttátok a 8 mérföldet. Pont az ilyen rappereket vágta haza a filmben, akik csak arról tudnak pofázni, hogy "így meg úgy meg leszel kinyírva, agyonb*szva" stb. Ennyire nem figyeltek? Na sebaj. Majd felnőttök. :)
Még egyszer, tisztelet a kivételnek, de behányok a 50cent és más rap bandák tizenéves rajongóiktól akik megveszi ka bő ruhákat, baseball satyi, fejkendő, aztán közük nincs az egészhez. Nem baj, amíg Ti vagytok és vitatkoztok faszságokon, addig van min / kin röhögni....:)))

JA-RULE e-mail | 2004-01-12 21:08:10 | 101.
HA veszekedni akartok vagy ijesmi gyertek a DUHONGOBE!!! (ezert csinaltam remelem tobbet nemkell csinalnom)
JA-

JA-RULE e-mail | 2004-01-12 20:58:10 | 100.
Nemtudom mirol beszeltek errol szol hogy a szamjaikban megemlitik a masikat.lol
Te meg te szerencsetlen te.... okoska kibasszotul tudsz mindent mi te idiota akkor aruld el hogy van a tortenet roviden , vagy ne ugasbe egybol faszlama 'nemszeretjuk' ezt en is mondhatom misem szeretjuk ha ok nelkul beszolnak nekunk naa... es hulye. Igazabol leszarom az egeszet JA-RULE a legjobb es kesz a masik nehidd hogy egy szemuveges monitoros kocsog vagyok. te viszont biztos az vagy te ....TUDOR

rule_girl e-mail | 2004-01-12 18:01:12 | 99.
Ja Ja Rule-nak van 1 lánya meg 1 fia.
Melyik számába ugatott be Ja-nak?
Mondjuk nekem mindig Ja Rule-nál lesz az előny.
Mert még mindig azt mondom,hogy sokkal jobb,mint 50 cent.

thamole e-mail | 2004-01-12 14:14:55 | 98.
egy másik topicban egyszer már le is irtam pontosan hány albuma van.........Dre nek van igaza ...........kurva nagy hülyeséget irtál.........és ezt nem szeretjük.......eloszor gondold végig amit irni szeretnél és csak utána csapkodjad a billentyüket------peace Thamole

Előzmény: dre (20.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-12 00:30:07 | 97.
50-tit amugyis sokan utaljak pl:ja-n kivul TYSON is ugyhogy szerintem vagyis aki szereti 50-et most nezze mert hamar vege lesz valamejik nagyobb beporog ra es vege annak a gyokernek.Egyebkent ha mar itt tartunk azthiszem ja- vezet mert utoljara az eggyik szamaban ö valaszolt ra amit ugye elkezded 50-t marmint az anyazast az eggyik szamaban es utoljara ja-valaszolt a szamaban szoval 2:1 JA-RULE vs. 50 cent
De az durva volt amit ez a paraszt a JA-nak a lanyarol enekelt ezert szetkurnam a fejet.(asszem lanya van) :O
na by:
JA-RULE MURDER INC.

rule_girl e-mail | 2004-01-11 07:17:06 | 96.
Erről csak annyit tudok írni hogy IGAZAD van.
JA-RULE e-mail | 2004-01-11 03:35:59 | 95.
FOgalmatok sincs mirol beszeltek JA-RULE annyival messzeb jar mint az a sittes gyoker. Tok baromsagrol enekel es radasul meg a zeneje szar is egy kalap kaki amit csinal vagyis nem o hanem az a szerencsetlen Eminem de azt nem ertem hogy DR.Dre hogy adhatta ijen foosra a fejet es a nevet lol bagazs
JA-RULE A LEGNAGYOBB ES A LEGJOBB
by: JA-RULE MURDER INC.

rule_girl e-mail | 2004-01-10 16:52:56 | 94.
A Last Temptation és még sorolhatnám.

Cápa e-mail | 2004-01-10 08:31:57 | 93.
én szeretem mindkettőt.Fifty meg csak azért van nyominál mer ő kínálta a legtöbb pénzt.és ugye pénz beszél...
sztem 1ébként a Last temptation a legjobb.

Thalee e-mail | 2004-01-10 08:19:03 | 92.
G-Unitnak és Fiftynek, nagy multja van, nem tom mit fikázzátok, igaz a mostani stilusuk nagyon fura, east coast gangsta, fura nagyon, de fogyaszható azoknak, akik az r&b-t is előnyben részesítik

Előzmény: rule_girl (90.)
Niggavezér e-mail | 2004-01-09 22:19:17 | 91.
50CENT egy gyökér! Nem tom mit esznek rajta csak dünnyög össze vissza mint vmi csöves feka! Ha választani kell Ja Rule jobb arc, meg jobb zenét nyomat! Eminem és tásai SUCKS!
rule_girl e-mail | 2004-01-09 19:54:47 | 90.
Szerintem is 1 nagy szar az egész:
A G-Unit albumról annyit,hogy a kinézete elmegy,de a zene az szar.
Pl.a Stunt 101 sem tetszik.
De az már tényleg ne ugasson,akinek fogalma sincs a dolgokról.
Én csak azt mondom,hogy
JA RULE'N MURDA INC. 4EVER

Sipos Katalin e-mail | 2004-01-08 11:20:14 | 89.
Teljesen igazad van szerintem,mert G-Unit nagyon .... Kedvenceim Snoop Dogg,Dre, Nate Dogg,Ja Rule!JÓ A STÍLUSOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Előzmény: Jaman (76.)
Obi e-mail | 2004-01-08 06:55:42 | 88.
50 Cent a legjobb!!! Legkirályabb száma a Back Down (és a PIMP). Szerintem.
eminemgirl e-mail | 2003-12-29 11:53:49 | 87.
50 cent ezerszer jobb!
Cápa e-mail | 2003-12-12 14:17:59 | 86.
a guess whos backet én is hallgatam.fasza nagyon

Előzmény: Thalee (85.)
Thalee e-mail | 2003-12-10 20:02:23 | 85.
ja meg van egy korábbi albuma is ami megvan, de látam olyat is hogy nas-50cent, king of new york, valami ilyesmi érdekes lehet, na ez van meg: Guess Who's Back


Előzmény: Thalee (84.)
Thalee e-mail | 2003-12-10 19:50:58 | 84.
jaman, sztem hát egy kicsit lehet hogy kamu a 50 cent, de sztem a lloyd banks nagyon nagy fej, meg 50nel sincs semmi bajom, a beg 4 mercy, meg sztem nagyon jó lett. ugyhogy g-g-g-g unit!!!
:)


Előzmény: Jaman (81.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.