Click to Visit
Zene.net törzsasztal - zenekart keresek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

jozsika75 e-mail | 2012-01-27 18:10:19 | 213.
Nemzeti Dalokat játszó zenekart keresek mint Basseros Vagy Ritmus gigáros.Győrtől-Tatabányáig!!!!
Gozarak e-mail | 2012-01-22 20:52:45 | 212.
19 éves Tolna megyei srác keres Electronic Metalcore ( Lásd Crossfaith ) / Post-Hardcore stílusú bandát !
Szekszárd max. Paks !

Jómagam unclean ( azaz scream / growl ) vokalista lennék valami ilyesmi :
1.(2012.01.03.) http://www.youtube.com/watch?v=UsKy6Yq9L5M&feature=related
2.(2012.01.22.) http://www.youtube.com/watch?v=JPUKcetB_Os&lc=30pFM4T0mgVHnFAyrt37aKWeLuLBPrvr4Tiabl0HhrU&context=G2955d5bFAAAAAAAABAA&feature=g-all-c

Vagy alapítana : ) Minden kell. Ami fontos : Legyen saját hangszered na és persze tudj is rajta játszani . Nem árt ha ismered a stílust és akár még kedveled is . Pár példa : ( a már említett ) Crossfaith , Asking Alexandria , Attack Attack ! Memphis May Fire .

Elérhetőség :
gozarak@gmail.com

Legend Killer e-mail | 2012-01-04 15:53:15 | 211.
és email címem gobbels@citromail.hu

Előzmény: Legend Killer (210.)
Legend Killer e-mail | 2012-01-04 15:52:54 | 210.
üdvözletem.

már régi motoros vagyok a fórumon, mert még mindig nem sikerült bandát találnom.

nos, íme a hirdetésem, újra.

- kezdő vagyok.
- irányzat death metál, de bármire kapható vagyok.
- mély scream, tiszta ének gyenge, de tanulással bármi megoldható.
- angol tudás elfogadható, vannak saját angol dalszövegeim a sötétebb, elvontabb témákból, amit majd a bandával természetesen szívesen megosztok.

bárki jelentkezhet, aki úgy gondolja, én vagyok az embere, szívesen játszom mindenütt


Előzmény: thomasherfli (209.)
thomasherfli e-mail | 2011-12-13 15:02:43 | 209.
SZIVESEN JÁTSZOM BLUES BANDÁBAN!!!Thomas Herfli blues szájharmónikás vagyok.Eddig játszottam vendégként:Rockin Rockcats,Pribojszki Mátyás band,Jack Cannon band,Deja vu,Bobos and Sitra Achra.Leginkább a chicago bluesban vagyok otthon!Elérheztőség:Herfli21@gmail.hu vagy Herfli90@freemailhu
zoszko e-mail | 2011-12-02 20:44:47 | 208.
Sziasztok!
37 éves vagyok,és ritmusgitáros posztra jelentkeznék.
Punk Rock stílusban lehetőleg Pest-Megye környékére.
Felszerelés van,csak a banda hiányzik.
Ha valakit érdekel,írjon.
zolidesign@freemail.hu

Legend Killer e-mail | 2011-11-24 14:48:46 | 207.
üdv.

screamelek, mély screamem van és szeretnék még idén találni egy bandát. az se baj, ha teljesen kezdők vagytok, mert én is. már többször hirdettem itt és eddig nem sikerült találnom senkit. nem igaz, hogy nem akar senki egy jót zúzni! ne legyetek már ilyenek! rendben, mindenki a tökéletességre törekszik, de azért egy csiszolatlan gyémántban is ott rejlenek a lehetőségek. tudom, nem vagyok profi, de vagyok olyan szinten, hogy lehessen alkotni. ha össze kéne hasonlítani, akkor hangom Corey Taylor-éra hasonlít Slipknotból, mármint a scream természetesen. éneknél kellene még egy kis segítség továbbfejlesztésre. death metált keresek elsősorban, mert az én hangom ehhez jó, a többihez annyira nem, én így gondolom. ám meglehet próbálni attól még, szóval bárki, aki érez lehetőséget a dologban egy kezdő énekessel kapcsolatban, írjon, köszönöm. igen, természetesen tudok angolul, noha nem profin, de elboldogulok és ezt mi sem bizonyítja, mint, hogy vannak angol dalszövegeim a gépen, egy csomó és csak rátok vár! tehát rakjunk össze egy állat bandát és zúzzuk! én magam a dárkosabb, sötétebb témát preferálom és agybeteg szövegeket szeretem, de majd lehet egyezkedni. én kedvencem Slipknot, stay(SIC)maggots! és más nem is érdekel, de ez nem azt jelenti, hogy másra nem vagyok nyitott. épp ellenkezőleg! csak még nem ismerem annyira a metált, ennyi. úgy, hogy gyertek és zúzzunk egy jót! ha lehet, budapestiek és elsősorban kőbányaiak (tíz ker) jelentkezését várom, de amúgy bárki jöhet budapestről. kösz.

gobbels@citromail.hu


Előzmény: thedreamer (206.)
thedreamer e-mail | 2011-11-17 22:55:16 | 206.
Üdv!

Komoly hozzáállású zenészeket keresünk egy szimfonikus metál zenekarhoz dobos, szóló és ritmusgitáros posztokra. Önálló album már készülőben. 20 év körüliek vagyunk. Ha érdekel jelentkezz: info@tristana.hu vagy nightbringer@tristana.hu

No_AmyLee e-mail | 2011-11-15 21:36:25 | 205.
Sziasztok.Partizenekarba szeretnék csatlakozni énekesként Hajdú-Bihar megyei bandába(9 éve zenélek,hegedű,szinti,gitár, valamint az év eleje óta éneket is tanulok). Ha valakinek esetleg felkeltettem az érdeklődését írjon nyugodtan E-mailt a címem szalkainoemi13@gmail.com.
K.K Audio e-mail | 2011-11-09 21:47:30 | 204.
Amatőr zenekarok, előadók FIGYELEM!

A K.K Audio & Hangstúdió JÁTÉK-ra hív!
Válaszolj meg helyesen 5 kérdést és NYERJ!
További információ a www.kkaudio.shp.hu oldalon!

akarszetaglenni e-mail | 2011-11-09 16:57:25 | 203.
Sziasztok!
Segítsünk zenésztársainkon, és vigyük magasabb szintekre a magyar zeneipart! Osszátok meg és likeoljátok! köszönöm:)
http://www.facebook.com/pages/Zenész-zenekar-keresés/120169184759996

stonerat e-mail | 2011-11-09 14:20:09 | 202.
"Power-pop" stílusú zenekar keresi Szóló és Basszusgitárosát!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztokra:
basszusgitár, szólógitár!

Jelentkezésedet küld a stonerrat@gmail.com e-mail címre!

shapeadam e-mail | 2011-10-26 05:17:03 | 201.
Sziasztok!

36 éves énekes vagyok, együttest keresek, többségében az elektronikus stílus berkein belül.

Szívesen hallgatom: IAMX, De/Vision, Nephew, Massive Attack
Magyarok: Zagar, Beat Dis, Vad Fruttik, The Perfect Name, Odett

Régi együttesem honlapja: http://www.wix.com/shapehome/index

E-mail: shapeadam@gmail.com

Ádám

brigittamusic e-mail | 2011-10-17 20:11:36 | 200.
Profi ÉNEKES-GITÁROS és ÉNEKESNŐ állandó fellépésekkel rendelkező PARTYZENEKART KERES!!!!!

Sok éves tapasztalattal rendelkező, férfi énekes-gitáros és női énekesnő profi zenekart keres!!!!
Kizárólag olyan zenekarok jelentkezését várjuk, akik rendszeres fellépési lehetőséggel rendelkeznek,
akár hétköznap is! Lehetőség szerint élő zenekarral dolgoznánk. Mindketten nagy repertoárral rendelkezünk,
kedvelt irányzatunk a modernebb, mai slágeres zenék.

Ütőképes, összeszokott, több éves rutinnal rendelkező zenekarokkal dolgoznánk!!!

Brigiről:
http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31056

Viktorról:
http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31059


Ide írj:
blekmur@gmail.com
vagy
bbrigitta@t-online.hu

brigittamusic e-mail | 2011-10-17 18:58:01 | 199.
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI ZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://www.teasztar.hu/index.php?site=viewprofile&uid=31056


Itt keress:
bbrigitta@t-online.hu

brigittamusic e-mail | 2011-10-17 18:57:48 | 198.
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI ZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://www.teasztar.hu/index.php?site=viewprofile&uid=31056


Itt keress:
bbrigitta@t-online.hu

rav e-mail | 2011-09-17 13:43:24 | 197.
Sziasztok!
19 éves, kezdő, kreatív, fejlődőképes egyetemista gitáros keres főképp dobost, énekest, vagy komplett zenekart, bár szívesebben alapítanék saját bandát. Komolyabb zenei képzettséggel nem rendelkezem, viszont képes vagyok áldozatokat hozni. Jelenleg Győrben élek, bár tatai vagyok. Kedvenceim, általában őket játszom, bár elég nyitott vagyok: Muse(!), Rage Against The Machine, Billy Talent, Foo Fighters.
Elérhetőség: rav34@live.com

nedy01 e-mail | 2011-09-11 10:01:01 | 196.
Sziasztok.
Szombathelyi rock zenekar keres megbízható szólógitárost.Saját számok vannak,fellépési lehetőségek lennének!!Nem kell profinak lenned,csak légy kreatív,és elhivatott.
Jelentkezni,érdeklődni:rock.angyal@citromail.hu , vagy 0670 218 33 55 számon.Rejtett számot nem veszek fel.
SÜRGŐS LENNE!!!!
Nedy

nedy01 e-mail | 2011-09-11 09:57:25 | 195.
Szia,azt nem írtad,hogy szóló vagy ritmusgitár és hogy melyik megye vagy város. :)

Előzmény: Heki03 (178.)
bmczamor e-mail | 2011-08-18 13:35:12 | 194.
TAGOKAT KERESEK SZEPT-TŐL INDULÓ ZENEKARHOZ PÉCSETT! (SZÓLÓST, BASSZT, ÉS DOBOST)

STÍLUS: POST-GRUNGE: FOO FIGHTERS, SEETHER STB. + SAJÁT DALOK

bmczamor@hotmail.com

GabrielHard e-mail | 2011-08-08 20:36:10 | 193.
!!! ÉNEKES WANTED !!!

Sziasztok!

A pécsi Aiming High heavy metal zenekarba keresünk énekest. Bővebb info a zenekar honlapján: www.aiminghigh.elitweb.hu
25-40 év közöttiek vagyunk, lelkesek, elszántak éppúgy mint te. Már csak TE hiányzol a zenekarból és indulnak a fergeteges metal bulik! Szóval ne teketóriázz, gyere és nyomjuk a metalt, hadd pogózzanak a népek!

Üdvözlettel: Gábor
+36-30-6500-725
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu

PunkWhiskey e-mail | 2011-08-03 17:25:51 | 192.
Ír punk zenekar keresi energikus, punk zenét kedvelő szólógitáros-ritmusgitáros (igen, kicsit mindkettőt tudni kellene... :) )

Próbák Budapesten!

Ha szeretnél valami érdekeset kipróbálni (hegedű ill. fuvolakíséretre zúzni :-D ) akkor jelentkezz!

Email: imac20-reg@yahoo.com

Üdv:
PW

Ditta_86 e-mail | 2011-07-31 20:33:05 | 191.
Fuvolista zenekart keres budapesten, vagy annak környékén. A stílus mindegy csak szeressetek zenélni :)
Laki57 e-mail | 2011-07-06 21:49:55 | 190.
Nagy rutinnal rendelkező basszusgitáros zenekart keres.
zongoristazsofi e-mail | 2011-07-04 11:54:55 | 189.
Sziasztok!
24 éves SZEGEDI lány vagyok,már anyukám hasában énekeltem:)és számos versenyen felléptem. 4 évig volt egy saját zenekarom, amiben igényes jazzt játszottunk.Sok rendezvényen felléptünk( SZIN, Caramel előzenekaraként...)
A számok írásával nincsen gond, az énekléssel meg pláne nem, viszont kizárólag SAJÁT számokat szeretnék énekelni és MAGYARUL.

Olyan emberek keressenek meg, akik komolyan gondolják és hosszú távra terveznek!
elérhetőség:zongoristazsofi@gmail.com

Levy77 e-mail | 2011-07-02 12:53:50 | 188.
Dalszövegíró komplett dalokkal keres rock/alt.rock/indie rock stílusú, akár most alakuló zenekart Győr környékén.

mail: gleccser777@indamail.hu

Any89 e-mail | 2011-07-02 02:20:04 | 187.
Sziasztok!
Budapesti punk rock zenekar keresi 18 és 22éves közötti dobosát. zenekarok amik hatással vannak ránk: blink 182, green day, sum 41, pennywise stb. Ezek közül játszanánk néhány feldolgozást és alkotnánk sajátot is.
Néhány fellépést már a hátunk mögött tudhatunk. További fellépések pedig Vörös Yukban és egyéb Budapesti klubbokban valamint Százhalombattán várhatóak. A próbák Próbazónába lennének ami Kossuth Lajos tértől van néhány percre.
várjuk jelentkezésed!

zsizsi13 e-mail | 2011-06-29 10:00:47 | 186.
"Hogyha az életben boldog akarsz lenni, csinálj zenekart..."
Kezdő (vagy nem kezdő) kreatív gitárost keresünk verseim, dalszövegeim megzenésítéséhez, valamint dobost és fiú énekest. És bárkit, aki szívesen, örömmel jön zenélni. Stílus: alternatív, rock (irányvonal: Kiscsillag, 30Y, Üllői Úti Fuck stb, Pluto).
(Jónéhány szöveg már megzenésítésre került, így ez is segítség lehet a további zenék megszerkesztéséhez).
jelentkezz itt: kulp.nikolett@gmail.com
Niki

Kago e-mail | 2011-06-26 12:25:01 | 185.
Hey!

A Fallen Soul zenekar tagokat keres. Cegléd vagy annak környékéről. Jelenleg egy tagja van, én, az énekes, tehát basszusgitáros, elektromos, akusztikus gitáros, és dobos kerestetik. A banda a rock stílust követné, ha van olyan ember, aki Japán zenekarokat is hallgat, azok előnyben részesülnek. Hálás lennék, ha minél előbb jelentkeznétek.

Érdeklődni, jelentkezni itt: lucynda@citromail.hu

Lili111 e-mail | 2011-06-22 21:44:17 | 184.
Sziasztok! :)
RainySummer zenekar keresi basszusgitárosát. A stílusunk egyenlőre Sum 41, Green Day, There For Tomorrow, Foo Fighetrs meg még sok más. A próbaterem Budapesten van.
E-mail: zsano111@freemail.hu
örömmel várom a jelentkezéseket .^^.

Lili111 e-mail | 2011-06-22 21:44:11 | 183.
Sziasztok! :)
RainySummer zenekar keresi basszusgitárosát. A stílusunk egyenlőre Sum 41, Green Day, There For Tomorrow, Foo Fighetrs meg még sok más. A próbaterem Budapesten van.
E-mail: zsano111@freemail.hu
örömmel várom a jelentkezéseket .^^.

Math87 e-mail | 2011-06-21 08:39:14 | 182.
Szegedi zenekar keresi skatepunk zenekarba dobosát.
Érd.: 06304708038 v. math87@freemail.hu

Legend Killer e-mail | 2011-06-20 20:54:52 | 181.
mondjuk azt még hozzáteszem, hogy keresek egy budapesti metál bandát is ahol énekelnék mély screammel.

azt javasolták nekem, hogy inkább először sima bandában fussak be és utána lehet a tribute témával is kezdeni vmit ettől függetlenül azér oda is jöhetnek jelentkezők.


Előzmény: Legend Killer (177.)
Heki03 e-mail | 2011-06-19 22:33:39 | 180.
bocsi az előbb kihagytam h pécsi vagyok
bogyo73 e-mail | 2011-06-19 18:35:55 | 179.
Sziasztok!

The Cure tribute alapításához keresek tagokat,de semmi komoly,csak saját szórakoztatásunkra lenne.


06-70-450-3009

Heki03 e-mail | 2011-06-18 13:22:35 | 178.
Hello megint!
17 éves gitáros és énekes vagyok, de nagyon alap szinten zonorázok és dobolok is. Keresek egy bandát, és mivel lassan feladom a reményt, hogy az én ízlésemnek megfelelőt találok, ezért merem írni, hogy bármilyen stílusú zenét játszanék.
heki03@citromail.hu

Legend Killer e-mail | 2011-06-08 22:17:22 | 177.
Helló

Újra felteszem a hirdetésem, mert még mindig aktuális, tekintettel arra, hogy nincsenek jelentkezők.

Budapesti Slipknot Tribute banda keresi tagjait, az énekes megvan már személyemben, mindenesetre háttér vokálnak örülnék, mivel van jó pár szám Slipknotban, amit egyedül nehéz lezúzni és nem árt, ha van segítség.

Minden poszt szabad még tehát énekest leszámítva, gyengébbek kedvéért itt a lista, mire lehet pályázni:

DJ : Sidney George Wilson (Sid,0)
Dob : Nathan Jonas Jordison(Joey,1)
Basszer : Paul Dedrick Gray (Paul,2) R.I.P.
Ritmusszekció, háttérvokál : Chris Fehn (Chris,3)
Ritmusgitár : James Root (James,4)
Sampler, billentyűs : Craig Jones (133,5)
Ritmusszekció, háttérvokál : Michael Shawn Crahan (Clown,6)
Gitár : Michael Thomson (Mick,7)
Ének, vokál : Corey Todd Taylor (Corey,8)

----------------------------------------------

Ezen posztok betöltésére keresek elszánt embereket, lehetőleg tapasztaltakat. Namármost, adott lesz a gyakori próbák, valamint koncert lehetőség is természetesen, de össze kell szoknunk előtte, nekem elég sok szám megy, tehát részemről nem probléma. Leginkább olyanok jelentkezését várom, akik imádják a Slipknotot (stay(SIC)maggots! és szeretnék zúzni, szóval hajrá.

email: gobbels@citromail.hu


Előzmény: Ditta86 (176.)
Ditta86 e-mail | 2011-06-03 19:37:51 | 176.
Fuvolista zenekart keres! Főleg klasszikus múltam van, de semmilyen stílustól sem zárkózom le. Ha tudsz egy jó bandát, akkor hívj vagy írj.
20/285-3443
luedev@freemail.hu

Szólógitár e-mail | 2011-05-23 09:41:03 | 175.
21 éves szólógitárosként csatlakoznék rendszeres fellépésekkel rendelkező budapesti zenekarhoz. Főleg a hard rock és a progressive metal műfajok érdekelnek, de szívesen játszom ezekhez hasonló, igényes zenét is. Kérésre tudok referencia-anyagot küldeni és ilyet az engem megkeresőktől is kérek. 7 éve gitározom, rendelkezem színpadképes felszereléssel és stúdióztam is már. Kérlek Titeket, ha nincs anyagotok, vagy új zenekarról van szó, illetve ha hörgés található zenétekben, ne keressetek meg. Érdeklődjetek itt: szologitar kukac hotmail pont com
Kaperi73 e-mail | 2011-05-22 17:34:57 | 174.
Hello!
37-éves ritmus gitáros vagyok!Zenekart keresek!Saját motyó van!Minden érdekel!Akár most alakuló banda is!"kezdő"!19-éves korom óta gitározom!14 évet kihagytam,pár éve ujra kezdtem!Főleg SZOLNOK és környéke,de minden érdekel ha megoldható!
Email:kaperi73@freemail.hu

barnidrum e-mail | 2011-05-17 23:41:56 | 173.
Hello!
20 éves dobos vagyok, 15 éve tanulok, 12 éve vagyok színpadon, több stúdiózáson vagyok túl. Most pedig zenekart keresek. Soha nem gondoltam, hogy ezt fogom mondani, de olyan zenekar érdekel, amiből van pénz. Várom a jelentkezéseket mailben!
üdv: Barni /olbsaab@gmail.com/

drezik e-mail | 2011-05-11 20:25:53 | 172.
Hello!

A Budapesti Unbowed zenekar keres komoly hozzá állású megfelelő tudással rendelkező dobost!

számaink meghalgathatók a myspacen: www.myspace.com/theunbowed

Ha érdekel ide írj:bokisunbowed@gmail.com

Gitárpengető e-mail | 2011-05-11 18:04:15 | 171.
A HORDA zenekarba dobos zenésztársat keresünk! Ha koncertezni akarsz és nem tökölni,akkor közöttünk a helyed!
Kontakt: 06 20 9 833 515

mli818 e-mail | 2011-04-20 23:05:44 | 170.
Tapasztalt énekelni is tudó dobos keres esküvőkre rendezvényekre bálokra zenekart, nagy repertoár ismeret, nem kérek betanulási időt, rengeteg régi-új szám ismerete stb... Ha kell csak énekelek... 06303276100

Előzmény: verolex (169.)
verolex e-mail | 2011-03-25 17:48:56 | 169.
Sziasztok!
A Balaton déli partján működő rock zenekar maximum 25 éves énekest keres.
Az együttes 4 éve működik, az ország számos ismert helyén már fellépett(Pecsa Cafe,Cseszi,Csekó Ház stb.).
Saját illetve feldolgozás számok is szerepelnek a repertoárunkban.

Színpadon jól mozgó, karakteres hangú srácok jelentkezését várjuk.

e mail: verolex@indamail.hu

dune e-mail | 2011-03-23 09:27:29 | 168.
Stoner Rock együttes keresi Énekesét!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Unida, Clutch, Sasquatch, Cowboys & Aliens, (Queens of the Stone Age, „Karma to Burn”)!


Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

dunezenekar@gmail.com

encike0207 e-mail | 2011-03-02 10:53:06 | 167.
Fiatal zenészek!
Ritmus vagy szóló. Basszus gitárosok, énekesek és dobosok jelentkezését várom, banda alapítás céljából!
Békéscsaba és környékén!
Jelentkezni lehet az nahnemte@citromail.hu email címem. Jelentkezettek bátran,
Lehet, hogy pont benned van meg az a zenész, akire várok!
Mivel ez egy fiatalokból összeállt banda lenne, így 14-től max 21-22 éves korig bárki jelentkezhet, lehet fiú vagy lány.
Jelentkezéseteket előre is köszönöm! A többit e-mailben beszéljük meg.

Legend Killer e-mail | 2011-02-27 14:34:49 | 166.
helló

na, engem már azt hiszem régóta ismertek itt a fórumon úgy, mint dalszövegíró, vagy éppen énekes. és ez mind igaz. szóval egyszerre vagyok dalszerző és énekes, a rímekkel leginkább magyarban vagyok nagy barátságban. angolul is megy, de egy kicsit felejtettem angolból. viszont nem kell aggódni, most pl hétvégén két olyan epic szöveget írtam, hogy attól hátast dobtok és angolul írtam, szóval király.

23éves vagyok, budapesti és budapesten keresek magamnak gyakorlatilag bármilyen stílusú bandát, ahol mint énekes elhelyezkednék. mindennel barátságban vagyok, bár azt meg kell hagyni, hogy a metálnál még a hörgés technikám fejlesztésre szorul, de egyébként oké.

várom a jelentkezőket az alábbi emailen.

gobbels@citromail.hu


Előzmény: robyvarga (165.)
robyvarga e-mail | 2011-02-24 09:33:09 | 165.
Sziasztok! Gitáros-énekes vagyok külföldi munka/ hajós is / érdekelne. Nyelvtudásom angol alapfok. demo:http://www.youtube.com/watch?v=PlrEq-CTPt4 tel: 0630/2176235 e-mail: robyvarga@gmail.com
linkin1994 e-mail | 2011-02-20 14:17:14 | 164.
Linkin Park és korn feldolgozást játszanék főléeg ehez keresek Gitárost Dobost Basszerost

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.