Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Minden ami EXTASY & SPEED!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Akpoh e-mail | 2007-03-14 23:35:16 | 35.
Szedtem én is, de én már kinőttem belőle...
De a joint... az megmaradt...
Megmondom őszintén, többre nem is vágyok.

tapasztalt20 e-mail | 2007-02-23 18:06:11 | 34.
hát tudjátok nekem lennemit meséljek!probáltam már:fü,speed,ex,gomba,béjeg,laponex,xanax,rush,ilonka,hasis,stb!ezek közül a füben találtam meg a mindennapi megnyugvásom.már 7éve szivom ebböl az utolso 5év azt jelenti hogy mindennap legalább1 elfogy!az még haggyán hogy egy db2000forint de nemkellnagyzseninek lenni ahoz hogy kiszámoljuk mennyi is az 1évre!én azt tudom tanácsolni mindenkinek hogy 1db joint elszivása senkinek se árt söt inkább szivjon mindennap csak ne legyen egy büdös,verekedös alkoholista aki mindenpercét a kocsmában tölti spanok nélkül a piába menekülve! én nem mondom hogy a fü jo dolog de1000szer jobb mint a rendszeres piázás!szerintem az drogozzon akinek tellikrá és oka vam rá pl:szülök hiánya,hirtelen haláleset amit nemkivánok senkinek de azért semmiféle képp ne nyuljon szerekhez aki csak gizdaságbol akar betépni vagy szurni vagy dobni vagy bármit!és aztis elmondhatom hogy mindendrog rendszeres használata függöséghez vezet!higgyetek nekem!egyépként meg 1szer élünk!mindörökké NGOHT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: kakapanna (28.)
kakapanna e-mail | 2006-12-29 22:12:20 | 33.
pidig jo lenne ha ölnétek egymást

Előzmény: coronita4ever (32.)
coronita4ever e-mail | 2006-12-27 00:02:07 | 32.
te meg igyál csak te parasz mert az jobb roncsold azt a retkes szervezeted és legyél hülye meg verekeggy tőle öjj meg pár embert azt legyél arra büszke meg kössél bele mindenkibe mert nem azt csinálja mint a NAGY többség mert a valaki drogozik az csak rossz ember lehet ez is egy felfogás de ha megnéznéd hidd el a drogosok nem ölik egymást nagyobb béke van közöttünk mint a retkes alkholisták között szerinted miért teccik sokaknak mert sokkal békésebek mint az alkoholisták


Előzmény: ZazAAA (20.)
my_life_extasy e-mail | 2006-12-20 10:34:03 | 31.
Hali mindenkinek!én is csatlakozom dior white-hoz....I Love mindenféle cucc ami hazavág és tombolhatok!Karika párti vagyok!de ha nincs akkor jó a spuri is...már egy éve folyamatosan minden bulin dobok és nem áll szándékomban abbahagyni...miért is??mert imádom az érzést...imádok boldog lenni...imádom ezt a mesterséges boldogságot...imádom azt ahogy pörget...imádom az ajkaimat rágni...egyszerüen imádlak te rohadt narkó!olyan embereket ismertem meg belöve akikröl józanul azt hittem h kis besült pöcsök,és kiderült róluk h fasza gyerekek...sokkal jobban megy a komunikálás...sokkal megértöbb vagyok...sokkal jobban élvezem az életet...söt a legjobb ötleteim beekkerezve jönnek!!!
én ezzel nem azt akarom mondano h csinálja mindenki,de egy próbát megér!
üdv my_life_extasy

dior white e-mail | 2006-12-06 07:39:03 | 30.
Egyébként I LOVE ANFETAMIN - Extasy - Rush Aroma - Popesz - Gyros - SPURI - és minden ami szétbassza a fejünket egy qurva nagy buli közben.


hehe

dior white e-mail | 2006-12-06 07:37:52 | 29.
Hyper Emberek!!!
Látom Rush volt a téma.Igazából én annyit szeretnék hozzászólni a dolgokhoz,hogy aki igazán kemény HardTechno zenét hallgat az nem Rush zenéket bömböltet a lakásban.Az igaz és senkinek egy szava se lehet, hogy rush nagyon sokat tett le arra a bizonyos Techno "asztalra" ezt bizonyitja az hogy akármerre jár parányi országunkba ott biztos, hogy telt ház lesz.Az az igazság, hogy Rush már inkább csak Szimbolum a Techno életébe, és tényleg valamikor erős zenéket játszik, de a keverése tényleg nem a legjobb habár jól megválogatja a zenéket.Egy kicsit olyan Viper XXl-es stílus aki keverni váltani nem tud de isteni zenéket játszik.Én nagyon imádtam Rusht. És most is Tisztelem de "kinőttem" belőle.Nem az én stílusom. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem vagyok kapható mondjuk az m47-be egy Rush partyra de.......
De például kevesen fogjátok elhinni, de Rush Amerikába nagyon sok clubban funkyt játszik.
Igen nem vagyok hülya jól olvastátok Funkyt.habár a magyar techno életbe mindenki csak úgy ismeri rusht a "Techno Királya".Ezt mindenki döntse el maga.De én most per pillanat nagyobb királynak tekinteném az NGOHT tagjait akik mint benne van a nevükbe New Generatoin a HardTechno életébe.És én is ezt probálom majd tovább vinni. Jó érzés hogy végre új arcokat lehet látni az igazi ütös bulikba.

Na mind1 Szal ha még nem mutatkoztam volna be : DIOR WHITE vagyok.és a mixemet letölthetitek a www.partysponygabob.hu oldalon ILLTECH Party 3 néven.
/Ez még egy kicsit Lightos mert ez még csak az első, de azért büszke vagyok rá/majd lassan küldöm fel a többit is ami már megroncsolja majd az érzékeny dobhártyákat.

Na addig is Hyper mindenkinek..Sziasztok
Aztán jót ne hallajak rólatok...

kakapanna e-mail | 2006-11-26 16:18:09 | 28.
szia

Előzmény: volf (26.)
volf e-mail | 2006-11-26 16:04:48 | 27.
nincs

Előzmény: Moby Jons (24.)
volf e-mail | 2006-11-26 16:04:22 | 26.
szia


Előzmény: kakapanna (25.)
kakapanna e-mail | 2006-11-25 14:25:32 | 25.
anyádról nincs képed???

Előzmény: 888888 (17.)
Moby Jons e-mail | 2006-11-25 09:12:55 | 24.
SZERINTEM A FÜ VAGYÁBB BÁRMINÉL AZ OLYAN NEMES
OLCSO ÉS HATÉKONY MINT A VODKA NARANCS
DE A POSZTEREK KÖZÜL NINCSEN MEGA SOUND SYSTEM AKKOR ÉRDEKEL A DE A BUZISÁGOD 888888888888888 SZAROK ZazAAA JOLL NYOMOD EMBER ÉS PÉCS FOREVER


Előzmény: ZazAAA (23.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-24 15:22:56 | 23.
menj a kibaszott kurva anyádba a posztereiddel együtt te buzeráncs popköcsög és dugd fel magadnak a picsádba köcsöggyerek!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: 888888 (17.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-20 12:18:25 | 22.
Nemhogy inkább füveznétek!!!!!

yay e-mail | 2006-11-12 17:43:23 | 21.
Sajnállak, hogy ha te csak így találod meg a boldogságot, ami mellesleg csak egy ideig-óráig tartó boldogság. Te igazad van... Remélem a végén már kemény heroinista leszel, egy emberi roncs... remélem egyszer fertőzött tűvel szúrod magad... remélem egyszer majd egy nyilvános WC hideg kőpadlóján fogsz reszketni az anysgért. Akkor majd elmondhatod, hogy te megtaláltad a boldogságod. =]

Előzmény: std (19.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-08 02:57:08 | 20.
hülyegyerek, majd megtudod pár év múlva!!!!!!
szedjed csak, ki nem szarja le!


Előzmény: std (19.)
std e-mail | 2006-10-28 14:10:00 | 19.
én csaaaaak, annyit írok, hogy mióta megettem az elsőt azóta, minden megváltozott,és nagyon jó.és szeretném is minden buliban,mert sokkal jobban fel tudok oldódni, beszélgetek olyanokkal akikkel amúgy nem mernék.és a legjobban az tetszett mikor szinte hallottam a cigaretta füstjét mikor beszívtam majd kifújtam.és azt kapom amit mindíg szerettem volna, BOLDOGSÁGOT. csak sajnos a mi környékünkön szinte lehetetlen beszerezni mostanában, mivel sok volt a bukta,ez történik ha olyannak adnak aki nem éli, csak mint mondtátok menőzik.én azt mondom, hogy akinek jól esik az miért ne?és ez a baj az országgal.
Ossua e-mail | 2006-09-20 23:29:14 | 18.
Hello Mindenkinek!

Szeretnék ismertetni egy nagyon jó és nagyon jól jövedelmező otthoni munkát! Akár heti keresetetek több ezer forint is lehet. Számítógépes internetes munka kevés idő ráfordítással Én egy mezei kis diák vagyok, de már így is jövedelmezett. Ha jobban érdekel valakit írjon nyugodtan a címemre cuccos11@freemail.hu
NEM ÁTVERÉS

888888 e-mail | 2006-06-11 17:22:49 | 17.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos, Bro’sis, cegi-mel-8, DJ bob, Snap,Whig-field, Moby,Crazy town, Johnny english, Winona Rider,

rollinstonie e-mail | 2006-05-23 09:11:07 | 16.
Vagy nem is akarsz???
rollinstonie e-mail | 2006-05-23 09:10:22 | 15.
És gondolod hogy meg fogsz tudni állni?

Előzmény: 1lány (14.)
1lány e-mail | 2006-05-17 11:00:59 | 14.
Nem tudom miért írok ide..tegnap este történt vmi..vagy lehet már nem is tegnap kezdődött.Szeptember-október tájékán kipróbáltam a zöldet..mindig egyre töbett és egyyre gyakrabban szívtam.Tegnap este elmentem egy taghoz akinek mindig van mindene. Kipróbáltam az eki...bevettem két karikát.(utánna kicsit beosztott a tag hogy miért nem szóltam h ez az első.nem adott volna kettőt)Most suliban vagyok, egyre tisztábban látom a világot, de nagyon lázasnak érzem magam, fáj a fejem meg minden..olvasgattam és úgylátszik ez természetes.Tegnap eléggé lekiztem..sírtam emg minden, aztán technóztunk full hagnerón és kocsikáztunk elég gyorsan...nagyon cool volt..akkor már nem lelkiztem hanem beleolvadtam a zenébe.Minden hangot külön hallottam.Nem tudom mivolt vagy mi van..Csak azt tudom h mi lesz...MA este újra elmegyek a taghoz.

Előzmény: rollinstonie (13.)
rollinstonie e-mail | 2006-04-26 08:12:53 | 13.
Én még egyiket se próbáltam, de érdekelne. Mit tudnátok javasolni/tanácsolni?
progressive e-mail | 2006-03-01 09:28:46 | 12.
a világ egyik legjobb dolga ez minden erről szól ha úgy utána gondoltok ez a világ bazmeg
progressive e-mail | 2006-03-01 09:18:07 | 11.
csak azt utálom ebbe az egészbe h vannak olyan odik akik bekapkodják csak azért m azt hiszik igy menőbbek lesznek de csak még gázabbak lesznek m le lehet vágni ki miért szedi m élvezi is meg függő vagy csak divatból
progressive e-mail | 2006-03-01 09:14:10 | 10.
a speed sztem jobb mint az ex de együtt a legjobb imádom ezeket nem is élnék ezek nélkül
zsuzs e-mail | 2004-12-16 18:39:15 | 9.
Őszinténszolva rosz hogy mindenki csak megy fel se néz a másikra( én a többségről beszélek)pl. a metróban és uncsi és nem látok senkiből semmit max a ruháját amibe vagy nyakig be van tekerve vagy kilóg mindene.Jó lenne ha nyitottabbak lennénk mondjuk van sok farok akik ezt kihasználják úgyhogy ez veszéjes üzem de a drogokkal nem értek egyet az ha csak ilyesmitől tudsz felpörögni az szánalmas.,Felpörget:egy pasi,egy veszélyes helyzet,zene+sok ember ilyenek nekem elég ha van velem valaki,másnak nem..ez van

Előzmény: Neptunes (6.)
Brigitte Cic e-mail | 2004-11-18 13:08:04 | 8.
Mindent szabad csak mértékkel...!;) Bye-bye
PiciLány e-mail | 2004-11-18 12:12:23 | 7.
Szeretnék egy Közérdekü bejelentést tenni.Drogkortásos vagyok, de még hiányzik a tapasztalat. Szívessen ismerkednék meg egy drogossal, vagy volt drogossal.
Olyanok jelentkezését várm, akk szívessen beszélnek élményeikröl, és tudna rám időt szentelni.Semlegességemet garantálom.Nem lebeszélni akarok senkit, csak tények érdekelnek.
Mosonmagyaróváriak, vagy környékiek előnyben.
Elörre is köszi.
Jelentkezni :fantasy@freemail.hu

Neptunes e-mail | 2004-10-16 02:37:03 | 6.
Na csak úgy beírok valamit...nyomni lehet a cuccot, csak mértékkel...szerintem ettől még nem lesz rosszabb senki! Csak jobban élvezi a dolgokat, mint az aki nem nyomott semmit!
Jobban érzi a zenét meg ilyenek...gyorsabban megoldja a helyzeteket... egyszóval még kicsit segítenek is ezek a dolgok, bár másnap már mégsem olyan jó.Tehát néha mindenki csinálhatná, ráférne a népre komolyan!Hogy ne mindig fapofákat kelljen nézni a metrón, hanem begyorsult, pergő beszédű csillogó szemű polgárokat. Az aztán marha nagy muri lenne! Bár ezt inkább nem kívánom...:)))nacsá

don-sega e-mail | 2004-05-21 16:39:14 | 5.
aszt bazd meg nekem jo a pia osztan a drogokat basszaítok telibe hehhehe
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 17:48:43 | 4.
Ja kislány ezzel a topical jól lejáratad magad.Speed meg tabi,azt hiszed ezzel menő vagy?Én csak füvezek néha és nincs szükségem ilyen tinidrogokra.Ugyhogy húzd le magad a retyón.
Brigusz e-mail | 2004-04-07 14:15:48 | 3.
kíváncsi lennék hogy hány éves vagy???Amit csinálsz az kurva kib.......ott jó de én csak őszintén sajnálni tudlak dehát az ember a buta ember csak a saját kárán tanul ,persze ahogy tettem ezt én is meg még sokan mások!!!Én amikor elkezdtem kb olyan 14 voltam.nagyon jó volt minden "buli" minden minden dee örülök hogy már nem drogozok.de ha kittenének elém v.mit persze nem mondanék nemet és extra nagyon ritkán nnéha füvezek de inkább azt se mert az nagyon butít.Úgyhogy amíg teheted addig hagyd abba talán még lehetőséged van rá.Utána már úgysincs megállás!!!

Brigusz e-mail | 2004-04-07 14:08:49 | 2.
Dj Hybrid vagy mi, ez igen!!!!biztos akkor nagy cuccos vagy !!MI::::,???????remélem nem erre vagy a legbüszkébb!!!szar lehet neked te még csak most kezded bejárni ezt a szemét és kurva jó utat....Ez van!!!!
Dj_Hibryd e-mail | 2004-03-30 11:02:22 | 1.
Én már fél éve nyomom a Bulikon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.