Click to Visit
Zene.net törzsasztal - ZENEKART KERESEK ÉNEKES VAGYOK
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:12:13 | 5.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

TommyBonJovi e-mail | 2006-03-02 16:52:20 | 4.
Sziasztok! Egy nem mindennapi bandához keresnék zenésztársakat! A banda egy 80's tribute lenne, amit most megpróbálok leírni, hogy mire is gondoltam! Én nem egy előadónak vagy egy zenekarnak szeretnék emléket állítani, hanem egy stílust és egy korszakot szeretnék visszahozni a köztudatba! Én ezt a korszakot imádom, ezért élek! Ez a korszak pedíg nem más, mint a 80as évek dallamos Glam, Aor és HardRock zenéi! Hogy mikre is gondoltam? Bon Jovi, Skid Row, Europe, Danger Danger, Scorpions, Def Leppard, Bryan Adams, de naphosszat sorolhatnám a jobbnál jobb előadókat! Én ritmusgitáros lennék és eddíg is valami hasonlókba nyomultam! Szólósom már van, de ezen kívűl minden posztra várnám a jelntkezőket! Azért biztos, ami biztos: szintist, dobost, basszerost és énekest keresnék, de ha énekes gitáros vagy, még arról is lehet szó! Ja és budapesti székhelyű zenekarról lenne szó! elérhetőségem: totopad@freemail.hu
Krisz3 e-mail | 2006-02-26 22:03:44 | 3.
Énekesnőt keresünk, populáris flamenco alapú zenéhez. Budapest! Köszi info@renato.hu
anolyn e-mail | 2006-02-06 14:26:34 | 2.
Sziasztok!!!

Eladnám Digitech vocal 300 as énekeffektemet kitünö állapotban van a kicsike zenekarral mindösszesen 1 hónapot volt használva..ajánlom elsösorban live produkciókra de studió
munkálatokra is egyaránt tökéletes...ugye rengeteg effek és azon belül is elég sok állitási lehetöség..megtalálható benne végülis minden ami egy mai modern effektben megtalálható plusz rengeteg extrával..a kütyü nagy erössége pl. a miliszekundumos állitás ami nagyon sok gépböl kimaradt ...nos az ár az lehet irány ár és sürgös :)))
info: http://www.digitech.com/products/vocal300.htm
mobil számom: 06702502550

Gaborek e-mail | 2004-10-09 15:40:06 | 1.
Énekes vagyok(fiú). Keresek rockbandát, akik nem agresszión alapuló zenét játszanak, fontos hogy komolyan gondoljátok a zenélést.Magyart : ), angolt, (és németet) beszélek. Csak nyitott bandák írjanak. Semmi széthúzás, vagy béküljetek ki : ). És ne direkt magas hangra építő zenekarok keressenek. Van normális hangterjedelmem, de nem szeretek nyávogni.Fontos hogy a banda tagjai ne teljesen kezdők legyenek, és legyen érzékük a zenéhez.Nekem komoly szándékaim leszenk a leendő bandával, mert 2-ben voltam már, de egy sem volt igazi és a második kezdő banda volt, és mindkettő összevisszaság volt. Magamról annyit hogy gyerekes vagyok, a kecskeméti kertészeti főiskolára járok 1. be, nyugodt csendes típus vagyok, csak akkor beszélek sokat ha idegesítenek, nehéz esetnek tartanak az emberek. Egyik bandának sem vagyok rajongója, sokmindent meghallgatok, nem csak rockot (de főleg). Rock közül példák: Siddharta, (Kazaarol töltsetek párat, vagy imeshről mert valószínű nem sokan ismerik még, legtöbbször szlovénül énekelnek de vannak angol számaik is egy teljes album: rh-a címe) ettől az előadótól az összes számot ismerem, amit még szeretek az a Revis és a Nickelback bár csak pár számukat hallottam, pl Revis: seven, Nickelback How you remind me, someday, too bad. Szolnoki vagyok, a környékről írjatok, max 100 km differencia. Az Emailem: Gaborek@hungary.org

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.