Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Ki mit szeret a zenében?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

apa e-mail | 2002-12-05 19:36:41 | 9.
Lehet ,hogy Király Linda" magyar hangja" egy szintetizátor?

Előzmény: Évy (7.)
N@ty e-mail | 2002-11-01 21:53:31 | 8.
IGAZAD VAN.BÁR SZERINTEM ATTÓL MÉG,HOGY VALAKI A SZINPADON "TÁTOG" AZ MÉG NEM FELTÉTLENÜL JELENTI AZT,HOGY NEM ÉRT AHHOZ AMIT CSINÁL.KI SZERETI A PICASSO BRANCHOT??ÉN IMÁDOM ŐKET,DE RÉG HALOTTAM FELŐLÜK.KI TUD RÓLUK VALAMIT???????

Előzmény: NNH18409 (1.)
Évy e-mail | 2002-10-30 18:20:23 | 7.
Igazad van. A mai "zenészek" többségének még hangja sincs. Jóformán bárki (kinek van elég pénze) bemegy egy stúdióba aztán kidob egy lemezt. A hangja meg úgy is mindegy mert kiretusálják számitógéppel. Én a klasszikus zenét szeretem,mert abba legalább van élet.

Előzmény: NNH18409 (1.)
plaskov e-mail | 2002-08-27 07:18:26 | 6.
Szóval a ZENE!

Nos, amikor hazamegyek, egyből benyomok valami tényle 'állat' muzzát, olyan hangosan, hogy csak nnnnaaa! Hogy mér'?

Mert egész nap csak nyomorult rágógumi-csámcsogó zene folyik mindenhonnan, meg a meló monotonsága - legyen akármilyen laza is! - egy idő után legyalázza az agyam. Amikor meg hazaérek, egyből indul egy kis AKTIV hangzás, feszitett tempók, isten-riffek, meg minden.
1x-üen FELDOB! és ez kell nekem. Egy kis agressziv muzsuka alatt-után mentálisan lehet üvölteni, felfrissít mentálisan. /..hmmm, értehtő voot ?! ;) /

Szóval 'A' zene az, ami abszolut ki tud kapcsolni, át tudsz hangolódni, vagy ki tudsz zökkeni a mindennapok 1hangúságából.

=)

MetalliBanger e-mail | 2002-08-18 22:07:12 | 5.
Ha nem lenne zene nem is élnék, a zene az 1ik dolog pár másik mellett, ami életben tart.
NNH18409 e-mail | 2002-06-06 21:19:39 | 4.
Ebben igazad van!A zene az élet!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Ildy (3.)
Ildy e-mail | 2002-06-06 09:45:37 | 3.
Szerintem a zene az egyik legfontosabb dolog az emberek élatében. Ha valakinek rossz kedve van egy-egy dal talán elűzi a rosszkedvét. Sajnos én sokszor voltam már ilyen helyzetben de a zene sokszor sokat segített. Főleg a V-tech számok. IMÁDOM ŐKET!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: NNH18409 (1.)
Ildy e-mail | 2002-06-06 09:44:55 | 2.
Szerintem a zene az egyik legfontosabb dolog az emberek élatében. Ha valakinek rossz kedve van egy-egy dal talán elűzi a rosszkedvét. Sajnos én sokszor voltam már ilyen helyzetben de a zene sokszor sokat segített. Főleg a V-tech számok. IMÁDOM ŐKET!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: NNH18409 (1.)
NNH18409 e-mail | 2002-06-02 22:16:09 | 1.
Szerintetek mik a mai kor zenéinek értékei?Én elképesztőnek tartom,hogy manapság kiállnak a színpadra és tátognak egy csomóan.Sokkal jobb élőben hallgatni egy ZENÉSZT,akin látszik,hogy ért ahhoz ,amit csinál.A műzene nem zene.

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.