Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Keresek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  

netsound e-mail | 2009-05-19 08:29:58 | 255.
A netsound.hu kreatív mobiltartalom alkotók klubja. Az alkotó tehetség, pénzt hoz neked! Műsorodat, klippedet, saját előadásodat, most és itt eladhatod!
attilaneuholz e-mail | 2009-05-18 14:44:04 | 254.
Tangóharmónika oktatást vállalok kortól függetlenül Érden és környékén, végzett diplomás zenetanár vagyok, részletekről telefonon
tel:06209238659

Jamo e-mail | 2009-05-17 14:24:56 | 253.
Üdv!

Keresnék én egy számot amit már évek óta keresek de még nem tudtam megszerezni. Egy elég kemény techno zenéről lenne szó, a címét előadóját sajnos nem tudom egy mély férfi hang csak annyit mond benne( bocs a helyesírásért de nem vagyok angolos): "Party people for a dislake" . Valami ilyesmit mondhat a kemény basszus mellett, gyorsan. Nagyon megköszönném ha valaki ráismer erre a számra, ide is írhat de leginkább E-mailra: jamo19@freemail.hu

Pusztafeszt e-mail | 2009-05-06 06:45:10 | 252.
Zenekarok figyelem!


Van egy jó bandád, de nincs hol fellépnetek? Jól zenélsz, és ezt meg szeretnéd mutatni a nagyközönség előtt is? Vagy csak egyszerűen meg szeretnéd mutatni magad és a bandád? Esetleg megpályáznád a legjobbnak járó értékes hangszervásárlási utalványt?

Akkor ne habozz, hanem JELENTKEZZ a pusztafeszt.koncertek@gmail.com címen, és küldjük a részleteket.

balika1 e-mail | 2009-04-22 11:16:26 | 251.
Zongorán illetve billentyűs hangszereken játszom és zenei gyakorlópartnert keresek.

Szerintem úgy lehet a legjobban megtanulni zenélni ha másokkal játszol. Természetesen
lehet egyedül is gyakorolni, illetve számítógépes zenei alapra; de sokkal izgalmasabb - és szerintem hatékonyabb is - ha élő emberek között történik zenei interakció.
Jazz, blues, rock, klasszikus-t is szívesen játszanék. Elsősorban olyan 'standard' számok közös gyakorlására gondolnék, amik könnyen a terítékre kerülhetnek, bármilyen közös zenélés alkalmával. Itt arra gondolok például, hogy minden rockzenész ismeri a Chuck Berry-től a Johnny B. Goode-t; vagy a leghíresebb Beatles számokat. Mindenki zenész ismeri a 12 ütemes blues periódust, jazz iránt érdeklődők pedig ismerik a Summertime-ot, és még sorolhatnám...
Szívesen gyakorolnék együtt gitárossal, basszerossal, másik billentyűssel, esetleg fúvóssal.
III. kerületi, azon belül csillaghegyi vagyok. Itt a mi házunkban tudunk gyakorolni ha áthozod a hangszered, illetve én is át tudok vinni a digitális zongorámat, ha közel laksz.

Én zeneiskolába készülök (Kőbányaiba) és elég komolyan veszem a zenélését; célom elsősorban zenei tapasztalatok, illetve rutin szerzése. Szívesen játszanék kezdő és haladóbb zenészekkel egyaránt - annyi a kritérium, hogy olyan embereket keresek, akik elkötelezetten fejlődni szeretnének zeneileg.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet írj: bbmoll@freemail.hu címre.
(Egyébként bandát is keresek III. kerületen belül illetve, ahhoz közel)

Nana92 e-mail | 2009-04-21 17:48:12 | 250.
Hali!
A Szilaj a vadvölgy paripája című mese összes betétdalát keresem. Ha vkinek megvan légyszi küldje el.
MSN: cseri1992@hotmail.com
E-Mail: cseri1992@freemail.hu
Előre is köszi.

halcyondays e-mail | 2009-04-15 10:25:56 | 249.
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Keresek egy régi Kelly Family zenét, de sajnos nem emlékszem a címére, egészen kisgyerek voltam mikor a tv-ben játszották a klippet.
Kevés a támpont, arra emlékszem hogy Patricia Kelly énekelt a klipben, gyönyörű hullámos vörös hajjal és valamiért az mintha úgy rémlene, hogy a végén talán öngyilkos lesz a klippben.
Ha valaki emlékszik a címére akkor megköszönném, hogy segített.



Előzmény: greensleeves (215.)
mobil-studio e-mail | 2009-03-17 09:23:14 | 248.
Üdv MIndenki! Felvételkészítés: Chaos Mobil-Stúdió. Részletek: www.chaos.extra.hu
Kösz

ddr e-mail | 2009-02-17 22:15:35 | 247.
(rutinos) dobos keres bandát!

stílus: silverstein, a day to remember, blessthefall

budapest, gödöllő, esetleg eger székhellyel (vagy ezek környéke).
magamról: 12éve dobolok (6év zeneiskola). vannak felvett saját zenéim az eddigi zenekaromtól, de többit e-mailben:

ddrcore@freemail.hu

nyugodtan lehet írni ; )

Johni92 e-mail | 2009-02-16 16:24:00 | 246.
Dobost és Énekest keresünk egy félig kész Rock, Punk-Rock bandába. 2gitáros és 1 basszeros már van.
Feltételek:- Fehérvár közelében lakjon
- a dobosnak legyen dobszerkója(bár ez gondolom alap:D)
- a énekes meg tudjon jól énekelni (metál számokat is)
- 15-20 közötti legyen
- legyen jó fej ;)
Érdeklődni lehet: johni92@citromail.hu
U.i.:vagy ha vagy ismerősöd aki a feltételeknek megfelel szólj neki és ha érdekli írjon!!!!!

Mitike e-mail | 2009-01-14 09:40:51 | 245.
Szisztok! Debrecen és környékéről keresünk gitárost. A zenekar most alakul,és igényes élőzenét szeretnénk játszani, mint például Santana, Back II Black. Ha érekel valakit, írjon bővebb infoért a :mizor18@gmail.com címre

Előzmény: zaradin (244.)
zaradin e-mail | 2009-01-09 11:45:00 | 244.
Tapasztalt gitáros gitároktatást vállal több stílusban. oktatás helyszíne belvároban(Kőfaragó u. Blahától 3 percre), felszerelt próbateremben.
Irányár: 3000 Ft / 2X45 perc
tel: 06309871809
email: barna.szoke@gmail.com

shee e-mail | 2009-01-05 15:45:59 | 243.
sziasztok!! nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek!!:(:( egy számot keresek, nem találom sehol, csak egy szövegrészletet tudok belőle, ami nem biztos, hogy pontos, mivel nem vagyok valami jó angolból, valahogy így hangzik:

"dancing is my life you know, I __ never let you go"

a __ helyére vagy would vagy will vagy vmi hasonló kell, sajnos nem tom pontosan! ezt a részt egy csaj énekelte, négeres hangja volt, de nem biztos h tényleg néger, csak sztem négeres volt! a refrénben a sorok végén "Music" szó sokszor előfordult, nem vagyok benne biztos, de feltételezem, hogy ez a címe a számnak. A refrént férfi énekelte, a stílusa diszkó. Nagyon megköszönném a segítséget!! Tippeket is szívesen várok, akár ide akár e-mailemre: shee@citromail.hu Előre is köszönöm!!!

vigcsaj e-mail | 2009-01-05 09:43:43 | 242.
Bocsi, csak véletlenül küldte el ilyen sokszor, nem tudom mi van a gépemmel!
vigcsaj e-mail | 2008-12-28 21:05:05 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 21:05:04 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 20:54:41 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 20:51:39 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 20:47:00 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 20:46:54 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 20:46:15 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 20:43:46 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

vigcsaj e-mail | 2008-12-28 20:41:46 | 241.
Sziasztok
Keresem annak a számnak az előadóját és a címét aminek a következő a szövege:
"Hullhat a hó, jöhet a hideg, én befekszem melléd, és átalszom a telet..."

Előre is köszi a segítséget!

DaveGirl e-mail | 2008-12-23 19:42:10 | 240.
vki segítsen nekem PLS! a Windows Movie Maker-rel csináltam egy videót, de nem tudom feltenni youtube-ra. Vhogy át kéne konvertálni, de nem tudom. Ha vki tud egy programot, amivel meg tudnám csinálni az írjon légyszi!
e-mail: nikirock@citromail.hu

előre is köszi!

csumpika e-mail | 2008-12-10 16:35:48 | 239.
Hali


Valaki eltudná küldeni a Szilaj c. film dalait magyarul

1000 köszönet

csumpika@index.hu

moncsika27 e-mail | 2008-12-03 12:20:48 | 238.
sziasztok!!!!Aki tud segitsen nekem:) Keresek egy számot kb.2003 ban hallottam valakinél cd.én..Amit tudok belőle:ez egy duett:dal részlet:Tiéd a szivem,még nem történt ilyen velem,csak fekszem és várom,a képzelet hozzád vigyen...
kistigi e-mail | 2008-12-01 19:33:33 | 237.
Sziasztok!
Meg van valakinek a "Szépség és a szörnyeteg" betétdala. El tudná küldeni nekem?

Evinde e-mail | 2008-12-01 15:36:09 | 236.
Ha a link nem jó,akkor ezt próbáljátok:
http://data.hu/get/908341/nem_tudom_a_szam_cimet.mp3


Előzmény: Evinde (235.)
Evinde e-mail | 2008-12-01 15:29:24 | 235.
Sziasztok!
Keresem egy zene előadóját és címét!Kicsit mátrixos stílusú,de sajnos nem tudok róla semmit.A linken letölthetitek és meghallgathatjátok,nagyon megköszönném ha vki megfejtené,hogy ki az előadó és mi a címe!
Bízom bennetek!
A link:
http://data.hu/get/908341/nem_tudom_a_szam_cimet.mp3.html

Keresztes vitéz e-mail | 2008-11-25 10:05:38 | 234.
Gitárosként zenekarba belépnék Szombathely környékén, szeretem a metalzenét, érdeklődni: 70/500-64-18, vagy tom-bike@c2.hu
lala1974 e-mail | 2008-11-15 12:40:50 | 233.
Huszti Péter Piros Ildikó-Te meg Én

Előzmény: zsu_zsi (224.)
lala1974 e-mail | 2008-11-15 12:29:52 | 232.
The Lawyer-I wanna hmm hmm

Előzmény: gamer007 (231.)
gamer007 e-mail | 2008-10-30 00:28:48 | 231.
Sziasztok! Keresek egy zenét! Szinte semmit nem tok róla csak azt hogy olyan disco-s stilusu és egy férfi énekel benne sajnos a szöveget nem tudom mert nem értettem mit énekel és sztem valojában nem is lehetett neki értelme mert valami olyasmi volt hogy : ája vana vana ü ü áj :))) Bocsi hogy ennyire hülyén tudtam csak leirni a dolgokat, ha többet tudnék rola többet irnék... Azért remélem valaki csak ráismer így is mert akkoriban nekem naon megtetszett.Köszi előre is a segitséget és ha egyenlőre mégsem sikerül senkinek megfejteni ennek a zenének a kilétét én még akkor is azt vallom hogy a remény hal meg utóljára:)

Előzmény: mightymo (229.)
Medve_Attila e-mail | 2008-10-20 06:03:10 | 230.
Szia! Van egy rádióból elkapott zeném és szeretném tudni a pontos előadóját és címét. Kérlek, ha neked van egy kis időd, belehallgatsz és beugrik, írd be ide a fórumba. Előre is köszönöm a megfejtést!!! Ahol hallható: http://web.axelero.hu/profiweblap/zene
mightymo e-mail | 2008-10-19 15:06:47 | 229.
Sziasztok!

Zeneírót keresek hosszútávra Budapesten. Nem kell profinak lenned, a lényeg, hogy legyen kedved és elég időd ezzel foglalkozni.
A feladat: heti minimum 3 - 4 db kb. kétperces, egyszerű, instrumentális zene írása az előzetesen megadott témák/instrukciók alapján. Ha saját eszközparkkal (hangszerek, zeneszerkesztő szoftverek, perifériák, stb.) és feljett stílusérzékkel rendelkezel és még kreatív is vagy, keress meg!

Infó: makemusic@estmail.hu

cickozma e-mail | 2008-10-18 22:55:38 | 228.
http://www.youtube.com/watch?v=nAxdFPrUl78
dtsdexter e-mail | 2008-10-18 15:16:13 | 227.
Üdv mindneki!
Remélem tudtok nekem segíteni ... még pedig abban, hogy dal szövegeket vagy zenéket (ha jól tudom akkor : Acapelle-ket)keresek! ha tudja valaki, hogy hol lehet ezekhez hozzá jutni vagy honnan lehet le tölteni az dobjon erre egy választ. Előre is köszi.

Ha nem fórum téma akkor ide lehetne küldeni választ, vagy linket: wehlid@gmail.com
Ha Torrent, vagy eMule- vagy más file cserélő akkor sincsen probléma! még egyszer THX!

Fera e-mail | 2008-10-15 18:26:14 | 226.
Zenészek, figyelem!

Gitáros és basszusgitáros várja énekesek és dobosok jelentkezését! Olyan zenekart szeretnénk, melynek repertoárja 80%-ban Red Hot Chili Peppers dalokból állna. A hiányzó 20% a mindannyiunk által kedvelt zenék alkotnák. Fontos: nem tribute zenekart akarunk, de szeretnénk ezt az irányvonalat tartani (death metálosok ne keressenek:D)! A későbbiekben szeretnénk saját számokat is írni. Alapokban nincs hiány, már csak a Ti fantáziátok hiányzik! Elsősorban olyan zenészek jelentkezését várjuk, akiknek fontosak a próbák és komolyan gondolják a zenélést. Nem kell hogy profi legyél (mi sem vagyunk azok:D), csak szeresd amit csinálsz!
Ha van kedved, jelentkezz az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Roli:
Tel.: 0630/822-37-08
E-mail: davidroli8@freemail.hu

Feri:
Tel.: 0630/355-7-355
E-mail: fleadom@freemail.hu

Buzzheadz e-mail | 2008-10-10 07:01:41 | 225.
Kreatív zenekar keresi erős hangú 20-25 éves kifejezetten budapesti férfi énekesét! Akit keresünk: van tapasztalata, megbirkózik a magas hangokkal is, komolyan gondolja a zenélést, kreatív! Előny: ha nem áll távol tőle a rap műfaj sem! Szeretjük: Incubus, Rage Against The Machine, Faith No More, RHCP...Rólunk: 22,22,27 éves tagokból álló banda, fellépési lehetőség, koncertszervező, óradíjas próbaterem adottak, már csak Te kellesz! Önjelölt megasztárok kíméljenek! Jelentkezz: pasillas85@gmail.com
zsu_zsi e-mail | 2008-09-28 16:02:49 | 224.
Sziasztok!

Keresek egy albumot. Ez nagyon régi:
Huszti Péter és Piros Ildikó: Te meg én(1988)
Nem tudna nekem vki segíteni? Fontos lenne!
Előre is köszönöm!
az e-mail címem: skorpio14@freemail.hu

hi
zsuzsi

Cukicica e-mail | 2008-09-08 14:51:57 | 223.
Jah, bocsika, csak budapesti érdekel
Cukicica e-mail | 2008-09-08 14:49:31 | 222.
Sziasztok!!!
Tudnátok nekem segíteni??? Az van, h a pasimnak lesz a szülinapja és kurvára nagy 2pac mániás és vennék neki vmi jó cuccot. Megtudjátok nekem mondani hol lehet beszerezni?
Csak dobjatok rám egy e-mail-t (berily@citromail.hu) Előre is nagyon szépen köszike

pro-kvint e-mail | 2008-09-08 12:47:52 | 221.
Sziasztok!
Szeretnék ajánlani Nektek egy jó hangstúdiót!
www.pro-kvint.hu
Kiváló technikai háttér,magasan képzett, komoly szakmai tapasztalattal rendelkező hangmesterekkel,és mindez elérhető áron.
Már 2800 HUF/óra!!
..Ahol nem a profit,hanem a minőség dominál,és a zene az első!!
www.pro-kvint.hu Csak egy kattintás,és lesd meg technikai hátterünk/áraink/elérhetőségeinket!
Üdv:Pro-Kvint csapat!

kapitany.master e-mail | 2008-08-31 09:51:03 | 220.
nagyon kérek mindenkit ,hogy szánjon rám egy kis időt amíg tud segíteni! Mondom aki szereti a hip/hop zenét az lécci keressen meg a címen mert csak átküldeni tudom.Nagyon fontois lenne egy lány kért meg mert tudja ,hogy én sokmindenkinek segítettem megkeresni számokat ezért bízta rám de ezt az egyet nem tudom! NAGYONB KÉREK MINDENKIT ,HOGY SEGÍTSEN
kapitany.master e-mail | 2008-08-29 16:48:55 | 219.
Szisztok !
kersek egy számot aminek nem tudom a címét és azt se ,hogy ki énekli ez ilyen hip/hop rap stílusú ezért nem értem annyira tisztán ,hogy mit énekelnek. Egy nő és egy férfi énekli és varjúkárogás van az elején kb 3 másodpercig.
LÉGYSZIVES SEGÍTSETEK !!!
AZ msn címem ,hogyha tudnátok ssegíteni akkor itt át tudom küldeni : bartusadam@freemail.hu

szásá94 e-mail | 2008-08-19 18:51:30 | 218.
wííjjjj gec..senkise tudja ááááá ilyen nincs basszátok meg.xDDD

:( Gyámm geci. :) :F [*Ł)

Na minegy csókk *L lÁw w tit. asztán ha vlki tudnáá akk.írjááááá megg. xD kösszeemm ***Ł

szásá94 e-mail | 2008-08-16 20:01:39 | 217.
jahhhh és egy csaj meg egy csákesz énekli xDDD ennyi az össz amit tokxDD :DDD :) na bájjj szásá csók *L :)
szásá94 e-mail | 2008-08-16 19:59:48 | 216.
sziasztok

nagyon sztek egy zenét de neem toom h mi a cyme meg h ki énekli xDD jó mihh??

na mindegy csakl egy kis részletet tudok belőle :D ha vlki eltudja énekelni xDDazstán rájön h már hallotta és h tudja h meik ez a szám akkor léccives írja már le ide !!xDD

na itt egy kis részlet belőle de úgy írom le ahogy énekli vagyis megpróbálom ....xDDD xDDD

dö lerivicc án án of om you miz ájk music no wács hom music....vagy vlmi ilyesmi xDDDDDxDDDDDés neem tom h mi a címe léccives aki tudja az nagyon megköszönném h leírná ide címét és h ki játszaaa nagyon de nagyon kösszönné,m megg :D :D :)))

előre is kösziii!! :D :))) xDD


Szásá :)


csók *L

greensleeves e-mail | 2008-08-14 15:47:57 | 215.
ziasztok!

Új vagyok, nemrég jelentkeztem be hozzátok.
én kamaszkorom óta szeretem a Kelly family zenéjét. viszonyításul mondom, hogy most 33 vagyok. :)
nemcsak én, hanem a lassan 3 éves fiam is imádja őket! nálunk nincs olyan nap hogy ne lenne hallgatva vagy nézve a zenekar.
kisfiamnak Patriknak most lesz szeptember 20-án a harmadik születésnapja. szeretném őt meglepni és kérném a Ti segítségeteket ebben!
egyetlen dvd-t tudtunk eddig szerezni a Kelly Familytől. a Tough road első lemezét, ezt egy kedves barátnőm szerezte meg nekünk. de sajnos azóta sem ő sem én nem tudtunk többre szert tenni.:(
egyedül nevelem a fiam ezért nem engedhetem meg hogy több ezer forintért vásároljak vagy rendeljek dvdket. de ha valaki lenne köztetek akinek lennének otthon Kelly family dvdk és lenne olyan jó hogy ezeket át tudná írni nekem nagyon megköszönném. fizetni mindössze jelképes, pár száz forintos árat tudok csak, meg - természetesen - üres lemezt én küldök.
kérlek segítsetek. nagy örömet szereznétek vele Patriknak, és ezáltal nekem is.
nekem otthon nincs net és sz.gép, de átlag kétnaponta járok netkávézóba. ha valaki tudna nekem segíteni, kérem jelezze a darkvampire@freemail.hu címre, és ott megbeszéljük a részleteket.
még egyszer kérem, aki tud segítsen.
köszönöm előre is és köszönöm hogy meghallgattatok.


Előzmény: triciani (209.)
greensleeves e-mail | 2008-08-14 15:47:34 | 214.
ziasztok!

Új vagyok, nemrég jelentkeztem be hozzátok.
én kamaszkorom óta szeretem a Kelly family zenéjét. viszonyításul mondom, hogy most 33 vagyok. :)
nemcsak én, hanem a lassan 3 éves fiam is imádja őket! nálunk nincs olyan nap hogy ne lenne hallgatva vagy nézve a zenekar.
kisfiamnak Patriknak most lesz szeptember 20-án a harmadik születésnapja. szeretném őt meglepni és kérném a Ti segítségeteket ebben!
egyetlen dvd-t tudtunk eddig szerezni a Kelly Familytől. a Tough road első lemezét, ezt egy kedves barátnőm szerezte meg nekünk. de sajnos azóta sem ő sem én nem tudtunk többre szert tenni.:(
egyedül nevelem a fiam ezért nem engedhetem meg hogy több ezer forintért vásároljak vagy rendeljek dvdket. de ha valaki lenne köztetek akinek lennének otthon Kelly family dvdk és lenne olyan jó hogy ezeket át tudná írni nekem nagyon megköszönném. fizetni mindössze jelképes, pár száz forintos árat tudok csak, meg - természetesen - üres lemezt én küldök.
kérlek segítsetek. nagy örömet szereznétek vele Patriknak, és ezáltal nekem is.
nekem otthon nincs net és sz.gép, de átlag kétnaponta járok netkávézóba. ha valaki tudna nekem segíteni, kérem jelezze a darkvampire@freemail.hu címre, és ott megbeszéljük a részleteket.
még egyszer kérem, aki tud segítsen.
köszönöm előre is és köszönöm hogy meghallgattatok.


Előzmény: adan2468 (213.)

1  2  3  4  5  6  7  8  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.