Click to Visit
Pop - Abs Breen
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-02-03 19:36:19 | 50.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

justified e-mail | 2007-06-12 10:41:07 | 49.
na mivan nem ir senki sem?
sajna meg se lessz 5ive a kiadok miatt!:(


Előzmény: justified20 (47.)
Sophy e-mail | 2007-05-28 13:48:03 | 48.
mégse lesz.. de van terv..

Előzmény: justified20 (47.)
justified20 e-mail | 2007-05-15 08:42:10 | 47.
hali!
de én igenis érdeklödök iránta!
újból lessz 5ive!
jeee


Előzmény: Sophy (40.)
Sophy e-mail | 2006-01-17 12:11:32 | 46.
Hola!!!
Abs él és virul!!!! Jelenleg szőke haja van (hát elég gáz). De van és bulizik! Látogassatok el az official board-jára! :D

didi6 e-mail | 2006-01-03 15:19:21 | 45.
Helló mindenkinek! Didi vagyok! Nyitottam egy weboldalt Abs-ról GPORTAL.HU/ABS-BREEN címen! Látogassatok el! Új infót nem tudok adni róla de van pár nagyon jó képem meg vele kapcsolatos weboldalak róla! Rengeteg videóm is van csak azokat még nem tudtam felrakni, de igyekszem megoldani! Ha bárki tud róla valamit hogy mi van vele mosanság akkor ira meg nekem a weboldalamra vagy az e-mail címemre: didi6@freemail.hu-ra. Köszi. Sziasztok!

Előzmény: Sophy (43.)
didi6 e-mail | 2006-01-03 15:12:50 | 44.
Helló mindenkinek!!! Didi vagyok! Nyitottam egy weblapot Abs-ról! A címe GPORTAL.HU/ABS-BREEN. Látogassatok el! Infókat sajna nemigazán tudok adni, de nagyon jó képeim és vele kapcsolatos elérhető weboldalaim vannak róla! Videóim is vannak róla csak még nem tudtam felrakni őket, de igyekszem megoldani! Ha bárki tud róla valamit az légyszi írja meg nekem a weboldalamra vagy az e-mail címemre: didi6@freemail.hu. Köszi. Sziasztok!
Sophy e-mail | 2005-07-31 13:12:16 | 43.
Vicces vagy báró.:))))
Az a helyzet, hogy Abs eltűnt. Vagyis pontosabban senki nem tud róla semmit. Rita nem tud vele beszélni. Semmit nem tudni róla. Habár nem olyan régen felbukkant a Funky Buddha szórakozóhelyen, s a képeken boldognak tűnt, de amúgy a mi cukink elveszett.:(((( Nem énekel, nem lehet tudni, hogy egyáltalán visszatér-e a zenéléshez. Hát én remélem, hogy igen.:)))

A_báró e-mail | 2005-07-10 18:32:52 | 42.
nem, nekem még mindig jól jönne :DDDDDDDD

Előzmény: Sophy (41.)
Sophy e-mail | 2005-07-05 20:25:37 | 41.
Hát látom szépen elfelejtettétek Abs-et.:(((
Sophy e-mail | 2005-04-10 22:07:42 | 40.
Na mi van? Már senki nem érdeklődik Abs iránt?
A 5iveusa-án most meg lehet nézni a Don't Wanna Let U Go klipjét + kis videokat a forgatásról!!!
Come on Guys!!!

Sophy e-mail | 2005-04-09 20:22:02 | 39.
Ki vagy Te Báró?? Abs egy énekes!!!! Egy szuper énekes!! Én imádom! Tudja valaki, hogy mi van vele?? Újabban nem hallok róla.
Sophy e-mail | 2005-04-09 20:19:21 | 38.
Ki vagy te Báró??? Abs egy énekes!!!!! Egy szuper énekes!! Én imádom!! Tudja valaki, hogy mi van vele mostanában????
A_báró e-mail | 2005-04-09 08:52:35 | 37.
Ha lesz új ABS nekem is kéne a járgányba. :DDDD
De kiaz?


Előzmény: Sophy (36.)
Sophy e-mail | 2005-04-08 22:11:32 | 36.
Hi!
Szerintem Abs a legjobb!!!:) Nagy rajongója vagyok!!
Mikor jön már ki az új album????

Reana e-mail | 2004-08-09 13:21:30 | 35.
Na, azóta már volt rasta sérója...Ha minden igaz most megint kibontva hordja a haját, de nemsokára újra rasta-man lesz belőle...Mellesleg meg új lemezcéget keres, mert a BMG elég szemétül bánt vele tavaly.
Linda e-mail | 2004-05-16 17:48:18 | 34.
Woooow! Örülök, hogy beindult végre az oldalam! =)
Én vagyok a törzs rajongó ...! =) Pussz mindekinek!

Reana e-mail | 2004-04-24 18:20:06 | 33.
Szerintem Abs nagyon cuki a göndör sérójával! Még pár hónapig tuti így hagyja a haját és csak utána kezd vele valamit...
Scorpion e-mail | 2004-02-15 07:46:16 | 32.
Felraktam pár Abses és Fiveos videot ide:
http://socrpion823.xw.hu/

Caroline e-mail | 2004-01-09 11:54:04 | 31.
Ews senki csak fére nyomtam a bilentyút.
Aza akartam mondani hogz és.

Recon e-mail | 2004-01-08 12:29:28 | 30.
Caroline: Ki az az "ews"? :)

Scorpion: Kösz a választ.

Abs-nek jól áll minden, csak ez a göndör haj nem! Fúj!

Caroline e-mail | 2004-01-04 16:52:41 | 29.
En biztos hogy kernek autogramott ews nagyon meglepett hogy gondor a haja.

Scorpion e-mail | 2004-01-03 19:22:20 | 28.
voltak magyarországon a total dance-en 99 novemberében a BS-ben
amugy nincs autogrammom mer nem kértem, nem kell.
Absröl uj képek vannak itt: www.absessive.com/board
most épp göndör a haja
a honlap címe amugy ritchieneville.fw.hu


Előzmény: Caroline (27.)
Caroline e-mail | 2003-12-18 12:47:13 | 27.
Ja es Scorpion irigyellek hogy ismersz ilyen embereket. Es ok komolyan ott van aholl Abs ez szuper es meg neked nem attak aláirást csak kerdezem nem kell válaszolnod he nem akarsz de nekem tetszik hogy ilzeneket ismersz.
Caroline e-mail | 2003-12-18 12:39:06 | 26.
Scorpion nem baj hogy nem árulod el azt hogz ki vagz az a fo hogy mondasz nekunk uj infokat.En is szeretem a rockot ezert Rich-t is. Es neharagugy hogy akartunk tudni privat infokat. Es Recon en nem tudom hogz volatak e Magyarországon.
Recon e-mail | 2003-12-17 21:11:23 | 25.
A nemedet azért elmondhatnád, az csak nem egy túlzottan nagy infó rólad! :)

Arra a kérdésemre nem tudjátok a választ, hogy a Five fellépett-e Magyarországon?


Előzmény: Scorpion (24.)
Scorpion e-mail | 2003-12-17 19:12:29 | 24.
Hi again!

Ezeket a dolgokat nem az angol lapokról tudom, hanem egyrészt az Absessive fórumról, másrészt meg személyesen ismerek 1 csomó olyan emberkét akik ilyen szempontból tüzközelben vannak, és ott tudnak lenni 1 csomó helyen ahol Abs is.Természetesen ők nem magyarok mondjuk...
Abs honlapom nincs, annyi időm azér nekem sincsem, amugy pedig inkább a rockzenét szeretem, szóval ezér inkább Richnek csinálom a honlapot.
Rich CD-jét bárhonnan meg fogod tudni rendelni, akár Pápua Uj Guineából is ha ugy teccik.
Privát infokat meg nem árulok el magamról egy nyilvános fórumon.
Üdv!


Előzmény: Caroline (23.)
Caroline e-mail | 2003-12-17 12:27:19 | 23.
Bocsi hogy így írtam eddig de így gyorsaban tudok írni mindig így írtam de látod már rendesen írok. Te az a fiú vagy aki a 25% van. Mert azt mongyák hogy a tobbi 75% lány. Ha valamit megtutok Abs-rol akkor irjatok vagy ha valamit a tobbi tagról.
Recon e-mail | 2003-12-16 19:17:34 | 22.
Hi!

Fiú vagyok, de nem vagyok olyan :)
Egy fiú is szeretheti az ilyen zenéket.

Légyszi írásjeleket használj, mert elég nehéz kiszedni a mondanivalódat :D


Előzmény: Caroline (21.)
Caroline e-mail | 2003-12-16 18:48:37 | 21.
Recon es te mi vagy fiu vagy lany?
Caroline e-mail | 2003-12-16 18:47:25 | 20.
Recon en Slovakaiban elek es en itt a slovak csatornan lattam a 7 ways es teleg az csaj boryazto idegesit es Recon a szambol vetted ki a szot Scorpion Lany vagy vagy fiu en is kivancsi vagyok mert a Scorpion olyan fius de ahogy beszelsz a Fiverol tudod nem sok fiu szereti a Fiveot Es azt a sok dolgot gondolom az angol lapokrol tudod en is oda jarok es szeretnelek Scorpion meg megkerdezni hogy en is megrendelhetem a ritchieneville.com rol a cd nemhiszem hogy elkuldik Szlovakiaba. Vagy igen? mart ha igen nagyon orulok. Ja es hany eves vagy Scorpion?
Recon e-mail | 2003-12-15 21:51:44 | 19.
Egy kis kitérő kérdés: tényleg fellépett a Five Mo.-n?
Ezt olvastam egy internetes oldalon. Ha ez igaz, meg tudnátok mondani, hogy mikor, hol. Eseleg képek is jól jönnének.

Recon e-mail | 2003-12-15 19:30:49 | 18.
Ja, és Scorpion! Honnan tudsz ilyen részleteket, hogy a csaj a 7 Ways forgatásakor hogyan rázta magát? :)

Recon e-mail | 2003-12-15 19:29:56 | 17.
Hol láttátok a 7 Ways klipjét? A VIVA játssza már?

Scorpion: Van magyar Abs-oldalad? Mert az eddigi hozzászólásaidbó nem igazán derült ki.
Egyébként fiú vagy vagy lány? :) Csak kíváncsi vagyok.

'ROLL WITH ME' IS THE BEST!!! :)

Scorpion e-mail | 2003-12-15 16:21:35 | 16.
Tök jó hogy igy megélénkült ez a fórum!
Naszóval akkor még 1 pár dolog a felmerült dolgokkal kapcsolatban
Azt a csajt a 7ways-ben Eve Bicker(?)-nek hívják, és nem csak a hangja idegesítő...úgy járt körbe a klippforgatáson mintha ő lenne Jlo és felháborodott h nem ismerték fel..khm khm...
Amikor a What You got kijött, akkor Absnek már megvolt egy CD-nyire való anyaga. Ekkor az executive menedzsere, Simon Cowell,aki a Five-val is együtt dolgozott(többek közt majdnem megszerezte nekik Britney-Baby one more time-ját) kiment Amerikába az American Idol(Mo-n Megasztár) felvételeire, és Absnek időbe telt új munkatársakat keresni.Ezalatt az idő alatt kiment az USÁba és ottani producerekkel irt egy pár olyan jó dalt, h eldöntötte, az albumára inkább ezeket rakja fel, nem pedig a WYG idején irtakat. Ezért csak Májusban kött ki a Stop sign.
Ritchie honlapja még Karácsony előtt fenn lesz, jelenleg domain-problémák vannak, a site amugy kész és ready to go! Várhatóan rengeteg számrészlet(élők is), exkluziv pólók, képek stb lesznek fenn + 1 exkluziv 5 számos CD, amit csak a ritchieneville.com-ról tucc majd megrendelni. Ezeket a dolgokat természetesen rögötön elkapkodják majd, ugyhogy nem árt igyekezni a megvételükkel!Jah, és jó hír a fiatalkorú rajongoknak: a menedzsment már dolgozik rajta hogy hitelkártya nélkül, csekkel is meg lehessen venni ezeket a dolgokat.


Előzmény: Caroline (15.)
Caroline e-mail | 2003-12-14 16:06:13 | 15.
Recon en egyet ertek veled ameikor eloszor meglattam orultem hogy vegre valaki a Fivebol es hogy valami ujdonsag. A 7ways klipett mar lattam van ott egy csaj ami enekel Absel. Olyan idegesito a hangja legalabiss ami engem ilett es Abs pedig ull es parton jarkal semmi super klipp a zene nem anyira rosz de a klip nem a legjob ami eddig volt a vilagon de azert klasz hogy mar van 4 klipje.
Recon e-mail | 2003-12-13 17:18:56 | 14.
Igen, láttam a klipeket... amikor először láttam a VIVA-n a What You Got-ot (amivel szerintem nem kellett volna promotálnia magát Abs-nek...), nagyon megörültem! :) Felugrottam a fotelből és tágranyitott szemmel figyeltem. Aztán a Stop Sign megjelenése előtt meghallagttam a számot, és azt gondoltam, hogy ezzel biztos nem fog sikereket elérni. Először nekem sem tetszett. Aztán a VIVA Chart Show-n 3 hétig 2. helyezett volt a klip. A Miss Perfect pedig egy nagy reklámfogás (lett volna). Ezzel a klippel Abs-t Amerikában, Nodesha-t pedig Európában akarták népszerűsíteni, de nem igazán jött be. A 7 Ways-t pedig nagyon várom, hogy lássam. A szám jó, a klip a képek alapján szerintem nem lesz nagy száa.
Rosszul kezdtek az egésznek. Kiadták a What You Got-ot, amikor még más szám nem is volt kész az albumról. Nem tudom, miért siették el. Aztán majd' 1 évig kellett várni a második klipre, de még ekkor se volt kész az album. Remélem, a 2. nagyobb siker lesz.


Előzmény: Caroline (10.)
Caroline e-mail | 2003-12-12 17:41:25 | 13.
Ja es majdnem elfelejtettem Scorpion nem tudot mekor jon mar vegre letre a ritchieneville.com mert nekem meg nem megy
Caroline e-mail | 2003-12-12 17:39:59 | 12.
Mar orulok a kepekre mert nagyon szeretem Ritchiet talan nagyon is es orulok Abs cd re is mert itt Szlovakiaban sincs meg Abs cd
Scorpion e-mail | 2003-12-11 19:04:47 | 11.
Sziasztok
Igen, nekem van az a honlapom, és valoszinűleg a téli szünteben lesz elég idöm képeket felrakni.
Abs lemezének NEM megjelenéséért inkább egy BMG nevű lemezkiadót kéne okolni.Amugy elvileg jövő év elején már itt is kapható lesz az Abstract Theory.
Én már hallottam Abs összes számát, de sztem még nem elég kiforrottak.Az albumról a 7ways, Roll with me és Rain hármas a legjobb, valoszinüleg ilyen stilusban fog készülni Abs következő albuma, amit most ir a studioban, egyedül...
Az albumot most csak külföldről tudod megrendelni a hmv.co.uk-ról pl.
Abs 7 ways-je pedig sajnos nem biztos, hogy egyáltalán ki lesz adva, mer a Beyoncéval való turné miatt nem tudta promotálni és inkább jövő évre halasztották a megjelenést. Akkor viszont már arról az albumáról kéne számokat kiadni amit 2 hete kezdett el irni.


Előzmény: Caroline (10.)
Caroline e-mail | 2003-12-10 12:16:40 | 10.
Recon en mar hallotam a Lost for words dall nekem tetszik nem gyors de jo amugy lattad mar a klipeket?
Recon e-mail | 2003-12-09 20:09:08 | 9.
Örülök, hogy az országban van még rajtam kívül, aki kedveli a Five-ot és Abs-t.
Én már nem igazán foglalkozom a múlttal (Five), inkább a jelen érdekel (Abs) :)

Meg szeretném venni az albumát, de ebben a roh@dt országban nem lehet kapni (ellentétben a maxijaival, amiből kettő megvan - sajna a Miss Perfect és a 7 Ways nem kapható). Írtam ezügyben az Absessive oldalon lévő e-mail-címre, és válszul valami angol linket küldtek, ahol előfizethetek gyors netre (talán célozni akartak? :) Úgyhogy erről ennyit. Most a modememmel töltögetem le külön-külön a számait. Eddig amik bejöttek: Roll With Me (ez nagyon jó!), Turn Me Up, 7 Ways.

Ti hallottatok már tőle mást az ismertebb számain kívül?

Caroline e-mail | 2003-12-09 19:03:55 | 8.
Scorpion te vagy az a Scorpion akinek van magyar Ritchie Neville oldala vagyis meg csak angol?
Ha igen akkor szeretnelek meg kerdezni mikor lesznek az oldalon kepek.


Előzmény: Scorpion (4.)
Scorpion e-mail | 2003-12-07 16:03:47 | 7.
Absnek nics autogramm címe de a hivatalos honlapján sok dolgot szoktak adni a rajongóknak,amiket Abs szignált, ezért is kapott most az Absessive egy díjat e héten...

Előzmény: ABS (6.)
ABS e-mail | 2003-12-07 04:41:24 | 6.
Sziasztok!
Megtudná mondani nekem valaki ABS autogram címét?
Ha igen akkor legyen kedves elküldeni nekem
erre az e-m@il címemre:
liftback@buli.net
Előre is köszi!

julie77 e-mail | 2003-11-24 14:57:14 | 5.
Én is szeretem Abs-t és egyben a Five-ot is.(igaz már feloszlottak)
Scorpion e-mail | 2003-10-21 18:27:08 | 4.
Sziasztok!
Én is szerettem a Five-ot és még mindig nyomon követem szólóprojectjeiket a www.5iveusa.com-on.
Sőt.....
Gondolom itt Mo.o-n nincs annyi hír(A vivának meg inkább ne higgyjetek el semmit), én mindig a külföldi site-okról olvasgatok, szóval itt van pár dolog, amiről még nemhiszem, hogy tudtok
1.Abs következő kislemeze a 7ways nov.10-én jön ki kislemezként Angliában, a videó premierje 2 hete volt a hivatalos honlapon(www.absessive.com), és nemsokára el kéne kezdeniük itt is játszani a viván.
2.Abs albuma már megjelent Abstract Theory néven
3.Abs novemberben Angliában Beyonce-al turnézik(ez még nagyon friss,tegnapi hír), sőt, jövőre saját turnét is tervez, és esetleg még 1 kislemezt az albumról.
A Five-ról:
1.Sean Conlonnak nak már van hivatalos honlapja, ő is szólózni fog nemsokára. A honlapról(www.sean-conlon.com) már 3 daláből letölthettek részleteket.Várhatóan jövőre kezd el hivatalosan is szólóénekesként tevékenykedni.
2.Ritchie Neville november közepén kisebb fajta turnéra indul, ahol angol egyetemeken "mutatja be" mivel is foglalkozott az elmult 2 évben. Már van 1 bandája, és velük játszik ROCK(igen, rock) zenét. Várhatóan ő is jövőre kezd el videokat csinálni meg ilyenek, hivatalos honlapja még nincs, helyette www.5iveusa.com. Első számának címe valószinűleg Wasted lesz(magyarol:csontrészeg:)))))Amugy érdeklődik a szinészkedés iránt is.
3.Jason Paul Brown:Jól megvan igy hosszu hajjal,piercing nélkül(ja, mondtam már?Richnek is hosszu haja van), és jelenleg utazgatva költi a pénzét, gitározni tanul, és saját studiójában zenével is foglalkozik, de nem valoszínű hogy 2 éven belül "visszatér".
4.Scott James Tim RObinson az immár 2 éves fiával(Brennan Rhys v.Reiss Robinson)és feleségével (Kelly) éli életét Essexben. A Rádiós DJ korában megismert Brooksieval TV showt készül beinditani a közeljövöben, és pár dalt is irt, de egyáltalán nem biztos, hogy valaha visszatér mint szólóénekes.

Egyelőre ennyi....
Scorpion


Előzmény: Linda (1.)
anitutu e-mail | 2003-10-20 18:23:12 | 3.
Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Linda (1.)
Linda e-mail | 2003-07-29 18:40:28 | 2.
Sziasztok! Várom a hozzászólásokat, leginkább Abs és Five rajongókat várok!
Pussz!

Linda e-mail | 2003-07-29 18:39:53 | 1.
Sziasztok! Várom a hozzászólásokat, leginkább Abs és Five rajongókat várok!
Pussz!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.