Click to Visit
Pop - Aaliyah Forever
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-02-03 19:34:03 | 21.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Lid e-mail | 2007-04-17 06:51:17 | 20.
Ha többet szeretnél megtudni Aaliyah-ról, látogass el az oldalamra! Köszi
http://www.aaliyah-haughton.extra.hu


Előzmény: bucibaba (19.)
bucibaba e-mail | 2007-03-06 21:50:22 | 19.
Hadd kérdezzek vmit: Ha 2001 aug.-ban halt meg, akkor miért 2002-ben gyártották a Queen of the Damned-et?
megmondo e-mail | 2007-01-02 14:54:49 | 18.
Sziasztok!

Kimondottan kedveltem, pedig igen távol volt attól a zenétől, amit alapjában szeretek.
A mai napig árulnak a nevével ellátott dolgokat, igazi brand lett már, ezért is szomorú, hogy nem képesek kifizetni a temetését.

xintia21 e-mail | 2006-10-28 18:00:17 | 17.
Én is szerettem Aaliyah-t. Tudja -e valaki hol lehet a számait letölteni ingyen?
Köszönöm

lajka e-mail | 2006-09-23 06:42:41 | 16.
www.gportal.hu/aaliyah-babygirl!
Lid e-mail | 2006-08-20 09:54:08 | 15.
www.aaliyah.gportal.hu

Előzmény: csuporka (13.)
Noncs e-mail | 2006-03-11 21:46:02 | 14.
1 énekesnő volt,aki+halt repülő balesetben....
szegény,azért sajnálom....nem volt rossz..:(


Előzmény: csuporka (13.)
csuporka e-mail | 2006-03-11 09:07:50 | 13.
izéééé.... ki az az aaliyah? :D
007JB e-mail | 2006-03-11 01:35:36 | 12.
"Nincs kifizetve Aaliyah temetése
Az énekesnõ eltemetését magára vállaló lemezcége, mind a mai napig nem egyenlítette ki a számlát.A lemezcég képviselõi nem akarnak fizetni, és azzal védekeznek, hogy olyan vezetõségbeli tagok tettek ígéretet a számla kiegyenlítésére, akik azóta már nem dolgoznak a Virgin-nél."
Hányingerem van az egésztől. Ennyit nem ért ez a nőszemély? A több millió rajongó, a családja, rokonai, a média ami körülvette, akiket kiszolgált, és akiknek megkeresett annyi pénzt... Ennyi sem elég ahhoz, hogy méltó módon bánjanak vele halála után? 16 millió forintnyi összegről van szó, ezen a szinten ez nevetséges. Ennyire kicsinyesek és anyagiasak az emberek? szomorú (még ha azóta esetleg le is zárult az ügy)
:(


Előzmény: James Bond (11.)
James Bond e-mail | 2005-10-18 23:32:56 | 11.
Van néhány fotóm Aaliyahról.
1. Háttérképek(...mindegy).
2. A lezuhant gép maradványai...és egy kép, amelyen a barátjával látható, amint gyertyákat fúj el egy tortán.
...néha összeroskadok...többek közt amikor ezeket a képeket nézem és r(e)á gondolok.
Én már a halála előtt is rajongója voltam, de azóta néha mintha megállt volna az idő. Néha így érzem. Pedig alig ismertem a médiából. Aaliyah... remélem békében nyugszol...nem hiszem, hogy ezt érdemelted. Hiszem, hogy mindennek megvan az oka...de ha ez így van...akkor sem hiszem, hogy ebben az életben meg fogom ezt érteni.
I think you are the "ONE IN THE MILLION".
rest in peace. please lord


Előzmény: britney spears (10.)
britney spears e-mail | 2005-06-06 17:48:14 | 10.
én nagyon tisztelem Aaliyahot.rettentően sajnálom,hogy ilyen fiatalon meghalt.először a miss u volt a kedvencem,aztán rátaláltam a try againre ami tényleg rettentően klassz szám.imádom és megunhatatlan...tényleg sajnálom mind azt ami történt...sajnálom...
Dessybaby e-mail | 2005-05-07 20:15:18 | 9.
Heloka! Aaliyahról csupán a halála előtt nem sokkal kezdtem el dolgokat gyűjteni (zenét, képet, stb). Ennek ellenére nagyon megrázott, hogy ilyen fiatalon, és így... borzasztó.
Szerintem egy csodaszép, frantasztikus hangú és tehetséges hölgy távozott közűlünk. De ne feledjük: amíg él az emléke, addig ő is halhatatlan! A halál pedig csupán a feledéskor jön el!!! Dessy

pimpöke e-mail | 2004-12-07 10:30:14 | 8.
Sziasztok! Én még elég friis vagyok itt! Azonban Aaliyah iránti rajongásom már régóta meg van! Szerintem is fantasztikus énekesnő és filmszínésznő!(volt) Szerintem ő volt ez első énekes aki tudott valami újat is mutattni a pop és az R&b világában! Örülök, hogy vagytok még akik ismerik is és szeretik is őt. Rajtunk múlik hogy meddig marad ismert a neve itt Magyarországon!
full.moon e-mail | 2003-10-25 10:20:13 | 7.
Sziasztok!
Aaliyah fantasztikus énekesnő és színésznő volt, és tudom, hogy csak magamat ismétlem, de ha nem hal meg, lehetett volna simán akkora ász, mint J.Lo!
Szebb hangja volt, jobb színésznő volt, és nem volt egy hisztis liba, akinek fejébe szállt a dicsőség!
Kellemes, szép dalai vannak, csak hallgatás közben nehéz elfelejteni, hogy ez a tehetséges lány már nem alkot több ilyet.
AALIYAH 4EVER!

ashanti e-mail | 2003-09-05 12:33:52 | 6.
Minek írtál ide,ha még azt se tudod,hogy ki aaliyah???
king e-mail | 2003-09-05 11:42:58 | 5.
Bocs, de 'Aaliyah' egy énekes?????
Annie e-mail | 2003-09-05 10:58:14 | 4.
Hi, én is nagyon szeretem Aaliyah-t, a kedvenc albumom a harmadik. a klipjei is isteniek.

Előzmény: queen of damned (3.)
queen of damned e-mail | 2003-08-30 16:21:37 | 3.
Hello!én is imádom őt!a legjobb énekesnő volt.és mindig az is lesz.a kedvenc számom tőle a
'try again' és a 'we need a resolution'.persze a többi is isteni.szeretlek AALIYAH!


Előzmény: alicia (1.)
Sandrabee e-mail | 2003-08-28 13:54:39 | 2.
Kedves Alicia!

Örömmel vettem hogy új témát nyitottál aaliyahról!Jó hogy vagyunk egy páran akik nem tudjuk elfelejteni az angyali Aaliyah-t...merthogy szerintem nem is lehet és nem is szabad!Mellesleg még mindig olyan mintha élne.A dalok,a már ezerszer látott riportok (a szerencsétlenségről) is nehezen fogom fel ,hogy nincs...de a zenéje megmaradt, a szövegek, és ezek azok amelyek feldobnak ha éppen magam alá zuhanok néha napján!
És bár nem tudom,h. tudsz e angolul és érted e a szövegeit,de végül is ha nem,sem baj mert az előadásmódjából azért kiérezhető,h. miről is énekel!
De ha szeretnél rákeresni a szövegekre,van pár jó oldal a neten ahonnan meg lehet szerezni őket.
(pl. www.getlyrics.com ; azlyrics.com ; weblyrics.de stb)

Hallgasd továbbra is Aaliyah-t, ha van kedved írj és elcseveghetünk róla, azenéjéről, a filmjeiről,ok? Akár itt ezen a fórumon,akár a emilben!Az emilem a nickem,kukac után meg freemail!:-)))

Légy jó!
Ciao

P.S: AALIYAH 4ever!

alicia e-mail | 2003-08-03 10:25:06 | 1.
Szerintem Aaliyah volt a legjobb feketebőrű énekesnő!!A számai nagyon jók voltak,és nagyon sajnálom hogy meghalt!!Egyes sztárok,mint például Missy Elliott,még nem tudták feldolgozni a halálát!Aki legalább szerette Aaliyah számait,az írjon!!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.