Click to Visit
Pop - Whitney Houston
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-02-03 19:45:49 | 18.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Ridi - Ridi e-mail | 2005-09-01 05:50:44 | 17.
Szia Mike!

Érdemles lesz megnézned a filmet, naon jó!
Ráadásul Whitney Houston jól játsza a szerepét, meg persze Kevin Costner is! :)

Üdv: Ridi - Ridi :)


Előzmény: Mike_01 (16.)
Mike_01 e-mail | 2005-09-01 04:09:21 | 16.
Szia Ridi!

Serinetem igazadvan bár nem láttam még a filmet de már halgattam a számokat és tök jó völt bár én nem ezek a dalok után rajongok hanem a rock and roll után de hát ez van :D


Előzmény: Ridi - Ridi (14.)
dreamlover e-mail | 2005-08-30 23:44:45 | 15.
Én Whitney zenéjén nőttem fel,imádtam a Több mint testőrt, minden albuma megvan.Fantasztikus és egyedülálló!
Sajnálom hogy az utóbbi években nem mennek jól a dolgai......A Just Whitney is sajnos megbukott pedig nem rossz lemez.
Felejthetetlen a 94es dél Afrikai koncertje, ott olyan volt mint egy istennő!!!!
Viszont Aki nálam absz. #1 ő Mariah Carey.
Örülök hogy 1998ban duetteztek , mert végre megmutatták a sajtónak szó sincs ellenségeskedésről.A When You believe forgatásán nagyon klasszul kijöttek egymással, csomót nevettek.
Mariah és Whitney szerintem az örök Dívák! és persze Celine Diont se felejtsük ki.
Christina Aguilera is tud énekelni, fantasztikus hangi adottságai vannak,de még nem érhet a divák nyomába.

Ha valakit érdekel,megnézheti a www.mariahcarey.hu honlapot!
mariahcarey.lap.hu



Ridi - Ridi e-mail | 2005-08-30 12:12:31 | 14.
Szia!

Whitney Houston jó énekesnő, szép hangja van, és egyben jó szinésznő is :)
Nagyon jó volt vele és a Kevin Costner - el a Több mint testőr c. film.
Jó ötlet,hogy nyítottál ilyen topicot!

Üdv!


Előzmény: ashanti (2.)
ToxicDa e-mail | 2005-07-02 07:40:33 | 13.
Én egy számát imádom. A I will always love you.
Utánozhatatlan.
Azért most is írhatnátok ide, én fogok.
Üdv: ToxicDa

Crush e-mail | 2004-06-06 10:59:00 | 12.
utálom a férjét, teljesen tönkretette! :-(((((

Előzmény: Dancig:) (7.)
nippydorm e-mail | 2004-04-28 15:31:38 | 11.
sziasztok4 Köszi, hogy itt lehetek :) Nagyon hiányolok egy whitney honlapot magyarul! Szerintem kellne és mindig frissíteni kellene! Mostanában a www.nippyonline.com ról lesem az infókat de sajnos gyér a nyelvtudásom! de azért szinte minden nap meglátogatom! Nagyon várom a reakciókat és a véleményeket én is :)) Puszi mindenkinek!

Előzmény: ashanti (8.)
ashanti e-mail | 2004-04-16 18:00:53 | 10.
akkor üdv a klubban!
:-))


Előzmény: nippydorm (9.)
nippydorm e-mail | 2004-04-13 17:27:52 | 9.
sziasztok!
Nagyon örülök neki, hogy végre van egy fórum whitneyről! ezt megérdemelte!
Nagy rajongója vagyok, és teljesen véletlen találtam ide de nagyon örülök neki, hogy erre jártam! Nagyon tisztelem őt és teljes mértékben együtt érzek vele! Sokan vitába szálltak már velem, mert én annyira kivédtem whitneyt de olyan érdekes érzés fog el amikor védem! Mintha 1000 éve4 ismerném! Ő nagyon sokat jelent az életemben, hiszen lelkem fejlődésében alapkő a mai napig! Nagyon sajnálom és nagyon dühít a sajó, akik csak akkor írnak róla ha valami rosz terjeng! csak a roszat írják le de a jót szeretik elfelejteni! tudjátok mi hiányzik még? whitney.hu weboldal! az azért még kellene!


Előzmény: ashanti (8.)
ashanti e-mail | 2004-03-30 17:04:26 | 8.
Thx h írtatok!Whitney rossz férjet választott magának,ez egyértelmű!Bobby Brown teljesen ki fogja készíteni szegényt,hátha a terápia majd segít rajta!
Dancig:) e-mail | 2004-03-28 10:00:26 | 7.
Szegényem nem ez a férjet érdemli.
Crush e-mail | 2004-03-27 12:04:09 | 6.
Szegénnyel mi van már?
dancig e-mail | 2004-02-17 19:20:18 | 5.
IGY VAN!Whitney egy félistennő,nincs még 1 ilyen hang!

Előzmény: ashanti (1.)
dancig e-mail | 2004-02-17 19:09:55 | 4.
Eggyet értek.ő egy világ sztár,nincs még egy ilyen hang,nagyon tettszik ahogy énekel.

Előzmény: Annie (3.)
Annie e-mail | 2004-01-27 09:53:24 | 3.
Én szeretem Whitneyt. Kedvenc albumaim tőle az I'm Your Baby Tonight meg a Just Whitney. Szerintem szenzációs hangja van.

Előzmény: ashanti (2.)
ashanti e-mail | 2003-11-20 18:02:47 | 2.
Hát ez szégyen!Vagy nem ismeritek Whitney-t,vagy inkább a nyálas tehetségtelen előadókhoz írtok!Ez tényleg szégyen,hogy nem veszitek figyelembe ezt a topicot!A világ legjobb hangja!De azért ti nyugottan írjatok a többi szénalmas topicba,mert a mostani fiatal lányoknál,nem az előadó tehetsége számít,hanem hogy milyen jól néz ki az illető!!Szégyen!!!
ashanti e-mail | 2003-11-14 18:22:55 | 1.
A világ legjobb hangjával ő rendelkezik,és még egy topicot se szántok neki?!És ha valaki,azért ír ide,hogy közölje velem,hogy nem ő a legnagyobb,hanem Britney vagy l.lo,akkor nehogy írjon ide,mert úgy lebaszom,hogy azt megbánja! Peace

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.