Click to Visit
Pop - ***...Londoni találkozás a Blueval...***
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-02-03 19:52:56 | 12.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

loveleeryan e-mail | 2006-06-27 10:51:44 | 11.
hello képzeld én is úgy volt hogy megyek londonba koncertre és tök jó lett volna mert rokonok is laknak ott és ők vették a jegyet és nem is rossz helyre de lee megbetegedett és lemondták és rengeteg pénzt vesztettünk de aztán szerencsém lett mert anyukám rómában lakik és a blue szereti olaszországot.
kiderült hogy koncerteznek ott és anya meglepiből vett rá jegyet pont antony szülinapján volt. este 9-től fél 12-ig tartott jó hosszú volt és fantasztikus és mivel vittem táblát és vártam a koncert után kaptam antony-tól puszit mert koncert közben csak végignézte a tömeget és mindenkinek küldött puszit aki vitt táblát de én kaptam élőben fantasztikus volt és azért ilye hosszú mert ez volt a best of tour. decemberbe lee koncertre mentem és most júli 12-én megyek megint lee-re 2 koncert alatt van 7-pólóm 2 zászlóm kulcstartóm 3 sálam övem meg még rengeteg dolog ami a legjobb hogy iskolatáskám és a tolltartom is blue-s kint külön cég gyárt blue-s cuccokat ugyanolyan dolce&gabbana gatyám és övem van mint lee-nek és 3 pár ugyanolyan adidas cipőm amit lee mindíg hord
csak azért írtam le mert körülöttem mindenki utálja a blue-t és jó elmesélni valakinek
sziasztok

Diamond e-mail | 2004-08-07 14:34:53 | 10.
szió!ez naggyon jó!:)))))))de azért ugye leírod, h milyen volt?mennyi volt a jegy?

Előzmény: Duncan Girl (8.)
Duncan Girl e-mail | 2004-08-04 20:45:08 | 9.
persze!
már megírtam, és el is küldtem, remélem nemsokára megkapod!
kitartás!!!
és bocsi a késlekedésért!!


Előzmény: Sophie S. (7.)
Duncan Girl e-mail | 2004-08-04 20:44:30 | 8.
igen, én voltam....
:)))))))))


Előzmény: Diamond (6.)
Sophie S. e-mail | 2004-07-29 21:46:31 | 7.
Na írsz akkor levelet v. talizunk?+ kéne beszélni Angliát!

Előzmény: Duncan Girl (3.)
Diamond e-mail | 2004-07-29 10:03:21 | 6.
OOOH!ez komoly???????!!!!!!!!áááááááá!ez nagyon jó!mondjuk a DVD-n látni plakátokat amire az van írva,h Come to Budapest!!az Te voltál?ez naggyon jó!:)))))))))

Előzmény: Duncan Girl (5.)
Duncan Girl e-mail | 2004-07-20 16:20:20 | 5.
Nemsokára folytatom a történetemet, mert eddig még csak ott tartok, hogy megérkeztünk a Wembleybe!!!
merion e-mail | 2004-07-20 13:35:06 | 4.
Szia!
Legalább te eljutottál oda mindenemet odaadnám ha egyszer élőben láthatnám a bluet.


Előzmény: Duncan Girl (3.)
Duncan Girl e-mail | 2004-07-20 13:29:15 | 3.
2003.nov.12
Ma van a koncert napja.
Ma reggel indult a gép 7-kor és 9-re már ott is voltunk. (a szüleimmel mentem)
Elfoglaltuk a szállást, naná, hogy a város túlsó végén volt, taxival kellett mennünk.
Aludtunk egy kicsit, mert hosszú éjszaka várt ránk, leginkább rám...
kb. este 6-kor elindultunk Wembley-be.
Nagyon sokat metróztunk és buszoztunk.
A Wembley park volt az utolsó állomása a metrónak.
Kiszálltunk és megkerestük az Arenat.
Mert egyébként sem mind1, hogy Arena vagy Stadium. Az Arenaban vannak a koncertek, a Stadiumban, pedig általában focimeccsek.
Mikor odaértünk, nagyon hosszú sor állt a bejárat előtt, sok bejárat volt, mi persze, hogy rossz helyre álltunk!!
Mikor végre megtaláltuk a bejáratot, már be is engedtek minket. Elkérték a koncert jegyet, és már bent is voltunk!!
Kerestük a helyünket, és mikor megtaláltuk, nem hittünk a szemünknek!!!!!

Duncan Girl e-mail | 2004-07-20 13:21:32 | 2.
Még mindig nov. 11-e van.
Már bepakoltam a táskámba, (5 napra) és kíváncsian vártam, milyen lesz az út, milyen lesz London, és leginkább az foglalkoztatott, hogy milyen lesz a bluet élőben látni!!

Duncan Girl e-mail | 2004-07-20 13:17:30 | 1.
Sziasztok!
Menjünk egy kicsit vissza az időben...
2003. november 11. (kedd)
nagyon izgultam, mert életemben először fogok járni Londonban...és nem is akármilyen alkalomból! Blue koncertre megyek holnap, ráadásul éppen dvd felvétel lesz!!
Ez úgy hangzik mint egy álom...de ez a valóság...


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.