Click to Visit
Pop - Steps
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-04-24 23:31:34 | 7.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

June e-mail | 2003-09-25 16:16:38 | 6.
Huh, de rég szólalt itt meg valaki! Bár nem csoda, ha azt vesszük, hogy már mikor feloszlottak. Én nagyon szerettem a zenéjüket, de a Gold DVD-t nem találom sehol! Tud v.ki v.mit erről? És mit szóltok Lisa szólóalakításához? Ja, Claire nemrég férjhez ment, ha jól tudom.
pampalini e-mail | 2003-01-13 11:16:29 | 5.
Imádtam őket! Megvan minden lemezük kiv. az utsó válogatást. H és Clair most kijött egy közös lemezzel és amit eddig hallottam belőle, az nagyon jó. Teljesen Steps hangzásvilágú!!! Faye-t is hallottam énekelni vmi pasival, az sem volt rossz. Arra leszek még kíváncsi, hogy Lisa mit fog csinálni. Neki sem volt rossz hangja! Persze egyértelmű, hogy Clair volt a csúcs! Nem hiába maradtak ők még most is benn a popszakmában az H-el. Neki még mindenképpen van itt keresnivalója!
flipper e-mail | 2002-11-04 10:32:56 | 4.
Én a steps-et kifejezetten nem szeretem.
De volt egy magyar zenekar a Step, amibe Flipper Öcsi énekelt, na az király volt!
Azt meg kell hallgatnotok!!!

J.C. e-mail | 2002-03-16 15:28:12 | 3.
Egyetértek.Az H(szőke pasi)nekem se jött be.Ellenben a másik ;-)!!!!!!!
Kerry e-mail | 2002-03-15 14:19:50 | 2.
Nekem bejött néhány számuk, csak az a szőke pasas enyhén fűtőtest jellegű volt számomra.Bocs.A csajszik közül Faye volt a legszimpibb, de Clairenek volt a legjobb hangja.

Előzmény: J.C. (1.)
J.C. e-mail | 2002-03-13 17:03:36 | 1.
Van itt oloyan aki szereti(szerette)őket,vagy én vagyok az egyetlen?

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.