Click to Visit
Pop - AMIT SZERETÜNK ÉS AHOGYAN SZERETJÜK!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-02-03 19:58:15 | 30.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-25 17:29:38 | 29.
SZEVASZTOK PARASZTOK !!!!!!!

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA, TI MEG BAKAPHATJÁTOK AZ APÁTOK FASZÁT KIS PÖCSÖK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

trythis96 e-mail | 2007-07-11 15:37:43 | 28.
IMÁDOM P!NKET NAGYON NAGYON!!!!!!!!!!!!4
nono-thdjw e-mail | 2006-08-14 12:57:07 | 27.
Sziasztok! Ha valaki szereti Duncan Jamest, vagy nem ismeri, de kiiváncsi arra, hogy ki ő, esetleg friss hireket, képeket, videókat, audiókat, mozgóképeket keres, vagy 10% kedvezménnyel szeretné megvásárolni Duncan albumát vagy kislemezét, annak itt a helye!!!

www.duncan-james.gportal.hu

A magyar Duncan James website

Love Peace Happiness

Nono :)

DiAnya e-mail | 2006-08-11 17:12:06 | 26.
Sziasztok!
Gondoltam szólok,hogy már van a Bluenak magyar RAJONGÓI oldala játékokkal könyvvel törikkel forummal mindennel
www.lee-dunk.gportal.hu


Előzmény: Ridi - Ridi (25.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-05-28 16:05:13 | 25.
Helló!

Sajnos nem ismerem! :((


Előzmény: Pinkgirl (22.)
A_báró e-mail | 2005-05-28 15:19:06 | 24.
én nem szeretem, meg már nincs is

Előzmény: Pinkgirl (22.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-05-27 03:40:24 | 23.
Most hallgatom a Junitól a miért? A szövegben sok igaszság van. :)))

Előzmény: jevgenyij (21.)
Pinkgirl e-mail | 2005-02-12 18:04:52 | 22.
Helló!!!
www.pinkfanatic.gportal.hu
Ez az én oldalam.De még fejlesztem.
Miért szeretitek Pinket???


Előzmény: alicia moore (9.)
jevgenyij e-mail | 2005-01-11 18:22:29 | 21.
Valószínűleg Te csak azt ismered Juniortól, amit a rádióban, tv-ben vannak, ezek pedig inkáb ilyen témájuak, mert tudod ezt lehet az embereknek joban eladni. De ha hallanál egy egész albumot, akkor látnád hogy sokkal változatosabb, igenis van benne erkölcs és súlyos társadalmi témák. Pl. nézd meg a Kirekesztett Világ vagy a Miért? szövegét, azok milyen súlyosak, megdöbbenél és sok zenével kapcsolatos elképzelésed megváltoznak. Amúgy bulis számok is kelenek azért, na:))))

Előzmény: ArG (19.)
A_báró e-mail | 2005-01-10 16:42:27 | 20.
Az a baj, hogy te csak sláger számait ismered Juniornak, amik azért születtek, hogy lehessen rá táncolni, meg rádiókban adni pedig vannak néhány vallásos (Belive In Godt, Miért), meg társadalmi (Rabszolalány, Kirekesztett Világ) számai is főleg az új albumon foglalkozik az erkölccsel.

Előzmény: ArG (19.)
ArG e-mail | 2005-01-09 11:08:41 | 19.
Én azt mondtam, hogy nekem nem tetszik. Nem azt, hogy nem jó,így általánosan, mert ezt én nem is momndhatom. Azt meg, h nincs benne semmi erkölcs csak azért mondtam, mert vannak ismerősöim, akik azt mondják, h milyen "romantikus" számokat énekel, ehhez képest csupán a szexről hallottam énekelni, de nem a szerelemről...("szerelmes lenék, beléd nagyon drága, egész éjen át, egy francia ágyba"- értitek miről beszélek?) Nos, ez nekem nem szimpi és kész, de azt elismerem, hogy biztos tehetséghes, ahogy néha lehadarja a szövegét! Mindegy. Azért nem ő akaszt ki a legjobban...

Előzmény: A_báró (18.)
A_báró e-mail | 2005-01-08 20:08:54 | 18.
De akkor ne mondd, hogy LL Junior nem jó, mert nincs benne erkölcs pedig van, mert ostorozza a társadalmi problémákat, mi is szeretjük, mert jókedvet sugároz és jól lehet rá táncolni is.

Előzmény: ArG (17.)
ArG e-mail | 2005-01-08 12:17:56 | 17.
Fején találtad a szöget!:) ööö, hát ja, de túl szép a zenéjük...jó kifogás, mi:P De így van...

Előzmény: Napalmgyermek (16.)
Napalmgyermek e-mail | 2005-01-08 10:52:00 | 16.
A Cradle Of Filth és Dimmu Borgir szövegekben például milyen erkölcsi tartalmat látsz?

Előzmény: ArG (15.)
ArG e-mail | 2005-01-04 17:00:05 | 15.
Baj? Nekem nem. LL. Juniorral csak egy bajom van, nem látiok a szövegei mögött erkölcsi tartalmat...sőt. De ez csak az én véleményem, szal örülök, hogy neked mond valamit a zenéje.
A Nightwish meg szerintem azért egy tök jó zene, mert operaénekes csajszi énekel és ez nagyon egyedi! No, meg igényes is...:)


Előzmény: jevgenyij (14.)
jevgenyij e-mail | 2004-12-31 18:42:38 | 14.
Én kiccsit akarok LL Junyorra hasonlítani, az baj?

Előzmény: ArG (11.)
jevgenyij e-mail | 2004-12-31 17:57:00 | 13.
Persze, én nem halgatok ilyeneket, de a Nightwisch szerintem is nagyon igényes.

Előzmény: ArG (11.)
A_báró e-mail | 2004-12-30 14:07:59 | 12.
Én nem tudom, hogy mik ezek, bár a Replika ismerős irodalomóráról (amikor még a suliba jártam), meg mintha abban lenne az a kopasz csávó, amit bírok, de gondolom a többi valami heavi-metál dolgok. Nos én nem hallgatok ijeneket, és ha bejön egy ilyen elem, akkor mindig fokozottan figyelem, de persze békét tanusítok irányába.
Most amúgy is itt vannak aszeretet ünnepei, szóval lehet, hogy a végén összeborulok pár rockkerrel ... az árokban :PPPPP.
De lényeg, hogy persze a paece mozgalom rájuk is igaz lehet, ha ők is eszerint vonatkoznak.


Előzmény: ArG (11.)
ArG e-mail | 2004-12-29 22:07:50 | 11.
És azt hogy viselitek, ha azt mondom System Of a Down, Korn, Nirvana, Cradle Of Filth, In Flames, Replika, Dimmu Borgir, Pantera, Nightwish...Akkor is fönn áll még a Peace jelmondat? Vagy ilyen messze nem merészkedtek? Csak átnéztem a rock fórumról, olvasgattam és ez itt az első bejegyzésem. Csak kiváncsi vagyok, hogy e teljesen más műfaj képviselőit is békében fogadjátok-e. Mert azért a tömegközlekedési eszközökön eléggé szánó és borzadó pillantásokat vetnek ránk egyes "békében égő" emberek!:P Persze olyankor visszakapják, csakhát semmi értelme...ja és hogy hogyan? Természetesen koncerten a legjobb, úgy, hogy szét pogózod magad, végig üvöltöd és eggyé válsz a mindennel!!! De azért otthon se rossz hallgatni!:P Ja, és mellesleg:nem vagyunk vadállatok.
Veletek is béke...és legyetek őrültek és ne akajatok hasonlítani senkire, csak magatokra!

A_báró e-mail | 2004-12-21 15:31:28 | 10.
Te ezt szereted ahogy?

Előzmény: alicia moore (9.)
alicia moore e-mail | 2004-12-20 11:03:01 | 9.
www.pink-net.gportal.hu
alicia moore e-mail | 2004-12-20 11:02:52 | 8.
www.poink-net.gportal.hu
jevgenyij e-mail | 2004-11-20 13:54:47 | 7.
Úgyvan, ketten eggyütt már legyakhatunk mindenkit

Előzmény: A_báró (6.)
A_báró e-mail | 2004-11-19 18:40:59 | 6.
Teljesen merőben egyetértek veled, PAECE és mindenki a testvérünk. Szerintem is így vannak ezek a dolgok.

Előzmény: jevgenyij (5.)
jevgenyij e-mail | 2004-11-19 16:42:10 | 5.
igen, azt hiszem amerikában is eről szól pl. a PAECE eszméje, ami nagyon szép dolog alapvetően is. Én alapvetően azt is szertem már aki mondjuk Limp biskitet halgat bár nehéz tollerálni amikor fikáza a LL zenét például. Mint például a LL topikban benne lehet nézni a hozzá szólásokat. Izi Rajre biztos nem hallot még a PAECE mozgalomról sem, ezért neki valahogy muszáj beszólni. Vagy például a Maroon 5 zenekart is nehezen tollerálom pl. a tévéből, de most már nem szólok be nekik atopikba

Előzmény: A_báró (4.)
A_báró e-mail | 2004-11-19 16:34:07 | 4.
Kivételesen nem értek egyet veled, hisz ez se erről szóló topik, itt a békéért harcolunk, és aki nem így tesz, csak azt ítéljük el, nem feltétlenül hallgat rossz zenét, nem ehhez kapcsolódik, bár aki LL Mestert szereti, az mindig jó szokott lenni általában.

Előzmény: jevgenyij (3.)
jevgenyij e-mail | 2004-11-19 16:29:12 | 3.
A rosszakat el kell itélni, a bűnösek szenveddjenek!! Egy mindenkiért mindenki egyért!

WEzek jó jelmondatok? Szerintem a Zenei ízlésben is igaz ez akárcsak az élet más terültejin

én LL Juniort szeretem a jó laza hip-hop stylusban pl. vagy Payn neki is nagyon mély szövegei vannak még ebben a műfajban pl. Menny és Pokol, Sex vajon mi vagy a bulinóta a Hárem


Előzmény: A_báró (2.)
A_báró e-mail | 2004-11-19 16:21:31 | 2.
Igen, teljesen igazad van, nem szabad fikázni, nem szabad rosszindulatúnak lenni, mer nagyon sok a rosszindulatú ember sajnos, és nagyon sok a veszedelem, amire már oda kéne figyelni a sok embernek. Szerintem inkább mindenkit szeressünk, békében éljünk!

Előzmény: myzzy (1.)
myzzy e-mail | 2004-11-18 17:02:56 | 1.
na hella mindenkinek!!azéert csinálatm ezt az oldalt mert itt legalább bárki leírhatja h mit szeret ki a kedvence ,anélkül h fikáznánk egymást!!Mindenki azt hallgat amit szeret és tetszik neki!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.