Click to Visit
Pop - Bule
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-02-03 19:53:42 | 12.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

loveleeryan e-mail | 2006-11-24 13:46:50 | 11.
sziasztok.
én imédom a blue-t és én néha elég betegesen viselkedem de még nem vagyok pszihologiai eset én rühellem ha valaki a blue-t ócsárolja (pár éve még verekedtem is ezért) mostanra ez már elmúlt. én imádom lee-t aztán ant-et és sy-t és 3fantasztikus koncerten voltam 1 blue két lee és találkoztam is lee-vel ha tudom és szeretnétek akkor e-mailben elküldhetem a vidit na sziasztok
blue 4ever


Előzmény: shady5 (10.)
shady5 e-mail | 2006-11-07 13:22:46 | 10.
Az egy kicsit gáz, hogy kedvenc együttesed nevét szarul írod(Bule? BLUE!). ébként az All Rise, és a Curtain Falls egész yo kis szám. No meg a U Make Me Wanna.

Előzmény: LeeRayn19 (1.)
SimonBaby e-mail | 2006-11-04 10:47:28 | 9.
Nektek ki a kedvencetek? Nekem Simon. Utánna Lee.
nono-thdjw e-mail | 2006-08-14 13:02:58 | 8.
www.duncan-james.gportal.hu
DiAnya e-mail | 2006-08-11 17:06:00 | 7.
Sziasztok!
Gondoltam szólok,hogy már van a Bluenak magyar RAJONGÓI oldala játékokkal könyvvel törikkel forummal mindennel
www.lee-dunk.gportal.hu


Előzmény: A_báró (6.)
A_báró e-mail | 2005-01-31 10:28:00 | 6.
Lehet ám, hogy szándékosan csinálják. Meghallgattam néhány számukat, de unalmas ázsiai (pl madagaszkári) hamisítvány!

Előzmény: jevgenyij (5.)
jevgenyij e-mail | 2005-01-28 12:39:19 | 5.
Szerintem változtason a zenekar nevet, nagyon hasolít a Blue-ra
A_báró e-mail | 2005-01-26 18:19:38 | 4.
akkor jó, akkor mond tudtad, hogy a bülé az ókori tanács, de a bule indonézül a fehérember? Én is vagyok itthon szótárt veszek a kezembe néha.

Előzmény: Lee1985 (3.)
Lee1985 e-mail | 2005-01-25 11:21:54 | 3.
Én a Leerayn19 alapító vagyok


Előzmény: bdlsa (2.)
bdlsa e-mail | 2005-01-13 17:20:30 | 2.
szia!!!!!!!
Én szeretm a Blue-t,imádom öket,nem tudok megleni nélkülük,én egy fanatikus rajongójuk vagyok,bezsongok tőlük,föleg Duncantől,Szerinted ez már betegség????Szerintem nem.és ha van honlapod,vagy ha szeretnél szerkeszteni vellem,szívesen várlak,és örülnék neki,ha szerkesztnél vellem egyet!!!!De ha nem szeretnél megértem!És ha van msn-ed szívesen beszélgetek velled,itt az e-mail címem: blue812@msn.com
és én egy lány vagyok!!!!!És ha kellenek képek,és videókat is tudok képekből csinálni,+zenét is tudok hozzá rakni,szívesen csinálok neked!!!!!!És én sem szeretem,ha ócskárolják a Blue-t!!!!!Na megyek..majd még jövök...bye...A BLUE LEGYEN VELED!!!!!!!!

LeeRayn19 e-mail | 2005-01-12 11:51:49 | 1.
Ide azok írjanak inkább akik nagyon szeretik a BLUE-t. Én imádom őket és nem szeretem ha gúnyolják a kedvenceimet. Továbbá várok olyan e-mailokat amiben képet, ciket, levelet...stb küldtök
Ezeket a következő e-mail címre küldjétek:
Leeintheblue@freemail.hu


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.