Click to Visit
Pop - Basszátok meg!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-04-24 15:10:41 | 13.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

Nazgol e-mail | 2014-11-05 13:12:54 | 12.
Sziasztok!

Zenekart alapítanék pop, jazz, blues és a country különböző műfajainak stílusában, mint például a country rock, modern country, könnyű zene.
Nagyra tartom Johnny Cash-t, a Creendence Clearwater Revival nevű együttest, illetve Billy Ray-t és még sok más zenei géniuszt!
Ezek mellett nem zárkózom el a gyengébb rocktól vagy az alter rocktól sem!
Törekednénk a saját dalokra, de az első időkben azért néhány örökzöld nem maradna ki a programból.
Kb 5 éve gitározom akusztikuson! Olyan zenélni vágyó emberkék jelentkezését várom (mindkét nemből akár), akik elég elhatározottak ahhoz, hogy tisztességesen tudjuk művelni ezt a dolgot!
A korosztályt illetően, 17-től 26 életévig gondoltam, én 22 vagyok.
A zenekarba még el kellene szólógitáros, basszeros, dobos illetve vocalos, én egyébként énekelgetek és dalt is írok. A zenénk színesítése érdekében más hangszerek is szóba jöhetnek, tehát írj nyugodtan, akármin játszol is!
Fontos, hogy nem kell profinak lenned, hiszen én sem vagyok az, azért nem árt ha némiképp érted a dolgodat!
Elsősorban pesti és budapesti zenészek jelentkezését várom, csak hogy a próbák gördülékenyebben mehessenek, de amennyiben meg tudod oldani az utazást, nincsen akadálya, hogy a megnevezett helyeken kívül lakjál.

Figyelmedet köszönöm!
Érdeklődni, jelentkezni lehet a nazgol.zoli@gmail.com email címen!

Üdv.: Zoli

kisceki e-mail | 2014-03-06 13:51:29 | 11.

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

sztivi e-mail | 2013-04-05 09:51:30 | 10.
Gitároktatás!!!
Ha nem csak hallgatnád hanem játszanád is kedvenc számaidat :
gitároktatás az alapoktól a Boráros térnél (IX.ker). Kezdőknek, haladóknak bármilyen zenei stílusban (pop, rock, jazz, blues, metál...), gyakorlattal és
elmélettel igény szerint.A Kőbányai Zenei Stúdióban végeztem.Zenekaraim:Hiperkarma, Groovehouse, Szóda, Zaják és társa ...
13 éve koncertezek és tanítok.érdeklődni:
sztivi@hiperkarma.hu
06-30-6588877

johnmayer e-mail | 2013-02-06 17:19:25 | 9.
Sziasztok! Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért, szeretnénk egy cd-t sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már egy éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. Mindannyian zenészek akarunk lenni, a Kőbányai Zenei Stúdió hallgatói vagyunk. Ha jönnél, keresd meg Eckhardt Ambrust a facebook keresőben, és küldj egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Illetve írhatsz egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com-ra. Fontos:csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tusz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni.
Nándi130 e-mail | 2012-08-30 22:43:18 | 8.

Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

Ridi - Ridi e-mail | 2005-06-16 21:39:57 | 7.
Nincs mit! :)

Előzmény: MR.Klaudia (6.)
MR.Klaudia e-mail | 2005-06-16 10:22:38 | 6.
Köszi Ridi.......
Ridi - Ridi e-mail | 2005-06-15 20:13:15 | 5.
Ez tetszik :o))))

Előzmény: L.L.ZSANI (3.)
L.L.ZSANI e-mail | 2005-06-15 19:58:13 | 4.
Lolller te hülye vagy!!!Te bazdd meg akibe szerelmes vagy és szexelj vele!!!!!!!
L.L.ZSANI e-mail | 2005-06-15 19:57:20 | 3.
Lolller te hülye vagy!!!Te bazdd meg akibe szerelmes vagy!!!!!!!
Ridi - Ridi e-mail | 2005-05-24 12:55:22 | 2.
Szia Loller!

Szerintem azért nem írnak, mert nincs idejük. :)
Üdv



Előzmény: loller (1.)
loller e-mail | 2005-05-21 21:37:39 | 1.
baszátok meg!
itt eddig akárhány 'együttest' lefikáztam abba a topicba nem írtak többet!
lamák!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.