Click to Visit
Pop - zenekar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-03-26 17:14:22 | 20.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

zeneszerzes e-mail | 2010-05-03 20:56:32 | 19.
Gitár és zenei szoftver (Cubase, Guitar Rig, Amplitube, EZ Drummer, stb.) oktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten jó fej, tapasztalt tanártól.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

dicsdob e-mail | 2010-05-02 16:10:11 | 18.
Szeretnék létrehozni egy komoly funk,RnB zenekart amely olyan tagokból akik szorgalmasak, keratívak és emellett ambicióval is rendelkeznek.
A zenekar Budapesten lenne és a következő zenészekre lenne szükség:

-2 gitár
-basszusgitár
-1 vagy 2 énekes
-1 fúvós
-esetleg 1 vonós
-billentyűs
A zenekar saját számok kidolgozását tűzi ki célul melyekkel koncerttezési lehetőségeket ragana meg. És termésetesen idővel a számok felvételre kerülnének.

Akit érdekel az ötlet keressen meg e-mailben

earnie e-mail | 2010-04-23 12:30:08 | 17.
Sziasztok!

Budapesti gitárost keresünk az alábbi projektbe:

http://www.myspace.com/earnieandborsa

elektrosoul@gmail.com
70/514-5954

üdv,
Earnie

zeneszerzes e-mail | 2010-04-03 11:39:17 | 16.
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Formát adok az általad megírt daloknak, vagy írok neked újat. Reklám-spotok, színházi előadások zenéinek megírása, stb. Érdeklődni:zeneszerzeshangszereles@gmail.com
amore mio e-mail | 2010-03-12 00:32:53 | 15.
zenekar ,zeneszerzök ha-ho
amore mio e-mail | 2010-02-12 11:13:56 | 14.
sziasztok zeneszerzöt es vagy szöveg irot keresek modern tanczene stilusban email-ben varom valaszod iceblumen@citromail.hu amatörök kimeljenek
BlackberryStudio e-mail | 2010-01-31 12:42:13 | 13.
M.A.R.K. Rádió - A Magyar Amatőr Rock Kultúra Rádiója.
Az új rock generáció rádiója.
Februártól új műsorszerkezettel, a régiek mellett új előadókkal, széles sávú rádiószerverről jó minőségben!
Amatőr zenekarod van? Szeretnéd hogy az egész világon hallják a zenédet? Csatlakozz hozzánk! www.markradio.uw.hu

georgea e-mail | 2010-01-22 19:28:38 | 12.
Az Empress szólógitáros, basszusgitáros és dobos posztra keres tagokat.

The Empress looking for sologuitar player, bassguitar player and drummer.
Tel: +36 20 3975308

http://www.goodday.hu

amore mio e-mail | 2010-01-17 03:42:47 | 11.
iceblumen@citromail.hu
amore mio e-mail | 2010-01-17 03:39:56 | 10.
sziasztok en 26 eves lany vagyok es enekelni szeretnek egy jo csapatban nem a penz kereses a celom hanem hobbi szinten szeretnem ha erdekel varom a valaszod szioka
MikeSky e-mail | 2010-01-14 01:15:48 | 9.
Szabad dobosok továbbra is figyelem!

A NEXT buli- és partyzenekar a továbbiakban is több stílusban jártas, színpadi gyakorlattal, hangszerrel, autóval rendelkező, hosszú távra elkötelezhető dobosok jelentkezését várja.
Meghallgatás január 21. csütörtök, Budapest, Felkészülni kérjük a
- Gloria Estefan: Conga
- Hungária: Multimilliomos Jazz Dobos
- Jimmy Sommerville: To Love Somebody
- Spin Doctors: Two Princes
- Back II Black: Zene nélkül mit érek én
- Kool and the Gang: Celebration
számokból.
elérhetőség, egyeztetés: Huszárszky Misi 30/5689972
nextmusic.hu


Előzmény: MikeSky (7.)
viktor31 e-mail | 2010-01-06 17:03:40 | 8.
Sziasztok!


Nézzétek meg a barátom weboldalát, ahol
jó zenéket lehet hallgatni, jazz, funk, pop...

www.andrasremenyi.com

MikeSky e-mail | 2010-01-06 12:14:37 | 7.
"szabad" dobosok figyelem!

A NEXT buli- és partyzenekar több stílusban jártas, színpadi gyakorlattal, hangszerrel, autóval rendelkező, hosszú távra elkötelezhető dobost keres.
Meghallgatás január 12. kedd, Budapest, felkészülni kérjük a
- Gloria Estefan: Conga
- Hungária: Multimilliomos Jazz Dobos
- Jimmy Sommerville: To Love Somebody
- Spin Doctors: Two Princes
- Back II Black: Zene nélkül mit érek én
- Kool and the Gang: Celebration
számokból.
elérhetőség, egyeztetés: Huszárszky Misi 30/5689972
nextmusic.hu

Szolnok city e-mail | 2009-11-14 15:51:34 | 6.
Sziasztok! Induló Szolnok megyei partyzenekarunkba férfi énekest keresünk, aki vállalná a frontember szerepét is! Ha érdekel, vagy bármilyen kérdésed felmerül, írj a vaczytamas@gmail.com, vagy a szajko.sandor@gmail.com e-mailcímek valamelyikére!
Masni90 e-mail | 2009-11-13 20:21:04 | 5.
19 éves Budapesten tanuló lány vagyok.Mindennél jobban szeretek énekelni,és el is éneklek a hörgös metálon kívül bármit:) Zenekarban,együttesben énekelnék.
Ha érdekelnélek vagy kiváncsi lennél/tek több mindenre irjatok: masni90@gmail.com

jusztina78 e-mail | 2009-11-03 19:46:56 | 4.
Sziasztok,szeretnék egy zenekarban énekelni,mingen érdekel,főleg külföldi dalokat énekelek 60as évektöl napjainkig.jusztina78@freemail.hu
music_is_my_soul e-mail | 2009-10-24 14:06:22 | 3.
sziasztok!!!

dalszovegeket irok leginkabb vallasos temaval.De akarmilyen zenet is irhatok.

ha zeneket(dallamot) irsz kuld el e-mailben es en szivesen irok ra szoveget!!!

e-mail cim: music_is_my_soul123456@yahoo.com

koppi e-mail | 2009-10-18 18:56:18 | 2.
Sziasztok.

Egy most induló zenekarhoz keresek Énekest , dobost és szintist ( szintiseket )
A fő dolog a zene lenne, irányvonal olyasmi mint Ákos zenéje, ezekkel a dalokkal is kezdenénk később sajátokat szeretnénk írni.
A lényeg a szöveg és a kidolgozott zene, a zene felépítése lenne benne gitár ( 2db ) baszus, dob , szinti ( efektek ) és külön zongora is ( vagy egy ember csinálja a 2 őt ) dob és az ének is nagyon fontos lenne hogy jó legyen.
18 év az átlag kor zenekarunkban.
Ha érdekel a dolog akkor írj levelet a koppi14@freemail.hu ra
Feltétel : LEGYEN SAJÁT CUCCOD ( énekesnek nem kell hogy hangfalai legyenek :D:D )
Próbák Pesten lennének.

Badzsulka e-mail | 2009-09-23 11:01:37 | 1.
Sziasztok! 19 éves lány vagyok, és szerencsét szeretnék próbálni! Nagyon szeretek énekelni, igaz nem tanultam és nem is foglalkoztam vele soha, csak az utobbi években, többen mondták, hogy próbáljak meg énekelni, akár zenekarban is. Ezért gondoltam ugy, hogy megpróbálkozok a dologgal, hátha van valaki akit érdekelne a dolog! Tudok minden féle stílusban énekelni, de főleg ilyeneket mint pl.: PINK, GROOVEHOUSE, SUGARLOAF...stb. ilyesmi stílusban, szeretnék én is mozogni. ha esetleg lenne valakinek kedve, egy zenekar alapításhoz, akkor írjon nekem, én mindent meg tudok szervezni, próba terem, ha jól megy a dolog akkor koncertek, dalszöveg írást...stb. a felszereléseket magad hozd....dobos gitáros baszusos kéne! szerintem ez egy alap! de ha esetleg te keresel énekesnőt, akkor írj: macika0412@freemail.hu

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.