Click to Visit
Pop - Éneklés
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Békési Csabi e-mail | 2024-03-01 08:12:38 | 24.
Szaisztok! Békési Csabi vagyok! Énekes és producer.

www.youtube.com/@BekesiCsabi

cprod e-mail | 2019-04-24 15:13:56 | 23.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

cprod e-mail | 2019-02-03 19:38:55 | 22.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Mrs. Biersack e-mail | 2014-10-31 22:14:27 | 21.

Virág Mónika e-mail | 2014-03-20 18:41:59 | 20.
jah és telefon számomon keresetek nem tudom sz email cimem jelszavát!!!telo számom:06309822763

Előzmény: Virág Mónika (19.)
Virág Mónika e-mail | 2014-03-20 18:38:00 | 19.
sziasztok énekes szeretnék lenni. 16éves vagyok.. nagyon szép hangom van sokan mondják és szeretnék vele komolyabban foglalkozni hangom hasonlit Avril Lavignéhez..segicsetek köszi
paszi22 e-mail | 2014-03-17 11:12:24 | 18.
Sziasztok!Müködö 40-es éveikben járó zenekar keresi férfi énekesét,elsősorban pop/rock műfajban,Pest megyei zenekar vagyunk,sok bulival a hátunk mögött és reményeink szerint sok bulival a jövőre nézve,saját próbatermünk van,heti 1 próba.érd:kiki65@postafiok.hu
paszi22 e-mail | 2014-03-17 11:09:39 | 17.
Szia Varia!Ha aktuális a hirdetésed még akkor légyszíves irj a kiki65@postafiok.hu-ra vagy hivj a 06 70 301 2838-as mobilon

Előzmény: Varia (7.)
kisceki e-mail | 2014-03-06 13:51:06 | 16.

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Timutika e-mail | 2013-06-28 12:34:28 | 15.
Sziasztok:)
Én 34-éves és imádok énekelni ,sajna itt szabolcsba már nem igen találni szuper zenész csapatot .Azaz nincs is és én gondoltam jó volna egyett össze hozzni.Mindenben nem vagyok jártas de könnyen tanulók:)hangom na az van ,állandóan kérdezik,hogy mért nem állok össze valakikkel és énekeljek:)Hát félek,de proba cseresznye,jó formán mindenben jártas vagyok pop,latin,stb....
Egy nagy hibám van külföldi nyelvű daloknál rohat csúnya a kiejtésem így le is tettem róla:)

Én Szabolcs -szatmár-bereg-megyében élek /Újfehértó/nyíregyhez közel:)

VivyPinter e-mail | 2013-05-13 23:00:55 | 14.
Sziasztok!
14 éves lány vagyok Csepel-sziget , Budapest közelében keresünk gitárost, dobost énekesünk van már de még ha esetleg valaki társulna az is jó lenne. 13-18 éves korig.
Hely van ahol tudunk próbálni , Szigethalmon ,Budapesttől 30 percre. ha érdekel íjatok!
vivypinter@freemail.hu

somogyiremig e-mail | 2013-05-06 14:39:09 | 13.
Sziasztok!
Fiatal, 13-18 év közötti fiú énekest keresünk. Mi egy fiatalokból álló zenekar vagyunk, többet megtudhatsz rólunk a http://diamondkeepers.webnode.hu/ oldalon, vagy a www.somogyiremig.com oldalon, ill a facebook oldalunkon keresd a Diamond Keepers zenekart.
Saját zenéket csinálunk, széleskörű támogatást kapunk. Olyan énekest szeretnénk aki tehetséges, megbízható és komolyan gondolja a zenélést. Próbák vagy stúdiózás heti egyszer Budapesten saját helyen. Ha érdekel írj a remig9895@gmail.com e-mail címre. Köszönjük!

willike1991 e-mail | 2013-04-03 18:47:31 | 12.
Sziasztok!

Egy Beat stílusú zenekart szeretnék összehozni!
4tagú bandáról lenne szó.
Én ritmusgitáron játszanák és énekelnék.
Basszusgitáros,dobos.és szólógitárost keresek.
Én 21éves vagyok, főként ebben a korosztályban várom a jelentkezőket. Persze 18-25-ig bele fér.
A basszusgitáros és a szólógitárosoknak még annyi kikötésem lenne, hogy énekben és vokálban legyen otthon.
Gondolom ismerősen cseng a Beatles együttes neve, hát valami olyasmi stílust szeretnék képviselni.
Várom a jelentkezőket, bízom benne hogy sikerül és hogy Magyarországnak is lesz egy Beat-stílusú zenekara...


Előzmény: *Eni* (11.)
*Eni* e-mail | 2013-03-27 19:16:48 | 11.
Sziasztok!

Egy 14 éves budapesti lány vagyok. Elsős korom óta foglalkozom az énekléssel, csak lámpalázas vagyok :(
Arra gondoltam, hogy félelmem enyhülne ha nem egyedül énekelnék. Szeretnék egy lánybandát alapítani a Little Mix-hez és a Fifth Harmony-hoz hasonlót. Akit érdekel írjon ide: renito1227@freemail.hu

johnmayer e-mail | 2013-03-05 20:16:29 | 10.
Sziasztok! Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért, szeretnénk egy cd-t sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már egy éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. A dobosunk kivételével mind a Kőbányai Zenei stúdió másodikos hallgatói vagyunk, és szeretnénk Zenével foglalkozni. Ha jönnél, keresd meg Eckhardt Ambrust a facebook keresőben, és küldj egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Illetve írhatsz egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com-ra. Fontos: csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tudsz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni. Életkorunk:20-22 év.
Facebook:https://www.facebook.com/pages/Overnighters-Zenekar/184069328344377?ref=tn_tnmn

brigittamusic e-mail | 2013-02-21 08:49:17 | 9.
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI PARTY/RENDEZVÉNY ZENEKART KERES!!!
Lehetőleg élő zenét játszó, állandó fellépésekkel rendelkező csapatot keresek.
Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek, ami jó! :))
Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek... mert színpad nélkül én sem létezem... Nem szeretnék alter vagy rock bandát, kimondottan meglévő rendezvény zenekart keresek, bulikkal, fellépésekkel,
akikkel már ettől a szezontól zenélhetek! Várom jelentkezéseteket! :)

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://www.youtube.com/user/brigittamusic

Itt keress:
https://www.facebook.com/Brigittamusic

bbrigitta@t-online.hu

johnmayer e-mail | 2013-02-06 17:18:46 | 8.
Sziasztok! Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért, szeretnénk egy cd-t sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már egy éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. Mindannyian zenészek akarunk lenni, a Kőbányai Zenei Stúdió hallgatói vagyunk. Ha jönnél, keresd meg Eckhardt Ambrust a facebook keresőben, és küldj egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Illetve írhatsz egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com-ra. Fontos:csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tusz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni.
Varia e-mail | 2012-12-03 12:31:55 | 7.
Nem ma születtem, hanem tegnap előtt. Azonban hatalmas repertoárral rendelkezem, és - mások szerint - tűrhetően énekelek és gitározom. Hasonló adottságú zenekar vagy zenésztárs munkájában szívesen részt vennék ( Budapesten ) talán még hasznára is válnék a hangzásnak.
Email: PalI@fkf.hu

newfolder e-mail | 2012-01-30 18:06:03 | 6.
http://www.youtube.com/watch?v=FWQ0Oz8cGNA&fb_source=message

énekest keresünk!

Loreana e-mail | 2012-01-19 15:08:46 | 5.
Sziasztok!

Még Februárig lehet jelentkezni iskolánkba, illetve a ínyreményjátékunkra! Továbbra is, hogy a nyereményjátékunkon a legjobbak képzést nyerhetnek!

www.jampopiskola.hu

Loreana e-mail | 2011-11-23 22:46:51 | 4.
Sziasztok!

Létrejött az első pop zenével, pop szakmával foglalkozó iskola!
Az iskolában 4 szak közül lehet választani:

- Zeneszerzés
- Dalszövegírás
- Popénekes
- Popzenei menedzser

Mi az iskolában nem ígérünk, semmit csak azt hogy mindet elkövetünk az érdekébe, hogy kibontakozz.
Neves tanárokkal, egy laza hangulatban folyna a tanítás!
De bővebben a www.jampopiskola.hu oldalon érdeklődhetsz, illetve a +36.30.6412726 telefonszámon.
Csatlakozz hozzánk a Facebookon, ahol hamarosan indul egy nyereményjáték, ahol egy képzést nyerhetsz bármelyik szakra! facebook.com/jampopiskola

Loreana e-mail | 2011-10-25 13:06:24 | 3.
Szasztok!

Elég sok olyan ember van aigaz86, akik hasonló cipőbe járnak. Most találtam egy iskolát, van egy e-mail címük jampopiskola@gmail.com itt lehet érdeklődni. Szerintem egész jó lehet!

david25 e-mail | 2011-01-24 23:01:43 | 2.
sziasztok együtes alapitáshoz keresk jó hangu és jó megjelenésü lányokat és amatör dj-ket jelentkezni a atilla282@hotmail.com

aigaz86 e-mail | 2010-12-31 14:58:04 | 1.
gondoltam ide is létrehozom a témát. szegeden vagy közvetlen közelében kereske éneklési lehetöségeket. kipróbálnám magamat. zenei érzékem van. akik tudnának segiteni azok irjanak. akik hasonlo cipöben járnak azok is irhatnak. csapatba is társulnék...

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.