Click to Visit
Pop - NICK CARTER
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-02-03 19:35:05 | 14.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

halmoni e-mail | 2006-07-17 10:28:13 | 13.
BACKSTREET BOYS cuccok eladók
1, Nick hátán Kelly Family (Német Bravo 16 old poszter) 800 Ft
2, Nick&Aaron hátán N'Sync (Popcorn 4 old poszter) 200 Ft
3, Aaron hátán Worlds Appart (Német Popcorn 2 old poszter) 100 Ft
4, Howie hátán Kann man sich auf dich verlassen (Német Pop Rocky Poster 1 old) 50 Ft
5, Kevin hátán Sound (Német Pop Rocky 1 old) 50 Ft
6, Brian hátán Freunde, Tour Daten ( Német Hit poster collection 1old) 50 Ft
7, Brian hátán Fotolove Story & Hast du vorurteile ? (Német Pop Rocky 2 old) 100 Ft
8, Nick&Brian hátán Peter Andre (Német Hit poster collection 8 old poster) 400 Ft
9, Aaron hátán N'sync (Német Bravo 2 old) 100 Ft
10, Brian hátán Jared Leto (Német Bravo 2old) 100 Ft
11, Nick hátán The Verve (Német Bravo 2 old) 100 Ft
12, Nick hátán Peter Andre (Német Bravo 2 old) 100 Ft
13, Nick hátán Coolio (Német Bravo 2 old) 100 Ft
14, Kev hátán Boyzone (Német Bravo 2 old) 100 Ft
15, Brian hátán 22.2 bis 28.2. 1996 (Német Bravo 1 old) 50 Ft
16, Der neue Nick (Német Bravo 2 old cikk) 100 Ft
17, Just want you to know c. szövegkönyv (Popcorn) 50 Ft

Akit érdekel az írjon egy e-mailt ikon83@freemail.hu


Előzmény: 888888 (12.)
888888 e-mail | 2006-06-10 05:24:06 | 12.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos,

888888 e-mail | 2006-06-10 05:23:38 | 11.
kis_barbara@freemail.hu <kis_barbara@freemail.hu>
888888 e-mail | 2006-06-10 05:22:02 | 10.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos,

Bogo e-mail | 2006-05-11 13:22:19 | 9.
Cyjja!
Nyugi, nem vagy egyedül! :)
Én is nagyon szeretem Nicket!


Előzmény: Backstreetboys92 (8.)
Backstreetboys92 e-mail | 2006-01-28 21:20:26 | 8.
ÉN IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gaz baby e-mail | 2004-06-22 18:52:38 | 7.
Én régebben szerettem Nicket, mára már mást szere-
tek.

UI:Gazdára vár 4Popcornos,1BRAVO-s cikkek és 1
Popcorn poszter.Szvetlana, ha érdekel, keresd Gaz babyt.

Gaz baby


Előzmény: Szvetlana (1.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-21 15:14:22 | 6.
Hát én nagyon tartottam a divatot : ( mert én Nick rajongó voltam na de ha visszagondolok AJ jobb volt : ) : P

Előzmény: ashanti (4.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 17:22:40 | 5.
CSÁKÓ.Utálom Nicket mint a szart,egy hülye nyálas kis buzi.És rosszul vagyok az ilyen szar zenéktől.GAGYI SZAROK
ashanti e-mail | 2004-04-07 15:19:03 | 4.
Helló!:)Na már ebben is egyezünk,mert én is nagyon nagy Bsb rajongó voltam!!A kedvencem A.J volt!+Brian,mert ő meg édes!Amúgy Nick magába tényleg nem olyan yo!Más stílúsú számai vannak,és ez szokatlan a bsb után!De nagyon nagy hangja van!Azt imádom!

Előzmény: Omari Baby (3.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-02 17:05:36 | 3.
Most lehet h elveszem a kedveteket de én megkaptam a lemezt és ROSSZUL VAGYOK TŐLE!!! Sztem meg annyira nem illik hozzá hogy az képtelenség.... 6 évig folyamatosan BSB rajongó voltam,..... de mostmár.....
Visonka e-mail | 2003-05-03 08:30:16 | 2.
Hi Szveti, asszem ismerjük egymást más fórumról (Fire). Én nagyon rég óta BSB fan vagyok és nagyon meg vagyok elégedve kicsi NC-vel. Én se értem, hogy miért azokból csinált klipet, bár az I Got You mindig az egyik kedvencem volt. De az I Stand For You-ból vagy Blow your mind-ból kellett volna. De azért a Girls in the USA sem elhanyagolható a Scandalicious meg kíváló. Mintha forgatott volna klipet a Blow your mind-ból, de nem játszák, mert nem adta ki kislemezként.
Szvetlana e-mail | 2003-04-23 22:11:31 | 1.
Üdv mindenkinek!


Végighallgatta már valaki Nick albumát? Mi a véleményetek róla? Én odavagyok az összes számért, teljesen más a stílus, mint amit a BSB képvisel, bár nem értem, Nick miért pont abból a 2-3 számból csinál klippet, ami egy kicsit azért BSB-s. Na nem mintha baj lenne, egyszerűen csak annyira, de annyira jó dalai vannak, azokat kéne megismertetni a közönséggel! A "Help me" pl. jó kezdés volt. Nekem nagy kedvencem az "I stand for you", "Blow your mind", "Who needs a world", "I just wanna take you home", "Help me". Szerény véleményem szerint ezek tükrözik igazán Nick stílusát. Na léptem, várom a hozzászólásokat!

Sziasztok!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.