Click to Visit
Club - 2 Step,4/4 UK, US Garage
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:20:27 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

DOMINO e-mail | 2005-12-10 18:10:27 | 10.
UK GARAGE,US HOUSE,ÉS SOULFUL HOUSE TÉMÁBAN PARTYSOROZATOT INDÍTUNK HAMAROSAN!!!
A GARAGE.FREEBLOG.HU FÓRUMON OLVASHATTOK EZZEL KAPCSOLATBAN ,ÉS MÁSRÓL IS A TÉMÁVAL KAPCSOLÓDÓAN!

lebron e-mail | 2005-01-11 10:28:37 | 9.
asszem vmi B15project,megtallálod netről le tudod húzni...nekem csak mixben van meg,dreem teem essential mix bbc radio1...

Előzmény: Gumi (8.)
Gumi e-mail | 2004-12-13 07:00:26 | 8.
Heló Frances, érdekelne egy szám amit említettél a fórumon. A címe Girls like us. A Groove c. filmben hallottam, nameg előtte is csak nemtudom hol. Kérdés: Nem tudod hol tudnék hozzá jutni?Esetleg Neked megvan? Leköteleznél ha segítenél.Ha lehetséges E-mailben válaszolj, vagy bárki aki tud segíteni. Köszi ha igen, ha nem, akkor nem:) Viszlát

Előzmény: Frances (1.)
don dizzy e-mail | 2004-07-01 09:47:57 | 7.
hey!
jó látni h vannak m.o.-n emberek akik ismerik a uk garaget! én imádom ezt a stílust! úgy igazán csak most kezdek elmerülni benne!
nem tudja vki h pesten nem szokott-e lenni vhol garage party mostanában???
az én legnagyobb kedvencem mj cole! a másik meg dizzee rascal! de minden ijen musicot meghallgatok!
holla!

waya e-mail | 2004-05-16 23:13:10 | 6.
hi Pannita!! szintén győr,szintén garage és 2step.lesz győrben garage és 2step party.üdv!


Előzmény: pannita (4.)
waya e-mail | 2004-05-16 23:09:55 | 5.
Hi Pannita! szintén győrből.szintén 2step és garage.lesz győrben garage és 2step party.
pannita e-mail | 2004-02-06 20:51:49 | 4.
hey,sziaztok,münchenböl jövöh,itt györben erettsegizek,2step fanatikus vagyok,olyan örülök hogy itt magyaro.on is 2step ismertek!!!!
jövö het pentek(13.2)lesz 2step buli becsben,a dj-k zeneük ismerem münchenböl es nagyon jol!remelem ez az 50 ember jönnek:)


Előzmény: Rheus (3.)
Rheus e-mail | 2004-01-05 11:56:54 | 3.
AZONNAL SZOLJATOK HA VAN VALAHOL ILYEN BULI!!!
Körülbelül 50 embert tudok akik megőrülnek a 2-stepért, rengeteg csaj, mindenki igazi clubber...
irjatok ide:
rheus@freemail.hu
és megyünk bárhol is van a garage 2 step party!!!
:)
(már azt hittem egyedül vagyok ezzel a zeneimádattal, mert senki nem ismerte amig meg nem muatttam nekik! )


Előzmény: gluid (2.)
gluid e-mail | 2002-10-04 12:29:26 | 2.
Hello Frances!

Nemtom nezed-e meg ezt a topicot valaha, de en peldaul szeretem a garage-t főleg a 2stepesebbeket és vannak lemezeim is. gondoltam már rá, hogy rendezek bulit de miután a multkori 2step garage buli a Kultiplexben megbukott, (vagy csak nem volt eleg jol bepromozva) nem vagyok bizos benne hogy felkeszultek erre a magyar partemberek. a zene nagyon ott volt csak senki nem volt.

Frances e-mail | 2001-12-14 12:02:48 | 1.
Bárki írjon aki tud valamit vagy érdeklelt ebben a szcénában.Egyre több ilyen stílusú zene jut be a magyar médiákban.
Egy párat a MTV E,Viva+ -ból (klipp):
Misteeq - All I Want (sunship Remix)
Truesteppers feat. Dane Bowers - Buggin'
Babyface -
Artful Dodger - Rewind feat. Craig David
- Think About Me feat Michelle E
- Women Trouble ft. Robbie Craig
stb.
MJ Cole - Crazy Love
- Sinciere
B15 project feat Lady G,Dynamite - Girls Like Us

Akinek van UPC Direct elérése az Angol MTV Base-en rengeteg ilyen stíludú klippet láthat,hallhat.
Jelentősebb producerek,Remixerek,DJ-k,Artisták :
187 Lockdown (Speed Garage)
Dreem Teem
Artful Dodger
Sunship
MJ Cole
So Solid
Norris "Da Boss" Windross
Grant Nelson
Basement Jaxx (Crazy Girl, Just 1 Kiss)
Boby D'Ambrosio
DJ Luck
Architechs
Club Asylum
K Warren
Bump & Flex
Wookie, Exemen
Zed Bias, Phuturistic
X Men
DJ Dekline
DJ Oxide
DJ EZ (Award wining DJ)
Dub A Holics
Ed Case
B15 Project
DJ Zinc, Jammin
Wideboys stb.






1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.