Click to Visit
Club - Dj Újoncok & Öregek !
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:37:51 | 27.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

seres93 e-mail | 2010-05-14 10:43:58 | 26.
hellosztok nézzétek meg az oldalam és értékeljétek a zenéimet

http://elektro-house.mindenkilapja.hu/?contact=814176

djzoleee e-mail | 2010-04-23 11:17:47 | 25.
DJ NORBEE nak.Ha keveset tudsz Angolul az nem baj.Én sem tudok perfektül mégis folyamatosan konferálom a partyaimon az előadókat és azok zenéit pedig én már 20 éve dolgozom dj ként.Én a rendesebb dj k közül vagyok való tehát nem az a nagyképű beképzelt mint azt most észre is veszed rajtam.A lényege az egésznek az,hogy mennyire értesz jól a zenéhez?Illetve mennyire jól tudsz zenélni? Ha ez utóbbinál oké minden akkor mehet a dolog,dj pultba állhatsz de ha nincs dj vizsgád akkor vedd fel a Mahasszal a kapcsolatot és fizesd ki az írott cd k játszása után járó szerzői jogdíjakat és akkor így már te is dj ként róhatod a köröket az ország clubjaiban.Üdv:DJ ZOLEE
djzoleee e-mail | 2010-04-23 11:07:27 | 24.
DJ Richie nek.Már ne haragudj te nagyon kedves és tisztelt kollega de mit akarsz te már az " A " kategóriás meg az Ori engedélyeddel??? Hát azokat már nagyon régen kivonták a forgalomból:D már más idők járnak nem keltél még fel a rég múltból?!:D egyébként már én sem vagyok egy mai gyerek ezen a téren de vagyok annyira tájékozott,hogy már az,hogy dj vizsgára kötelezzenek valakit az már 1 - 2 évvel ezelőtt sajnos megszűnt.Azaz helyesbítenék mert ez úgy van,hogy vagy fizetsz a Mahasz nak xy összeget az írott lemezeid után és így engednek dolgozni mint dj t,vagy pedig megcsinálsz egy dj vizsgát és nem kell az írott cd k után fizetned.Hát ennyi.Az előbb pedig csak azért tettem a mondatomban a " sajnos " szót mert nagyon sok kis kezdő dj re ráférne az OSZK vizsga mert manapság mindenki dj nek érzi magát de nem tud semmit,miközben elhalássza egy olyantól a munkát a filléres áraival aki képzett.Viszont ugyanakkor el is ítélem a vizsgákat mert amíg a dj pultba állítanak olyan embereket akiknek van egy kis hír nevük de nincs a kezükben minősítésről szóló papír addig nekem ne szónokoljon senki a dj képzésekről.Rólam csak annyit,hogy 20 éve dolgozom lemezlovasként.djzoleee@freemail.hu
P.S.D. e-mail | 2010-03-31 21:52:26 | 23.
You&Me REMIX EDIT a Youtubeon!
Tölthetővé tettük a Flamemakers-es srácoknak és Antonyonak készített You & Me Remixünket!
Hallgass bele:

Antonyo feat. FlameMakers & Virág - You & Me (Davesz & Digitalers aka Peter Sun Door Remix)

http://www.youtube.com/watch?v=eigdvy3Lcfg

és ha tetszik..
.
A teljes remix az alábbi linkről ingyenesen letölthető:

http://www.4shared.com/file/243816299/1073bf73/Antonyo_feat_FlameMakers__Virg.html

ricardosnip e-mail | 2009-05-06 20:22:34 | 22.
hali, szeretnék valahol bemutatkozni info:

www.myspace.com/ricardosnip

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:38:31 | 21.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, mulatós, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

Dj Quack e-mail | 2005-12-11 08:41:21 | 20.
a sitom: www.freewebs.com/begin_unidjs/
a roman verzional a DESCARCA-nal lelehet tolteni a mixeimet

Dj Quack e-mail | 2005-11-28 19:04:05 | 19.
Hello everybody,en meg kezdonek szamitok,mivel meg 1 ev tapasztalat sincs es meg egy helyen sem leptem fel,de a haverjeim szerint szuperek a mixeim es minden eggyes het folyaman jobbak es jobbak,nem tudna valaki egy jo helyet ahol elkezdhetnem a pajamat?Nemsokara lessz egy weboldal is ahonnan majd lelehet tolteni a mixeimet.
Dj Pirate e-mail | 2005-09-06 07:17:19 | 18.
BULISZERVÍZ

www.djinfo.hu

e-mail: info@djinfo.hu

minden ami deejay

nézd meg


Előzmény: djatesz (17.)
djatesz e-mail | 2005-09-03 19:29:02 | 17.
Na sziasztok!

Nem szeretnék bemutatkozni, de annyit elárulok, hogy 17 éves vagyok. Olvasgattam a régebbi hozzászólásokat, és nagyon lerí az emberekről, hogy "én vagyok a Jani DJ, mert b**meg odaverek a MAHASZ-osnak...." stb... neharagudjatok, szánalmasak vagytok! - akinek nem inge, kérem ne vegye magára -

Nagyon tisztelem, és becsülöm azokat az embereket, akik több éves ( nem 5 v 7 ) tapasztalattal rendelkeznek. Számomra a szememben többet jelentenek, mint a Spigiboy, vagy a ráktuggyamagyarvagyokésénvagyokasztár DJ-k.

Valaki kérdezte: "Hogyan lehet kiugrani?"
Elmondom: Fellépés, jó megjelenés, igényes zene, abszolut szerénység, és ismerettség. Barátommal lassan 3 éve együtt zenélek, és É-magyarországról írok,de pl novemberben szegeden játszunk... és nem csak ott. Mi a 0-ból kezdtük, ( és nem írok le mindent ) de nem sok ember tart itt 17!!! évesen, ahol mi.

Vizsga:
Nemtudom.... kell. nekem még nincs. az 58k-t soknak tartom érte.

Legalitás:
Internet... nem a dj-ket kellene büntetni, hanem azokat a jogsértőket, akik zenét tesznek elérhetővé az interneten.

Ami mi vagyunk:
http://djatesz.uw.hu
http://deejayforums.uw.hu
http://partyscan.net

Bocs a hosszu postért.

atesz

Norbbee e-mail | 2004-08-08 06:21:25 | 16.

Hi!! Mivan akkor ha valaki keveset tud angolul??

Balage_ e-mail | 2004-05-24 18:30:32 | 15.
Hi Greg!
Jelen pillanatban 58.000,- a tanfolyam meg a vizsga együtt.Ezzel csak az a gáz,hogy ha nem mész el a tanfolyamra akkor valószínülreg meghúznak,mivel azok vizsgáztatnak akik "oktatnak".
Persze abban igazad van,hogy attól senki nem lesz jobb dj,ha elmegy,de így legalább legálisan dolgozhat.


Előzmény: djgreg (14.)
djgreg e-mail | 2004-05-23 14:45:54 | 14.
Sajnos már valóban sok helyen kérik a vizsgát, de attól még nem jelenti azt hogy az ér is valamit, csak pénzlehúzás. Mennyi is most pontosan nem tudja valaki?
dane e-mail | 2004-05-21 08:40:46 | 13.
ja! Balage-nak igaza van.
Balage_ e-mail | 2004-05-20 19:06:34 | 12.
Hi!
Én is kezdőnek számítok még a szakmában,de megéltem már pár dolgot ez idő alatt és azt kell mondjam igaza van Richienek.Én is zenéltem már jópár helyen Pesten,de ezt csak úgy érhettem el,hogy valaki felkarolt.Rá kellett jöjjek,hogy kell az az OSZK vizsga,különben rám sem hederítenek a legtöbb klubban,ha egy egész éjszakás zenélésről lenne szó.Persze így vizsga nélkül is zenélek,de nem hivatalosan és sokkal kevesebb pénzért,mint ha lenne vizsgám,mert azért azt megbecsülik a klub vezetök.

djkremer e-mail | 2004-04-30 20:03:54 | 11.
Helló Mindenkinek!

Szerintem az a nagy baj a mai disco világban, hogy már mindenki dj akar lenni, és azt hiszik az emberek, hogy ez milyen rohadt egyszerű, holott, ha tudnák, hogy mmilyen fárasztó 5-6 órán keresztül állni a pult mögött, és egész este figyelni, koncentrálni az ütemre...

A nagy "sztárdj"-kel az a baj, hogy nagyobb a nevük, mint a tudásuk!

Sok sikert minden kezdő dj-nek!

Dj.Evy e-mail | 2004-04-27 17:33:30 | 10.
Én speciel segítenék a "kicsiknek" ha már nagy lennék. Az lehet ,hogy egy felkapott dolog manapság a lemezlovasság de én azért csinálom mert szeretem. Meg csinálnám komolyan is csak pénz kell hozzá. Az a gáz,hogy aki nem tud,(nevet direkt nem mondok) és van pénze már ott van az élvonalban. Nekem nincs pénzem de szeretném szórakoztatni a közönséget ,de nem tehetem mert nincs pénz cuccra stb. Ez gáz. Ezt hogyan lehet megoldani? Attól félek,hogy sehogy. Pedig zene nélűl nincs élet. :)

Előzmény: makkmarci (7.)
csücsi e-mail | 2004-02-12 17:04:23 | 9.
hello na mizu? irjatok
fantasticus e-mail | 2004-01-27 10:43:58 | 8.
ez tökéletesen így van.
ez 1 szakma.
felkapott. divat. ki kell ütni a mű-mayer "dj"-ket oszt megmutatni,h kicsi is alakít6 nagyot


páp:) fantáscicus


Előzmény: makkmarci (7.)
makkmarci e-mail | 2004-01-23 10:05:21 | 7.
a vak is láthatja hogy évek óta úgyanazok a "nagy"nevü dj-k állnak a pult mögött!biztos ha én lennék az ö helyükben én sem adnám át a helyem a fiataloknak ameddig csak lehet eröltetném a dolgot!!!persze rengeteg olyan kis "dj palánta" van akik azt hiszik hogy ez olyan könnyü szakma!nem azt mondom hogy "öregek" férre és adjatok helyet a kezdöknek hanem vannak olyan tehetséges fiatalok akik már bizonyíthatták azt hogy megállják a helyüket és tettek le vmit az asztalra ebben a szakmában,mégsem jutnak egyröl a kettöre,nem akarok nevekkel dobálozni,de pl:geri da pig aki szerintem a fiatal dj közül az egyik aki megérdemelné,hogy helyet kapjon!!!!aki nem hiszi járjon utána!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: fantasticus (6.)
fantasticus e-mail | 2004-01-06 09:33:03 | 6.
minek ba*ogatjátok 1mást????????
azon versengtek, kinek van nagyobb cucca?
ki a kutyát éedekli!!!!!!!!!!!!!
ha olyan versenghetnéketek, álljatok ki 1 párbajra és győzzön a jobb


peace-----(BÉKE)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fantasticus

-Dj Luigi- e-mail | 2004-01-04 23:12:25 | 5.
Riche

Te nem ismersz de én már 1-2 helyen ahol lehetett olvastam rólad. Nagy igazakat tutsz mondani amiket jólenne ha mindenki megfogadna, de vannak dolgok amik ellen nincs orvosság . Egy vidéki discos 4-5 éves discos multal már körbezzenéli a környéket , ahol már járt oda vissza hívják de igazábol ebböl kitörni, és nevesebb clubba bekerülni nem tud.Miért??? - Mert mindenhol a megszokott enberekkel dolgoznag , s az újakat nem meri senki bekockáztatni.

Üdv.

@.T.I e-mail | 2003-10-25 13:32:35 | 4.
Hali!!!

Hú Greg egy kicsit meghökkentő volt amit írtál!!!
Mit csinálnál egy OSZK ellenőrrel????

Az OSZK ellenőr általában Rendőrrel megy úgyhogy te megütöd utána kattan a bilincs és te életedben többé pult elé nem kerülsz!!!
És ebből a kijelentésedből látszik hogy szerintem kamu volt amit leírtál!!!
Én kb két éve foglalkozom ezzel az egésszel de ezt amit leírtál én soha nem mertem volna leírni!!!

Na röviden a véleményem!!

Bye

Richie e-mail | 2003-10-02 19:24:34 | 3.
Kedves djgreg!
Még nálam is öregebb-régebbi az a közmondás,hogy
"Többet ésszel, mint erőve!" Nekem 2 Dan-om van. ja és ORI és OSZK vizsgám, két jó hallású fülem
25 éves dj múltam és jelenleg is sok bulim. :)
Dj Richie
Egy kis angol:) disk = korong,tányér(napé),tárcsa
lap,karika stb.
vinyl= /vinil-clorid/ műanyag
record= hanglemez
Bakelit alapú lemezek kb. a 60-as évek-ig gyártódtak, viszont az elektromos iparban villamos szigetelő anyagként, szerelvény lap stb. még mindig találkozhatsz vele.
A recordnak természetessen több jelentése is van.

djgreg e-mail | 2003-09-28 19:55:47 | 2.
Na először is egy kis angol: disc lemez (bakelit) jockey zsóké (mint az ügetőn csak lemezekkel).Akárhogy is nézzük nem tartalmaz kazetta dvd mp3 és egyéb kifejezéseket.Most nem köcsögösködni akarok de halgass meg 10 KW-os hangrendszeren egy mp3-ból írt cd-t(vagy dvd-t) és egy bakelitet(akármilyen utánnyomás is,a hangzás ugyanaz,na jó van egy kettő ami szar de azokat nem használom,hanem megszerzem az origot).Hallani fogod hogy az előbbinek nem lesz igazi mély hanzása az utóbbi viszont szétszedi a belsődet.Amúgy mit ad isten épp két 1210-es technicsem és pio djm-600-asom van.És nem apuci anyucitól hanem a két kezemmel dolgoztam meg érte.
És mivel a topic újoncokról és öregekről szól most le akarom szögezni hogy kb 10 éve nyomom már én is az ipart,vagyis amióta kezdenek kialakulni a modern irányzatok.És nincs vizsgám.De így is jól érzem magam.És ha odajön egy ellenőr az oszk-tól arra a bulira ahol én játszom vizsga nélkül,ő nem feljelentéssel megy el hanem tolószékben.Ez van.Erőseké a világ.
Üdv

Richie e-mail | 2003-09-25 20:52:09 | 1.
Üdvözletem minden kollégának és leendő konkurenciának! :)

Elöször is minden elismerésem a kezdő műfajkedvelőnek; ugyanis lelkesek, fáradthatatlanok,általában ügyesek,alázatosak és még "tiszták".
A lemzbemutatói munka, engedély köteles tevékenység! OSZK /Országos Szórakoztatózenei Központ Bp Liget fasor 38 Fodor Erika /
Butább nem leszel ha levizsgázol! A tanfolyamon nagyon nagy újdonságot nem fogsz megtudni, amennyiben van műszaki minimál képzetséged-jártasságod, zenei alap műveltséged,szakmai rutinod.Nem hasztalan dolgokat mondanak el, de végeredményben a vizsga sikeressége érdekében érdemes elvégezni a tanfolyamot. Általában azok fognak vizsgáztatni akik a tanfolyamot is tartották :) 25 éves pályafutás és "A" kategóriás
ORI OSZK működési engedély birtokában mondom, hogy véleményem szerint nem a kategória határozza meg a Dj értékét, a buli minőségét.
Természetessen ad azért némi jellemzést.
Szerintem az a jó műsorvezető-Disc-Jockey aki
a közönséget úgy tudja kiszolgálni, hogy saját
karkterét is tudja érvényesíteni. Létszámtól,helytől,technikától függetlenül reprodukálni tudja a "Hát ez jó buli volt!" minősítésű munkát. A world standard kétségtelenül
kompaktibilitás miatt is Technics SL1210MK2 lemezjátszók, Pioneer DJM 600 keverő, vagy hasonló paraméterű cuccok. DE!!! Tc Greg a Disc-Jockey-k már a 60 évek közepétől működtek rádiókban,lokálokban lemezekről, catridge kazettákról, szallagról, CM kazettáról, későbbiekben Videókról, MiniDisc-ről, MP3 PC-rő,
CD-kről, SCD-ről, DVD-ről, vagy ezek kombinációiról. 1-2éve az írott CD-et és alternatívákat is "legalizálták" MAHASZ szerződés. Bakelit lemezeket is nagy mértékben kallóz verzióban adják ki, limitált példányszámban privát kiadványok jellennek meg.
Akik ezekről játszanak akkor az unikum, vagy gagyi? Tehát mindegy a hanghordozó fajtája, lényeg hogy jó minőségü legyen a zene szám és a buli hangulatát növelje, a közönség szeresse.
A fent felsoroltak szinte mindegyikével csináltam már bulit, többéé-kevésbé sikerrel.
Egy sikeres DJ-paraméterei: legyen kapcsolat rendszere, széles baráti köre, legyen közvetlen, magabíztos- ne nagyképű, rendelkezzen zenei bázissal lehetőleg minnél több stílusban, tudjon váltani,legyen jó beszédkészsége, legyen jó üzletember, lehetőségei szerint jó megjelenésü.
Néha ez mind kevés, szerencsésnek is kell lenni!
Üdv mindenkinek! dj Richie


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.