Click to Visit
Club - a "zene" lealacsonyítása
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:32:04 | 46.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Shady8 e-mail | 2007-05-10 17:39:35 | 45.
Remélem!
me18 e-mail | 2007-04-02 19:38:13 | 44.
Ez a "zene" lealacsonyítása a discora vonatkozik ugye? XD
psychodiagnostic e-mail | 2006-11-20 19:21:08 | 43.
ahaa ismerem....
Legalabb valaki aki ismer valamit!!! :D

es Venom & Goetia mit mond neked???

goetia nekem benne van az en top10 DJ-eim kozott es az a legjobb a egeszbe hogy LANY!!!


Előzmény: Cash Money (42.)
Cash Money e-mail | 2006-10-24 15:37:09 | 42.
én ismerem
frenchcore-t nyom pl Totmacha is


Előzmény: psychodiagnostic (41.)
psychodiagnostic e-mail | 2006-10-23 20:49:08 | 41.
aki mar hallotttt az eleteben ojasmit hogy USN (united speedcore nation) az JELENTKEZZEN de szerintem nem lesz belolluk nagyon SOK......
es ha mar itt tartok ismer itt valaki egy ojan stilust hogy FRENCHCORE?????

psychodiagnostic e-mail | 2006-10-23 20:42:49 | 40.
BEKAPHASSA AZ OSSZES TECHNO, HARDSTYLE, TRANCE, SRANZ ORULT A FAXOMAT - TERROR & SPEEDCORE FOR EVER
Dj Quack e-mail | 2006-10-18 11:04:19 | 39.
Ez igaz...de van egy olyan megkulomboztetes is hogy,vagyis nem eppen megkulomboztetes de nah...:"elektronikus" es "gepzene",nem mind1.

Előzmény: Cash Money (34.)
Ferrer e-mail | 2006-09-22 21:10:28 | 38.
Hm, azt ne felejtsétek el, h a dallamokat (ha vannak, márpedig rendes zenében kellenek..) is fel kell játszani egy hangszerrel. Ez általában egy MIDI-billentyűzet, ami természetesen a zongora elvén működik. Élő vagy nem élő.. nem mindegy? Az a lényeg, hogy jó helyen üsd le a billeket.. Virtuális szintikből is ki lehet olyat hozni, mint amilyen egy élő, de az is csak egy a végtelen hangszínekből, amik közül kiválasztani a jót nem könnyű oO
csuporka e-mail | 2006-06-03 15:22:20 | 37.
és melyik az igényes a felsorultak közül és melyi ka szar???
ahogy én látom csak a cradle of filth igényes ezek közül :D


Előzmény: Cash Money (36.)
Cash Money e-mail | 2006-05-17 16:32:38 | 36.
minden műfajt lehet igényesen csinálni meg szarul

gabber mafia --- tiesto
urfaust --- cradle of filth
lil flip --- eminem

ennyi

Cash Money e-mail | 2006-05-17 16:28:23 | 35.
te meg hallgasd a cob-t az való neked
de szerintem az elektronikus zenébe ne szólj bele mert fingod nincs róla csak amit itt a balkán szélén hallasz az alapján ítéled meg


Előzmény: Pirospont (30.)
Cash Money e-mail | 2006-05-17 16:26:55 | 34.
itt azzal van a gond hogy sokan azt se tudják mi az elektronikus zene
jó ha 10% vágja mo-n hogy mi az a gabber, speedcore,uptempo, breakcore,jungle stb
meg a sok drogos idióta aki azt hiszi hogy a discóba technora pörög
ugyanmár


+Storm+ e-mail | 2006-05-16 07:40:35 | 33.
Ez azért nem teljesen igaz, mert az elektronikus zene alatt mindenki mást ért.Én tulajdonképpen nem szeretem a disco-t mert igénytelennek tartom nincs benne semmi élő hangszer.Csak "mű gerjesztések".De a másik oldalon vannak olyan jó és igényes számok amiket szívesen meghallgatok pl.: Prodigy, Crystal Method.Csak ennyit akartam hozzászólni
Dj Quack e-mail | 2006-05-12 18:04:26 | 32.
Teljesen 1et ertek!

Előzmény: Besk (31.)
Besk e-mail | 2006-05-07 14:46:41 | 31.
nos
nem nevezném a zene lealacsonyításának ezeket a műfajokat,mert olyan hangokat,és hangzásvilágokat lehet elérni benne,amit normális hangszerrel sosem.Először mindenki a rádióból művelődik (nálam olyan 11 éves kor)aztán valaki megmutat neki más stílusokat (rock,rap,disco,stb...) Itt már rájön,h. a rádió nem a legjobb zenéket sugározza.És úgy 14 éves korában elkezd egy irány felé húzni (általában amilyen társaságban van),és hall egy zenét egy másik műfajból,és így kallódik kb 2 évig,amig megtalálja a neki valót...pl a discozenét
Elkezdi nézni a zenecsatornákat,és ömlenek a Peat Junioros,meg Dance 4 ever-es témák.És ekkor erre pörög,meg olyan helyekre jár.Majd egyszercsak elmegy egy helyre,ahol mondjuk trance szól,ami egészen más világ,és megtetszik neki a "tiesto style",de akkor már észreveszi h. rég köze sincs a divatos zenékhez,már olyat hallgat,ami neki tetszik..Majd mégkésőbb elmegy egy buliba,ahol techno szól,vagy progressive,és észreveszi,h. mennyivel más világ,éshogy ez az igazi,és soha nem tár vissza már az előzőkre,mert a zenei izlése folyamatosan letisztul.És mikor Bécsben a Club Flex-ben ücsörög 3 körrel a fejében,és éppen sven vath,és tieafschwarz jáccik back 2 back-et,akkor a másik bekészült haverjával azon elmélkedik,h. ő néhány éve még magyar disco-t hallgatott..És else hiszik,h. ez ő volt....Jóéjszakát mindenkinek:D

Pirospont e-mail | 2006-03-26 06:21:52 | 30.
A zene lealacsonyítása a tecno, disco, és az elektronikus "zenének" nevezett pampogása. ehez nincs is több hozzáfűznivalóm.
Dj Quack e-mail | 2006-01-03 10:09:52 | 29.
HELL,low,en szivem szerint nem utallom a Technot de ez az uj ag nem tudom miert, de mindenki szereti,imadja,de amikor meghalljak akkor azt kerdik az emberek,hogy mi ez a szar.Az a baj, hogy az emberek nem szeretik az igenyes zenet,inkabb a Sensationt kedvelik(persze az is jo de nem lehet folyton azt hallgatni.A bulikon hiaba jatszom igenyes CLUB zenet az embereknek nem tetszik.Na most mar ha semmi sem tetszik akkor mar mi tetszik?Szerintem a RADIO a bunos.Akinek nincs ideje zenet hallgatni az egesz nap a radiot hallgatja es megszereti az ott hallhato nyalas,KOMERC zenet.PONT
A IGENYES ZENE HIVEINEK!!!

Dj Quack e-mail | 2006-01-02 15:25:25 | 28.
Szerintem hiaba veszekedtek az eloadokon mert az a jo zene amire tancolni lehet,nem lehet megallni
az eloadoknal mert a zene az zene marad hiaba veszekedtek rajta!!!
ENNYI

paraputty e-mail | 2005-10-04 16:57:42 | 27.
szerintem lehet különbséget tenni igényes illetve nem igényes zene között ebben a stílusban. A lényeg azon van, hogy nem ugyanazt az alapot meg ugyanazt az ütemet nyomja 1 órán keresztül.

Én pl bár ez nem Techno, John Digweed-et hallgatok sokat és nagyon bírom, de neki is hallottam már kevésbé jó számait.

Egyébként Rush-t nem bírom és hallgattam egy ideig de valahogy túl egyforma. Egyszínű kevés a változatosság.

na ennyi lehet fikázni :)

veRYHARD(wier) e-mail | 2004-12-19 15:32:07 | 26.
Nem "tömegzene". Nem egy másik szám témája van egy beat-el megváltoztatva. Nem csak a régi, hanem új samplerek készítése és használata.
Atyaúristen! e-mail | 2004-12-14 10:42:02 | 25.
Helló! Mi az hogy "igényes zene" ebben a műfajban?

fantasticus e-mail | 2004-09-02 08:18:52 | 24.
mindenkinek!!!!!!!!!!

nem a fikázás volt a célom, amikor ezt a rovatot létrehoztm!!!!!!!!!!!!!!! nem az "előadókat" akartam fikázni, sem azokat akik ezt a stílust hallgatják, hanem pont a véleményetekre voltam kíváncsi!!!!!!!!!!!!
AZ ÉN VÉLEMÉNYEM IS CSAK 1 A SOK KÖZÜL!!!! SENKIÉ SEM SZENTÍRÁS, CSAK -mint mondtam- 1 A SOK KÖZÜL!!!!!!

Gonosz Manó e-mail | 2004-08-16 23:56:21 | 23.
HC? a minap leemeltem a MediaMarktban 1 cdt a Hard/Heavy/Alternative szekcióban. orosz hardkór cd, örültem is, végre valami különleges, remélem van alatta brutális gitár, nagy zúzás. meghallgattam. amint elindult éreztem, h. baj van. hc TECHNO volt. lényegében nem volt kellemetlen, alig tudtam levenni a fejhallgatót, elhipnotizált, kimosta az agyam. félelmetes.
Más: 1haverom a gárdonyi regi campen úgy beflesseltetett 1 zenére (van benne ilyen sátáni kacaj, asszem Mellowtracks v. mi), aszittem el akar rabolni meg minden.
veszélyes zene, nem rossz csak 1 idő után fáj tőle a fülem. ha már elektronikus, akkor dub!

djgreg e-mail | 2004-07-06 19:15:44 | 22.
Olyan nagyon sokkal én se voltam idősebb csak pont annyival hogy már kezdtem belemászni az éjszakába, a kedvenceim voltak többek között a Dune-Hardcora Vibes, Members of Mayday zenék (bár ez nem mind volt hardcore), a Thunderdome-okért éltem halltam, meg van még egy pár akkori HC lemezem amik nem olyan ismertek de szerintem nagyon jó HC-k. Megmondom őszintén azért nem tudom elküldeni mailben mert többnyire bakeliten vannak meg és én nem vettem át őket gépre. Vannak mondjuk valahol még korabeli cd-im is de hogy hol arról tippem sincs, egyáltalán nem használok cd-t semmire csak a saját mixeimhez. Hát a Pap Rita valóban nem túl HC, de mondjuk elém se tette le senki akkor a zenéket én jártam utána mindig aztán ami kellett megszereztem, akkor még nem volt olyan hogy cd írogat mindenki, kemény pénzbe került minden, talán egy a kazi nem túlzottan. Na mind1, ezeknek a zenéknek utána tudsz nézni neten vagy akár biztos ismerőseid között is akad valakinek ezek közül.
Üdv:
Gergő


Előzmény: veRYHARD(wier) (21.)
veRYHARD(wier) e-mail | 2004-06-26 13:49:53 | 21.
Hello djgreg, el tudnád küldeni e-mailban a kedvenc H.C. számodat, szivesen meghalgatnám, mijen volt annakidején 10 évvel ezelőtt az igazi H.C.(én akkor még csak 8 éves voltam ----> Pap Ritán kívül még más zenével nem igazán volt kapcsolatom)Előre is köszi.

Előzmény: djgreg (20.)
djgreg e-mail | 2004-06-20 22:07:24 | 20.
A techno már kiment a divatból...
Hála a jó istennek.
Egykor még én is szerettem és játszottam is rengeteget, de változnak az idők változik a zene, és ez így van rendjén. Ma már igazán nincs domináns stílus a modern tánczenéken belül, megy progi is, a trance is, a house is és még sok minden más. Ebből csak arra lehet következtetni hogy legalább fejlődött kicsiny országunk zeneileg valamerre. Aztán ez vagy tetszik valakinek vagy nem. DE! Aki mondjuk tegnap kezdett el modernebb zenéket hallgatni az ne mondjon véleményt arról amihez lövése sincs. Én nem mondom hogy én vagyok a legnagyobb szakember, de már nagyon sok zenei stílus felemelkedést és bukását megéltem már, és eljutottam oda hogyha most megkérdezik milyen zenét szeretek nem tudok rá válaszolni mert igazából semmit sem. Na monjuk 10 éve volt a hardcore meg a dance(magyar viszonylatban), akkor azt tudtam mondani igen én élek halok a hardcore-ért. Ma már ezt inkább le is tagadom. És ha újabb 10 év múlva bármelyikünktől megkérdezik mit hallgattunk 2004-ben és mi elmondjuk nagy valószínűséggel kiröhögnek minket. Mi meg őket hogy ők bezzeg nem tudják mi is volt a jó zene. Na ennek most túl sok értelme nem lett, talán annyi hogy örülnünk kéne hoyg idáig elfejlődött ez a tuci-tuci zene és szeretnünk kéne, mert végülis mi másról szól a zene minthogy bulizzunk, érezzük jól magunkat, ismerkedjünk, nem arról hogy acsarkodjunk egymásra azértamit hallgat. Mert ahogy techno-sok (és extechno-sok is mint jómagam) kiröhögjük a náksi und brunnert, úgy az ő fanjaik kiröhögnenk minket. Szeressen mindenki amit és akit akar, hiszen szabad akarattal rendelkezünk mindannyian.

RushBoy2004 e-mail | 2004-06-17 16:58:15 | 19.
ennek a topicnak semmi értelme, ennyi erővel bármit lehetne fikázni..
veRYHARD(wier) e-mail | 2004-06-10 18:30:19 | 18.
Miért van az az érzésem, hogy annak a témának semmi értelme, ezek nagyrészben nem vélemények, hanem a legelső emberen kívül mindenki csak két gombot használt az oldalon: Ctrl+C-t meg a Ctrl+V-t.

Előzmény: fantasticus (17.)
fantasticus e-mail | 2004-06-08 08:55:17 | 17.
kedves richey!

ha akarsz röhögni olvasd el a groove coverage c.
témában lévő hozzáértő-szakértők beírásait :)
jo buli!!!!!

fantáscicus

veRYHARD(wier) e-mail | 2004-05-31 12:41:08 | 16.
Fkázzuk most Benn-t?... OK!!! ...hol is kezdjem?
Róla igazán csak annyit, hogy az ütemei=ánuszhulladék, használt sampler-ei=kr.e. 3700-ban lejártak(mármint az underground zenei műfajokban), és mindig ugyanazt használja. ...a fajtájáról?...-manapság mindenki DJ akar lenni, mert nem kell hozzá semmi zenei képesítés(számítógépen, látásból, szorgalpmból elsajátítható), nem csak hogy DJ, de főképpen híres, imiddzsel, dizájnos videóklippel(benne dekoratív diszkócicákkal), sok pénzzel. Ahhoz, hogy ezt elérjék kell egy sláger. Sajnos manapság kialakult egy hangzás-stílus-ritmusvilág, és mindenki a maiak közül ezt teszi magáévá(mert ezt a legkönyebb eladni), és nem vaszik észre, hogy egy hang elmozdítása híján mind ugyanazt játszák(az meberek így könnyebben szokják és szeretik meg(mert ismerős)), vagy még szarabbat. Ebből adódik az ilyen lámák kiemelkedése, mint az előbb említett B.B..

fantasticus e-mail | 2004-05-25 08:23:58 | 15.
csak Hofi Gézát tudom idézni:
-Jééé! Má' megint egy új csatorna......
Csatorna? Kanáris!! A csatornában nincs ennyi szar!!!!
Ez a helyzet a zenével is. példul itt van ez a Benny gyerek a Sztetiszfeksön c. slágerrel.
kiad egy albumot (hipnotika) ami tök ugyanaz mint az elmebajnok slágere. Szomorú : (

LZeees e-mail | 2004-04-17 16:39:08 | 14.
Üdv.!


Sajnos igaz, hogy az igénytelen zenék sokasága eláraszt minket.
Én úgy veszem észre, hogy egyre nagyobb pangás van a zenei piacon. (Jó zenébõl...)
A sok igénytelen, tucatzenék miatt tértem át a progressive-ra, de nagyon úgy néz ki, hogy ez a stílus is kezd szürkülni.
Rush zenéje valóban a zene lealacsonyítása, de mindenkinek joga van megválasztani saját stílusát.
Tipp: Way Out West - Intensify (album)

Bye

fantasticus e-mail | 2004-03-09 10:15:07 | 13.
igazazd van ebben!
sajna mindíg az "igaz hitű ember" szívja meg ezzel,főleg ha DJ.
aki tudja követni a trendet, annak van melója, de akik nem ezt a közönséget szolgálják ki, azok sosem fognak ebből megélni, hiába a sok tudás, nagy rutin... csak olyanokról hallunk aki ezt a zenét nyomja :(


FANTASTICUS


Előzmény: veRYHARD(wier) (12.)
veRYHARD(wier) e-mail | 2004-03-04 17:41:51 | 12.
Egyszerűen annyi, hogy mindenki szeretne kilógni az átlagból, ezért mondja azt, hogy olyan kemény zenét hallgat, amilyet senki sem, ez addig tényleg különbbé teszi őt, míg ez igaz, és valóban szereti azt a bizonyos fajta zenét, és amíg nincs ilyen emberből túl sok, hidd el, ha ez így folytatódik, hamarosan az lesz különc aki poppot hallgat, és akkor, midenki azt fogja mondani, hogy poppot még akkor is, ha valójában nem. Ez most egy idényszerűség, hogy most mindenki Rush-t isteníti.

Előzmény: fantasticus (11.)
fantasticus e-mail | 2004-03-02 09:16:51 | 11.
mi az oka annak, hogy pont a zenéből lett divat?
az előadók is koppintják 1mást.
mi a jó abban, hogy nem mer senki sem újat fölvállalni? nincs piaca? a bevált sémában nagyobb a biznisz!!!! ez öreg hiba!!!!

fantasticus


Előzmény: Ombusman (10.)
Ombusman e-mail | 2004-02-29 21:14:51 | 10.
Szeva mindenkinek!

Azzal kezdeném, hogy nem szeretem a techno-t.Inkább a prog. híve vagyok. Viszont az öcsém elég sok ilyen zenét hallgat.Nem akarom minősíteni a zenét, viszont
szerintem nagyon nagy igazság van abban,hogy divat Rush-ot hallgatni!Öcsém is megszerzi az összes CD-jét amit csak tud,de ahogy egyszer meghallgatta rögtön félre is teszi ugyanis nem talál benne semmi izgalmasat, és ezt némelyikről be is vallja. Rush-ról valóban az az általános nézet, hogy monoton-veretést produkál, de mégis mindenki megszerzi a CD-it, elmegy a fellépéseire,a minnél durvább zenét hallgatsz annál királyabb ember vagy címszó alatt!
Egyébként ő szerintem csak az egyik legszélsőségesebb példa. Sok DJ van aki a "mixelés" megkönnyítése érdekében egy egész szetten át ugyanazt az alapot játssza.Sokan nincsenek is szellemi tisztaságuk teljes magaslatán közülük!TÖBB IGÉNYESSÉGET,PLEASE!
Ui.: Még mielőtt mindenki azt hinné rólam , hogy ortodox technogyűlölő vagyok leszögezem, hogy NEM.
A Rush rajongóknak azt üzenem , hogy próbáljanak meghallgatni néha egy-egy Advent live-act felvételt.A különbség szerintem ég és föld!Üdv.:Ombusman

fantasticus e-mail | 2004-02-24 09:41:40 | 9.
drága fiam!
(atyám!)


most sikeresen csatlakoztál inteligens fiatalemberekhez, akiknek szellemi képessége még nem nőtt föl az igényes zene hallgatásához.
egyre inkább hiszem, hogy a "ducckerek" többsége a te értelmi színvonaladon stagnál
szerintem ez arról szól, hogy hozzászólsz, ha elolvastad volna az elejét a lapnak, vágnád, hogy nem fikázni akartam, hanem véleményt mondani.

maradok bizalommal a zene hívőihez:
FANTA$TICUS


Előzmény: Atyaúristen (8.)
Atyaúristen e-mail | 2004-02-18 12:34:56 | 8.
Techno kritikusoknak:
Nevetséges, amikor egy olyan valaki mond kritikát, aki szintén nagy kanállal eszi a szart...

migyesz e-mail | 2004-02-16 19:45:44 | 7.
Gyerekek :)) hát ez nem igaz hallgatatok ti mostanában rádiót -=szerintem nem=- nem is baj ne halgassatok, mert nem éri meg hogy felidegesítsétek magatokat azon a zenén ami ott folyik egyszerűen düh kitörések törnek rám ha vezetés közbe az a nyál folyik éljen a Progressív és a Techno meg éljenek a Tuccterek:)) Langyi zene SUXX!!!:P
veRYHARD(wier) e-mail | 2004-02-03 17:20:59 | 6.
Azok a live mixek amiket hallottam tőle, tetszettek,nem értek a dj-skedéshez, meg a keveréshez, nem próbálom megcáfolni, hogy "Tudja tartani a zenék sebességét?", én csak hallgatom a zenéjét és azt tudom, hogy pl a live @ straße E tetszett, vagyis szerintem jó DJ, azonban azzal egyet értek, hogy előadónak nem túl jó, uganis az Alien girl-en kívül nekem se igazán tetszett egyik száma sem.

Előzmény: djgreg (4.)
fantasticus e-mail | 2004-02-03 10:25:22 | 5.
DJ GREG!

Rajtunk múlik,hogy milyen ez a fórum!
Tegyünk érte.....
total igazad van



fantasss


Előzmény: djgreg (2.)
djgreg e-mail | 2004-02-01 19:34:10 | 4.
Hi!
Nem akarlak megsérteni de kérlek fejtsd ki hogy miért jó dj?
Tud keverni? Nem.
Tud zenét szerezni? Nem.
Jó zenéket játszik? Nagyon,nagyon ritkán kb 100-ból 1-et.
Tud egy szettbe ívet vinni? Nem.Azt se tudja mi az.
Tudja tartani a zenék sebességét? Nem.
Be tudja állítani a kivezérlést? Ezt már végképp nem.(itt megjegyzem szerintem még rá se jött mi az a poti ott a hangszínek felett)

És még sorolhatnám.
Ezek mind kész tények, az utóbbi pár évben elkövetett szörnyű techno gyalázás mellett.
Én komolyan kezdem megutálni a techno-t mert az ilyen szerencsétlenek manipulálják az igénytelen népet mint ez a darab szar alias rush.
Üdv:
Greg


Előzmény: veRYHARD(wier) (3.)
veRYHARD(wier) e-mail | 2004-01-27 18:23:53 | 3.
Azzal egyet értek, hogy Rush egy kisé monoton, és egy kissé divattá vált azt mondani, hogy "Rush-t hallgatok", de nem mondanám azt hogy rossz, mert nem otthon meditáció közben kell hallgatni, hanem táncolni kell rá vmi patyn.(szerintem igazán csak DJ-nek jó, a számai közül csak 1-2 jó van, de a live mixei jók)
djgreg e-mail | 2004-01-27 15:35:21 | 2.
Végre valaki!
Köszönöm hogy végre kimondta már ezt ezen az oldalon rajtam kívűl is, én is megtettem a techno topic-ban de nem igazán jött be a hozzá nem értő emberkéknek. Csak az a röhej qrvára fogalmuk sincs az egészről, de okoskodni azt nagyon tudnak.
Igénytelen egy fórum ez nemde?

fantasticus e-mail | 2004-01-27 10:38:46 | 1.
IGÉNYESEK!!!!!


EGYRE SZOMORÚBB VAGYOK, AHOGY OLVASOM ITT A HOZZÁSZÓLÁSOKAT!
1ESEK ITT ISTENÍTIK AZ OLYAN SZÉGYENFOLTOKAT MINT A RUSH!
TUDOM, MINDENKI AZT HALLGAT,AMIT AKAR,+ SEMMI KÖZÖM HOZZÁ,+KI VAGYOK,HOGY +MONDJAM AZT ,KI AZ AKI "ZENÉL" ÉS KI NEM.
A VÉLEMENYEM ANNYI,H. SZERINTEM EZ EGY SZEGÉNYSÉGI BIZONYÍTVÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!
ÖRÜLÖK,HOGY VANNAK AKIK HALLGATNAK MÉG DALLAMOKAT,PROFI PRODUCEREKTŐL.............SAT!
NEM RAGOZOM, MOST MONJÁTOK TI:


KÖSZI: fantasticus


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.