Click to Visit
Club - Dj cd lejátszók
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:18:09 | 33.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Dj Tics Junior e-mail | 2008-02-09 16:33:14 | 32.
Hello mindenki!!!
Please help me!!!!!
Kéne nékem egy pár omnitronic 1100-as ha van valakinek eladó, szóljon msn:ticsjr@freemail.hu

Zsa-nett e-mail | 2007-12-31 10:30:19 | 31.
Sziasztok! Én aerobik oktatóként ügyködöm, és a felhasznált zenéim kiválogatásához szükségem lenne egy bpm számláló programra. Ha tudna valaki ezügyben segíteni légyszi írjon!
Köszi

Dj Trautmann e-mail | 2007-11-22 13:37:20 | 30.
Eladó 2db Numark Axis 9c Dj Cd Lejátszó
2éves kitünő állapotban
Ár.:60 000Ft/db
Érdeklődni lehet.: djtrautmann@freemail.hu
Vagy.: www.djtrautmann.mlap.hu

ronyo e-mail | 2007-09-19 11:01:14 | 29.
Kedves psychical mc :)

Köszönjük a rendkivül izgalmas disc jockey leírást,de alapvetően nincs igazad,mert attól még nem lesz senki dj,mert lemezről játszik.és attól sem,ha laptopról. mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya.szerinted a világhírű dj-k,akik évek óta zenélnek és már letettek valamit az asztalra véletlenül látnak fantáziát a laptopról való zenélésben? nem egy buliban voltam,ahol laptopról zenéltek és elhiheted,hogy a közönséget abszolut nem érdekelte,hogy miből jön a hang,csak azt hogy hogyan:)


Előzmény: psychical mc (24.)
christiand e-mail | 2007-08-17 10:43:14 | 28.

Eladó 2 db NUMARK TT1610-es Bakelit lemezjátszó 20-20e. Ft (kifogástalan)
1 db Reloop EFFEX2-es 2 csatornás keverő 32e Ft (kifogástalan)
1 db Astro AS-50 Mini Strobe 3e Ft (kissé karcos ,de nem annyira gáz és a plexije megvan folyva egy kicsit.
1 db Dj Pult 12e Ft (kifogástalan)

Bakelitek vannak még 800-3000 ft.-ig /db/dupla (98%-a techno)

Képek megtekinthetők a weblapomon : http://www.chriss-x.ini.hu

www.djinfo.hu e-mail | 2007-06-04 21:15:44 | 27.
www.djinfo.hu gyeretek, nézzetek körül

Előzmény: Dodus (26.)
Dodus e-mail | 2007-03-09 10:58:21 | 26.
jobban is teszed te nyomorék diszkópatkány

Előzmény: psychical mc (24.)
DjMArc e-mail | 2007-03-09 08:38:08 | 25.
Pioneer cdj 100-al kezdtem... rájöttem kevés az efekt rajta és mp3-at sem tud
Reloop rmp 909-s re váltottam... de ezt is csak cserélem egy Reloop rmp 2-esre
szerintem a Reloopok azok a jók + persze a Pio-k!

psychical mc e-mail | 2006-11-23 03:40:54 | 24.
magamhoz hozzám fűzném h aki laptopról nyomja az nem dj, mert ennek a 2betűnek a jelentése disc jockey és nem computer jockey
én alig teszem ki azt h mc, pedig már legalább 2éve zenélgetek...
régen kimertem tenni azt h dj, pedig még keverőpultot sem láttam, de már tudom h nem abból áll amiből gondoltam h áll.
hehh elmegyek papnak


Előzmény: psychical mc (23.)
psychical mc e-mail | 2006-11-23 03:33:28 | 23.
ronyo sztem tévecc
a bakelit mindig is a dj-k eszköze marad, hiába öregebb mint a faszom se tudja, de azzal érzed a zenét...
a cdj-n is van jog tárcsa, de mit ér 1 formás bakelithez képest?
és abban pl tévecc h nem érdekli a közönséget az h miről jáccol,
- a laptopos/pc-s előadóknak van a legkönnyebb dolguk, hisz a program beállítja nekünk a
bpm-et és a 2 számot beat-hez illeszti és digitális skratch van benne
- aki cdj-t használ az már ma átlagos, ezért annyira nem is figyeljük
hisz a csj az maga is 1 kis számítógép
az is kijelzi a bpm-et, kijelzi az id3-tag értéket, az igényesebb már mp3-at is lejáccik, könnyű a sebességét álítani, van amelyik effectprocit is kapott, de ebben is digitális skratch van
- a bakelitet érezni kell, ezt látod ahogy forog érzed az illatát, nincs benne semmijen számítógép ami segítené a dolgod, csak te vagy és a bakelit,
itt nem azon múlik a dolog h a skratch h van beállítva, hanem h hol fogod meg és hogyan fogod, ismerned kell a korongotmert a tű h ha elindul nem valami szép elrontani...


Előzmény: ronyo (22.)
ronyo e-mail | 2006-10-11 10:31:45 | 22.
DJGreg-re reagálva : Egy igazi DJ nem arról ismerszik meg,hogy miről játszik. Mindenkinek megvan a lehetősége,hogy reprezentálja azt az ízlést,amit ő képvisel.Valaki bakeliten teszi mindezt, valaki cd-n, valaki laptopon. A közönséget abszolút nem érdekli,hogy te milyen technikával adod elő magad. A másik fontos dolog,ami a bakelit ellen szól,hogy sajnos nagyon sok zene nem jön ki bakeliten. Így kénytelen az ember beszerezni cd-n vagy wav formátumba. Sajnos a bakelit ideje lejárt.Ez van:)

Előzmény: djgreg (8.)
kópé21 e-mail | 2006-09-26 09:53:02 | 21.
technics sldz 1200 mk2!az se kutya


Előzmény: et_bee (18.)
djstore e-mail | 2005-04-18 05:46:22 | 20.
májustól www.djstore.hu !!!

et_bee e-mail | 2004-12-05 23:54:37 | 19.
Ráadásul a megbízhatosága lenyügöző!
Már a 100-as is ahoz képest hogy otthoni használatra tervezték,elnyűhetetlen!:)


Előzmény: iMhouSe! (1.)
et_bee e-mail | 2004-12-05 23:52:51 | 18.
Szia!
Szerintem a pioneer cdj 1000 ami nagyon ott van a csúcson.Annál jobb soha nem fog kelleni:)


Előzmény: iMhouSe! (1.)
pistikeee e-mail | 2004-11-15 15:41:34 | 17.
halottad man a zenéjet

Előzmény: iMhouSe! (1.)
Balage_ e-mail | 2004-10-13 17:07:03 | 16.
Hi Greg!
Azért én nem teljesen értek egyet veled.Szerintem az még nem gáz ha valaki cd-t is használ a bakelit mellett,hiszen sokmindent meg lehet venni bakeliten,de nem mindent.Ezeket nekem is muszály cd-ről játszani,pedig én is bagyon bakelit párti vagyok,de sajna nem tudom megoldani,hogy minden meglegyen.
más:
A legális zenélésről meg annyit,hogy tényleg sok az ellenőrzés és én sem nagyon szeretném ha megbüntetnének.Szerintem ha már mindenképp cd akkor az legális legyen.És ha ár cd-zel akkor legalább vegyél jót,adj a minőségre!


Előzmény: djgreg (8.)
Fanatikz e-mail | 2004-10-12 11:47:30 | 15.
Hi!

Pio cdj100s!!!
Ha több órája játszol, akkor néha elkel egy kis effekt, meg fel is lehet "tuningolni", sőt egyes stílusok, pl techno ígénylik is az effektet!!
Szal, az tény h drága, de legalább van benen effekt, amit ha nem használ nem kell, de ha úgy tartja úri kedved, vagy a zene, akkor jó ha van.
Ém így látom a dolgot. Ha meg valaki 700, 1000et vesz a scrach miatt, az inkább vegyen bakelitet, ha van pénze lemezre. De a cd megfelelő lejátszásához a 100 bőőőven elég!!
Van rajta minden ami kell: ha szükséges +-16%, master tempo( gyengébbek kedvéért, ez nem az ami magától szinkronizál, és ha pont olyan szám illik bele, ami már nyávogna, akkor ez jó kis dolog, bár én még nem használtam), effekt. Ennél több nem is kell!!
Szal, lehetne mondjuk vagy 60eFt max, mint külföldön, de hááát, ez van :(

Aki meg lenézi a cd-vel keverő djket, annak tudok egy melegebb égtájat. Ha cd előbb lett volna, mint a bakelit, akkor most a bakelitet szidnád??
És mi van a kazival, dat, minidisc, mp3?
Ha jó a zene (minőségre, hangzásra, stílusra), és veszi a nép, akkor tök mindegy miről megy mert csak, az ott és akkor számít, semmi több. Mindegy miről megy (ha lehet sebszabályozni :) )És hallottam már igen gyenge minőségű bakelitet szólni, na de ez a sajtolástól függ... Szal, az sem hibátlan. Sőt, ha azt mondod h jobban szól mint a cd, mert nem digitális a hangképe, hanem analóg, akkor jobb ha elgondolkozdsz azon, h a cd 20Hz-20kHZ, a bakelit meg kb.20Hz-16Hzig megy.)Persze van a mi 0Hz-40kHzig megy, de ilyet csak az audiofil elmebeteg lakásán talász, nem klubban) Na most, érvelhetsz azzal, h azt már nem is hallod, de hallod! De: csak nem érzékeled, ettől lesz telt a hangzás. Sőőőt, a mesterszalag/dat, akusztikai jelemzőitől is függ. De mit látok: dat...hmmm digital audio tape. Digital? na akor most h is van h a bakelit nem nyirbálja a hangokat? Hm? Mindig CSAK a bakelit a nyerő? Háát, én elgondolkodnék rajta.... Meg drága is... De minőségibb! cccc Jah, az... lehet...
De meg fogod hallani?, ha nem látod miről szól a zene. Hm? Sztem nem.
Hmm.. Na, most akkor mi van?
Gondolkodjon el aki lenézi a cdket!!!
Üdv!

iMhouSe! e-mail | 2004-08-13 09:21:46 | 14.
Greg!
elhiszed hogy sokkal szívesebben zenélnék bakelitről? minden álmom hogy egyszer 2 bakelitlejátszóval állhassak ki a nagyközönség elé....egyszer meg is lesz...ha majd nagyobb leszek...addig marad a cd...
egyszer próbáltam bakelitet....és a feelingje...az leírhatatlan :)
bye

dane e-mail | 2004-06-25 06:50:08 | 13.
Hi!
Csak nem Kandós vagy?
Milyen bulisorozat?


Atty e-mail | 2004-06-24 17:48:36 | 12.
Nos, miután Budapesten rengetg razzia volt a klubbokban az utóbbi időkben és lesznek bulijaink rendes klubbokban, így kénytelen leszek kifizetni a jogdíjakat. Ez komoly összeg lesz az elején, de csak így lehet komolyan elkezdeni... Cd-játszók terén egyetértek! Nem jó választás a dupla szerkezet, mert javítás, mobilitás és minden más szempontból is kevésbé megbízható, mint a Pio... Az mindent kibír !!!
Na Drukkoljatok, holnap villanytan szigorlat, aztán nyáron beindul a bulisorozat!!!

dane e-mail | 2004-06-24 08:51:37 | 11.
Igazad van, de te sem gondolod komolyan hogy kifizeted a cd-k jogdiját... Ugyan már. Mindenkiben az va hogy inkább kockáztat. Amugy ha már cd akkor mindenképpen fekvö lejátszókat ajánlok. Semmi képpen nem vennék duplát. A Denon nagyon jó. De kezdésnek nem rossz 2 PIO100-as sem, söt.Most eléggé lement az áruk.
Atty e-mail | 2004-06-24 08:05:01 | 10.
Üdv !

Látom nagyon osztjátok itt a Cd-játszókat, de ezek szerint arról még nem igazán hallottatok, hogy az írott CD-re is meg lehet vásárolni a szerzői jogdíjat és akkor már az is legális.Akkor meg jöhet a MAHASZ és csak pislognak, hogy az ő matricájuk van a CD-n. MEg aztán lehet kapni CD Maxikat is. Azt természetesen belátom, hogy a bakelit az igazi és én is arról nyomnám, de melyik kezdő "Dj-nek" van arra pénze (hacsak apuci nem tolja alá) hogy megvegye a két MK II-est és utána azt a 40-50 bakelitet, hogy azokkal 2 hétig bulizzon? Mert aztán frissíteni kell és hát egy lemez 2000-10.000 között bárhol lehet. Míg ha utánanéztek, a MAHASZnál 1 másolt CD 1800 ft és arr kb. 10-12 szám fér fel. Abból pedig már technikai okokból csinálhatsz másolatot és akkor még az 1 cd-n lévő számokat is egymásra húzhatod és teljesen legális a dolog. De hamgsúlyozom, ettől még a bakelit az igazi, de ezt nem mindenki engedheti meg magának és attól még lehet 100szor jobb Dj mint aki bakeliten szerencsétlenkedik.

dane e-mail | 2004-06-24 07:52:29 | 9.
A cd pont akkor kurva jo befektetés mikor nyomatod a buliba cd-röl és persze vizsgád sincs, kijön a Mahasz, bezárják a buli, viszi az összes eddig összegyüjtött cd-det,és még megvágnak cdnként 5ezerrel. Tényleg jo biznisz. A bakelit jobban szól jobban néz ki és még félned sem kell.
djgreg e-mail | 2004-06-20 22:31:57 | 8.
Most tudom hogy mindenki meg fog sértődni de szerintem azért hívjuk magunkat dj nek hogy bakelit lemezről játsszunk ahogy illik. Ez elvárás. Én ha meglátok vkit cdről zenélni már dj számba sem veszem, még akkor sem ha mellette bakelitről is nyomja. Egyszerűen ez egy alacsonyabb rendű formája a dj-kedésnek ezt el kell fogadni. Tudom hogy olcsóbb nagyon sokkal, mert itt egyszer kell megvenned 2 lejátszót (ami ha 2 pio 1000-es akkor csak 600) aztán utána írogatod magadnak a cdket fillérekért. De most nézzük a másik oldalt megveszel 2 technicset max 400, csak ehhez még lemezek is kellenek ami nagyon nagyon sokba kerül mondjuk éves szinten.
Szóval nekem ne mondja senki se azt hogy nincs különbség a kettő között, mert nagyonis van, egyszerűen a cd sokkal jobb befektetés. ennyi

fantasticus e-mail | 2004-06-08 08:33:24 | 7.
Ha rám hallgatsz akko Garry Bee-boy-nak nem hiszel, mert hazudik!!!!!!!!!!!!
Hajrá Veszprém!

egy jóakaród : )

Garry BEE e-mail | 2004-06-08 06:35:14 | 6.
Hali!

Igaz hogy vannak olcsobb CDplayer-ek de gagyik is.
Az Omnikban 2 honap után beszarik a fej és viheted vissza majd 2 hónapig jó lessz és újra kezdődik az egész előröl.Ugyhogy ha otthonra kell gyarkorolni, és nem vagy milliárdos akkor Numark Axis-2(egesz jó),de minden más esetben Pio.
MERT A PIO AZ PIO!:)
remélem sikerült segítenem valamit:GARRY

fantasticus e-mail | 2004-05-25 08:32:54 | 5.
Játszottál már pio-ról
HE?


Előzmény: raziel (4.)
raziel e-mail | 2004-03-23 10:02:26 | 4.
Lemezlovászok szevasztok!

Én az ár/tudás arányt nézem, és nállam a Denon és a Tascam a nyerő. A Pioneer-ok szépek de túl drágák és tudásban is elmaradnak. Szerintem dupla CD lejátszó érdemes venni, olcsobb mint kettöt venni; esetleg a javításnál lehetnek problámák.

raziel e-mail | 2004-03-23 10:01:18 | 3.
Lemezlovászok szevasztok!

Én az ár/tudás arányt nézem, és nállam a Denon és a Tascam a nyerő. A Pioneer-ok szépek de túl drágák és tudásban is elmaradnak. Szerintem dupla CD lejátszó érdemes venni, olcsobb mint kettöt venni; esetleg a javításnál lehetnek problámák.

syrus69 e-mail | 2004-03-17 13:32:59 | 2.
hi

Jó cd lejátszók:
Pioneer"pontos és hosszú a sebesség szabályzója"

Dennon "poén dolgokat tud Pl:vissza fele pöri vagy szkrecs ezek mindig ütemre állnak vissza.

Gyengék:
Omnitronic pontatlan akárhogy is nézed mert ha potik kissebek és érzékenyebbek. Ráadásul Made in kgst-s fejek vannak benne.
Szerintem gagyi.
De azért gyakorolni lehet rajta.
Na csövi

iMhouSe! e-mail | 2004-02-10 15:12:00 | 1.
Ciao!
Szerintetek melyik a legjobb dj cd player?
mindenki a pio-kat szentesíti, pedig wannak még rajtuk kíwül jók...de a pio az pio :)
most weszek egy numark axis 2-est
wan walakinek walami wéleménye róla?
írja meg pls
thx...ciao...byez...
iMhouSe!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.