Click to Visit
Club - Milyen a jó előadó?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:28:31 | 8.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

thomasjj e-mail | 2005-09-17 10:55:42 | 7.
Hey, igenis vannak jó lemezlovasok vagy együttesek Magyarországon, vegyünk néhányat:
Corvin Dalek: még fiatalon kiment Csehországba és az ottani elektronikus zenei kultúra egyik legnagyobb alakja...
Sztem nagyon jó dj és producer Jay Cortez is, igaz ő a lemezeit csak külföldön tudja eladni, magyarországon le se szarják, hyperspace-n is kinézik...
aztán bandának meg itt az Anima Sound System (bár az új felállásuk nemjön be), Zagar, vmint vannak jó drum and bass dj-ink is, és sorolhatnám, csak le kell szarni a médiát...
Egyébként hogy a topcihoz hozzászoljak, egy jó előadó vagy legyen tényleg profi és adjon olyan zenét hogy akinek van füle az elszáll a zeénéjtől, ilyen dj sztem többekközött Jeff Mills, Pascal Feos, Oliver Ho, Heiko Laux, és sorolhatnám sokáig, vagy ha bandáról van szó akkor csináljon olyan showkat mint az említett Prodigy, Röyksopp, De-phazz, stb stb... de pl. Tiesto aki 5 percig hozzá se nyúl a lemezjátszóhoz, max hangot rak a zenére, aztán félperc alatt áthúzza a másikzenét.. na ahhoz rohattul nemkell tudomány sztem...
na most így RÖVIDEN:D ennyi :)

lwebber e-mail | 2005-09-02 22:21:08 | 6.
Válasz a témára. Szerintem Olav Basoski egy jó előadó. Nem akarom túl cifrázni aki ismeri és szereti az tudja miről beszélek. Mind producerként mind lemezlovasként szerintem ő már bizonyított. És ne a blackmail című trackból vonjátok le a következtetést. Jó zene de szerintem azt Ő már megbánta. Nekem megvan az összes létező bakelitje sőt azok a zenék is amiket remixelt, úgyhogy tudom miről beszélek. Csövi
lwebber e-mail | 2005-09-02 22:17:07 | 5.
Hali all.
Tök jó, hogy nem csak én látom úgy, hogy magyarország egy rakás gőzölgő tehénfos zenei téren. Már azt hittem velem van a baj.

veRYHARD(wier) e-mail | 2004-05-31 12:59:53 | 4.
OK...OK...-, de mostmár ideje lenne beszélni a topic-ról is. Egyébként én is érzem, hogy MAGYARORSZÁG a zeneipar területén maga az enyészet posványa(valóvilágos elődók...). Szerintem általános értelemben nincsen "Jó" előadó. Itt inkább talán fel kéne hozni 1-2 konkrét előadót, s konkrétan róluk beszélni. Pl: Prodigy. Szerintem manapság még őka azok akik a legjobban megtartották az egyéniségüket és nem nyálaspdtak el.

Előzmény: Ombusman (3.)
Ombusman e-mail | 2004-03-05 19:49:15 | 3.
Üdv. Fantasticus!

Köszi a hozzászólást!Már megérte elindítani a topicot!
Nem idegeskedem,de be kell látnom igazad van.
Talán tényleg le kell vonuljon előbb a szemét az országban, azután lehet csak komolyabb dolgokról beszélni.
Viszont úgy érzem ,hogy egyre több a "szakértő" zenehallgató hazánkban.(Legalábbis a környezetemben)(A "szakértőkön" nem dj-ket, kritikusokat értek,hanem olyan embereket akikkel lehet jókat beszélgetni, vitatkozni ezekről a dolgokról.)
Lehet,hogy ez csak a környezetemre igaz.
Egyébként az egész fórumon azt érzem, hogy a pop-diszkó és a kezdő dj-k tárháza.Ami egyébként nem baj!Mert kell ez is.De sajnos sok más értelmes téma nem kap, elég figyelmet.(itt nem erre a topicra gondolok).
Lehet,hogy csak kicsi az oldal ismertsége?
Na mindegy,majd alakul!

Üdv.: Ombus


Előzmény: fantasticus (2.)
fantasticus e-mail | 2004-03-02 09:35:43 | 2.
sajna, amíg itthon tombol a ww3 és az a buli, hogy beszólok Pan-dórának, meg olyan szenny árad ránk du., hogy ki csalt meg kit, ki kivel békül, veszik össze, addíg miről beszélünk???
intelligens embernek tűnsz a hooászólásaid alapján, ne idegeskedj az ilyeneken kérlek!!



fantasticus


Előzmény: Ombusman (1.)
Ombusman e-mail | 2004-02-29 21:51:05 | 1.
Szevasztok!

Ugyebár rengeteg topic-vitában lehet hallani,hogy ez és ez jó, más pedig rossz előadó, DJ stb.
Érdekelne,hogy ki kit és miért tart a legjobbnak(esetleg legrosszabbnak)?
Hátha sikerülne tanulságokat levonni belőle!

(elektronikus zenére gondolok elsősorban!)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.