Click to Visit
Club - Lemezboltok Bécsben
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:19:47 | 13.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-10-13 10:16:56 | 12.
SZEVASZTOK FASZSZOPÓÓÓÓ GECILÁDÁK !!!!!!!

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA GESZINYALÓ, TI MEG BAKAPHATJÁTOK AZ APÁTOK RETKES, VÉRBAJOS FASZÁT KIS PÖCSÖK!!!!

ÉS AZ ANYÁTOKAT IS MEGBASZHATJÁTOK!!!!!!!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!


fusion e-mail | 2005-05-15 17:52:56 | 11.
Dj-k, lemezgyűjtők figyelem. Eladó több mint 100 techno bakelit lemez. A következő előadóktól: Oliver Ho , The Advent , James Ruskin , Jay Denham , Jeff Mills , Dj Shufflemaster , Luke Slater , Regis, Karl O’Connor , Damon Wild , Olga and Jozef , Green Velvet , stb …
Valamint a következő kiadóktól: Meta , Tresor , Black Nation , Purpose Maker , Music Man , Peacefrog , Proper , Lino , Downwards , Surface , stb…
Ár: 1500 – 2500 Ft/db
Telefonszám: 06-70-6010633
Email: fusion@detroit.usa.com

TomChi e-mail | 2005-05-06 08:55:48 | 10.
Ja, és asszem a Black Marketbe ne nagyon számíts a populárisabb médiákból ismert slágerekre, vannak viszont igényes vocal, chicago és deep house lemezek. A Friendly House se vezet asszem sok populárisabb slágerzenét.
üdv


Előzmény: Balage_ (8.)
TomChi e-mail | 2005-05-06 07:04:59 | 9.
Hát mivel én soproni vagyok, van alkalmam gyakrabban kinézni bécsbe és kb egyhavonta szoktam kinézni egy kicsit körülnézni az általam emlitett lemezboltok háza tályán. Meg márciusban felyeztem be bécsben a féléves kötelezö szakmai gyakorlatomat és ezalatt kint is laktam egy koleszba és így kb hetente voltam benn a boltokban. Amúgy én inkább deepesebb dolgokat játszok meg néha minimal technot is. Mostanában leginkább egy soproni klubban büntetem a zenémmel a népeket

üdv:

TomChi

u.i: klikk:
www.pubfiction.hu --> Elöadók --> Nálunk jártak



Előzmény: Balage_ (8.)
Balage_ e-mail | 2005-05-05 11:54:55 | 8.
Hi!
Legközelebb mindenképpbenézek, de most nem volt időm,mert vissza kellett érnem pestre időben.Kb 3hét múlva megint megyek ki akkor feltétlenül bemegyek oda is meg a Black Market-be is.Amúgy én slágert játszom úgyhogy Scooter-suavemente,Sunset strippers-Falling star,daniel hope-love & pride meg ilyeneket vettem.
Te nem szoktál kijárni mostanában?
üdv.:Balage


Előzmény: TomChi (7.)
TomChi e-mail | 2005-05-05 09:29:02 | 7.
Húuu, ha már jártál a Favoritenstrassén, akkor benézhettél volna a Friendlyhouseba (persze az jó hosszú de van alatta metróvonal) is mert az ugyan ezen az úton van. Mindenképpen megérte volna mert vezetnek jó zenéket. Na de má mind1. Tudtál venni azért valami elfogadhatót?

peace

TomChi


Előzmény: Balage_ (6.)
Balage_ e-mail | 2005-05-03 15:23:31 | 6.
Hali!
Köszi a tippeket.Sajnos idő hiányában csak a Djexclusive boltba sikerült elmennem(de majd legközelebb),ez a Favoritenstrasse-n van.
Egész jó kis bolt,bár nagy a kínálatuk,de inkább a Náksiék által képviselt stílusban jeleskednek.
www.djexclusive.at
bye


Előzmény: TomChi (5.)
TomChi e-mail | 2005-04-19 14:59:22 | 5.
Szia! erröl dj exclusiveról még nem hallottam túl sokat meg fogalmam sincs hogy hol van a bolt,de biztos jó lehet. Ha külön lemezekért mész ki Bécsbe akkor érdemes mind a három boltot célba venni mert megéri.

ciao


Előzmény: Balage_ (4.)
Balage_ e-mail | 2005-04-18 20:20:13 | 4.
Köszi a segítséget!!!
A dj exclusive lemezboltról nem tudsz véletlenül valamit?Én azt néztem ki magamnak a neten: www.djexclusive.at
Írtam nekik és azt írták,hogy nem csak online bolt hanem főleg rendes lemezbolt.Ha tényleg annyi lemezük van mint ami a neten akkor jó kis üzlet lehet.Majd pénteken meglátjuk,akkor megyek ki.
bye


Előzmény: TomChi (3.)
TomChi e-mail | 2005-04-18 09:26:34 | 3.
Szia! Szerintem Bécsbe két helyre érdemes menni, ha lemezt akarsz venni:
1. Black Market (A-1010, Gonzagagasse 9) www.soulseduction.at
zenei fókusz: Techno, House, D'n'B, Hip Hop, Jazz, Breakz, Downtempo, Experimental

2. Friendly House (A-1040, Favoritenstraße 25)www.friendlyhouse.at
zene: lényegesen House orientáltabb de sok a techno is

mind a két boltban vettem már klassz lemezeket

peace

u.i.: az árral kicsit vigyázz mert 7 eurótól kezdödnek de 9-10 ig terjednek


Előzmény: Balage_ (2.)
Balage_ e-mail | 2005-04-17 19:05:14 | 2.
bocsánat 7 Euróért!
Balage_ e-mail | 2005-04-17 19:04:47 | 1.
Hali!
Ha tud valaki Bécsben lemezboltot (bakelit) ahol sláger house és dance zenéket lehet kapni akkor légyszi írjátok meg a webcímét.
Mivel úgy gondolom sokkal jobban megéri kint 4 Euróért venni a lemezeket,mint magyarországon 2800HUF-ért.
köszi


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.