Click to Visit
Club - DJ Team - Érdekel?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:21:29 | 18.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:35:49 | 17.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, mulatós, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

BassDanger e-mail | 2008-02-25 21:25:57 | 16.
www.bassdanger.extra.hu!

BassDanger-_-Electronic Life
Innen letőlthető!
http://www.speedyshare.com/341832850.html

christiand e-mail | 2007-08-17 10:42:56 | 15.

Eladó 2 db NUMARK TT1610-es Bakelit lemezjátszó 20-20e. Ft (kifogástalan)
1 db Reloop EFFEX2-es 2 csatornás keverő 32e Ft (kifogástalan)
1 db Astro AS-50 Mini Strobe 3e Ft (kissé karcos ,de nem annyira gáz és a plexije megvan folyva egy kicsit.
1 db Dj Pult 12e Ft (kifogástalan)

Bakelitek vannak még 800-3000 ft.-ig /db/dupla (98%-a techno)

Képek megtekinthetők a weblapomon : http://www.chriss-x.ini.hu

Dj Mause proiect e-mail | 2007-06-08 21:05:49 | 14.
Helosztok! 9 éve lassan Hogy Dj Vagyok számtalan saját mixel magam mogot amit az itteni Clubok & Disco k illetve party kon eloszeretetel tekernek a kezdo Dj kolegák! Most egy társat keresek egy csapat létrehozásához Hands Up Stilusban! Komoly rajongoi és szakmai hátérel rendelkezem akit érdekel anak boveb felvilágositást adok a kovetkezo Email cimeken! Email: handsuprecords@djmause.com.es & megamause@yahoo.com (Messenger ID: megamause) (Keap Rockin)
Dj Zozo e-mail | 2006-06-09 19:31:19 | 13.
Hy alakuloban van a csapat most vizsgázik jó pár kolega az Oszk nál:) majd még irok de biztosra megyek űdv Zozo

Előzmény: Dj Quack (12.)
Dj Quack e-mail | 2006-02-28 18:17:53 | 12.
Na lesz valami ebbol a szovetsegbol?Irjatok mar valamit mert megbolondulok.:P
Dj Quack e-mail | 2006-02-16 13:53:09 | 11.
OKs,szoval ha meg lesz a tiz emberke akkor meg mit kell tenni?Kell ezert fizetni meg iesmi?Kell egy szekhely,de ez gondolom szukseges.Velem interneten tudnatok tartani a kapcsolatot.Ha valaki akarna bovebben beszelgetni velem akkor itt van az ID-m v e-mailem : necker_the_collectioner@yahoo.com
dexter_means@yahoo.com
matyi_mikey@yahoo.com
a legtobbet a necker_...-t es a dexter_means-et hasznalom szoval inkabb ide kuldjetek v. tegyetek be a messenger listaba.
varok mindenkit


Előzmény: Dj Zozo (10.)
Dj Zozo e-mail | 2006-02-15 14:22:25 | 10.
hy Hát ez hogy is nézne ki ez malydnem olyan lenne mint 1 parlament meg lehetne beszélni kinek mi a gondja és hogy hogyan is lehetne enek érdekében lépni hogy ne legyen mivel nem 2-3 lenénk igy ha mindenki ki ál azért az 1 emberért (legyőzhetetlenek) vagyunk. Nézve itt akármilyen próbléma.Havi vagy akár heti lebóntásba gyűlések lenének 1 adot helyen hol mindent meg leht vitatni ami próbléma és annak érdekében lépni is fog a szővetség.Magyarán mondva ez a szővetség megpróbája mint azt mit 1 kisember nem tud mert csak 1 pórszem a világba.És még az űzletek kőzőtt beleértve minden dj felszerelést vagy lemezekett olcsóban kapnánk meg mert ugye bár ez támogatotdolog a szővetség.De mondjátok tik is mit várnátok el egy Dj szővetségtől

Előzmény: Marcox (6.)
Dj Zozo e-mail | 2006-02-15 14:09:29 | 9.
Hali mindenki hátt hoyg az (őregektől tanulni) szerintem lehet tanulni tőlűk nem azt mondom de tőbet érsz el vele ha sokat gyakórolsz az én meglátásom szerint.No de térjűnk vissza a szővetségre lehet alapitani min 10 emberke kell hozá
hogy a szővetség létre jőjőn és jógi uton is ott legyen azaz TÁMOGATOT dolog ez mind csak hát még itt
én 6-7 emberkét szetem őssze aki mind dj és ez kevés még sajna minél tőbben lenén anál jóbb mert igy 1 dűl bocsánat a kifejezésért szart sem érűnk mert ugye bár a (tőbség) ismeretség alatt zenél. De ha sokan vagyun igy akaár a munkát is meglehetne osztani másal nem zsugorinak lenni.Ha sokk a melót elválat pl valaki stb én is vóltam ilyen szituba na mind1. Ez még gyerek cipőben jár de ha elegen lenénk nagy rendezvényeket csaphatnánk kőzősbe amire nem kevesen fell figyelnének :) na megyek szijasztok


Előzmény: Dj Quack (7.)
Dj Zozo e-mail | 2006-02-15 14:09:04 | 8.
Hali mindenki hátt hoyg az (őregektől tanulni) szerintem lehet tanulni tőlűk nem azt mondom de tőbet érsz el vele ha sokat gyakórolsz az én meglátásom szerint.No de térjűnk vissza a szővetségre lehet alapitani min 10 emberke kell hozá
hogy a szővetség létre jőjőn és jógi uton is ott legyen azaz TÁMOGATOT dolog ez mind csak hát még itt
én 6-7 emberkét szetem őssze aki mind dj és ez kevés még sajna minél tőbben lenén anál jóbb mert igy 1 dűl bocsánat a kifejezésért szart sem érűnk mert ugye bár a (tőbség) ismeretség alatt zenél. De ha sokan vagyun igy akaár a munkát is meglehetne osztani másal nem zsugorinak lenni.Ha sokk a melót elválat pl valaki stb én is vóltam ilyen szituba na mind1. Ez még gyerek cipőben jár de ha elegen lenénk nagy rendezvényeket csaphatnánk kőzősbe amire nem kevesen fell figyelnének :) na megyek szijasztok


Előzmény: Dj Quack (7.)
Dj Quack e-mail | 2006-02-13 17:11:47 | 7.
Szuper otlet de,hogy lehetne ezt megcsinalni?Szerintem ossze kene szedjunk "oreg" Dj ket is,hogy meg tanuljunk toluk ezt azt.De amugy jo otlet.Ha valami lesz szoljatok nekem is.Nyaron azthiszem megyek feletek es akkor lehet h talalkozhatunk.RESPECT!
BE COOL INSTANTLY


Előzmény: Dj Zozo (5.)
Marcox e-mail | 2006-02-03 15:53:14 | 6.
Nos engem érdekelne ez a fajta dj szövetség de ez pontosan hogy is néne ki?!




Minden dj és disco,club figyelmébe:
http://ruboydee.uw.hu
http://sunsetdj.uw.hu

Dj Zozo e-mail | 2006-02-03 10:21:58 | 5.
Szijasztok nem tom mit szolnátok egy Dj szővetséget nyitnánk holl mindenki kipróbálhasa másnak a cucát akár zenét is cserebelrélhetnének és egymásért kiálnának és nem kűzdenének hanem segitenék egymást.
Ha netán valaki dijaza az őtletem irjon megtalál a www.zozodj.atw.hu weboldalon alive dercsi


Előzmény: Dj Quack (4.)
Dj Quack e-mail | 2005-11-20 09:05:55 | 4.
En szivesen vallalnam csak az az egy gond van hogy nincs profi szerelesem csak szgepen mixelek es meg az hogy romaniaban lakom.De neten keresztul osszeilleszthetnenk a zenenket es igy egy jobb minosegu club zenet tudnank eloallitani.


Előzmény: Freeler (1.)
lwebber e-mail | 2005-09-06 11:58:59 | 3.
Hali.
lwebber.uw.hu

lwebber e-mail | 2005-09-02 21:48:23 | 2.
Csáó.
Igazából erre már én is gondoltam. Nekem volt egy ilyen kis csapatom, de sajnos feloszlott mert a cimbik leragadtak. Maradtak a számítógépes haknizás mellett. Én már egy ideje tovább léptem, csak bakelitről játszom, és hát nem is technot de filter house-t ami nem sokban külömbözik tőle. Szeretem az igényes zenét. Felkészültségben nincs hiány, mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom, félre értések elkerülése végett ezt nem én mondtam hanem akik hallottak játszani. Csak sajnos ez a stílus valahogy itt magyarországon mintha nem igazán menne. Vagy nem tudom. Az embereknek nem tetszik a jó zene. Szerintem. Csak az arash és az mc hawer. Én ezektől hányok. Hát ha valahol itt lennél a környéken és tudnánk egyeztetni lehetne valami a dologból de ahogy az én szerencsémet ismerem ez sem fog összejönni. Na mindegy. Hamarosan lesz egy weblapom ahonnal le lehet majd tölteni mixeimet. wlacee.uw.hu

Freeler e-mail | 2005-07-19 14:22:12 | 1.
Üdv Mindenkinek!
Freeler vagyok.

Kb.: Egy éve jött az ötlet, hogy létrehozunk egy Dj csapatot akik járnák a hazai clubokat hirdetve a techno és az elektronikus hangzás igéit. Sajna a dolog félbeszakadt mert 1000 más dolgom volt és nem tudtam volna kellQképpen koncentrálni a dologra. Akiket pedíg találtam nem vállalták. Aki vállalta volna az pedíg nem volt elég felkészült egy igényesebb fellépéshez. Most viszon úgy döntöttem újra megpróbálom és keresek vállalkozó kedvq embereket ahhoz, hogy létrehozzam ezt a kis csapatot.
Azért, hogy segítsek másoknak, hogy azt csinálhassák amit szeretnek.
Mert én is ezt szeretem.
Várom a véleményeket, hozzászólásokat.
Akár ide, akár a h.adam84@freemail.hu-ra


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.