Click to Visit
Club - hány éves a teknó zene? 15?komoly mult......
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:32:41 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

christiand e-mail | 2007-08-17 10:46:52 | 10.
Eladó 2 db NUMARK TT1610-es Bakelit lemezjátszó 20-20e. Ft (kifogástalan)
1 db Reloop EFFEX2-es 2 csatornás keverő 32e Ft (kifogástalan)
1 db Astro AS-50 Mini Strobe 3e Ft (kissé karcos ,de nem annyira gáz és a plexije megvan folyva egy kicsit.
1 db Dj Pult 12e Ft (kifogástalan)

Bakelitek vannak még 800-3000 ft.-ig /db/dupla (98%-a techno)

Képek megtekinthetők a weblapomon : http://www.chriss-x.ini.hu

thomasjj e-mail | 2005-11-05 09:16:15 | 9.
azért tettem idézőjelbe ;)
amugy meg nemtudom minek fikázni a technot, bár ha ettől jobban leszel csak nyugodtan;) de akkor legalább ne azzal indokold hogy fiatal stílus.. ennyi erővel minden zene jobb a hiphop-nál mert régebben jött létre? hátnemtudom... namindegy. :)


Előzmény: dj?dehogy (8.)
dj?dehogy e-mail | 2005-11-01 08:54:00 | 8.
és szerintem a soundhead.hun ezt majdnem mindenki olvasta!csak ennyit akartam!de nem kötözködésből!hanem inkább nézz utána!

Előzmény: dj?dehogy (7.)
dj?dehogy e-mail | 2005-11-01 08:52:22 | 7.
Ezt bebuktad! a technot a 80as évek végén olyan fiatalok hozták létre kiknek elgük volt már a punk korszakból és az ehez tásuló zenékhez!

Előzmény: thomasjj (6.)
thomasjj e-mail | 2005-09-17 11:08:42 | 6.
loller: a technot hiphop, jazz, és blues előadók/zenekarok csinálták, nemsokkal, pár évvel a hiphop kialakulása után létrejött az electro, és ezek az electro előadók alakították ki a technot, és 89ben jelent meg a New dance sound of Detroit című első techno album, és lehet hogy csak 16 év, de egyszer a hiphop is kialakult... egyébként én spec szeretem a hiphopot is, és te inkább csak magadat minősíted, ha más zenei stílusokat fikázol, olyanokat amikhez nem értesz, mert kicsi a befogadóképességed hozzá hogy megértsed, "A techno, a hangok tökéletes kompozíciója, melynek monotonitása az állandóság, a folytonosság manifesztációja, amely elkalauzol a tudat legsötétebb bugyraiba vagy éppen a legmagasabb fellegekig röpít!"
na ennyit akartam ;)
peace

Tresor e-mail | 2005-08-21 07:44:08 | 5.
Ha valamihez nem értek és fingom sincs róla, akkor nem okoskodom.

Előzmény: loller (4.)
loller e-mail | 2005-08-20 11:23:25 | 4.
jujj tévedtem 5 évet!
mindezt ugy h a hasamra utottem és mondtam egy számot...

Tresor e-mail | 2005-08-20 09:28:50 | 3.
loller te aztán nagy elme vagy! Minek írkálod a megjegyzéseidet? Fikázzuk mi a Hip-Hopodat???

Amúgy meg rohadtul beégtél! Előbb körül kellett volna nézni, aztán okoskodni! Egy kis felvilágosítás: az első (legelső) Techno szerzemény:
Model 500 (aka Juan Atkins) - No Ufo's
1985-ben jelent meg az Egyesült Államokban 12"-os bakelit fomrájában!

ojo e-mail | 2005-08-17 15:46:15 | 2.
Az intellektuális ködmönkédbe bújtatott cunci kis csepegtetni való agyacskádból kipantatt tahó megjegyzéseid, inkább tartsd meg a jó kis löttyett nacid bal zsebében. Mivel a jobb zsebedben már benne a meggyőzhetetlen és "dolgozzunk fel elavult slágerloopokat eminem+fifty ok?!" fanatikus ösztönöd.

Millió csók!


Előzmény: loller (1.)
loller e-mail | 2005-08-16 20:42:45 | 1.
a teknó zene szar!
semmi értelme, csak megy a tuc-tuc és a sok kis szánalmas buzi meg ugrál rá mint egy majom!

HIP-HOP FOR EVER


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.