Click to Visit
Club - ..::!?Ki hogy kezdte!?::..
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:18:58 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Anyn Styler e-mail | 2009-06-17 05:48:38 | 10.
2009.június 26-án Miskolc-Tapolcán a JUNO Dance Clubban Dj Verseny lesz.

Stílustól függetlenül* keressük a tehetségeget.
Cél, hogy a közönséget lenyűgözd, hiszen ők szavaznak arról, ki a legjobb.

Nevezési díj 2500Huf

Jelentkezni a pureorgazm.ps@gmail.com e-mail címen lehet.

Anyn, POPS team.

*stílustól függetlenül: breakbeat, jungle, dnb, hardcore, hardstyle, trance, house, hiphop, rnb...abszolút minden jöhet ;)

bercsi89 e-mail | 2009-06-03 14:14:10 | 9.
Eladó 2 Pioneer 100-as lejátszó,akit érdekel jelezzen vissza;)

Előzmény: ricardosnip (8.)
ricardosnip e-mail | 2009-05-06 20:22:49 | 8.
hali, szeretnék valahol bemutatkozni info:

www.myspace.com/ricardosnip

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:35:41 | 7.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, mulatós, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

BassDanger e-mail | 2008-02-25 21:26:06 | 6.
www.bassdanger.extra.hu!

BassDanger-_-Electronic Life
Innen letőlthető!
http://www.speedyshare.com/341832850.html

christiand e-mail | 2007-08-17 10:46:41 | 5.
Eladó 2 db NUMARK TT1610-es Bakelit lemezjátszó 20-20e. Ft (kifogástalan)
1 db Reloop EFFEX2-es 2 csatornás keverő 32e Ft (kifogástalan)
1 db Astro AS-50 Mini Strobe 3e Ft (kissé karcos ,de nem annyira gáz és a plexije megvan folyva egy kicsit.
1 db Dj Pult 12e Ft (kifogástalan)

Bakelitek vannak még 800-3000 ft.-ig /db/dupla (98%-a techno)

Képek megtekinthetők a weblapomon : http://www.chriss-x.ini.hu

Marcox e-mail | 2005-12-03 02:17:13 | 4.
Helló Mindenki!

Dj Cross ahogy mondta csak jó cuccal lehet igazán jól dolgozgatni!

Bár én is csak 18 éves vagyok de pár kisebb nagyobb sikert magam mögött tudhatok.Mind zene, fény és hangosítás terén!Ezért én mondjuk nagy köszönettel tartozom Ru-boy-dee nek aki anno a szárnyai alá vett!
A cuccainkról és amiket használunk bővebb infót talál mindenki a http://ruboydee.uw.hu címen!!

Kitertást minden dj akarok lenni embernek(no de csak olyannak aki ezt komolyan gondolja)!!

Üdv:Marcox

Dj_Cross e-mail | 2005-11-29 00:06:23 | 3.
Na ez ugy volt hogy jo figyejen akkarki:
14 eves voltam(ja persze most 19)mikor jott az otlet egy kulturothonban csinajunk discot,szamitogep egy Atomix programmal kezdodott persze volt 2 reflex 300w hangszoro egy fustgep egy apollo feny es egy gomb,igy indult ment egy fel evig de abbahagytam ,egy fonok egy falun discott nyitott es es meghivott raktamm ott 1 evett persze csak szamitogep de..vett egy keverott es ket hangkartyaval megoldodtam es persze bit re mixeltem ,eljottem onnan es elmentem egy varosi discoban fenyt allitani es ott a dj tanitott amedig jol tudtam mixelni es akkor kaptam egy discoban egy ures napott persze oj anyirra tetszedtem a fonoknek hogy kaptam egy szombati napott es rezidens lettem ,uttana meg 3 discoban voltam es most jelenleg pioneer cd100 rol es technics mk2 rol rakom a zenett ja persze djm 500 s a pioneer tol na ide jutottam(es persze most is rezidens vagyok) ithonni szettem is van pioneer cdj 800 es 100 reloop rmx20 kevero errool gyakorlok es Dj Szatmarival is fogok mixelni decemberben mert meghivtam.
na en igy lettem dj
es keves ido utan eszrevettem hogy jo cuccokall lehet igazan dolgozni nem kell sajmalni a penzt.

Dj_Cross e-mail | 2005-11-29 00:05:47 | 2.
Na ez ugy volt hogy jo figyejen akkarki:
14 eves voltam(ja persze most 19)mikor jott az otlet egy kulturothonban csinajunk discot,szamitogep egy Atomix programmal kezdodott persze volt 2 reflex 300w hangszoro egy fustgep egy apollo feny es egy gomb,igy indult ment egy fel evig de abbahagytam ,egy fonok egy falun discott nyitott es es meghivott raktamm ott 1 evett persze csak szamitogep de..vett egy keverott es ket hangkartyaval megoldodtam es persze bit re mixeltem ,eljottem onnan es elmentem egy varosi discoban fenyt allitani es ott a dj tanitott amedig jol tudtam mixelni es akkor kaptam egy discoban egy ures napott persze oj anyirra tetszedtem a fonoknek hogy kaptam egy szombati napott es rezidens lettem ,uttana meg 3 discoban voltam es most jelenleg pioneer cd100 rol es technics mk2 rol rakom a zenett ja persze djm 500 s a pioneer tol na ide jutottam(es persze most is rezidens vagyok) ithonni szettem is van pioneer cdj 800 es 100 reloop rmx20 kevero errool gyakorlok es Dj Szatmarival is fogok mixelni decemberben mert meghivtam.
na en igy lettem dj
es keves ido utan eszrevettem hogy jo cuccokall lehet igazan dolgozni nem kell sajmalni a penzt.

IGOR69 e-mail | 2005-11-20 19:55:39 | 1.
Halihó!

Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy kezdte annak idején a DJ-zést, én "pályakezdő" lennék és érdekelne a dolog.
Hallottam olyat, hogy CD-ket kell a disco-knak küldözgetni, mondjuk félévente, és előbb utóbb észrevesznek, no meg persze a kapcsolatok!
Tehát ki hogy kezdte, ki hogyan lett valahol alkalmi, vagy rezidens DJ!?

Nyitott a kérdés:


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.