Click to Visit
Club - Dj vagyok,bemutatkoznék
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-07-26 20:15:14 | 12.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Tornádó_87,6 e-mail | 2011-06-08 11:37:32 | 11.
Lelkes feltörekvő zenészek, együttesek figyelem!

Hamarosan elindul a Kontakt Rádióban saját műsorom Tornádó címmel!

A Tornádó egy laza szórakoztató kis műsor lesz, ahol mindig a vendég a téma.
Lelkes feltörekvő, vagy pedig már befutott zenészekkel, együtteseket látok majd vendégül, akik karrierjükről, terveikről beszélgetek cseppet sem kis humorral fűszerezve.

Amennyiben Te is tiszteletedet tennéd a műsoromban jelentkezz a tkvassai0224@freemail.hu címen! A levélhez kérlek csatolj demo anyagot is!

A műsor minden csütörtökönként 15:00-16:00-ig fut a Kontakt Rádión 87,6 MHz!

Vigyázat minden héten Tornádó! :-)


Előzmény: pussykiller (10.)
pussykiller e-mail | 2011-02-27 14:40:18 | 10.
A Discovery Dj’s egyik támogatója, Magyarország legnagyobb zenei bázisával rendelkező oldala. Ahol mindent megtalálsz, amit csak a füled kíván! Napjaink legfrissebb zenéitől egész a legbulizósabb retro dalokig.Ha szereted a zenét és mindent egyhelyen akarsz megtalálni akkor a music-team oldalt neked találták ki. Töltsd le ami tetszik egy pillanat alatt.A linkre kattintva már ott is vagy a varázslatos zene birodalomban. www.music-team.net

www.music-team.net

http://music-team.net

music-team.net

NYTROORIGINAL e-mail | 2011-02-22 13:25:35 | 9.
DjZolee! nytrom47techno@gmail.com itt kommunikáljunk! Én kezdő vagyok viszont jó ötleteim vannak és tehetség is akad ami nem előnytelen. Jelenleg nem zenélek mert az exem mindenemet rommá tört féltékenységből nehogy valami éjszakai szórakozóhelyen dolgozzak tág pupillákkal! Szóval: olvastam amit magadról írtál és ha tényleg így van én szívesen felveszem veled a kapcsolatot! A helyesírásokkal nem kell foglalkozni mert lényegtelen. A zenéhez nem kell. Nytro
lfly765 e-mail | 2010-12-14 10:55:24 | 8.
Hello!
Hallgassátok meg az új zenénket, amivel az RTL Dalversenyen indultunk. Ha tetszik, szavazzatok rá kérlek, hogy végre egy elektronikus zene nyerhessen egy populáris versenyen! Szavazni regisztrálás után tudtok csak, de az egész nem több fél percnél.
Szánjatok rám fél percet:)
Köszi!
http://www.rtlklub.hu/dalverseny/8009_l-fly_music_feat_vico_-_ket_vilag_original_mix

roto e-mail | 2010-12-12 11:51:21 | 7.
http://www.youtube.com/watch?v=e_7yHjZtejg
papesz100 e-mail | 2010-04-04 21:59:11 | 6.
1982 szeptemberében születtem Debrecenben. Mindigis az osztály bulik lemezlovasa voltam és megszállottként gyűjtöttem a kazettákat.Bár nem szereztem zenei képesítést és nem volt egy Mozart sem a szülők között,egy valami azonban volt, ez pedig a zene szeretete és az iránta érzett alázat. Az első bulik Debrecen kisebb klubjaiban születtek meg:A Tanítóképző főiskolai bulijainak állandó rezidense voltam, persze a családias légkör, rengeteg dicséret, elismerés a folytatást jelentette.Így felkértek mutassam meg a tehetségem Debrecen egyik legszínvonalasabb szórakozóhelyén,ez volt a Bázis Music&Culture,ahol ezentúl zenéltem.Mindeközben újabb felkérések érkeztek,egyre nagyobb rendezvényeken feleltem a hangulatért.Lassan második éve lehetőségem van Huszt legújabb és legmodernebb klubbjában zenélni ahol a hely rezidens dj-évé lettem. Azóta lelkesen dobálom a legnagyobb house és tech bombákat a közönségnek.-Dj.Papesz





djzoleee e-mail | 2010-02-28 12:51:01 | 5.
"Zolikám ne is törődj ezzel a témával de még szerintem ezt az oldalt is elfelejtheted mert ennyi gyagya ember sajnos nem lát ki a fejéből:D " na meg engem szóltak meg a dj börzén tavaly,hogy mennyire televannak az írásaim helyesírási hibákkal!AHA!!! HÁT AKKOR CSAK LÁTNÁK EZT AZ OLDALT!Csak úgy hemzsegnek benne az olyan emberek akiknek FOGGALMUK SINCS a Magyar helyes írás szabályairól.

Előzmény: djzoleee (4.)
djzoleee e-mail | 2010-02-17 09:40:38 | 4.
Elérem ezen az oldalon azt,hogy saját magamnak kell,hogy válaszoljak mert az ég világon senki sem foglalkozik azzal,hogy mit is írok magamról és ezáltal senki sem keresi velem a kapcsolatot.Azért írtam magamról és ilyen sokat mert először is ez mind én vagyok.Másod sorban pedig ez a kategóriája a zene net fórumnak PONT!ERRŐL szólna,hogy " DJ VAGYOK,bemutatkoznék " ezért ha ezt valaki nem tudta volna,hogy vajon miért írok ilyet magamról akkor az nyissa ki a szemeit arra vonatkozólag,hogy mi is ennek az oldal kategóriának a neve???? Üdv mindenkinek!DJ ZOLEE e-mail:djzoleee@freemail.hu

Előzmény: djzoleee (1.)
Audioguru e-mail | 2010-02-08 22:26:35 | 3.
Minden, ami HANGGAL kapcsolatos -
Te kitalálod, mi megvalósítjuk!

Teljeskörű demo anyag készítés zenészeknek, zenekaroknak, szólistáknak, feltörekvő tehetségeknek!

Koncertezni szeretnél? Tehetségkutatóra mennél?

Rendezvényeken, esküvőkön, hajón szeretnél játszani? Megmutatnád tehetségedet a világnak? Úgy szeretnél demo-t, hogy ki se kelljen mozdulni otthonról vagy a próbahelyről?

Az audió felvételek NÁLAD készülnek!

A hanganyag felvételéhez nem szükséges stúdió, ezt
bármilyen helyszínen el tudjuk készíteni stúdió minőségben.

Egyéb szolgáltatás:

- Digitális masterelés
- Meglévő hanganyag javítása
- Digitalizálás BÁRMILYEN hanghordozóról ( kazetta, bakelit lemez, magnószalag)
- Hanganyag szerkesztés - gyorsítás, lassítás, pontos hosszra igazítás
- Rádió reklámspot készítés
- Audio guide hanganyag készítés
- Szignálok készítése színházaknak, művelődési házaknak, iskoláknak

http://www.youtube.com/watch?v=RaZddDOGRGk

denes13 e-mail | 2010-01-30 12:58:03 | 2.
Kerlek szavazz a B2B Project NGDJ versenymixre az alabbi linken!!Februar 1. ejfelig 200 szavazatra van szuksegunk hogy bejussunk az elodontobe!Elore is koszonjuk!Kerlek kuldd tovabb ezt a linket az ismeroseidnek vagy rakd ki az uzenofalra!Nagyon koszonjuk!

http://www.letsmix.com/mix/29634/b2b_project_ngdj_promo_mix_201

djzoleee e-mail | 2010-01-22 18:36:47 | 1.
Hát már nem vagyok éppen mondhatni úgy " mai csirke " a szakmában hiszen a pályafutásomat még a 80 s években kezdtem de még velem is sajnos előfordul,hogy épp diszkos munka hiányában szenvedek hiszen itt az utánpótlás,itt vannak a fiatalabb tehetségesnél tehetségesebb dj- k ezért már ők veszik át a idősebbek szerepét a különböző vendéglátóegységekben,szórakozóhelyeken.Viszont bennem még mindég a " menni és menni előre és dj ként dolgozni " van mert még ennyi év ellenére is úgy érzem,örök fiatal vagyok hiszen bármilyen hihetetlen is de annak ellenére,hogy a retro ba belecseppenve kezdtem a dj pályafutásomat valahogy nem tudok vele megbarátkozni,hogy CSAK!És kifejezetten azt játszam bárhol is holott jóltudom,hogy az hódít manapság,viszont leginkább a modern tánczenéhez vonzódom leginkább,az elektronikus és a house zenékben élek de azokból is inkább arra törekszem,hogy a leg ütősebbeket válogassam ki ha kell mennem valahová diszkozni de a danceseb zenékre az R n B re és a hand s up os éppen berobbanó zenékre is nagyon oda figyelek mint Pl,most itt van ismét a Lady Gaga újdonsága a Bad romance amire egy kollega azt nyilatkozta nekem skypon,hogy az egy szar,viszont én nem egészen így látom hiszen egy újabb berobbant slágere a Lady Gaga nak ez amit ha nem játszanék valahol mert szerintem mint dj szerint szar akkor az egészbiztos,hogy odajönnének hozzám és kérnék tőlem én pedig visszautasítanám és azt mondanám,hogy én ilyen szart nem játszom akkor aztán meglenne mindenkinek rólam mint a dj személyemről a véleménye miszerint azt sem tudom,hogy mi az ami sláger ami nagyon kell szinte mindenkinek akik bulizni szeretnének.A műsoraimat is mindég a vendégeim - illetve party zóim zenei kérései alapján állítom össze,tehát teljesítem a kéréseket és,hogy ne zavarjanak olyan gyakran a dj pultnál ezért megjegyzem azokat a zenéket amiket rendszeresen kérnek tőlem és még mielőtt jönnének kérni én azokat játszom és így mindenki bulizni fog.De egyébként is kiszűröm azokat a zenéket amikre a legjobban lépnek még az újdonságokközül is hiszen ez természetes egy dj nél.Viszont ha retro party-t kell csinálnom akkor TERMÉSZETESEN azt is megoldom és a legbulisabb zenéket igyekszem játszani.Egyébként itt volna az a link amiről letölthető 2 promo mix anyagom is amiket lelehet tölteni.http://www.4shared.com/

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.