Click to Visit
Club - legjobb partyk
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-11-24 19:24:43 | 16.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

hunting szekta e-mail | 2005-04-24 12:24:43 | 15.
ha vasarnap is partizni akarnal akkor napoleon cafeba(budapest, zichy jeno 6.) gyere el 20.00tol bemelegites 22.00tol buli

zene: reggae dancehall
belepo: 300Ft

sound: zilio, gawn high + vendegek

M. FORCE e-mail | 2005-04-15 11:44:00 | 14.
DJ SULI - DISC JOCKEY TANFOLYAM
www.m-force.hu
A TÍZ ÉVES M. FORCE MŰVÉSZETI ISKOLÁBAN.

-Ha úgy érzed a diszkózás világát Neked találták ki és érzel magadban elég ambíciót, imádod a zenét és az emberek szórakoztatását tűzted ki célodnak, de még nem rendelkezel elég tapasztalattal, esetleg nem vagy biztos a tudásodban, vagy egész egyszerűen még soha bele sem kóstoltál ebbe a világba, de nagyon szeretnél, akkor
NE HABOZZ!

Jelentkezz, és nálunk megszerezheted a kellő tudást, hogy megvalósítsd álmaid célját, vagyis:
Te is SZTÁR DJ legyél!

A DJ munkája nem csak a mixelésből áll, a tanfolyam során megismerkedhetsz a szakma minden apró részletével és ágával, hogy egy komplex tudás birtokában léphess az éjszakába!

Ha tehetséget érzel magadban, bátran
JELENTKEZZ MOST! ! !

M. FORCE INFO: 30/9 896-041.

M. FORCE e-mail | 2005-04-15 11:41:36 | 13.
DISCOTÁNC TANFOLYAM
GO-GO TÁNC TANFOLYAM
A TÍZ ÉVES M. FORCE TÁNCMŰVÉSZETI ISKOLÁBAN.

www.m-force.hu
AZ M. FORCE 10 éves múltra tekint vissza.
TÁNCISKOLÁNK különböző egyéni kéréseket is figyelembe véve, képez lányokat és fiúkat egészen 18-50 éves korig.

EGY LEHETŐSÉG és SEGÍTSÉG a TÁNCOLNI VÁGYOKNAK;
- hogy egy elszeparált, jó hangulatú családias légkörben lazíthasson, fel frissülhessen,
illetve az aktuális tánc irányzatokkal megismerkedhessen, elsajátíthassa,
vagy akár megtanulhassa a csábítás trükkjeit, fortéjait, és meglephesse
PÁROJÁT EGY IGAZÁN IZGALMAS ÉS EMLÉKEZETES TÁNCCAL;
-hogy TÁNCOS VÁLHASSON BELŐLE;
-avagy tudását, TÁNCOSKÉNT szakmai szinten a színpadon is kamatoztathassa. TEHETSÉGKUTATÁS

Különböző stílusú táncok; DISCO TÁNC, GO-GO TÁNC, EROTIKUS TÁNC, SZTRIPTIZE.

Ha tehetséget érzel magadban, bátran
JELENTKEZZ MOST! ! !

www.m-force.hu

M. FORCE INFO: 30/9 896-041.

arisztotelész e-mail | 2004-04-26 18:38:49 | 12.
aki szeret emberekkel ismerkedni és új dolgokat kipróbálni, az sztem mindenképpen jöjjön el egy viharsarki kis nagy partyra békéscsabára az eldoradoba.
május 15én danilo vigorito lesz, frost galaghan és szeka társaságában. beugró 1800 huf.
www.clubeldorado.hu

may the force be with you!

game e-mail | 2004-03-26 13:24:58 | 11.
Miről BeszélSz???????????
Megbaszott a huzat?


Előzmény: wittorie (8.)
letimi e-mail | 2004-03-19 17:24:15 | 10.
Hájj! Volt vki Complexben márc.14-én?
Nagyon állat volt Rush!!!

game e-mail | 2004-03-19 13:19:23 | 9.
éá.áű.éúűé.űá

Előzmény: wittorie (8.)
wittorie e-mail | 2003-06-02 08:09:46 | 8.
Hali Mindenki!Szerintem innen még senki sem volt Kókán a Diszkóka-ban?!A legjobb bulik,a legjobb fejekkel!A Club Dream(Tápióbicske) SZAR!Tiszakécske:New Night,Királyos!Pusssssssz!
Zoltán Róbert e-mail | 2003-05-24 19:01:27 | 7.
Sziasztok! Végre megtaláltam!Nagyon örülök nektek,ugyanis már régóta kerestem egy ilyen oldalt ahol lehet rendesen témáznii!!Én még új vagyok itt ugyhogy bemutatkozok:Dj Zoltán Róbert vagyok,Afrikai showmüsorokat szervezek az ország egész területén,rezidenciám:Tabasco minden szombaton kivéve amikor túrnézunk.Látogassatok meg honlapomon és mondjatok véleményt rólunk! www.tar.hu/dj-zoltan /Parádé1,2,Zp,Tabasco,Dance Tuning,Club Dream, Silver, WooDoo show,stb..FOTÓI..
dettuska e-mail | 2003-03-18 07:10:16 | 6.
Hellóbelló!
2003. MÁRCIUS 14. Renaissance back to KECEL
ÉLETEM LEGJOBB BULIJA... :))))

Burman e-mail | 2003-01-17 16:39:57 | 5.
Én is Britneykrisz-hez csatlakoznék, de én a keceli bulit helyezném az első helyre, mert a szigeten nem tudtam megjelenni és így nem merek véleményt írni.
Kicsi e-mail | 2002-10-11 06:36:08 | 4.
Kecelt bevállaltam a nyáron, tökös buli volt csak a látvány nem igazán nyerte el a tetszésemet,most ne hogy félre érts, de akkor is túl sok emeber volt Kecelen ezek a fergeteges party-k sajnos ezzel járnak!!!!
Aki ott volt az tudja miről beszélek!


Előzmény: britneykrisz (3.)
britneykrisz e-mail | 2002-10-09 13:48:58 | 3.
szia Kicsi!
global buli? nem sajnos nem. én utoljára 2hete hallottam vidéki buliról: Lee Burrigde volt Pécsen aztán Szolnokon vagy valahol máshol. ma megyek partybeszámolóra, egyik haverom volt Pécsen, nagyon jó lehetett. ki lesz Szolnokon a dj? voltál vmelyik partyn nyáron?

Kicsi e-mail | 2002-10-04 15:41:34 | 2.
Osztom a véleményed 100%-ig!!!
Halottam hogy állítolag lesz valami global buli Szolnokon. Hallottál valamit erről?


Előzmény: britneykrisz (1.)
britneykrisz e-mail | 2002-10-02 11:47:57 | 1.
a legjobb partyk a nyáron illetve a jövőben:
nyár: Sziget (Dave Clark, Kühl)
Kecel(Digweed, Pappa,stb.)
Palace Satoshi Tomiie
Flört Danny Howels
Parádé bonusz ,Rush
Pecsa Antony Pappa
HOme Deep Dish
Home Essence Hernán Cattáneo
Boot party Steve Lawler
Jövőben: ha Sasha eljön végre Magyarországra, az lenne a legjobb, de csak jövőre jön.
egyellőre igéretes home dec.7 steve lawler
okt 22. Kecel Klub Korona Zabiela, Phil Thompson


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.