Click to Visit
Rock - Sepultura
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

DeathMachine e-mail | 2006-06-14 09:39:55 | 149.
Te jó ég, kilépett Igor... Mondjuk sejthető volt. Azért a többiek folytatják a sztorit. Így már tényleg nem lesz klasszikus Sepu, mégha Max vissza is jönne.ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ


DANTE RULEZ!

DeathMachine e-mail | 2005-02-22 10:33:21 | 148.
Halló emberek! A Sepultura már készíti új lemezét,amiröl valami olyasmit állítanak,hogy rövid lesz és lényegretörő.A koncepció Dante Pokla lesz.
A magam részéről remélem,hogy még a Roorbacket is felülmúlják vele(pedig az tényleg erős volt,mint a méreg).Ja,meg a Chaos A.D.-t is lemoshatnák végre!

DeathMachine e-mail | 2004-05-20 10:19:17 | 147.
Ezt már tudjuk.

Milyen halott ez a topic.

(Mondom már írok v.mit)


Előzmény: szpa (146.)
szpa e-mail | 2004-02-21 19:43:47 | 146.
nekem az úk ektomorf szám (I KNOW THEM) sokkal jobban bejön mint a Prophecy.
Garfield e-mail | 2004-02-21 12:46:43 | 145.
már a hármas lemezen is volt egy halom thrashes téma, ami nekem rohadtul bejött! Max kornmániája kezd végre alábbhagyni!

Előzmény: INCUBUS-Máté (141.)
Garfield e-mail | 2004-02-21 12:43:41 | 144.
de!

Előzmény: johnny (143.)
johnny e-mail | 2004-02-20 23:33:30 | 143.
Soulfly+Sepultura=2 zsák szar!

Előzmény: INCUBUS-Máté (142.)
INCUBUS-Máté e-mail | 2004-02-19 21:58:56 | 142.
bár nem mintha eddig tetszett volna a soulfly munkássága...
INCUBUS-Máté e-mail | 2004-02-19 21:57:54 | 141.
hallottam az új Soulfly-t!metálkodnak,nincs több nu-metal!Garfield hallgasd meg,hátha bejön.Nekem nem.
Garfield e-mail | 2004-02-19 21:07:37 | 140.
netről töltöttem le! nézd meg a sepultura.com-on!

Előzmény: Thomas (139.)
Thomas e-mail | 2004-02-18 08:24:45 | 139.
Milyen TV show?

Előzmény: Garfield (138.)
Garfield e-mail | 2004-02-16 11:33:36 | 138.
nemtom tudjátok-e de a sepunak elég érdekes szereplései vannak mostanában! gondolok itt első sorban a rengeteg tv-s fellépésre! érdekes volt látni ahogy egy tv showban elnyomják a Mindwar-t! :) ha jól látom, minden lehetőséget megragadnak hogy újra ott legyenek ahol 96-97-ben!
szpa e-mail | 2004-02-14 15:39:08 | 137.
Soulfly - március 12.
Petőfi Csarnok / Jegyár: 4500 Ft.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!

szpa e-mail | 2004-02-04 19:57:46 | 136.
fafom ugyanazok mint neked !
uazok a roorbackról, aboycott pedig 1értelműen a legjob nóta az againstről.

BRATYÓ!
:o)


Előzmény: DeathMachine (135.)
DeathMachine e-mail | 2004-02-04 13:43:44 | 135.
Come back alive,Urge,Corrupted,As it is,Mindwar,Bottomed out,More of the same-nekem ezek a legnagyobb kedvenceim a Roorbackről.Nem igaz,hogy az "új" Sepu nem tud jó dalokat írni.Az Againsten is volt egy Boycott például.Szeretnék kiállni mellettük,mert sokkal jobbak mint a mai zenék többsége. Nektek melyek a kedvenc dalaitok az új lemezről?
szpa e-mail | 2003-11-04 19:56:30 | 134.
COME BACK ALIVE !!!

Előzmény: Thomas (133.)
Thomas e-mail | 2003-11-04 17:22:41 | 133.
A Roorback a Chaos A.D. óta a legjobb Sepultura lemez!

Előzmény: DeathMachine (132.)
DeathMachine e-mail | 2003-11-04 16:57:42 | 132.
Helóka! Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de szerintem a Roorback nagyon-nagyon állat lett. A hangzás penge,a dalokba sem lehet belekötni,és Derrik is rendesen beletanult a szerepbe.Szóval nem értem miért van az a rengeteg negatív kritika a lemezről(talán meg sem hallgatták).Mondjuk a borítótól nem vágódtam hanyatt-de sokkal jobb,mint a Soulfly3é.Egyszóval a SEPU még mindig Isten.
Thomas e-mail | 2003-07-16 16:02:19 | 131.
lsd.: fórumtársutáló topic ;)

Előzmény: picoor (130.)
picoor e-mail | 2003-07-16 12:24:11 | 130.
Thomas. Mostmár igazán írhatnál valamit nekem.Nem gondolod?:) Lassan elröpülnek a napok és megőszűlnek a betűk is.

Előzmény: Thomas (125.)
szpa e-mail | 2003-07-16 10:58:36 | 129.
http://www.wantedfestival.hu/download/sepu_interju.mpg
Máté1 e-mail | 2003-07-07 20:56:51 | 128.
roots bloody rooots-úgy höegőők minr max bazzsátokm meg!!
Clitoris e-mail | 2003-07-07 16:10:17 | 127.
Sepultura forever!
fearzone e-mail | 2003-07-04 15:45:51 | 126.
Engem sem igazán az érdekelt, hogy hogyan szólt a cucc, hanem, hogy élőben láttam őket.
Egyébként mit vársz egy magyar fesztiváltól? Szerintem a Sziget "hangzása" a legszarabb!!! Ez (Mezőtúr) pedig nem is a legnagyobb fesztivál!! A lényeg az, hogy be mertek vállalni egy Seput nem úgy mint a Sziget, ami csak olyan fellépőket mer bevállalni akik már voltak itt Lásd: Clawfinger stb. Nem mintha ez nem lenne jó, de a szervezők kis lavórvagányok, és nem tesznek semmit, azért, hogy valami újjat is láss!!!


Előzmény: fugger (123.)
Thomas e-mail | 2003-07-04 12:47:40 | 125.
Ja! Csávókák, még valami:

http://www.wantedfestival.hu/download/sepu_interju.mpg

Thomas e-mail | 2003-07-04 12:47:06 | 124.
A gitárhangzással én se voltam megelégedve, de már annak örültem, hogy egyáltalán eljöttek és hogy valaha láthattam őket. Óriási élmény.

Előzmény: fugger (123.)
fugger e-mail | 2003-07-02 13:00:59 | 123.
Hi!!

Én is voltam Sepulturan és amennyire vártam annyira fos volt!!!! A gitár és a bassgitár olyan szar volt,hogy szerintem ezen a fesztiválon ők szoltak azon a színpadon a legszarabbul... és ezt te is hallottad ha ott voltál. egyszer megérte megnézni. Inkább a cd-ket hallgatom. Abban legalább van energia.


Előzmény: fearzone (122.)
fearzone e-mail | 2003-07-02 12:34:30 | 122.
Na most mártudok normálisan is beszélni a koncertről nem csak annnyit, hogy "kurva jó volt". Én leszarom ki mit mond szerintem jó a régi Sepu is és az új is!!!! Szerencsére a szinpadtól kb. 10 méterre sikerüt megállnom, úgy, hogy az egész hangolást végigálltuk, hogy nehogy ráraboljanak a helyünkre. A vádlimon lévő lila foltok már kezdenek átmenni zöldbe, vasárnap estére nekem is lett egy kis hangom, és már hallottam is.
Egy pasi mellettem az első két szám alatt ott ordibált, hogy mi ez a szar, stb. , de mivel kialakult a lincseléshangulat így inkább elvonult.
Azért a Roots kellett a végére (akkor szereztem sérüléseim felét is, mert mindenki elkezdett tombolni)
Ja a poén: azt terjesztik, hogy tök kevesen voltak szerintük 300 embernél nem volt több. Az egyik ilyen srácot finoman pofánröhögtem, föleg mikor azzal jött nekem, hogy Ő ott volt.

Garfield e-mail | 2003-06-30 21:19:48 | 121.
Roots-os pöcsök tehetnek egy szivességet! meg az összes Sulfly buzi, Maximádó fikázós balfasz! Max Isten lehetne de mindent elbaszott! kitörölheti a seggét a zenekarával!
Derricket meg nem nagyon kéne leugatni! ez a Max-es szöveg annyira sablon! jaj a régi felállás!! bla-bla-bla! szerintem akit most nem győztek meg az vagy hülye, vagy pedíg süket és vak egyszerre!
szívből kívánom hogy jöjjön vissza a 96/97 ideji népszerűség ami anno a zenekart övezte mert MEGÉRDEMLIK a srácok!!!


Előzmény: Thomas (118.)
szpa e-mail | 2003-06-30 18:33:08 | 120.
de azt leirom mégeccer:

Igor mit művelt ...
az iagz hogy 30percig lötték be a szerkóját de utána ...
a propaganda alatt a doublelábdobtól lerepült a fejem.

szpa e-mail | 2003-06-30 18:30:24 | 119.
kayak én is aszittem a come back-kel kezdenek!

ya az az iron Maidenes bravúr finom volt...
meg a Smoke on the water a purple-töl.

de a legfinomabb mikor a biotech is godzilla közepette Paulo belekezdett a Zeppelin Dazed & confused-jébe.
aztán rájöttem hogy nem belekezdett (Andreas is beszállt) hanem igy jáccák.
qrva jó volt.

érdekes a nationról meg az againströl 1-1 számot nyomtak a roorbackröl meg 4et.

de a legjobban a refuse + a roots ütött.

Thomas e-mail | 2003-06-30 17:31:42 | 118.
8 éve a kedvenc zenekarom, el tudjátok képzelni hogy néztem ki a buli után... Tegnap szimplán nem volt hangom, legalábbis rendes beszéd helyett Lemmy módon nyöszörögtem.
Hát, istencsászár volt! IGOR...
Megleptek, hiszen arra számítottam, hogy Come Back Alive-val kezdenek (hiszen új lemez nyitó dala) Nem baj, a másodikként elnyomott Slave New World beindított. Aztán kicsit hátrébb mentem (elől túl sűrűn voltak és boksz valamint csirkepogó/birkózás ment, azt meg nem szeretem), ahol már rendesen lehetett mozogni.

És akkor... PROPAGANDA! Hát én ott kikészültem... Érdekes, körülöttem 1-2 ember nyomta a Maxet visszasíró dumát (ezek az arcok persze a szövegekből összvissz annyit tudnak, hogy "Rúúúúúúútsz bládi rúúúúúúúútsz", esetleg egy "Báááájóóóótekkkkkkk!!!"-et még sikerül kinyögniük), és amikor én teljes katarzisban üvöltöm, hogy "I know my ways I'm here to stay, I didn't start all this yesterday!!!" akkor meg hülyének néznek, ami még nem is lenne akkora baj, de emellett le is néznek. De mindegy...
Meg csodálkoztak, hogy tudom a Choke szövegét, hehe...

Egy későbbi nóta első szaggatásainál már tudtam, hogy itt We Who Are Not As Others lesz, és akkor majdnem összepisáltam magam az örömtől...
A legjobb összeállítás volt amit el lehet képzelni, minden benne volt ami kihagyhatatlan, sőt a Desperate Cry-nál és a Beneath The Remains-nél még meg is lepődtem! Bár Schizoról nem nyomtak semmit (az Escape To The Void-ot elő szokták venni), de ez már csak az én hülyeségem... :))
Hangzás mondjuk lehetett volna jobb is (Derrick gitárjából semmit se hallottam).
Érdekes egyébként, hogy általában a Roots-arcok fikáztak, aki viszont mind a régebbi, mind az újabb korszakot szereti, az le volt nyűgözve és semmi kifogásuk nem volt Derrick-kel szemben.
Szóval, nagy élmény, legalább akkora mint a Slayer és remélem, legalább egyszer még visszatérnek...

fearzone e-mail | 2003-06-30 14:57:08 | 117.
Ezt a bulit nem volt szabad kihagyni, akkora volt. Még most is enyhén a hatása alatt vagyok!!!!
disp e-mail | 2003-06-30 14:38:28 | 116.
www.szorfdeszka.hu
Itt van egy rakás kép a Szombati buliról.


Előzmény: Marque (115.)
Marque e-mail | 2003-06-30 10:06:12 | 115.
Khm...hát "eghencsak" jó bulit adtak Derrickék szombaton. Megérte levonatozni és megvenni a napijegyet. remélem, hogy 1x legalább még látom őket életem során itthon (vagy - ha úgy esik - külföldön).



Ja, még 1 érdeksség:
a koncertre elcipeltem egy osztálytársamat, akinek (mit ad Isten!) pont Mezőtúron lakik a nagyanyja (<- szállás tehát adott volt).
Ez a srác abszolute nem hallgat, v. ha igen, akkor csak minimális mértékeben (gy.k: fost) rock-féléket. Így kissé érdekesen festett a tömegben piros baseball-sapival, Fubu bőgatyában és 2pac-es polóban.
De ez most v.i. lényegtelen, viszont Én egy kicsit ideges voltam hogy ez a balf*sz mit fog csinálni egyedül , mert hát ugye ő be nem teszi a lábát az "arénába".
Jó, OK, akkor ha más nem, majd megvár kint valahol - tévedtem!
Kis barátom közli, hogy "ne basszál már ki velem, megyek én, is engem is érdekel (!)". Hoppá, hát ez érdekes lesz, mert az OK, hogy ha velem valami lesz (hál' istennek, eddig semmi komolyabb), de ha Őt szétszedik akkor hogy számolok el nagymaminak az ő "szemefényével"?

Nos, próba - szerencse alapon beálltunk vhol a közepére, ahonnan lehetett is látni valamit, de volt egy kis ugrabugra is. Jó félórás késés után végre berobbant a színpadra a Sepu.

Én már javában ugrálok, amikor pár másodpercre oldalra pislantok - és azt hittem káprázik a szemem: Sománk össze-vissza pattogott, üvöltözött, éljenezett, tapsolt, ordított...

Valamikor a "Refuse / resist" -nél előrementem a "darálóba" és ott folytattam a "ritmikus sportgimnasztikát " :-).
Aztán egy jó 15 perc után kicsit megálltam kifújni magam (ez érdekes volt ott a tömeg közepén) és mit látok: Soma egy olyan két méterre tőlem pogózik!!! Sepura!!!

Koncert után nem lehetett őt lelőni, pedig én igen csak fáradt voltam és csendben akartam a sörömet elfogyasztani, de emelett a "buzgómocsing" mellett nem lehetett nyugton maradni...na mind1, a lényeg, hogy most teljesen rákattant a Sepulturára és persze rögtön át akarja írni az összes (!) albumot.

Nem rossz teljesítmény, főleg az első koncert után...

Garfield e-mail | 2003-06-30 07:48:06 | 114.
rossz helyen próbálkoztál! sorbanállás nélkül hármasával vittük a söröket, darabját 67 Ft-ért! ügyesen kell csinálni! mindent lealkudtam! féláron zabáltuk a husokat, harmadáron söröztünk! mint a királyok úgy éltünk!
a Sepu?! hááát! :)) nagyot danceltünk! kib jó volt a hangulat! Andreas mikor jött a régisulis témákkal... még egy Maiden nótába is belekezdett! feelinges volt! beleszaladtam egy könyékbe fejjel, úgyhogy most csadaszép monokli díszeleg a jobb szemem alatt! de ahogy láttam, Sepuék is jól érezték magukat! nem csoda, nagyon lelkesedett a közönség is!
egyetlen dolog zavar! miért nem lehet szólókkal, mindennel együtt végignyomni a thrash nótákat!?? tényleg szétcincáltuk egymást a gyors témák alatt!


Előzmény: szpa (113.)
szpa e-mail | 2003-06-29 14:16:48 | 113.
hát a koncert KIB ISTENKIRÁLY volt !!!

úgyahogy van végre Derrick is él a színpadon, Adnreas isten, de a legnagyob fétis Igor.
Amit az művelt a doboknál ...
kétlábdobot úgy használja mint én a klaviatúrát.
A menű is tsontkirály választás volt, meg az performance is.
1etlne bajom volt hogy 26 percig kellett sorba állni söriér.

szpa e-mail | 2003-06-27 19:17:27 | 112.
HOLNAP BAZMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG !!!
Garfield e-mail | 2003-05-15 21:23:26 | 111.
én hallottam a srácot! :)) ügyes!

Előzmény: Rolchi (109.)
Thomas e-mail | 2003-05-15 18:43:50 | 110.
Az én topicomban Derricket nem fikázzuk!!! Vili???
;)


Előzmény: Rolchi (109.)
Rolchi e-mail | 2003-05-15 14:40:50 | 109.
Derricknek semmi hangja..ami van az is fos,de legalább meglehet őket nézni majd a Mezőtúr fesztiválon..igen-igen lesz SEPULTURA koncert is!! :)
szpa e-mail | 2003-04-28 18:42:56 | 108.
http://www.lbvidz.cjb.net/

van 2 live sepu klipp.

szpa e-mail | 2003-04-28 18:24:00 | 107.
télleg jó a mindwar
derricknek néha istenebb hangja van mint Maxnek...


Előzmény: Thomas (97.)
Dive e-mail | 2003-04-24 19:29:11 | 106.
Csak ennyit tudok hozzászolni ehhez a topichoz: A Sepultura egy kiváló együttes. (már nem is hiányzik annyira Max. ;-)
Garfield e-mail | 2003-04-24 19:04:06 | 105.
Szombat este 7-kor jöjjön mindenki a Marco Polo-ba!! (Blahától 3 perc gyalog)
Inscape (Guano, Children of Bodom) melodic metalt játszanak
Messenger - vendég lesz valószínű Katona Laci, tehát Akela nóták is várhatóak
Braindeath - Slayer, Sepultura, Metallica feldolgozások + a saját szerzemények (kő thrash)

Thomas e-mail | 2003-04-20 13:20:41 | 104.
Én se láttalak, ezért próbáltalak hívni, de rögtön bemondta a női hang, hogy "a hívott szám..." blablabla.
A szemüvegem még a Dawncore búcsúkoncerten ripityára tört, úgyhogy most standard szemüvegben nyomom. A cumi még megvan, idei Szigeten majd megint be fog figyelni... :)))
A Corpse isten volt, bár szegény Pat bátyónak elszállt a gitárja 3szor is, utoljára pont a Hammer Smashed Face alatt. Webster pedig egy állat, aki death metalban neki áll tappingelni a basszuson, az nem normális.
Egyébként a Myrkskog meg a Sinister jó nagy szarok voltak, Myrkskog alatt majdnem bealudtam. Pont ezt az unalmas, monoton őrlést nem bírom. A Gutted tutira alázta mindkettőt.


Előzmény: Garfield (103.)
Garfield e-mail | 2003-04-20 09:40:11 | 103.
tényleg nem láttalak sehol! de mivel csak most olvasom hogy megkopasztottak, nem csoda! :)) bennem még a fekete keretes szemcsid meg a hosszú hajad volt! elhagytad mindkettőt és sapira váltottál?! :)) pedíg jó volt az a szemcsi! a cumi még meg van amit a nyakadba hordtál?? :)))
mindenesetre a Cannibal nagyon odabaszott! istenkirályak voltak, méltóak a nevükhez és a móltjukhoz! Webster úgy nézett ki mint aki 19 éves! de iszonytjókat nyomott! beszarás mikor elkezdett teppingelni meg szólózgatni az öthúroson! kár hogy egyszer elszált a gitár, mert egyébként 100%-os produkciót láthattunk!


Előzmény: Thomas (99.)
Bill e-mail | 2003-04-20 06:50:02 | 102.
Még nem volt szerencsém élőben a Sepu-hoz,ezért felettébb várom a júniust!(mondjuk a vizsgaidőszakot nem!:)
Marque e-mail | 2003-04-19 22:32:04 | 101.
Azt hiszem, a Sepu egyre fontosabb lesz a (zenei) életemben és ezt komolyan is gondolom.

Talán azt is megkockáztatom, h. kezdem jobban szeretni, mint a KoRn-t.
(és ez azért nálam igen nagy szó :-)))

'szal...

um
dois
treis
quatro!!!


Thomas e-mail | 2003-04-19 10:53:50 | 100.
Hoppá, az egyik kedvenc zenekarom topicjában muszáj ellőni e jubileumi hozzászólást. Szóval, 100.
:)))


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.