Click to Visit
Rock - The Queen
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Kéti e-mail | 2006-02-08 19:30:57 | 8.
én is eretem a Queent!!!!
de még mennyire...


Előzmény: mirra (1.)
*rose* e-mail | 2006-01-11 19:38:17 | 7.
Sziasztok!mirra nem vagy egyedül, még sokan szeretik a régi nagyokat:) én is ezen ill ACDC, Deep Purple, G'N'R, Queen... nőttem fel és úgy érzem javamra vált!sajnos elég sokan vannak, akik a mai divat zenéket punk rockokat szeretik és ez elszomorító:( de biztos, hogy én "hírdetem az igét" ...

Előzmény: mirra (1.)
stevie e-mail | 2003-06-16 20:30:19 | 6.
De Freddy Mercury is ott van a valaha volt 5 legjobb torok között! A "Who wants to live forever"-től (mikor azt énekli, hogy 'When love must die!') kiráz a hideg!

Előzmény: stevie (4.)
karó e-mail | 2003-06-16 18:07:28 | 5.
na, asszem ideje, h én is bekapcsolódjak a csevegésbe!
én rockzenén nőttem fel, mivel édesanyám nagy rocker ember volt és mai napig az is és legeslegnagyobb kedvence fredy mercury!!!
na és persze nekem is!!!

stevie e-mail | 2003-06-16 10:50:07 | 4.
Deep Purple, Rainbow na és persze a Whitesnake nagy kedvenceim az általad említettek mellett (talán inkább előtt). Imádom Ian Gillan de méginkább David Coverdale hagját, a világ egyik legjobb énekese!

Előzmény: Nightqueen (2.)
Nightqueen e-mail | 2003-06-12 15:16:29 | 3.
Jaj, az előbb kifelejtettem az egyik nagy kedvencemet, a Scorpionst.
Meg úgy általában mindent meghallgatok a régiek közül, mert apa is a rockzenéért rajongott, és szép kis gyűjteménnyel rendelkezik. Abból szoktam csemegézni. Most éppen a The Sweet együttes CD-jét hallgatom, utána pedig a Marc Bolen And The T.Rex-től hallgatok meg egy albumot.
Éljenek a régi nagyok, akik nélkül ma nem tartanánk itt, ahol most vagyunk! :)

Nightqueen e-mail | 2003-06-12 13:22:16 | 2.
A Queen-t én is nagyon szeretem. Igen, néha hallgatok a régi nagyoktól is zenét. Pl.: Status Quo, Nazareth, Uriah Heep, Black Sabbath.
mirra e-mail | 2003-06-12 13:08:08 | 1.
Hellóka!
Valójában azért dobtam be ezt a témát,mert érdekel ki szereti a régi nagyokat is,és nem csak a maiakat hallgatja.
Én személyszerint imádom a Queen-t!Szóval aki még így van vele,kérek pár sort!!!!!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.