Click to Visit
Rock - Ismeri vki a Portisheadet?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

valentin e-mail | 2004-03-10 22:48:27 | 29.
Tom The Model = nagy király!
Phonix e-mail | 2004-03-10 20:54:22 | 28.
Kedves rien!
Nagyon örültem, h ilyen sokat írtál nekem vagyis a topicomba!
Hallotad már a többi albumot is?
Nekem is szép emlékeim fűződnek a PORTISHEADhez!
Hallgasd és imádd tovább!
Puszedli! Phonix


Előzmény: rien_ (27.)
rien_ e-mail | 2004-03-10 14:53:31 | 27.
Szióka Phonix!
Én a keresőben találtam ezt az oldalt, mert éppen a Portishead után kutakodtam.Hát ha már itt vagyok, akkor válaszolok a kérdésedre, amit 0,5 éve tettél fel(ha jóltom).2 évvel ezelőtt hallottam a Portisheadről, 1 barátom válogatás albumát adta kölcsön.Csupán 2 szám volt rajta P.-től.Az 1ik a Roads.Kb. 2 hétig volt nálam a Cd, feszt ezt a számot hallgattam.A szobatársaim könyökén jött már ki.Ma már azt idézi felbennem, amikor kolisok voltunk barátnéimmal.Szép emlék.
És így 2 év után sikerült + szereznem az "albumot"(Dummy).Örültem, mint majom...
Azóta újra ezt hallgatom mindig.Szerintem a mostani lakótársaim is nemsoká' +unják, de engem nem zavar.+határozza a mostani életem.Ebből is majd szép emlék lesz később.
Kérdeztél, én válaszoltam.Ha fáraszt, h. ilyen hosszan, bocs.Én magamból indulok ki-szeretek olvasni.
A válaszom 1 szóval:IMÁDOM A PORTISHEADET.
Csoki:Rien_


Előzmény: Phonix (1.)
Phonix e-mail | 2003-12-09 10:38:05 | 26.
19-én megjelenik az új MÁSFÉL album + konci a Gödörben!!!!! Juppppyyy!!
dead soul e-mail | 2003-12-03 22:14:59 | 25.
nos, azt majd eldöntjük, hogy mit akarunk - mit tudunk - eljátszani, de vannak ötletek, pl radiohead feldolgozások ill. jazz-folk-rock. lelkesedés (pláne az én részemröl) az van:)
én is csellóztam, kb 8 éves koromig, nem is tudom, miért hagyatm abba. apám is tanított egy jó ideig. cselló rulez:)


Előzmény: Phonix (24.)
Phonix e-mail | 2003-12-03 19:01:49 | 24.
csak elírás volt: másfÉl.
sejtettem, h gitározni tetszik.
milyen zenét fogtok játszani a zenekaroddal?
ha kell egy énekes v egy csellista netán, akkor szólj! :o) (a csellót egyébként nem rég kezdtem.)
tökre örülök, h írsz a fórumomba. egyéként már rég látogattam de most h van aki elolvassa az irományomat, meg ráadásul még válaszol is, gyakrabban látogatom - mint azt tapasztalhatod. :)
(kezdek kiváncsi lenni ki is valójában ez a "halott lélek"...)


Előzmény: dead soul (23.)
dead soul e-mail | 2003-12-03 17:17:37 | 23.
na, csak sikerült kihagynom a legnagyobb kedvenceim közül a toolt meg az a perfect circle-t. mindegy. bob marley meg beatles, naná hogy fasza zenék! ugyanígy a led zeppelin, pink floyd stb. szvsz az iagzán jó zenéknek abszolút nem árt az idö.
most akkor másfál vagy mésfél? bocsi:)
hja, gitározom, 1,5 éve kb, és rohadtul szeretem, söt talán vmi minimális kis tehetség is szorult belém... klasszikus gitárt tanulok, de kb két hónapja beszereztem egy elektronyost is. szombaton meg megyek zenekart alapítani. jajj:)


Előzmény: Phonix (21.)
haska e-mail | 2003-12-02 21:07:25 | 22.
beatles bobmarley nagy zenék

Előzmény: Phonix (21.)
Phonix e-mail | 2003-12-02 20:45:11 | 21.
hát az én esetemben sem egyszerű a válaszadás, de azért megpróbálkozom vele: system of a down, mars volta, apocalyptica, kispál, másfál, punch, homoskapiens, portishead, staind, cure, mantra, lamb és még órákig sorolhatnám. egyébként nem tom, te hogy vagy vele, de én pl imádom a beatlest, bob marleyt...
játszol vmilyen hangszeren?


Előzmény: dead soul (20.)
dead soul e-mail | 2003-12-02 12:40:23 | 20.
fú, hát qva sokféle kedvencem van, sok stílusból, csak a szükített listát kezdem: alice in chains, soundgarden, nine inch nails, aphex twin, squarepusher, másfél, korai, colorstar, kispál, anathema, grooverider, radiohead, massive attack, portishead, lamb, boy sets fire, aebsence, autechre, hátsó szándék, blind melon, mad season, pearl jam, estébé, sok mindent hallgatok, kivétel talán most már death metal, mert azt már nem bírom idegekkel (bár szvsz squarepusher-hallgatáshoz is kell minimum annyi aberráltság, mint egy deicide elviseléséhez:) )
te?


Előzmény: Phonix (19.)
Phonix e-mail | 2003-12-01 22:23:11 | 19.
Én csináltam magamnak két nagyon jó mésfél albumot > összeválogattam a kedvenc számaimat az összes másfél albiról. A legjobban az Idegen anyagot szeretem membrán mixelésben. Na ezt jól leírtam. Ja meg a Don't Cry for Me Pigsburg is nagyon ott van!
Milyen zenét szeretsz még?


Előzmény: dead soul (13.)
Phonix e-mail | 2003-12-01 22:18:09 | 18.
szerintem jóról beszélsz, valóban "kevés" hajuk van! nekem nagyon bejött, főleg az intertiatic esp!! nagyon állat!!

Előzmény: haska (14.)
dead soul e-mail | 2003-12-01 20:54:45 | 17.
get away, get away, one armed scissor...
asse szar:)


Előzmény: haska (14.)
dead soul e-mail | 2003-12-01 20:51:23 | 16.
egész jó zene, csak hát a hangminöség... a 'dnb' érdekes kis nóta.
tag vagy? jöhettek szegedre koncertezni!


Előzmény: freebooter (15.)
freebooter e-mail | 2003-11-30 22:48:46 | 15.
Sziasztok!
A Maradandó változásokat ismeritek?
elborult experimentális alternatív :)
honlap:
http://www.artvillage.hu/mv

haska e-mail | 2003-11-30 21:42:20 | 14.
a mars volta az at the drive-ines két gyerek új bandája nem?
azoké a szőrfejűeké
hendrix v2


Előzmény: Phonix (12.)
dead soul e-mail | 2003-11-30 20:49:16 | 13.
na bammeg, találd ki mit hallgatok! na ok, csak megmondom, 1,5-töl a viperagarzont:) voltam másfél koncerten még nyáron, igaz, hogy az alkohol és a feledés homályába vész a fesztivál jó része, de arra emlékszem, hogy a másfél éppen nagyon jó volt:)
lamb tényleg tanár, nyitottam topicot róla, kb 11 hozzászólás van is, nem semmi:) sajnos (vagy szerencsére) mo.-n abszolút undergroundnak számít sztem. amúúgy a legjobb a fear of fours album, a little things, fly, all in your hands, de a Gabriel is tök jó dal, klipje is van, láttad?
nem nézek tévét,de majd egyszer fölveszem, ha adnak jó zenét. a mars voltának meg majd utánanézek.
fú ez a menetmetszö c. dal mintha nem is másfél lenne, legalábbis az eleje alapján. 'zúzda':))


Előzmény: Phonix (12.)
Phonix e-mail | 2003-11-30 20:36:33 | 12.
:o) Pont ez lett volna a következő kérdésem, mármint az, h szereted-e a LAMBet. Igen nagyon bejön. Kedvencem a Gabriel, + a This Could be Heaven. Most épp fenn van a gépemen 2 vagy 3 album.
Hogy milyen zenét játszik a The Mars Volta? Meg nem mondom Neked. De - nem tom miért - biztos vagyok benne, h tetszene Neked.
Különben nem tom szoktad-e nézni a vasárnap esténként a Viván az Alternavivát. Ha még eddig nem láttad, akkor szíves figyelmedbe ajánlom, mert ott kib***ott jó számokat játszanak. Pl van még egy ami nagyon bejön: Equus - Majd jövök... 10-kor kezdödik, és kvázi 1-ig tart.
Szereted a MÁSFELET?


Előzmény: dead soul (11.)
dead soul e-mail | 2003-11-29 22:28:42 | 11.
ki kell ábrándítsalak, ezt az együttest épp nem ismerem. milyen zene? ha van olyan jó, mint a phead, akkor töltök.
nem, a klippet se láttam, de megvan a glastonbury koncert egy részlete, viszont azt sem néztem még meg.
Lambet szereted?


Előzmény: Phonix (10.)
Phonix e-mail | 2003-11-29 17:43:43 | 10.
A Roseland az élő; a sour times single-ről nem hallottam még. Láttad már a sour times klippjét?
Tudtad, h azért lett Portishead a neük, mert Beth Gibbons nagyon utálta az a várost, melyben felnőtt, azaz PORTISHEADet, és ezért adta ezt a nevet az együttesének.
Ezen az alapon már nekem is megvan az együttesem neve, de nagyon rosszul hangozna. :o)
Ha már itt vagyok, megragadom az alkalmat és megkérdezem, imered-e a THE MARS VOLTA-t? Csináltam egy ilyen topicot, de asszem senki nem írt bele. Mondd, h legalább Te ismered (rajtam kivül)!!!


Előzmény: dead soul (8.)
dead soul e-mail | 2003-11-29 11:16:12 | 9.
ja amúgy olyan is van, hogy sour times (nobody loves me) single, hét számmal.

Előzmény: Phonix (7.)
dead soul e-mail | 2003-11-29 11:13:55 | 8.
de a portishead in roseland az élö, nem?
vagy az a live in glastonbury? inkább mindkettö. lényeg az, hoyg jó és igényes banda. vót.
na most fogom magam és letöltöm a második albumot.


Előzmény: Phonix (7.)
Phonix e-mail | 2003-11-29 10:52:40 | 7.
Szerintem mindegyik számuk qrva jó, de a legkedvencebb kedvencem, az a ROADS.
Amúgy nem kettő, hanem három albumuk van:
Dummy, Portishead, Portishead in Roseland (NYC)


Előzmény: dead soul (6.)
dead soul e-mail | 2003-10-17 07:53:34 | 6.
tényleg nem rock, triphop. bár teljesen mindegy, hogy mit mondunk rá, egyszerüen qva jó zene. legjobbak: It's A Fire, Sour Times, Strangers, Mysterions... a 2. album sajna nincs meg.
Igaz, hogy azért oszlottak fel, mert elváltak/szakítottak az énekesnö és a pasas? (huh de jól tudok fogalmazni,mindegy)


Előzmény: stuntgirl (2.)
nihilfeeling e-mail | 2003-07-04 15:43:42 | 5.
Tényleg nem rossz kis zene.Régebben hallgattam mikor kicsit magam alatt voltam,persze attól nem változott a hangulatom,sőt.És szerintem nem is olyan zene,amit nap mint nap hallgatni kell,csak ritkán és akkor egy élmény
Thomas e-mail | 2003-07-04 12:39:56 | 4.
Jó kis zene, bár az utsó Ulvert jobban csípem.
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 09:17:32 | 3.
csatlakozom, bár nekem nem jött be...elvontnak elvont de ha már depresszióas akarok lenni akkor inkább hallgatok egy kis SIgur RÓst de végülis emészthető ez is...

Előzmény: stuntgirl (2.)
stuntgirl e-mail | 2003-07-03 20:46:53 | 2.
én ismerem
sztem szép számaik vannak, de kell hozzá hangulat, elég elvont zene
1ébként nem mondanám, hogy rock, inkább olyan 'alternativ', és tele is van elektronikus elemekkel

Phonix e-mail | 2003-07-03 17:42:04 | 1.
Aloha mindenkinek!
Csak kiváncsi voltam, hogy ismeritek-e a Portisheadet. Tulajdonképpen ennyi. Hozzászólásaitokat várom!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.